• Announcements

  • sadmin

   Увага для продавців в особистих повідомленнях.   08/01/22

   З 15/08/2022 в правила будуть внесені наступні зміни   в п.3.10 буде додано   Штраф нараховується якщо скарги не має на протязі 48 годин з моменту оплати чи відправки товару (що раніше), Також нараховується комісія по сумі отриманих коштів, чи вартості відправленого товара.   Просимо повідомляти по угоди в приватних повідомленнях якмога скоріше.
  • sadmin

   Зміним в правилах, п 3.9   08/04/22

   З 15/09/2022 п3.9 викладається в наступній редакції   3.9. У випадку відміни угоди (або/та за відсутності оплати на протязі  48 робочих годин с моменту бронювання) покупцю нараховується комісія, але не більше 10 грн. Комісія не нараховується, якщо обидві сторони в листуванні по угоді заявили згоду щодо її відміни.

Iгрек

Пользователи
 • Продажи

  71/4.98
 • Покупки

  259/4.97
 • Content count

  3846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
`

Iгрек last won the day on May 15

Iгрек had the most liked content!

Community Reputation

454 Отличная

Найдено Клонов

1

Список клонов

1 Follower

About Iгрек

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональна інформація

 • Пол
 • Country
  Украина

Налаштування Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

10599 profile views
 1. Компенсаційний хід має бути рівно такий на скільки відхиляється максимально рухома губка. Тобто на скільки вона може припідняти виріб при затисканні. П.с. дуже файна опція подібних лещат
 2. Клас! Хелен і бідні люди!, як це по маланські )))
 3. Шановний!! чув що в нас під Києвом було? Газети читаєш?😕 Ракети!?... Маланство ось таке тре теж винести поза законом ))) як на це? ))
 4. Арсен, а попередній його пост це як??
 5. ....а також і коллабораціонізм це вже кримінальна відповідальність! Хто хоче розповідати "как жилось..." - чумадан-надувна лодка- розмінування акваторіі в напрямку нашого Криму ))
 6. 😊 так навіть китайці не перекладуть. Гугл і "іже с німі" не розуміє більшості запозичених слів і перекладає по своєму алгоритму, який може кардинально відрізнятися від суті слова. Не одноразово доводилось перекладати сленгові (тьфу, теж таке))) вирази/слова навіть з оригінальних мов, але під іншим тематичним навантаженням - виходила абракадабра, на прикладі Вашого скріна (тьфу, теж таке слово)))
 7. Замість Пєтя Міша )
 8. Все таки втручусь)) Оскільки рассея і сирисири ніяким боком не причетні до зародків машинобудування, то вся термінологія відповідно пішла від краін-початківців в машинобудуванні. Тому всі первинні, оригінальні назви треба шукати в іх назвах і вже ці назви на англійській, німецькій, голландській і треба перекладати украінською мовою. Рассейська мова і іх назви в цьому ланцузі не йдуть в якості мови до перекладу терміну/назви. ІМХО? Не вважаю ))
 9. Напрошиється тоді продовження подібного "прохання" - а може користувач за подібне редагування (по суті модерацію, так як і створюванні продавцями лоти можуть бути російською чи ще якоюсь молдовською) просити за це відсоток чи фіксовану платню? Справедливо ж виглядає по відношенню до власників сайту? 😕
 10. Скорш за все мала б бути і така, з якоі робили ручні коси. У7а Але новодєльні і складні різних років точно не з "углеродки" .
 11. Ні, непотрібно! На це є відповідний закон. В остальному Ви абсолютно праві.
 12. Скільки приблизно кілограмів ви стружки зняли в вашій спальні? У вас сім'я є?(вибвчаюсь за нескромність).
 13. Відео про те, як не варто відновлювати верстати, а головне фарбувати 😃 Але подивившись хто це робить, можна зробити знесходження. Всім веселого перегляду ))
 14. Це була б класична робота для пруткового ЧПУ автомата. Роботи мах на пару годин. Звичайні токарні з лінійками чи без, то не то. Часу піде значно більше. Шукайте "чпушників".
 15. І не забуваємо, що різьба конічна! Має тенденцію до вкатуванності до вільного розміру.