Iгрек

Пользователи
 • Продажи

  59/4,98
 • Покупки

  115/5
 • Публикации

  3 126
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4
`

Iгрек last won the day on 24 июня 2018

Iгрек had the most liked content!

Репутация

314 Отличная

Найдено Клонов

1

Список клонов

О Iгрек

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Не погоджуюсь з Вами, плазмо-повітряне нарожування зараз роблять дуже якісне і навіть інколи цю технологію застосовують на заводах. Поверхня відразу виходить гартована з великою рівномірною шорсткістю. Шліфовка потім в любий розмір. Приблизна вартість, думаю ,буде 3-5т.грн.
 2. "стан - б/у все работает". Як воно може "работать", як розкомплектовано. Змініть стан.
 3. ...І нижньої підошви не має! Це найсутєвіше, перепрошую.
 4. Фук-у. Якби завершений проект, то дійсно легко продавсяб і дорожче. А так це якийсь "інженерний тупік".
 5. Моя профанська оцінка того мотлоху 15-18т.грн. Те що видно на фото. Щоб не піти в мінус порахуйте скільки зможите швидко повернути коштів в разі розбору на вузли.
 6. Тоді дивіться не по картинкам, а вживу і робіть вже висновок. Але так рвано литво не має виглядати це теж 100%. Якщо це кінцева, то забийте на цей конструктор.
 7. Це саме головне! Від таких демонічних навантажень станина "пішла" 100%.
 8. Це Ви навмисне щоб людину підставити? Чи я щось не зрозумів.
 9. Ні в якому разі як станок брати такий мотлох не варто! Уявіть які мали б бути навантаження на станину, щоб ось так ломонути з м"ясом. Прикиньте яка частина крутильних навантажень пішла на робочу поверхню станини. Йому ціна як є 8грн/кг І пофіг що якийсь умопомрачений іж, то все фігня ( байки про ультрадосконалість іжів). Як ціна солодка - то беріть на запчастини, розпродаєте серед нуждених по "іжевським" цінам аж враз.
 10. Дійсно схоже на якісний проект диплому якогось технічного вузу. Андрій, заведіть розповідь продавцю, шо ніхто такий " конструктор" не купить, юо ніяких готових технологічний моделей на сіє чудо не має і з готовим якимось виробом/устаткуванням воно не має ні чого спільного. Запропонуйте ( в умовах фінанс. світового кризису) 2т.грн, +трохи на торг, але навіть, імхо, 100$ трохи забагато. Суть,- що буде продавець впиратись - піде той виріб згодом на чермет, якщо він сам йому не зможе дати завершеного виду.
 11. Можна фото низу добавити? Установочні розміри?
 12. Можу вислати кусок фрикційного матеріалу для наклейки барабанних гальмівних колодлк.
 13. А якщо не секрет, чому поперечку хочите замінити? Через обломаний кут де гвинт? Ластохвости в WMW дійсно 60 градусів на відміну від копії 1е61 (м,мт,мв..), що здешевлює ту саму повірочну лінійку. Теж є питання до Вас по ньому, відпишу в приватні.
 14. Добавлю. Була напіврозвалена паперова бірка на ній вказане було маркування ФДЛ-1 50/118. Але, нажаль, вже не збереглася.
 15. Цікавить нова лінійка УТ-630 чи УТ-1000 *60градусів в рідній коробці з паспортом-атестатом класу 1. Взамін пропоную діелектричну мідну фольгу в бухті на алюмінієвій гільзі. Вага брутто 10,8кг, думаю чиста вага буде близко 10кг. Йшла колись на виготовлення електричних плат. Бухта має ширину 250мм і складається з "бутерброду" прозора плівка (схожа на поліацетальну) товщиною близько 5-6 соток і мідної фольги товщиною 7 соток лакованої з одного боку. Бухту далеко не розмотував, тому достойменний стан не відомий, але вважаю гнилі не має бути лише місцями патина п"ятнами.