• Announcements

  • sadmin

   Свобода информации!   01/16/22

   В ближайшее время 1-2-3 дня на нашем сайте для всех пользователей будет активирована возможность скрывать свои сообщения и удалять свои сообщения, в том числе и вложения. Информация принадлежит только вам, и мы это уважаем!

   ПС. Если что где при этом отвалится - сообщайте пожалуйста жалобой )))
  • sadmin

   Новый но на всякий случай пишу БУ   01/19/22

   В барахолке будет добавлен новый статус товара - "Новый но на всякий случай пишу БУ", для облегчения выбора нужного статуса товара в непонятных ситуациях. 

Iгрек

Пользователи
 • Продажи

  71/4.98
 • Покупки

  244/4.96
 • Content count

  3662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
`

Iгрек last won the day on June 24 2018

Iгрек had the most liked content!

Community Reputation

413 Отличная

Найдено Клонов

1

Список клонов

1 Follower

About Iгрек

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

9206 profile views
 1. Можливо, підкреслю можливо, саморобний прототип динамометричного ключа. На кінці квадрат? Закалене? Але в будь-якому разі бачу штуковина не вартує чогось особистого.
 2. 😆 капці сурових портових зварювальників))
 3. З клеймами виставляйте в барахолку, не соромтесь. Ціни взнати думаю не проблема, головне не гілити.
 4. А ми з швеллерів та кутників, що роблять з чермету будуємо ТРЦ в кожному кварталі ))) Причому вже половина торгових метрів пустує, арендатори закінчились)))
 5. ...Або собі викортстати з користю і без... Маргінальне жлобство - сам не гам і другому не дам.
 6. 😆 Тоді точно пряма дорога в мартен. П.с. зі станка якщо щось зняти теж буде з розрахунку 100грн/кг?
 7. І по чому продають кіло?
 8. Ви не помиляєтесь в точній моделі станка? Існує годинниковий С-95, також існують різновиди "іжаків" ТВ-95 та 95ТС. А що маєте на увазі ви?
 9. Яка різьба і діаметри шийки?
 10. Можливо одна з планок надмірно притизкає супорт і при повхдовжньому переміщенні гвинтом супорт трохи "розвертає" на станині. А від рейки виходить наче компенсація цього супротиву, яке створює пережатий один бік супорта. Малу продольну сподіваюсь після розборки викатували по скалці? На китайцях та риска "0" дуже жирна і може бути вибита зі зміщенням, на яке Ви раніше не звертали уваги. В любому випадку, ставте в патрон скалку катайте по ній МП. Передню бабку не трогали, не відкручували?
 11. Бєушні залізничні рейки мають великий наклеп від мільйонів вагонів за термін експлуатаціі. Замахаєтесь фрези садити. Рекомендую пошукати десь портові рейки. Козловими кранами вони не наклепуються майже. По-друге, в них коротша "нога" і ширша верхня робоча поверхня. Вони здаються наче більш "коренастими". Надалі відпал робити краще в підвішеному за один кінець (вертикально, без опору знизу). Так як і лінійки зберігати.
 12. https://www.model-engineer.co.uk/forums/memberpostings.asp?c=164697 Перероблена мала під звичайний чотирьохсторонній різцетримач. Схоже з Каргера ДЛ-1. Там збоку на МП має бути опора з ексцетриком для швидкого зміщення різця. Використовували раніше (коли муфт не було і інших гальм) для точіння різьб в упор.
 13. А якщо покрити тефлоном? Для полегшення мех обробки брати В1-.., відносно терпимо обробляється. Краще совєтськой харчовоі нержі. А ще можна тонкостінна труба і варити поршень аргонкою, потім покрити тефлоном.
 14. З неі зрізати донце і приварити втулку для подовження... Там непотрібен навіть обвар, просто прихватити в 3-4 місцях по колу .
 15. Але далеко не у всіх компресорах з покриттям. А так як варіант, то цілком. І дійсно Іванович закцентував увагу - велике значення ще має вага рухосих мас. Наскільки можливо зменшити вагу поршня і шатуна, адже пар не дає такоі вивільненоі енергіі , як класичне вуглеводневе паливо. Титан можливо?.....