olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  866
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  27

Все публикации пользователя olkogr

 1. Шестерні буду брати готові, іспанські. Торк мотори не йдуть товщина стола має бути не більше 40 мм, а там ще підшипники.
 2. Зявився у мене недавно замовник один, хотів станок 5 осей для обробки бурштину. Ну трохи помізкувавши я накинув проект, але замовник зник і шось з тим бурштином не пішло (напевно тут всі розуміють проблему бурштину))). Ну валявся в мене ескізний проект і було шкода проробленої роботи. Тут я згадав собі що подібні станочки використовують тепер і зубні техніки. Один з них привозив мені це чудо техніки кілька разів на ремонт. Коли я в нього вліз зрозумів що станок простий зовсім не жорсткий на маленьких крокових двигунцях. Постійно все збоїть. А вартість цього чуда в Німеччині сягає 80 тис євро. Жах подумав я, треба зробити краще)) Ну і пішла робота, поїхав до тих хлопців що мають такого станка, кажу так і так, давайте під вас зробимо щось нормальне, нове і дешевше, давайте тех завдання. Ну техзавдання вийшло таким. 1. Поля по 110 мм по кожній лінійній осі, А 90 , В 360. 2. Швидкостя переміщення до 5м/хв 3. Автозміна інструменту на 20 позицій. 4. Захист всіх направляючих, аспірація із зони обробки. 5. Шпиндель 60тис обертів (для гравіровки) 6. Можливість обробки титанових імплантів. 7. Змінний стіл. Кінематику задумав робити по типу станочка який робив попередньому замовнику, тому що таку схему легко захистити від пилюки та стружки. Також дозволяє гарний доступ в зону різу. Ну от зараз приступив до проектування, кілька разів вже перемальовував, але ніби почало щось світитись в кінці тунелю). Наразі 2 осі промалював.
 3. По побажанні читачів робимо відпал чавунних заготовок) Подивимось чи буде різниця. З попереднього еверстату покрутило тільки плиту Х, на 2 сотки мірчв через 2 місяці після обробки.
 4. Ну ми навіть з вашим директором (як що це справді був директор) говорили. Брали без посередника.
 5. Хотів дуже порадуватись за вітчизняного виробника. Перший і напевно останній раз придбали кабель-канали розрекламованого українського виробника CABLEPROF. На їхньому сайті і інших відомих площадках розмписано який в них класний канал, і що Китай і близько не стоїть. Що в них супер технології і пластмаси. Ну повелись купили. Прийшло це чудо, по перше він як лижа, на рівну площину не стає, потрібно зусилля в 10-12 кг щоб вирівняти. По друге ланки якісь всі гнуті, покороблені. По третє, закінчення за які ми заплатити окремо це ті ж ланки тільки відрізані болгаркою)))) Подзвонили до виробника, спочатку говорили з менеджером, який завіряв нас ми просто не бачили нормальних каналів, що все життя Китаєм користувались. А це ось вершина технічної творчості. Потім з нами говорив їх директор, і казав що це все норма, а на закінчення окрему форму їм робити дорого.... Коротше забрати назад це лайно воно не захотіли. Створив цю тему тут щоб люди не велись, і навіть не думали купувати....
 6. Це все добре, але на кресленнях у вас на сайті і при покупці даного товару ви нам це не сказали. Відповідно мені даний кабельканал не поміщався під захисти, гнув кронштейни і т.д. Теж саме ви не кажете що у вас немає кінцевих елементів кабельканалу , ви просто обрізаєте вуха болгаркою в одній з стандартних ланок і відправляєте його покупцеві. Причому ця ланка коштує відповідно. Не знаю як ви ставитесь до своєї репутації, але, при дзвінках неодноразових до вас, ви повели себе грубо і робили дурними нас як покупців і забрати свою продукцію назад не захотіли. Потрібно було щоб пройшов рік, гугл на кінець прочитав теги , тоді ви вже заворушились. П.С. Знаєте, я тільки за те, щоб брати у нас вироблені в Україні запчастини, навіть готовий заплатити трохи більше . Але коли мені впарюють товар такої гівноякості і ще з мене дурного ліплять, то мені абсолютно відпадає бажання щось купувати у нашого виробника.
 7. Версія доповнена і модифікована 3.0))). Все як у нас).
 8. Будуть вибиратись одна пара шестерень провертається одна відносно іншої, там буде пружна вставка (жорсткість більша ніж момент обертання). Биття звичайно є, точність шестерень 6 класу на такому діаметрі дадуть 2-3 сотки, враховуючи велику шестерню (і відповідно редукцію) думаю буде нерівномірність в районі 4 соток на максимальному (100мм) діаметрі. Так як вироби зовсім маленькі то навіть той виріб що на переферії столу буде мати неточність зумовлену биттям шестерень зовсім мікроскопічну. А що потрібно буде робити точніше і більше то ставити в центр столу.
 9. Ні поки я до програмування не доріс) і напевне вже не до росту, є хлопці які цим займаються професійно).
 10. От така механіка буде. Тільки вже концепція трішки змінилась, підшипники будуть в шестернях, а вали запресовані з однієї сторони в корпус з іншої по ковзаючі посадці в другу половину.
 11. Почитав тему..... Що сказати відчув себе якимось пияком)). Як є можливість і компанія то не відмовляю собі у випивці)). Ну звичайно до свинячого стану стараюсь не хрюкати. Але до гарного настрою люблю. Останнім часом перейшов на віскі. Подобається сама культура вживання, скільки хочеш стільки відпиваєш, а не по команді вогонь, осушуєш стакан незрозумілого пойла))). ВІскарь люблю з недорогих - джеймесон, джентельмен джек. Якщо з дорожчих то чівас 12. А з чим, ну то зрозуміло з льодом))
 12. 5 осей). Всередині шайба теж крутиться. Стіл получаться з наскрізним отвором. Деталь можна обробляти з двох сторін. Скоро зроблю більше розрізів. Лиття вже відправили)
 13. Вже практично готова модель. Замовлене лиття. Рухаємось вперед).
 14. Так тут запари ніякої, пів години і вся приспособа). Різцем 60 одиниць (цементація) не знаю як би вийшло.
 15. Зробили нам новий вал на шпиндель. Все ніби добре але биття по конусу вийшло біля 2 соток)). Так як втрачати було нічого вирішили от за допомогою такої приспособи шліфанути конус. Після шліфовки биття не перевищує 2 мікрон. Можна було ще виходжувати але для хааса вистачить і цього))
 16. Тому що в плавного пуску є такий параметр як кількість пусків в хвилину. І якщо ви будете його постійно пускати і зупиняти то потрібен з запасом потужності щоб не перегрівся. Як я знаю то на 1к62 стоїть фрикціон, і двигун там крутиться постійно, отже постійного старт стопного режиму як наприклад на іжі немає. Тому запас потужності вам без потреби. П.С. за 5000 грн я би взяв частотний перетворювач, навіть бк, і бавився з ним як хотів. Також не забуваємо що плавні пуски без дроселів вносять сильні завади на все навколо, дуже спотворюють синусоїду в мережі.
 17. Колись пів України за ними зїздив, поки познаходив. А тут металолом....
 18. В мене тут тема є по XIBEI , класно працюють. Твердосплавні губки. Я собі набір взяв до 100мм. Міряти і посадки під підшипники і внутрішні розміри на деталях самий шик де потрібна точність в соточному діапазоні. Штангель навіть мітутоя індикаторний такої повторюваності не дає. ним гарантовано +-2 сотки міряти без питань. А тут реальну сотку навіть половину ловити.
 19. Ніяк, брали в офіціалів. Новий станок.
 20. Ось завод виробляє в Україні http://www.nzsfo.com.ua/ru/production/metering-devices/pitateli-impulsnye-smazochnye.html
 21. Бензином можна мити. Лак його не боїться. Обмотки провіряти мегаометром на 1000в мінімум.
 22. Не обовязково, я для надійності скручував типу витої пари, але воно і так працює. Екранувати потрібно вихідний кабель. Я такими двигунами 67К25 ганяю, правда по мікрону вони вже там не можуть їздити). Ледве сотку налаштував. Бо маси і тертя зовсім інші.
 23. Ну якщо вони те можуть то дуже добре. По виводу сигналу звичаайно можна, поставте послідовно з діодом оптопару та й буде вихід.
 24. Ну в цифрових драйверах є алгоритм який бачить зрив крокового двигуна. Також вони слідкують за наявністю живлення в межах допустимого. Відповідно якщо зірвався кроковик або живлення просіло чи пропало чи завелике. на цьому виході зявляється помилка. Я беру ті всі помилки і подаю на систему ЧПК як просто на просто пиняє станок і не дає запороти деталь.