olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  713
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  23

Все публикации пользователя olkogr

 1. Плита для моєї магнітної свердлилики, тобто можна коцану, але щоб магнітила добре. Щось не дороге, бо та що зараз занадто гарна для цього).
 2. Моя думка. В гробу він бачив тих покупців і цей форум (про що я зрозумів як з його слів так і інших форумчан). Якби в гуглі не вилазило на першій сторінці що він шахрай з посиланням сюди то ніхто б нічого не рулив і не вибачався. Ви подивіться тільки скільки часу пройшло. І що чердак горів пів року? Просто через пів року продаван побачив що кількість покупців падає, прибутки йдуть вниз і вирішив якось те все устаканити. Тому розводити полеміку сенсу немає. Було б тут як на лохіксі жив би собі поживав і добра наживав, і далі клав на покупців, причому з геометричною прогресією. А так облом вийшов, кокос перестав рости , крокодили перестали ловитись, от і піднялось те все ниття який світ поганий і т.д. Можливо завдяки цьому випадку ця людина змінить своє відношення до оточуючих і щось винесе добре. Але як би не цей форум то я даю 100% що таких покупців обдурених було би вже в рази більше. Тому що безкарність породжує в людині зверхність і відношення до оточуючих як до стада лохів. Забирати з списку не бачу сенсу, хай воно висить і нагадує йому що так робити не можна, хай відбілює свою репутацію своїми діями. І дивись за років 5 той гугл сам забуде його ім'я) і номер карточки.
 3. Проба руху по спіралі. Трішки почали обшивати.
 4. Вже як кілька місяців тому уклали угоду з добрим чоловіком, під якого і проектувався а тепер виготовляється даний станок. Станок буде по випробовані часом і досвідом схемі. Різниця в тому що він буде з СОЖ, відповідно будуть присутні усі захисти, також вирішили його лити повністю з чавуну ВЧ-40. Ну і звичайно сервопривід від міцубіші. Параметри Ходи про осях Х -500 мм У - 250 зет-160 Поворотна 4 вісь з патроном 100мм (для мілких токарних робіт) Швидкості переміщення робочі до 7м/хв прискорені до 12. Подача СОЖ та стиснутого повітря в місце оборобки. Шпиндель 6кВт БТ-30. Автозміна на 10 інструментів. Поки що кілька фото як він буде виглядати із зовні.
 5. Незнаю як ці працюють, радянські інакше. Коли працює гідростанція то нічого не тече. Потім коли відключається то кожен дозатор викидає свою порцію мастила.
 6. В мене доця змалку біля залізяччя. Допомагає як може)
 7. Сьогодні налаштували сервоприводи по всіх осях. Вийшли на прискорення 1ж. Швидкість 10м. Швидкість і 15 їздить. Правда з таким полем думаю не потрібно воно...
 8. 4 отвори тільки би зробив. А так вирізали на лазері лист-шаблон розмітили і посверлили. В десятку попали по всіх отворах, не то що ті круті на радіалці +-2мм.
 9. Отвори для усп. В мене там шліфована станина. В ній потрібно 8отворів під 2 УСП. І один 30мм. Тому магнітимо до станини і свердлимо. Отвір в усп є вже. Я центральний різьбовий на ерозії вирізав. На фото перша робота. Що сказати то вам не ручною дрелькою махати). 8 отворів за 20 хв. І головне гарно)
 10. Так вона коштує як за рідну маму. І оренду на день в нас дешевше як за 5к немає... І то вони якби почули про 30мм то не дали б....
 11. Вчора виставляли усп. Виявилось що один з викоканавців нам неправильно просверлив отвора. Причому пока мвщував деякі з них на 4 мм при допуску в 0,5.... Прийняли рішення пересвердлити всі отвором кріплення УСП зі зміщенням на 20 мм. Питання в тому що замовник ще просив один отвір 30мм поцентру усп через всю станину станка. Щоб можна було на вильоту пруток вставляти і на торці щось фрезерувати. От його з рук як би не посверлиш. Тут згадав що спасли з металлолом нс12. Вирішили на скорую руку його переробити на сверлилку з магнітною плитою. Помідорами прошу не кидатись. Зроблено все було за пів дня. Тому було не до естетики.
 12. Думаю це надлишковий як для цього станочка. Якщо колектор ний то 300-400Вт
 13. Чи мені здається чи точно така сама вертикальна подача стоїть на мікроскопах типу УІМ і т.д. Якщо так то ластохвіст там дуже слабенький як на мене. Точний але слабенький. Тут хіба ставити вискошвидкісний шпиндель на 800-1200 Вт це воно потягне. Якісь шківи двигуни і низько швидкісні шпинделя тут взагалі не по місцю як на мене. працювати фрезами до 6мм і все буде гуд.
 14. Поки ганяв тільки по УСП. макс відхилення 15 мікрон на 300мм. Цей станок має попадати в десятку, думаю більш ніж достатня точність.
 15. Дві усп плити 360х360. Зняти можна якщо потрібно. Правда незнаю для чого) хіба замінити зношене усп).
 16. Лапп кабель, трохи дорогий зате працює)
 17. Сьогодні поганяли осями. Що сказати міцубіші рулить. При 4 імпульсах на мікрон якось руками чи іншим способом росхитати швп більше як на 10 імпульсів нереально. Жорсткість сервопідсилювача вражає. При тому резонанс давляться без всіляких проблем. Вилізла ще одна проблема. Кейфлоп ми переналаштули на довжину імпульсу в 400нс. А контроллер крокового двигуна на магазині інструменту такого імпульсу не бачить. Йому мінімум 2мкс подавай. А налаштування одне на всі осі. Будемо робити розширювач імпульсів для драйвера крокового двигуна магазину. Бо іншого варіанту поки не придумав.
 18. @aegis все нормально. Самому цікаво продовження подивитись. Ви там в мікрони попадаєте, в нас все простіше.
 19. Так, тільки потрібно було на лазері зразу в дні нарізати все що потрібно, а то протупили, потім різали і приварювали нове дно).