olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  797
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  27

Все публикации пользователя olkogr

 1. Після появи дитини у мене стало ясно що місця в квартирі зовсім мало. І мою звукову систему на базі підсилювача Ямаха і здоровенної акустики прийшлось вивезти у село до батьків). Компютер переніс маленьку нішу де зовсім не було місця на щось велике. Так як в мене звукова карта ЕSI Juli то відповідно навіть на навушники вона не працює. Перша ідея купити нормальний підсилювач для навушників нічим добрим не закінчилась або ціна космос, або параметри не ті. На просторах інтернету знайшов тему на форумі де було описано виготовлення якісного підсилювача. Його і повторив. Замовив корпус у китаї , виявився трохи завеликий. Тому вирішив впихнути туди ще підсилювач потужності класу Д для акустичних систем, яких поки що немає). Підсилювач купив готовий, замовив тільки траснформатор. Нище фото.
 2. Без пафосу. А - клас транзистор чи лампа відкриті весь період сигналу. В - клас транзистор чи лампа відкриті трохи більше пів періоду , відповідно щоб не обрізати половину сигналу цей режим використовується тільки в двухтактних схемах. С - клас транзистор чи лампа відкриті півперіод , відповідно є спотворені при переході сигналу через 0. Д - клас транзистор чи лампа працюють в режимі ШІМ. Це по суті імпульсний підсилювач. Недоліки витікають з режимів, А дуже малий ККД, але гарна якість так як елементи заведені на ділянку максимальної лінійності підсилення.
 3. По паспорту мінімальний опір навантаження 100 Ом. В моїх Sennheiser HD 599 60 Ом наприклад.
 4. Ну з цим не можна не привітати. Я їх не чув власним вухом, але навіть теоретично вони мають звучати правильно. Не спотворюючи фазову картину звуку. Ще колись давно замітив що радянські клубні акустичні системи , на масиві динаміків, з дуже вбогими характеристиками , грали досить не погано і чисто, і головне не потворили звук на переході між низом і серединою, як всі інші трьохполоски... При тому окремий динамік в будь-якому оформлені не грав взагалі від слова ніяк))) Тому завжди стояло питання а як би в таку систему поставити правильні динаміки........
 5. П.С. Попались мені прада два підсилювача зі звуком за який би я і 100 баксів не дав, а вартість була поза 1000 Знаю, цю слабість потрібно на корню різати в собі. А то весь сімейний бюджет на коробочки і кабелі піде))). Але навушники таки взяв непогані, не жалію. На якісну акустику навіть страшно дивитись))))
 6. Та в інеті є про цей підсилювач все писано. Переписувати їх сенсу немає. Переміряти це все не маю апаратури. На мій слух грає дуже добре. Був в рік назад в Китаї, зайшов в аудіофільский магазин. Де підсилювачі для навушників починались від 300у.о. Сидів там пів дня. Вибирав навушники на підсилювачі за 3000у.о. ))) . Після їх вибору, почав пробувати різні підсилювачі. На мою думку цей грає не гірше ніж ті що я пробував в районі 1500у.о. Після цієї ціни я вже чесно кажучи почав втрачати різницю якості звуку на тих вухах що вибрав я для себе). Ну і моя ямаха на вуха грає гірше за цей підсилювач притому суттєво.
 7. Я не знаю яка у вас. В мене версія з лінійними виходами компонентними, а якщо перекинути то з диференційними. На навушники вона працювати не може (вихідний опір завеликий)
 8. Ну так, ціна це вже друге питання. Як на мене ще є варіант підійти з іншої сторони. Знайти випромінювачі звуку такі які будуть добре узгоджуватись без трансформаторів з лампами. Цей комплект був би справді хайенд в звуці). І може тоді я б повернувся до лампи). Звичайно китай, десь 1300грн. Сам коли ще дуже звуком хворів боровся). Але з часом почав боротись з іншими речами і звук якось відійшов на другий план. Але всерівно слухати незрозоміло що поки не можу).
 9. Ну польовики практично те що треба. Як би не велика ємність затвору. Для навушників я вважаю сучасної бази вистачає. Лінійність достатня для невеликих напруг. І швидкість наростання (думаю це одна з головних характеристик сучасного транзисторного підсилювача) для цих напруг цілком достатня для достовірного передавання звуку. Для мене теж головне точність відтворення джерела сигналу а не фарбування його в ламповий чи якісь інші кольори....
 10. Ще знайшов кілька фоток процесу побудови. Видно плату з трансформаторами. Її фрезернув на 67к25). Аналізатор спектру дуже класний. Затримки не замітні. . З піками. Коли працює двишся на нього, музику слухаєш.... Я на вогонь)))
 11. Я не з тої когорти)). Звичайно якість лампи порівняно з підсилювачем на к174ун7 була краща, але технології йдуть вперед, і як на мене зараз, з сучасною елементною базою, якість транзисторних підсилювачів на голову вища лампи, хоча би через відсутність вихідного трансформатора. Нормальний корпус важко, але якщо дешево. Я за цей корпус віддав 160у.о. І виконання в нього так собі. Як би знав то би зробив сам, за таку ціну хоч з чушки дюраля). А так китай зараз робить все і для всіх)).
 12. Є десь, але він не дешевий, з дому закину посилання. Гарний, а головне на навушники дуже якісний. Звуком насолоджуюсь).
 13. А я би брав, в нас 82Ш, мало скажу вам). Жорстоксті в 82Ш достатньо, в 83 ще більша. Я тут закидав відео як дре 82ш вертикальною головою. Без проблем дре гартовані інструментальні сталі. Якщо інструмент відповідний. Звичайно на таких станках соток не ловлять. Але навіть наш попрацювавший 82ш +- 0.05 легко попадає. А якщо постаратись то і точніше можна.
 14. 4 осьова є обробка. Я пробував модульними фрезами не та чистота що б хотілось. Пробував на ерозії теж чистота не дуже. От шукаю хто б зміг.... У Львів куди?
 15. Ну власне потрібна шестерня, гартована на 35-40 hrc. Бажано шліфована, або з дуже гарною чистотою фрезерована. Потрібно 2 шт.
 16. Потрібна волога, тому є максимальна товщина шару герметику. А він явно не міліметри....
 17. Ну накінець то). По опорах, ті китайські що продає рефіт та інші в Україні, повне лайно, їх ні до якого класу відносити не можна. Там і підшипники просто радіальні в жорстких опорах стоять. Я давно від них відмовився. Беру напряму, там навіть 7клас вже різниця по висоті пару соток і то рідко.
 18. Аяяй , а тему свою закрили). Читач з вас ніякий)))
 19. От замовник закинув першу виготовлену на станку деталюху. Матеріал титан. Йде обкатка і вивчення можливостей обладнання.
 20. Вже як кілька місяців тому уклали угоду з добрим чоловіком, під якого і проектувався а тепер виготовляється даний станок. Станок буде по випробовані часом і досвідом схемі. Різниця в тому що він буде з СОЖ, відповідно будуть присутні усі захисти, також вирішили його лити повністю з чавуну ВЧ-40. Ну і звичайно сервопривід від міцубіші. Параметри Ходи про осях Х -500 мм У - 250 зет-160 Поворотна 4 вісь з патроном 100мм (для мілких токарних робіт) Швидкості переміщення робочі до 7м/хв прискорені до 12. Подача СОЖ та стиснутого повітря в місце оборобки. Шпиндель 6кВт БТ-30. Автозміна на 10 інструментів. Поки що кілька фото як він буде виглядати із зовні.
 21. Дякую за аналоги). Буду мати на увазі. Мій ніби оригінал, або дуже добра підробка)
 22. Давно собі хотів прикупити якісний штанген для повсякденних вимірювань. Цифровими користувався, але якось воно не те, завжди для надійності два три рази перемірюю, бо то нуль втече, то ще щось. Не віриш ти тим показам з першого разу і все). Ноніусні заманали перераховувати і сліпати. А індикаторні всі з поділкою 0,02 попадались, а там тоді індикатор на дві половини, і поділки на самому штангелі через 2 мм. Вічне множення ділення і промах як не в дві сотки то в пів міліметра). От недавно мені прислали з магазину на алі (там брав мікрометри Xibei) що в них акція брендів. І оригінальний мітутойо по ціні 96 баксів пропонують мені з безкоштовною доставкою.А саме головне він індикаторний і ціна поділки індикатора 0,01, Точність +-0,02. Те що завджи я хотів. Замовив. Прийшов, красень, ходить все чітко. Від зусилля на колесику покази міняються максимум на пів поділки. Це вже потрібно тиснути здуру. Реально навіть сотку ним при досвіді зловити можна. А що ще потрібно в штангелі?))