iYura

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Нулевая

О iYura

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 1. Перші два ярмарки відбулися в чудовому УКУ. Цього року ми обрали більш складну локацію, Zavoд. Отже 6 жовтня https://www.facebook.com/events/2223352414542825/ Запрошую відвідати, а краще взяти участь. Це реєстрації учасників на сьогодні. Приходьте 🛠
 2. Якщо Львів, третій ярмарок 6 жовтня на Заводі
 3. повідомлю сюди як дізнаюся Завершили ярмарок, купа активностей, наче без травм. Доречі на ярмарках у Львові та Дніпрі був клас із зварювання, варили апаратом прямо в Трапезні УКУ, там супер витяжки, і перед входом у Центр Макарова у Дніпрі. Навіть скептики бігали щасливі з власноруч зварениою людинкою з 5 болтів))
 4. я не стартую таку майстерню, але підтримаю промо тих хто стартує. ЧПК Shapeoko це $1k+голова, 60х70 см для старту ок. Hacklab наприклад самі побудували ЧПК з більшою робочою зоною, я був у них на навчальному крусі ось тут. Дуже сподобалося. Прямо зараз один знайомий домовляється з інвестором щодо відкриття майстерні, я сюди напишу коли він стартує бо дуже наполеглево він працює.
 5. ви праві, є дуже різні люди на ірзних етапах життя. Є ті хто витрачає всій час безкоштовно щоб навчити інших, це називається внесок у спільноту. Є ті хто виживає і працює сам. Є жлоби, є ті у кого інструмент ніколи в руках не втримається. Різне є.
 6. ще цікаве у тему, 3 майстерні у штатах, перелік курсів чудовий. Платні та безкоштовні https://nextfab.com/classes/
 7. сенс роз'їзжати у тому щоб відпочити, отримати свіжий погляд та нові контакти. Кілька разів на рік можна;) ось ми робили у Харкові, було цікаво https://nakipelo.ua/kharkiv-mini-maker-faire/ і третій https://nakipelo.ua/kharkiv-mini-maker-faire-2018-fotoreportazh/
 8. мейкатон у Гараж дуже серйозно проводиться, вони методику гарну напраювали. Якщо є можливість то їхати чудов ідея 8-9 вересня, ось перелік учасників http://kyiv.makerfaire.com/makers-exhibits/ і виступи, буде інженерна дискусія http://kyiv.makerfaire.com/schedule/
 9. у мене немає публічної майстерні і напевно не буде найближчим часом, вдома 3D-принтер та трохи інструменту і мекроконтролерів. Але ті що відкриваються і працюють мають бути заповнені адекватними людьми, це мій прямий інтерес як організатоа ярмарків. Тому і цікаво хто де вікрився. Ще знайшов, знову Лондон. Думаю у нас адекватних не менше ніж там, де б стільки грошей знайти)
 10. у керівника кримінальна відповідальність
 11. з іншого боку ось майстерня, одна з найбільш активних у світі. У них постійно класи з зварювання чи Metal workshop 101, і наче без супертравматизму бо продовжують. Доречі Гі був тут менеджером до того як побудував цих от роботів. Гі на фото ліворуч, як раз на такому ярмарку як ми робимо в Україні. Їм на роботів грошей навалили Autodesk та Ford, але вчилися працювати вон саме у Artisans Asylum.
 12. так пішоходи на вулиці гинуть щодня, і як вище пишуть навіть суперпрофі травми отримують. Це ж життя, різн трапляється. Щодо відповідальності так, відповідальність завжди присутня.
 13. ви все справедливо кажете. Та є купа інших сценаріїв, наприклад у мене вдома ЧПК 60х70 і все ок, а одного разу треба нарізати 1,2х1,2. Або щось на лазерному, небагато для подарунків чи прототипу.
 14. тут за посиланням тисячі фаблабів, в яких щодня лазером відрізають пальці та травмуються на чпк а в цих майстернях обливаються оловом, б'ють молотками по пальцях та пришивають гудзики до спини)