Жорик

Пользователи
 • Продажи

  20/5
 • Покупки

  39/5
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Нулевая

2 Followers

About Жорик

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Жорик

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. Знайшов 20х22 з буртиком, але буртик прибрати простіше, усім дякую
 2. у мене є такі втулочки, але у звязку з малою товщиною і розрізом боюся не вийде проточити добре (хоча треба спробувати ) бо порахував по бронзі з круга то ціна трохи космос.
 3. то трубу латунну тонкостінну Л63 з мастилом краще не застосовувати?
 4. вони розрізні , і товщина стінки маленька (картинка для прикладу)
 5. Допишу, що розточити не вийде
 6. Доброго дня ! Є невеликий важіль тихохідного але навантаження механізму обертається на осі 20 мм діаметром, довжина біля 120 мм. Отвір у важелі 22 мм по краях осьового отвору стояли втулки з жовтих металів))) одна збереглася 20х22х25. Чи підійде труба з латуні Л63 20х1 (так розумію 20 внутрішній діаметр а 1 товщина стінки) для завтулювання . Посередині є прес масльонка. Готові стандартні антифрикційні втулки йдуть розміром 20х23 мм.
 7. Є у мене навіть приспособа з насоса яка міжвиткове виявляє, треба було дійсно перевірити якір до зборки (але кажу що на око з ним все у нормі було (порівняти є з чим) і підозра була тільки на щітки так як коли потрясеш починало робити , більш нарікань у власника не було, я його прошліфував на токарному і продорожив, почистив щіткотримачі і замінив підшипники - і тут таке..... Перевірю якір і статор то напишу.
 8. Та то така дрель що фіг знайдеш запчастини. Я якір і статор не перевіряв приладами, на гоко в нормі (але перевірю) там основна проблема в підклиненій щітці була. Але всеж таки: ЯК ТОЙ ФІЛЬТР НАЗАД ПРИЛІПИТИ????
 9. Реверсу там немає . Шильда немає. Корпус повність пластиковий , стоїть невеличкий двоступінчатий редуктор. Я думаю там неспроста були навішені конденсатори
 10. Добрий день! Прошу поради. Принесли знайомі у ремонт радянську дрель: "не працює, а як потрясеш працює))))))))) але не стабільно". Розібрав почистив. І на щіткотримачах хтось ліпив LC-ланцюжок, два конденсатори катушечка - це все обмотане ізострычкою і з обривами. Думаю : зроблю без цих соплів - але коли запустив статор гріється дуже сильно і іскрить колектор. Почав згадувати як воно було (схема БУЛО). Запитання наступне як з'єднати контакти 1 2 3 ???? Контакти 2 та 3 були з'єднані, а як струм іде на щітку (контакт 1) не можу зрозуміти, чи це все докупи спаяти?. Ще раз хочу сказати, що LC-ланцюжок був збоку і під ізочтрічкою були обриви. Дякую наперед!
 11. Також питання відкрите
 12. 5кг 0,8 було 240 грн (до війни) зараз 560 грн
 13. Перемотувати вони перемотають, але часто не чим не просочують, а для якоря це обовязково (відцентрова сила, вібрація витків), зверніть на це увагу. Я колись просочував простою фарбою ПФ115 (фрезер ручний) працює поки)))))
 14. А по розміру на деталі.орг не пробували підібрати?
 15. Можливо хтось писав, але якщо бюджет обмежений і треба варити на високих струмах сталь товщиною 10-30 мм то навіщо Вам напівавтомат??? Звичайно варити легше але Такі товщини електродом і профан заварить (можна сказати якісно), і прогрів буде і характеристики металу шва будуть кращі ніж 08Г2С. Тим більше з сьогоднішніми цінами на зварювальний дріт.... Електроди всеодно не так підскочили в ціні. Це так інфа для роздумів)))))