hopscotch

Користувачі
  • Продажи

    2/5
  • Покупки

    1/5
  • Публікації

    618
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    1

Повідомлення, опубліковані користувачем hopscotch


  1. Фіолетова тому що вона окислюється, а товщина окислів і колір залежить від співвідношення товщини стружки, її площі охолодження, та температури. Температура залежить від енергії пластичної деформації. Тобто, чим товща  стружка та чим менший периметр її перерізу, чим міцніший матеріал, тим довше вона має температуру достатню для окиснення, і тим товстіша плівка утвориться.
    З цього випливає, що при рівних інших умовах, стружка загартованої сталі буде мати більшу температуру, і тому окисли будуть товщі і значить матимуть інший колір.
    І значить що на будь якій низьколегованій сталі можна отримати будь який відтінок побѣжалості на стружці, достатньо лише обрати достатній режим різання.

    0

  2. поставте інтелівську звичайну  материнку і не видумуйте собі проблем. Головний критерій придатності плати + процесору це результати latency test. Чим менше всякого зайвого інтегрованого заліза на платі, тим менші затримки процесора, бо всякі наворочені контролери мережі, ЮСБ, звукові 7.1, інтегровані декодери хитрих форматів, вони засирають своїми сигналами шини даних. Інтелівські плати це як еталон, у них найменша ймовірність глюків, бо саме в них узгоджений виробником процесору чіпсет і схемотехніка

    От у мене   на роботі Dell Optiplex 780,  стали використовувати іншу флешку для переносу УП і інколи при виконанні програми якщо натиснути кнопочку розмонтування флешки вилітає весь GUI, а УП продовжує виконуватись. А ще на цій машині великі затримки, буває за день з десяток попереджень, добре що не ловив помітних пропусків кроків.

    0

  3. , 032triton написав:

    А невже не простіше зайти в художні магазиньчики , і придбати там фарбу олійну ''краплак червоний'' , або сухий пігмент тогож ''краплаку червоного'' , цей колір дуже добре видно на поверхні , і розкатується до мінімума , а вартість всього в межах 50 грн.

    Олійна фарба при товщині до якої ми розкатуємо сохне буквально за години, наступного дня її вже треба розчинником змивати. Зрозуміло що і всякі гарні тампони з замші убиваються так само швидко. Як варіант на крайній випадок це розбавити фарбу ріденько розчинником та почекати доки пігмент осяде і ту гущу розвести мінеральним мастилом щоб не сохло.
    Я в Києві знаходив у різних магазинах Б. лазурь та краплак сухі, але то окремі випадки. А взагалі треба взяти і замовити всім бажаючим пару кіло сіньки та розіслати.

    0

  4. , Vip написав:

    Программа для определения толщины краски при шабрении..

    Не соромтесь, намазуйте масло на хліб.

    Дякую.

    Ні, Ви таки намазуйте.

    - Так а що я роблю?

    Намазуйте, а Ви шматками накладаєте!

    шшшшшшшш

    Правильний шар фарби дає плями що не розтягуються вздовж руху, і не розпливаються від тиску.

    0

  5. 14 години назад, Zip написав:

    Типа деревообрабатывающего. ???

    Металл обработать  невозможно.

    Ви не уявляєте наскільки грубо влаштовані наручні годинники. Це мабуть, найменш точний механізм відносно його розміру.

    0

  6. Для шаберної пластини важливий мінімальний радіус РК в процесі роботи, щоб знімати стружку легко = щоб вона була тонка.
    У реального шабера кромка все одно не ідеальна бритва, і очевидно радіус менший ніж найтонша стружка яку він може зняти. А щоб той заточка було довго постійною, необхідно щоб зерно не було більшим за радіус.
    Висновок - коли вам драти по 5мкм за раз, то згодиться і ВК8, ви просто не відчуєте різницю з більш гострим різцем. А от для високоточного, коли стружка субмікронна, то і радус кромки повинен бути субмікроним.
    Для мікросвердел така ж задача - максимальна товщина стружки обмежена міцністю свердла, відповідно припустима подача обмежується вже одиницями мкм, тому і потрібна гострота РК, тому і субмікронні помоли кераміки.
    Чим менше кобальта, тим щільніше контактують зерна карбідів, тим жорсткіше тримаються вони одне за одне, і тому менші навантаження на зв’язку(менша втома, менше впливає оголення зерен). Але і чутливість до тріщин більша.
    ЗІ. Книжечку почитав, знову прореготав з картинки де ВК6-ОМ в 1.4 рази стійкіший за Сандвік, і в 33 рази стійкиший за ВК8. По суті то висер теоретика в стилі "Гострі різці з твердого та міцного кращі за різці тупі з м’якого та неміцного". "Мойтє рукі с мьілом!".

    0

  7. кут ластохвоста обирається виходячи з напрямків сил які на нього діють. Так само і кут різьби 55° був розрахований оптимальним для кріплень, а при переході на метрику округлений(скоріш за все).

    0

  8. Це "внутрізавод", сверлилка з рухомим столом і нерухомим шпінделем.

    Штурвал приколхожений, рейкова передача призначена тільки для підйому голови.

    Сверлилка відносно легкого класу, для сверління до 8 мм в корпусах приладів.

    Якщо цікаво, скину фото оригиналу.

    0

  9.  Термокопенсаційний провід то також термопара з термоЕРС в температурному діапазоні холодного спаю такою самою як у робочої термопари, але зроблена зі сплавів більш дешевих або технологічних, проте не термостійких. Тому полярність її визначається так само як для робочої термопари - методом наукового тику. Наприклад платино-родієву термопару ви ніяк не розрізните окрім вимірювання полярності термоЕРС.

    0

  10. , Aluma написав:

       Если в союзе были такие станки, должна остаться продукция. Но, честно говоря, даже не представляю, где ее искать, в велосипедах точно не было, может где в оборонке?

    Кти-нить видел совковые трубы с этим самым?

    В авіації 100% повинно було бути. Але це не для вело/мото саморобника. І впевнений що просто купували імпортну готову технологію "під ключ".

    0

  11. Задється без ротаційної ковки не зробити два потовщених кінця. Або висмикнути пуансон і знову протягнути трубу через фільєру для вирівнювання завнішнього діаметра.
    PS. Достатньо не до ходячи до кінця вийняти пуансон і дотягнути в тій же фільєрі.

    0

  12. Якщо нутрянка не іржава і не убита, то можна оживити для роботи.

    Направляйки в маслі були, значить корозія не тотальна, а точками, відповідно геометрія деякий час протримається.

    Патрон ясно що під заміну.

    0

  13. 17 годин назад, Disastrous написав:

    ...
    А 12 размер зерна это в микронах? Получается очень мелкое зерно? 

    Давно мечтаю о круге для чистовой доводки резцов просто. Всюду мерещится мелкое зерно)))

    А круг этот в металлическом мусоре нашелся у соседа, с комментарием "эй смотри какой странный блин на штангу"

    Я так в гуртку серед чер.мету знайшов іржаву залізяку - питаю керівника, шо за таке? "А, то мабуть кільце від підшипника".
    Порозглядав, тернув щіткою - виявися профільний алмазний круг під велику оправку, з металічною зв’язкою.
    Металічна зв’язка М1 це олов’яний + мідний порошок
    PS. Круги на металічній зв’язці зазвичай використовують для шліфуваня твердих крихких матеріалів - скло, камінь, кераміка, оскільки зерно міцнише тримається і ріже навіть коли тупе.
    Для металів потрібне гостре зерно і здатність самозаточуватись, тому органічна зв’язка типу бакеліта краще. Але думаю для доводки ТС цілком згодиться, тим більше вибору зараз майже немає.

    1

  14. 9 годин назад, Maple написав:

    А вот насчет антикоррозионных свойств есть сомнения, нужно испытать. Нашел в совершенно не секретной книге 87-го года издания информацию о том, что щелочное оксидирование, в этом аспекте проигрывает фосфатированию на ДВА O.o порядка (да-да именно в СТО раз: 0,1 суток по сравнению с 10 сутками ). Может опечатка? Что-то уж сильно хуже.

    Ну и до кучи рецептов в копилку:

    Оксидування не змінює шорсткість і розміри деталі, на відміну від оксидно-фосфатного.

    Оксидування чудово виглядає на полірованому металі, на добре захищає від корозії в кімнатних умовах, коли сталь іржавіє від відбитків пальців і кожного чиху.

    До того ж, окисна плівка значно твердіша, і декоративний вигляд зберігається значно довше.

    тому якщо хочете щоб точна деталь довше не темніла, але вона не контактує з водою, бризками і конденсатом - оксидування чудово працює.

    0