4post

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  586
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Все публикации пользователя 4post

 1. Ага, таке точно брати не варто. Чайна для нас, то саме сміття. Ті, що робили макет тої коробки самі не в темі. Не вірите? Почитайте китайську специфікацію на аліекспресі.
 2. Мінусів задумки більше, ніж плюсів. По-перше, зразків необхідно штук 50 для повного щастя. По-друге, не завжди проводяться роботи з точно вказаної марки сталі. По-третє, найкращий зразок - пруток діаметром 8-10 мм довжиною десь 80-100 мм, а чи буде залишок такого діаметру кожної марки? По-четверте, в розповсюджувача має бути репутація, вища за підшипниковий завод SKF чи заводу, що випускає КМД, бо іншому не повірю. По-п'яте, вага такої посилки може бути ого-го. По-шосте, зразки мають бути промарковані і очищені від іржі. Немалий клопіт. Фрезернути лиску, проклеймити. А список зразків непогано було б мати. Необхідно знати, які зразки, найбільш ходовий, комплект збирати. Непогано було б створити пару-трійку списків. Перший - початківцю, другий - просунутий, третій - експерт-терміст. Простіше, якщо самому збирати і маркувати. Правда, впевненності сьогодні немає ні в чому. В мене є зразок 15Х18Н10Т. Точно. Бо було маркування на залишку, точитись не хотіла, зараза, вигризала напайки, верещала при відрізанні. Коротше, сумніву немає. Є зразок сталі 45, та чи вона? Бо зараз продати можуть і 65Г під виглядом ст.3 і сталь 20 під виглядом 45-ки. Нє, ну, звичайно, ст. 3 з 45 не зплутаю при точінні, а далі вже усьо. Пас. Фототаблиці і відео - то фількина грамота. Зпотворення кольору не дасть повної картини. Необхідо чиркати і дивитись.
 3. Досить піднести шматочок екскаваторного штока до наждака...
 4. Та норм кругле себе веде. Лише ріжучу кромку необхідно вивести на середину державки, а вершину встановлювати трошки вище центру. Пропил є спеціальним віброгасячим елементом, деколи його заливають свинцем (в літературі ці способи згадуються). На крутих сучасних державках середина заповнена віброгасячим гелем. У той же час, то не гаражний варіант за ціною, а тим більше, не вийде зробити самостійно. Просто валялась така заготовка. Іншого використання для неї знайти не вдалось. Отим різьбовиком різьба М30*2 виконувалась за 3 проходи, перший 1 мм на діаметр, другий 0,8 мм на діаметр, третій 0,4 мм на діаметр. Плюс легке калібрування мітчиком.
 5. Обіцяв зробити фотки різців з незрозумілої сталі. Ось вони. Бічна поверхня непогано блищить, та точились вони легко. Діаметр заготвоки десь 20-22 мм. Різьбовий на підкладках, бо позавчора різав різьби М30*2. Робив з тих заготовок лише тому, що використав поздовжній паз як віброгасячий елемент.
 6. Ото вже навряд. Точилась і фрезувалась дуже легко. В обід зроблю. Після обіда закину. Ще трошки, токарний верстат вже встановив, проведу профілактику апарату для напаювання, штоки ЗАЗівські підуть в роботу. Різних пластин пару кіло є. Ножовики пишуть, що сталь 40 або 40Х. В імпорта набагато гірша. Дивні речі написані. Може, лопату брали? Тобто, за малої подачі різець працював у режимі лопаточного. Зауважу, що 700 об/хв, ЗОР, мала подача підходить для діаметрів від 70 мм. До такого діаметру то не точіння, а шкрябання. На ИТ-1М робоча подача 0,2 мм/об, звичайна глибина різання 6-8 мм. Вчора робив пальчики діаметром 48 на 40 мм. 900 об/хв на всіх проходах 2 напівчистових проходи, Т5К10, зйом 5 і 2 мм (необхідно перезаточити різець, мала канавка для стружки, давиться), подача 0,2 мм/об, 2 чистових після охлодження, Т15К6, зйом 1 мм і 0,1-0,4, подача 0,1 мм. На чистовому проході і "прицілюванні" - в сотку (на десяточному лімбі), з "корекцією" підстукуванням - в пару соток на довжиниі 132 мм. Конусив, зараза, десь на 7,5 соток. Відрізав на тих же обертах. До речі, поверхня ще не заблистіла, не вистачило обертів для утворення наклепу. Просто гладкі поверхні. Оброблялась сталь 35?, бо м'якше за 45-ку і не пластилін, як ст 3 або ст 10. Передня бабка в районі шпіндельного нагрілась до 40+ градусів, гарненько залізяку прогрів.
 7. Не сильно заморочуючись, напаяв пластини на круглі державки з хтознаякої сталі. Відгинаються, зате не сихльні до вібрацій, бо мають поздовжній паз у верхній частині. Розточую, ріжу ними різьби. Марку вони досі не сказали, лежать і мовчать! Зарази! Мене влаштовують, та й добре. Важливо знайти спосіб якнайпростіше зробити державки і знайти їм використання.
 8. Воно того не варте. Вставки СРСР ледь-ледь зовні ріжуть без додаткового заточування, а на державці 12 мм то буде щось! Ще необхідно буде збільшити кут нахилу ріжучої кромки. На державці 20 мм експеримент може вийти вдалим, а на малих діаметрах - маю великий сумнів. Імпорт краще буде встановити на "рідну" державку. Має бути чіткий контакт державки з пластиною, а підгонка теж непроста. Отже, відпустити, фрезернути, просвердлити, закалити, підігнати. Брррр. За ціною... https://www.banggood.com/SCLCR-7x125mm-10x125mm-12x150mm-Lathe-Boring-Bar-Tunring-Tool-Holder-with-10pcs-CCMT0602-Insert-p-1053299.html?rmmds=detail-bottom-alsobought__3&stayold=1&cur_warehouse=CN 3 державки +10 пластин. Або https://www.banggood.com/S16Q-SCLCR09-16x180mm-Lathe-Boring-Bar-Turning-Tool-Holder-With-10pcs-CCMT09T3-Inserts-p-1082105.html?rmmds=search-bottom-lookingfor__2&stayold=1&cur_warehouse=CN Державка +10 пластин. Недешево, та гарантовний результат. Тому паяти. Чи вставляти монолітні різці круглого перерізу малого діаметру під заточку (напевно, найкращий варіант і найпростіший).
 9. Нічого собі, з такою аптечкою можна невеличку війну розпочинати. Перекис водню для промивки подряпини. Лейкопластир. Бинт, краще стерильний. Міняти раз на рік, бо за рік стає звичайним нестерильним. Повноцінна заміна ваті - туалетний папір, його легше діставати з рани під час перев'язок. Голка, а чим скалки виймати? Спирт для промивки голки. Може бути замінений настоянкою календули, чи камфорним спиртом (є відмінним засобом від нагноювання, ні в якому разі не на відкриту велику рану) Горілка (основний антисептик). Крапка. Джут є в машинній аптечці. Нашвидкоруч заміною буде мідний дріт, ремінь. Зеленки, йоди, інші препарати не підходять для обробки ран - великий вміст спирту підпалює краї рани, знищуючі клітки-відновлювачі. Повноцінна заміна, будете сміятись, горілка. 40% розчин спирту не шкодить тим клітинам, і, одночасно має відмінні антисептичні властивості. Поки аптечки не маю (бо на дві майстерні не напасешся) і не заморочуюсь. Просто затиснути на 5 хв, якщо вже фонтан. До речі, теж непоганий засіб. Собаки так і роблять, а кажуть: "заживає, як на собаці" не дарма. В слині теж є антисептики, інакше ми вже давно б перетруїлися від тої нашесті мікробів і мікроорганізмів. Друг вирішив зашкурити гуму на наждаку, аби клей краще брався. Намотав на палець. Протащило між столиком і каменем. Бинт знадобився.
 10. Експериментувати ніколи не пізно. Сталь 45 для державок є аксіомою. Сталь 65 з можливістю використання пружних властивостей. Державки резцов (ГОСТ про механічні різці) следует изготовлять из стали марок: 50ХФА - по ГОСТ 14959; 40ХФА или 40Х - по ГОСТ 4543. То фраза звідси http://docs.cntd.ru/document/1200144629 Марка :45 Заменитель:40Х, 50, 50Г2 Классификация :Сталь конструкционная углеродистая качественная Применение:вал-шестерни, коленчатые и распределительные валы, шестерни, шпиндели, бандажи, цилиндры, кулачки и другие нормализованные, улучшаемые и подвергаемые поверхностной термообработке детали, от которых требуется повышенная прочность. Марка: 65 Заменитель:60, 70 Классификация :Сталь конструкционная рессорно-пружинная Применение:рессоры, пружины и другие детали, от которых требуются повышенные прочностные и упругие свойства, износостойкость; детали, работающие в условиях трения при наличии высоких статических и вибрационных нагрузок. Жоден підручник не порекомендував машинобудівельникові сталь 65 для виготовлення державки. Зробіть випробування. Результат скиньте сюди. Цікаво, що вийде? Може погано оброблятись, розпочніть з випробування напилком.
 11. Нє, ну цей опус просто необхідно зберегти для нащадків. Душевно. Обійшли Лінкольна і Карнегі. При цьому декому попали дишлом, аж до горла. Та є пару пунктів, які, ну не лізуть ні в одні ворота: - як не кидати "беники" (бычки) з балкону? Не можна так зразу переступати через себе. (Про себе - не курю). - чистити верстат від фарби - то теж вже перебор. А як брутальність? А де колорит? А індивідуальна неповторність? Нє, ну не можна ж бути такими катами! (До речі, місця без фарби використовую як індикатор "на іржу", дуже інформативно). Решту підтримую беззаперечно. А, і да, що там в нас? Може, кого з'їли, розп'ятого, чи розп'яли з'їденого, бо ж треба бути у тренді. Щиро Ваш, хоч і не завжди згодний з Вашою точкою зору. 4post.
 12. Є відео Леонтьєва, то зазор можна вибрати за допомогою... скотча. І дійсно, необхідно вибрати радіальний люфт, одночасно точність від скотча майже не страждає, все одно правити круг необхідно. Від такої "хімії" шкоди не буде. З іншого боку, алмазам краще підбирати оправки з мінімальним люфтом і торцевим биттям, для продовження терміну життя алмаза.
 13. Хочу запустити цікаву тему, та не знаю, чи підтримає громада. А саме, заточку різців для токарного верстата. Є книжки, є парочку відео непоганої якості, та вони не показують, як це зробити найлегше і найкраще. Є бажання поєднати теоретичний матеріал пдручників та практичні здобутки для одержання прикладного оптимуму. Правда, ще матеріальна база (заточні верстати) знаходяться у стані напівфабрикату, деякі вимагають ремонту, якісь ще не підключені до напруги і не на свому місці, та потроху просуваюсь у бік упорядкування.
 14. Егм, Ваша барахолка - унікальний торговий майданчик. І немає тут непотребу. Може хто шукає ті раритетні діоди? Ото якраз ексклюзивно-недоступне. Краще налаштувати орфографічний відсів невірних назв лотів - і "сміттєва яма" стане найзручнішим місцем для оборудок, бо необхідний товар буде зручніше знайти. Додатково встановити обмеження по кількості лотів протягом якогось часу. Не хочу ображати продавців, та деякі з них виставляють лоти по кілька десятків за раз. Знаю, що пропозиції не будуть враховані, та надія є.
 15. Отут не до кінця розумію логіку. Тобто, якщо товар дорожчий за торгову мережу, продавців називати не буду, то добре, нехай будуть, а якщо дешевше - то шукайте інший майданчик для торгівлі. Повертаюсь до першої фрази: де логіка. За основним принципом барахолки - придбання дешевше, ніж в магазині, можливо, сумнівної якості (в магазинах теж таке нерідко буває), можливо, б/у, але точно дешевше. Або щось ексклюзивно-недоступне. Тут ціна вже за згодою сторін. Хоча, чого парюсь? Ті, хто дорожче магазинів вже в ігнорі. Магазини ще не закриті. Сам не торгую. То хоча б напис "Китайський товар" зробіть з спецефектами, феєрверками, аби блимала. А то якось блідо виглядає.
 16. Так нам цікавий увесь процес: тертя, приготування суспензій, вимірювання. Вже як хвалитись результатами, то вже з тонкощами, а то деколи-таки може згодитись. А то, виходить, що витягуємо тонкощі за допомогою катування.
 17. Після моїх тестів мало що виживає. За час встановлення меблів, фото додаю, здохло 2 біти середньої якості. Дрель без регулятора обертів - зло, як вижила? Не зрозуміло. Розірвав 5 патронних ключів від патрона на 315 (заводських). Лише саморобний, з напівосі ЗІЛа, здатний був впоратись з моїм темпераментом та виробничими потребами. З іншого боку, ще ніхто не скаржився на мою упередженість. Правда, в мене немає потрібних об'ємів робіт на зараз, можу десь з понеділка приступити за польові випробування. З понеділка йду у відпустку і маю намір зробити трап для токарного. Та, змушений відмовитись з низки причин: - збільшення Ваших витрат; - будуть робити знижку, відштовхуючись від "упередженості тестера"; - це місце не є "на виду" у покупця; - мої ініціативи досить часто мають протилежну дію. А шановні модери підтирають історію сторінками.
 18. Згодиться. Розширення світогляду не завадить. Може різцетримач притру до супорта, бо повертається з хрустом (помитий і витертий двічі). Заодно третя плита, що буде використовуватись як поверхня для виставлення різців, трохи вирівняється. Та якщо гарний вигляд виробів одержить цифрову оцінку, то буде взагалі чудово. До речі, колись дивився за вирівнювання абразивних точильних каменів, то притирання виконувалось "вісімкою", тобто рух у процесі притирання нагадував цифру вісім.
 19. І хто з продавців знає, що продає відверте сміття, ой, "ширпотреб"? Деколи необхідно випробувати інструмент, аби взнати його придатність. Тим більше, для когось то ширпотреб, а хтось саме таке і шукав! Ковиряти гарною викруткою шви в плитці віра не дозволяє, а "пластилінова" радянська (зустрічав і такі, можу фото надіслати) чи Китайська за 3 гривні піде, зручна ручка, і плитку не пошкрябає.
 20. До речі, за змістом там "ДЕШЕВШЕ", бо ж у плюсах стоїть, уважні неуважні.
 21. Легко: на барахолці ШЦ 1 до 125 мм 450 грн. точність +- 0,1 не завжди досяжна, бо фарба для рисочок закінчилась на заводі. Зір нормальний. Китай цифровий ШЦ до 150 мм 450 грн. точність +- 0,01 мм на совісті виробника цифри добре читаються. Отже, маємо більш точний розмір за ту ж ціну, одночасно точність +-0,1 вибір значно за дешевшу ціну. То краще за ту ж ціну, або таке ж дешевше, та вже зробимо знижку для образливих і впишемо "на рівні", бо є й мінуси тих виробів: потрібен елемент живлення, який може здохнути у непідходячий момент.
 22. Перший - не в строю, некомплект, потребує модернізації. Друге - комплектація вже наявного середньоякісного. Третє - зовсім брачний, та на чорнову роботу йде. Четверте - отут вже шедевр. Змушений визнати, що без нього важко робити. Заміну, навіть ширшу, маю та розширюю, та вже 2 довідника на хазяйстві є. Одночасно, з встановленням компа з інтернетом актуальність (помітьте, не цінність) паперових довідників буде падати. Скоріше, буде електронний каталог. З направленням по типам роботи. Доступ швидший, інфи ще більше. Поки собі не зробиш сам доводиться перебирати купу незручних таблиць у друкованих виданнях. А що, не писав, що релікти того часу придатні до використання лише в певному напрямку і завдяки ціни на рівні найдешевшого Китаю? Неуважно. Слабенько. Дещо передвзято, та нічого, спроба впіймати "на слабо" зарахована. І ще, товару з Китаю, що вже придбаний і маю намір придбати, дещо більше. Совпадєніє? Не думаю.
 23. Принцип такий. В однофазного двигуна 2 обмотки: робоча і пускова. Реле потрібне для увімкнення пускової обмотки на момент пуску. Працює за принципом нагріву, як тільки пускова обмотка розкрутила двигун до певних обертів одразу збільшується струм і нагрів, отже. При запуску компресора з тиском у ресивері чи системі може сильно зростати пусковий струм і пускове реле вибиває або не дає впевненого старту. Стикнувся з подібним, коли компресор під тиском не запускався. Зкинув тиск - і одразу впевнений старт. Варіанти: ставимо ручну кнопку, триконтактну і палимо двигун в разі, якщо він вже підпалений; ставимо реле з більшим пусковим струмом, при цьому двигун теж може догоріти, якщо вже підпалений; запускаємо компресор без тиску у системі. До речі, як спалити холодильник? Дати накачати компресору тиск, вимкнути, одразу увімкнути, набере тиск - вимкнути. Здихає за 5-7 циклом. Звичайно, можу помилятись. Наприклад, релюха брачна. Або хтось невірно розрахував пускові струми.
 24. Вам би у дізайнери податись, такий талант на залізі пропадає! Дійсно гарно вийшло. Кожна деталь гармонійна та наповнена змістом. До повноти картини на столі не вистачає лише кавника з печивом. Цегла з штампами, пеньочки, візок, раковина, діжка для рослини, спинка на стіні - все пахне давниною.
 25. То їх власні проблеми. Нехай собі моляться (тут краще підходить інше слово) на старих ідолів. Тільки чомусь їм не хочеться дивитись у старий ТВ чи пересуватись на совковім авто. Дивно. Розрив шаблону. Стимулювати свтворення чогось, що має користувацьку цінність не змогли, копіювали, де по-тихеньку, а де і внаглу, західні зразки. Східне, тобто Японське, не змогли. Отже, переглянемо список того, що дісталось: - хрестоподібні викрутки - відвертий хлам; - шурупи - зовсім хлам; - ручний інструмент, ключі, головки, воротки, викрутки - посередність між власне пластиліновим Китаєм і дешевою Польщею, на більше не тягне; - різці: механіка - лише чорнову робити, розміру не тримають, перегрів, перенавантаження, напайні - дуже часто попадає тведий сплав недопечений або з тріщинами, що сиплеться при заточуванні, отже, недодержані технології помолу, зпечення, пайки; - вимірювальний інструмент - просто відсталий, ноніуси незручні та змушують напружувати зір, непогані мікрометри, якщо не багато працювали; - телевізори - бомби в квартирі; - магнітофони - анекдот "дай пожевать"; - верстати - застаріли змальовки, та на лице втрата якості відносно першоджерел, якщо не вірите - подивіться, як працює довоєнний "Монарх"; - автомобілі - або придбані "під ключ" або змальовані невдало, списки пишіть самі; - підшипники та оптика, добре, що вивезли заводи з Німеччини (назви писати?) були непоганої якості, завдяки Німецькій педантичній простоті, криві руки совка не могли зіпсувати техпроцесу; - меблі - убогий хлам; - житло змальовувалось, та нагадує бараки для зачумлених, конструкторські та будівельні косяки кругом, страхіття; Отепер плюси: ціна. Дорожче нормального Китаю за якості гірше нормального Китаю. Занавіс.