Freddy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  574
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

37 Нулевая

О Freddy

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Alex
 1. нема його тут. у фб знайти його без проблем. Він ще має группу де викладає результати роботи. Серйозні люди з ним працюють. Реставратори по мототехніці і тд. Декілька деталей мені робить і ще буде робити...
 2. Віталік іллінойс.Київський хлопака. Гальванік від бога. Всі види покриттів. Найчастіше до нього йдуть за хромом але й цинком не гребує. Якщо ваша підготовка то ціна смішна буде.
 3. та я в тому дубно найшов на шпінделі один шариковий звичайний 207 підшипник , а другий був упорний -половинка дуплєкса.
 4. а далі буде веселіш . ті лікарі що залишилися тут або підуть на відпочинок або все ж таки поїдуть на більші гроші...і що буде потім? У нас в районі більшість лікарів пенсійний ,перед пенсійний вік. Молодих прибуло лише 2 за останні 5-7 років. Окуліст приїхав , і через пару місяців поїхав і тепер якщо прилетить щось з болгарки в око то в сусідній район -35км. Через 5 років у нас буде серйозний дефіцит лікарів ,бо старі підуть а молоді не прийдуть.
 5. у нас в обласній також найкращі специ . А районні то таке ,як пощастить..
 6. ніфіга собі у вас обласна пульмонологія.У нас в обласній лікують не так дорого і виліковують. Багато хто після районих спеців доліковувався там і нічого. А у вас взагалі якась жесть ...
 7. у нас в місті лікують пневмонію дорого ,в середньому 7-10 тисяч йде . Але трагізм в тому що попутно можуть загробити серце ,печінку і тд. Було багато (більше 2х) смертельних випадків! Багато хто , після витрачених 10 тисяч їхали в область і там лікували окрім пневмонії ще і посажене серце...
 8. в києві це може і не проблема , а в районах я думаю це буде проблемою... вони і українську памятають не всі а про латинку я мовчу...
 9. Судя по всьому маєте знайомих на фармзаводі. Скоріш за все на "здоровье".Так от . Багато разів чув шо у нас не виробляють ліки а просто фасують. Правда? (ну якийсь цитрамон чи аскофен мо і бадяжать а от шось серйозніше, зась )
 10. Або поїхала до польші ....
 11. Привильна позиція. Якщо нічого не робити то і краще нічого не буде. Ми і так живемо в такому г ... бо абсолютна більшість живе по принципу "моя хата з краю"
 12. ми вже втонули в ньому давно. тема не про то. Цікаво інше ,чи можна якось поскаржитися по букві закону на такі ліки.Це серйозно,від такого і померти можна.
 13. фуфломіцин,як говорив один лікар... Нажаль такого зараз все більше і більше. Недавно взяв інгаліпт-свята вода. Результату нуль. Одне питання,де контроль з боку держави?
 14. унч работает в класе А а пч работает в класе D . Если по простому, кпд каскада в класе D больше.