• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.

YuM

Пользователи
 • Продажи

  16/5
 • Покупки

  20/5
 • Content count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Хорошая

About YuM

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Юрій
 1. аа. Ну чекаємо фото інсталяції знайденого бажаного девайсу в майстерні!
 2. Чим відрізняється від наведених? Ті не подобаються, чи ціна не адекватна?
 3. https://kyhon.com.ua/p96022708-pech-kamin-chugunnaya.html
 4. Агрегати, з тих що знаю, мають: BENZ, Klein, сам SCM, Контакти не складно в неті. Розраховувати на 6-8тис євро там. Або полювати на БУ на Ебеї. Вам треба той що з пилою. Ось опис англ 55.00.55 HD angle drive head with 1 adjustable outlet for cutters or blades Angle drive head with ISO30Morbidelli toolholder with 1 adjustable outlet for cutters or blades: · max speed input 10000 rpm · max speed output 15000 rpm · ratio 1:1,5 · weight 6 kg · right and left rotation · connection ER 25 collet for cylindrical shank tools (2-16 mm) · nr. 1 expansible collet 12/13 mm diam. · connection for blades 160 mm max diam. with 30 mm diam. hole · 190° manual graduated orientation on vertical direction · programmable adjustment from 0 to 360° on the X-Y plane
 5. Бюджет варто би було озвучити. Також, хоча б якісь технічні параметри. Як ось максимальний діаметр інструменту х його довжина, кут повороту якщо портібно ..... тайтаке.
 6. Time Left: 4 days and 4 hours

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Професійне гострення дискових пил з твердосплавними напайками на верстаті з ЧПУ Walter Woodtronic NC3 Діаметр пил від 100 до 800мм. Мінімальний крок зубу - 6мм Відео роботи: https://www.youtube.com/watch?v=66rOsJ3Xea8

  2.00 UAH

 7. Під "гусаком" малось на увазі вся рухома частина по Х.
 8. не сказав би "просто жах" Скільки важить портал от у вас на лазерах? На тому авторі гусак з агрегатами важить більше тони. Як на Вас? ))))) Мені доводилось бачити "КБ" на заводі і спілкуватись з інженерами. На дурних не виглядали))) І кроки і розміри і режими там розраховують. Гвинт витримує в рази більші прискорення, і гайка маститься автоматично. Рейка також маститься трохи дурнуватою контсрукцією з шестернею з пористого полімера через який тиснеться масло. Ото жах. А гвинт як і рейку можна прикрити тільки дашком зверху, інших захистів у них нема.
 9. Прижими або вакуум вкл 1 кнопкою або грушою під коліно на всьому полі обробки. верт вал - база по горизонту, оранж шайба - 0 деталі(стола). Ніяких горизонтальних прижимів не потрібно.
 10. Грілись, підшипники клинили, пластини зношувались чомусь швидше ніж в бекерів, а коштували як лопатки від боїнга, китаю тоді не було.
 11. Елмо. Паскудні насоси. Там крім тих двох маленьких під кришкою, ще мав бути додатковий баняк з фільтром.
 12. Сервіс шпінделя може зробити сервіс в Ріміні. Контакти в неті є. Опишіть проблему, сфоткайте, напишіть листа з серійними номерами обов"язково. Подивитесь попередній інвойс. Якщо влаштує, відправите в ріміні. Лист можете відправити і в московський офіс, але відповіді можна і не отримати.
 13. Якщо там Беккер то мав бути на вході баняк з круглим паперовим фільтром, коло 20см діам і 12 висотою. Те гівно 30 років продається по всьому світові )))) Рейка хоч і шустріша (виправдовується лише коли станок постійно працює тільки на присадці отворів в корпусних дет) але також має купу гімору - швидкий знос, і танці з компенсасією люфта.