FRM Garage

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  9/4.89 (полученные отзывы)
 • Публикации

  146
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

38 Нулевая

2 подписчика

О FRM Garage

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 16 мая

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Черкаси

Посетители профиля

849 просмотров профиля
 1. На фото ударний, крутить так собі, з мінусів голковка(сучасна) на квадраті не тримається, рукоятка рахітна як у всього совкового інструмента, кнопка натискається дуже тяжко (тре передавити тиск повітря) і не можна чутливо натиснути, якщо порівнювати з самим дешевим китай гайковоротом ліпше китий (це моя особиста думка) китай бадьоріше крутить і має більший момент (по відчуттям)
  Все ок
 2. Вітаю, також придбав німця не комплектного і найти власників такого самого то є проблема інфи в неті мало Знайшов 3х власників у росії, але ні оден не "соізволіл" допомогти, засмутився ... але випадково натрапив на Поляка який залюбки зробив купу фото з розмірами Також потребую креслень деяких деталей, но то тільки з розбором верстату, але пообіцяли що будуть робити ревізію та допоможуть з тими деталями Так що успішних вам пошуків )
 3. @vbif30 по ходу не вірно порахував 17зуб при модулі 2.75 діаметр 52.25 це більше схоже на правду ніж 57мм
 4. @Дядя Уєф так в першому повідомленні є діаметр 53.5 модуль 3 зубів 17
 5. Куплю ампулу до рівня типу ацк ціна поділки 10" (10 углових секунд) 14х124 мм
 6. @impulswelding ні то просто ремонт заводського
  все ок
 7. Всім колегам привіт ! На жаль до дощів накрити майстерню не вдалось із за роботи, затримки фінансів і погоди... Тимчасово довелось влаштуватись на роботу тому на даний момент вільні тільки вихідні, але їх забивають роботою постійні клієнти Двоє вихідних поспіль довелось варити баки TIR, наче по казились за 4 дні поварено перегородки в 6 баках ще й до того всього накрапав дощ текли соплі і взагалі ніякого настрою на роботу, діватись нікуди ... Вечорами була дороблена підшева з двох боків куплена мембрана і до пиляні і оброблені рейки на об решітку Надіюсь завтра замовлю проф настил і на цих вихідних вдасться щось зробити На разі дякую за увагу, всього вам найкращого ну і пару фотокарток ))) Ось таке цілий тиждень бяка ... Стікає після мийки, лише одному вдалося висохнути без дощу По факту майстерня дуууже маленька )))) Ну і в процесі
 8. @Fler26 Я тільки за і завжди з радістю готовий прийняти допомогу фінансову )))
 9. не встиг ... робота не дає ... але все по троху рухається )