• Announcements

  • sadmin

   Свобода информации!   01/16/22

   В ближайшее время 1-2-3 дня на нашем сайте для всех пользователей будет активирована возможность скрывать свои сообщения и удалять свои сообщения, в том числе и вложения. Информация принадлежит только вам, и мы это уважаем!

   ПС. Если что где при этом отвалится - сообщайте пожалуйста жалобой )))
  • sadmin

   Новый но на всякий случай пишу БУ   01/19/22

   В барахолке будет добавлен новый статус товара - "Новый но на всякий случай пишу БУ", для облегчения выбора нужного статуса товара в непонятных ситуациях. 

Yunytexnik

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Нулевая

About Yunytexnik

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Гірник
 • Имя Пользователя
  Володимир

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Гірник

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Згідно з останньою фотографією,де повно обгорточного паперу,можна сказати,що більша половина інструменту нова (з збереження ).думаю,що Вам повезло. А де та метплоприйомка?
 2. Автор не просив,а от тепер просить.
 3. Прохання,торгувати в барахолку,або в приват.
 4. І що ж то за чудо за таку ціну? Відповів у приват. Як варіант,можна взяти ексцентрикову шліфмашинку.Ними машини шліфують і полірують після покраски. По тому посиланню,що я дав,вони теж мають бути.
 5. Я собі купив за 850 гривень,з доставкою. 125 круг,1100 ват.регулятор обертів,плавний запуск,підтримка обертів,мін оберти-2000.
 6. Наскільки мені відомо,Україна (і багато інших країн) не виробляє сверл,а завозить з Китаю і вже продає ,як свої.
 7. А як на рахунок болгарки з автоматичним підтримуванням обертів?
 8. Потрібно було просверлити пару отворів на 4,8мм.Тож купив одне китайське і одне німецьке Haisser. Небо і земля. Сверлив дрелькою в горизонтальному положенні.Китайське потрібно було добряче притиснути,а німецьке-легенько притисну і воно ,майже само,просверлили той отвір. Тож ,коли замовляв через інтернет,мечики і плашки ,замовив декілька сверл Haisser.Рівненькі,гострі.(цікаво ,хто їх робить,китайці чи німці).
 9. Через знайомого замовив набір сверл в Польщі. Але,поки їх отримав,побачив і купив в магазині набір сверл Інтертоль. Обидва набори майже однакові.Інтертоль по ціні на 110 гривень дорожчий. По якості,(по 10 бальній системі),інтертоль-6 балів,Польский 4 бала. Чесно кажучи,я думав,що польский буде кращий.Половина сверл,особливо 10-13 всі криві.По заточці,то таке враження ніби китайці хотіли видумати універсальне сверло,яке б було одночасно і правим і лівим.Одна ріжуча кромка заточена в як у правого сверла,а друга як у лівого.
 10. Передня бабка стоїть на призмі,її нерозвернеш.Якби вона була б розвернута,то і основна подача конусила б.Супорт також на призмі. Його може розвертати тільки при ослаблених прижимах. Скалки нема,але є шток від амортизатора. Все.Кави попив,їду в гараж.
 11. Досить не поганий конструктор. Можете попросити форумчан з Києва,щоби подивилисяв в якому стані і т.п. На своєму саморобному токарному першу станину робив з 50 кутника,під низ приварював 40. Але так як не знайшов нормального варіанту прижиму,зробив іншу станину,з трьох швелерів. Супорт робив з того,що попало під руку і нчого,працював,поки не купив малу продольну. З.І.От хочеться чимось допомогти,але як? Ви ж навіть ні розмірів,ні фотографій свого супорта не показуєте.
 12. Дякую за пораду. Сьогодні св'ято.Нічого не робив.Завтра буду розбирати і все перевіряти.
 13. Я потім замість різця зажимав пруток 12мм і пробував хитати вліво- вправо.Видно було,що супорт гуляє.Саме супорт,а не продольна і поперечна. Але якщо вона конусить,то при торцюванні,обрізанні заготовки,часом не отримаємо впадину або випуклість? Чи могло при піджимі планок супорта,розвернути сам супорт? Піджав чуть-чуть,щоби убрати люфт.
 14. А детальніше. Які саме болти послабити.Вона і так стоїть в 0,я її не крутив,тільки піджав нижкі планки супорта.Якщо ослаблю болти піджима планок,появиться люфт супорта. Знаю.Але до того,вона не конусила.
 15. Усіх з Новим Старим Роком. Зібрав, я свій станок.Замінив підшипники на конічні,поміняв патрон 80 на 100. Потрібно було нарізати внутрішню різьбу,і тут я замітив,що різець відхиляється всередину. Піджав трошка прижимні планки .дорізав різьбу. Далі потрібно було обточити кусок дюралі,діаметр 40 мм,довжина 60 мм. Використовував малу продольну. І на тобі! Пішов конус,причому конкретний.На 40 мм конус в 0,5мм.Раніше такого не було, (була конусність десь в 0,01-0,02 сотки). А якщо проточувати на автоподачі,або використовувати ручну подачу ,використовуючи зубчату рейку,конусності нема. Конусить мала продольна.Що могло статися. Продольну не розвертав,шкала як була виставлено в 0 градусів,так і стоїть в 0. Коли розбирав станок,супорт знімав,але нічого йому не робив,нічого не крутив,тільки потім трошки підкрутив прижимні планки. Що могло статися,чому пішов конус.? Прошу поради всіх майстрів.