Dron

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  30
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Dron last won the day on 21 мая

Dron had the most liked content!

Репутация

34 Нулевая

О Dron

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 12/25/89

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 1. А Ви уявіть, щоб Вуйко показав як він болгаркою рівняє станину, то напевно 99% коментів, під даним відео, було б такого плану, о яя зупа ґуд. Автору наснаги довести станину в сотку!!! І для роздумів як капіталять станки ті що "не рахують гроші"
 2. Дякую, просто не правельно зрозумів.
 3. На фото є виводи Z1,Z2, я так розумію що туди підключається зовнішній потенціометр?
 4. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Фрезерний упор, незамінна оснастка при виготовленні серії деталей. Сухарик підходе в УСП-12, і в фрезерний стіл з пазом 14мм. Максимальна висота 130мм. Поворот штанги у всіх площинах, плюс регулювання її вильоту.

  450.00 UAH

  Адекватний продавець, рекомендую
 5. Як на мене то трохи дорогувато, таких станків є дуже багато, і можна найти в кращому стані і за менші гроші.
 6. Товариш зробив собі такий для майстерні, але повітряний. Знизу стоїть вентилятор і через рубашку ганяє повітря. Все працює класно поки є світло, а коли його нема котел червоний. А взагалі горить на всьому, а з хорошими дровами і до 24 годин. Ще один мінус загрузку треба робити коли він погасне, в іншому випадку при відкриванні кришки бункера, дим валить через неї, відповідно вся хата в димі. В системі парового опалення, думаю буде класний варіант, для майстерні.
 7. Як обіцяв фотки, вибачте за якість. Одразу уточнення, ми викинули тільки варіаторний ремінь і шківи, на їх місце поставили пряму ремінну передачу, але коробка залишилась. Двигун поставили на перехідну плиту, з розгонними пазами для натяжки ременів. А видомий шків стоїть на тому ж валі що і в оригіналі.
 8. Обрадую вас) 16б05 довго мучились з варіатором......... Зараз станок працює з рідним мотором 1,5кВт + частотник (АСпривод 2,2кВт), польот нормальний. Частота від 20гц до 100гц, перекриває стандартний діапазон обертів станка. Замість самого варіатора стоять шківи 1:1, причому ведучий шків садиться на вал двигуна, тобто викидається і зубчаста муфта. Постараюсь пофоткати завтра, як то виглядає. І на рахунок моменту, плашка 1/2 мінімальні оберти, і різьба ріжеться нічого не зупиняється, двигун не гріється.
 9. Власне є такий от станок, шильдика з моделлю не знайшли, гугл поки теж нічого не находе. Шо відомо ходи 500х200мм, згідно рулетки) Стояв на якомусь львівському підприємстві. Ще є гідростанція і електрошкаф, які по зовнішньому вигляду стоять зліва і з права відповідно. Цікаво що це за модель станка, і може в когось є якась документація.
 10. В мене двигун має 12тис. обертів. В залежності від потреби міняю передаточне відношення і маю 6, 12, 24тис. обертів.
 11. То все лірика) девайс дуже помічний в роботі. Хотілося б побачити подібне з енкодерами, скетчами і іншими розумними словами, поки використовуєм те що є доступним. А можливість провтикати, крутячи корбу і попадаючи в отвори!!!
 12. Така от робота зроблена з допомогою даного девайсу, 90 зубів) + 6 отворів чітко через 15 зубів...