• Объявления

  • softm

   Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

   Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
  • Одессит

   Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

   Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
   Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.

Dron

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Dron last won the day on 21 мая 2017

Dron had the most liked content!

Репутация

36 Нулевая

О Dron

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 25.12.1989

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 1. А з чого Ви взяли що креслення є взагалі в природі? Здається мені що ввідних даних для повторення станка більше чим достатньо, тай в людини яка буде робити щось схоже, полюбому будуть свої ідеї, бачення, технологічні можливості... Так кому цікаво алгоритм: 1) максимальний діаметр різу - в основному впливає діаметр шківів ну і відповідно довжина полотна 2) знаючи діаметр шківа і швидкість різу - вибираємо редуктор і двигун а далі творчий процес, поєднання наявних, покупних і виготовлених деталей в станок. Ну і бажано показати людям що получилось)
 2. Осталось: 21 день и 22 минуты

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: На запчасти

  Вузол від якогось прецезійного мед обладнання. Можна використати для виготовлення 3D принтера. Переміщення 400х300мм. По осі Y, два вала Ф10, в якості каретки 12 підшипників 3х10 По осі X вал Ф12, і стальна планка Г-подібна і також 8+4 підшипники відповідно. Підшипники всюди половина жорстко, а друга половина підпружинені. Є сліди корозії, але думаю не критично.

  500.00 UAH

 3. Дуже цікаво, особливо як це все буде конектитися з Кфлопом...
 4. А Ви уявіть, щоб Вуйко показав як він болгаркою рівняє станину, то напевно 99% коментів, під даним відео, було б такого плану, о яя зупа ґуд. Автору наснаги довести станину в сотку!!! І для роздумів як капіталять станки ті що "не рахують гроші"
 5. Дякую, просто не правельно зрозумів.
 6. На фото є виводи Z1,Z2, я так розумію що туди підключається зовнішній потенціометр?
 7. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Фрезерний упор, незамінна оснастка при виготовленні серії деталей. Сухарик підходе в УСП-12, і в фрезерний стіл з пазом 14мм. Максимальна висота 130мм. Поворот штанги у всіх площинах, плюс регулювання її вильоту.

  450.00 UAH

  Адекватний продавець, рекомендую
 8. Як на мене то трохи дорогувато, таких станків є дуже багато, і можна найти в кращому стані і за менші гроші.
 9. Товариш зробив собі такий для майстерні, але повітряний. Знизу стоїть вентилятор і через рубашку ганяє повітря. Все працює класно поки є світло, а коли його нема котел червоний. А взагалі горить на всьому, а з хорошими дровами і до 24 годин. Ще один мінус загрузку треба робити коли він погасне, в іншому випадку при відкриванні кришки бункера, дим валить через неї, відповідно вся хата в димі. В системі парового опалення, думаю буде класний варіант, для майстерні.
 10. Як обіцяв фотки, вибачте за якість. Одразу уточнення, ми викинули тільки варіаторний ремінь і шківи, на їх місце поставили пряму ремінну передачу, але коробка залишилась. Двигун поставили на перехідну плиту, з розгонними пазами для натяжки ременів. А видомий шків стоїть на тому ж валі що і в оригіналі.
 11. Обрадую вас) 16б05 довго мучились з варіатором......... Зараз станок працює з рідним мотором 1,5кВт + частотник (АСпривод 2,2кВт), польот нормальний. Частота від 20гц до 100гц, перекриває стандартний діапазон обертів станка. Замість самого варіатора стоять шківи 1:1, причому ведучий шків садиться на вал двигуна, тобто викидається і зубчаста муфта. Постараюсь пофоткати завтра, як то виглядає. І на рахунок моменту, плашка 1/2 мінімальні оберти, і різьба ріжеться нічого не зупиняється, двигун не гріється.
 12. Власне є такий от станок, шильдика з моделлю не знайшли, гугл поки теж нічого не находе. Шо відомо ходи 500х200мм, згідно рулетки) Стояв на якомусь львівському підприємстві. Ще є гідростанція і електрошкаф, які по зовнішньому вигляду стоять зліва і з права відповідно. Цікаво що це за модель станка, і може в когось є якась документація.
 13. В мене двигун має 12тис. обертів. В залежності від потреби міняю передаточне відношення і маю 6, 12, 24тис. обертів.