Dron

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  20
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Dron last won the day on 21 мая

Dron had the most liked content!

Репутация

30 Нулевая

О Dron

 • Звание
  Участник
 • День рождения 25.12.1989

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 1. В мене двигун має 12тис. обертів. В залежності від потреби міняю передаточне відношення і маю 6, 12, 24тис. обертів.
 2. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Фрезерний упор, незамінна оснастка при виготовленні серії деталей. Сухарик підходе в УСП-12, і в фрезерний стіл з пазом 14мм. Максимальна висота 130мм. Поворот штанги у всіх площинах, плюс регулювання її вильоту.

  500.00 UAH

 3. То все лірика) девайс дуже помічний в роботі. Хотілося б побачити подібне з енкодерами, скетчами і іншими розумними словами, поки використовуєм те що є доступним. А можливість провтикати, крутячи корбу і попадаючи в отвори!!!
 4. Така от робота зроблена з допомогою даного девайсу, 90 зубів) + 6 отворів чітко через 15 зубів...
 5. Так виглядає кінцевик зажиму. На болті М8 який зажимає шпиндель УДГ, стоїть втулка з лискою. Втулка закріплена гужоном, що дає можливість регулювати її позицію. Також тут стоїть кнопка прокрутки на 1 зуб.
 6. Ще однією особливістю ЕУДГ є те що вона ставиться на ліву сторону стола, на відміну від класичного правого використання УДГ. Що є перевагою при використанні на станках типу 675, 676 ітд. оскільки при цьому вона повернута лицем до штурвалів і фрезеровщика. Але і при правій установці буде зручно працювати на інших моделях станків.
 7. Нажаль в даному контролері такої функції нема... Получається треба схрестити електронну гітару токарного з даним девайсом, може десь є і готове рішення. я думаю можна і сєрву використати, з керуванням по степ/дір, хоча якщо цю штуку використати на НГФ то думаю і ШД типу NEMA23 потягне...
 8. Дякую!!! Якщо подивитись останні схеми, там є вихід на другий кроковий, я з тим ще не розібрався, але можливо щось таке автором і задумано от
 9. Таким методом і перевіряв, кожен раз повертається в ноль. Я також собі довго ломав голову з розрахунками, але прийшов до висновку, що ми отримуєм більше похибок від фрез, оправок, люфтів і т.д. Тай поділіть шестерню на 100 зубів в УДГ, можна запаритись, а тут натискай кнопку-штурвал, кнопку-штурвал.....))
 10. Так звичайно, але при цьому втратим момент на валу двигуна, тоді можливі пропуски і похибка тільки збільшиться, ну або пожертувувати швидкістю... Зажим болтом М8, на болту кріпиться гужоном ексцентрикова шайба, яка натискає на кінцевик. Обовязково сфотографйю цей вузол
 11. Так, і точність при цьому досить пристойна. Один оберт УДГ це 32000 кроків двигуна. Ділильна головка має передаточне 1:40, зубчата передача 1:2, тобто ми отримуєм передаточне по механіці в 1:80. Мотор має 200 кроків на оберт, на драйвері стоїть дроблення 1:2, отримуєм 400 імпульсів на оберт. 400імпульсів х 80раз. = 32000 кроків.
 12. Вимірювання кута немає, кроковий двигун справляється. При тестах після кожного оберту шпиндель повертається в нульове положення, тестували в різних режимах і з різною кількістю ділень. Єдине що потрібно при нарізанні зубів обертати завжди тільки в одну сторону, щоб був вибраний люфт механіки. Двигун NEMA 23HS8430 3.0A 18 кг/см Буде продовження, розкажу всьо детальніше...
 13. Привіт форумчанам!!! Хочу поділитися досвідом у виготовленні і подальшій експлуатації даного девайсу. Дана оснастка складається з двох частин: 1) Механічна частина, за основу взята УДГ-160. 2) Блок керування, на основі відомого іноземного контроллера http://www.worldofward.com/rotarycontroller/parts-and-construction/ Механічні характеристики відповідають УДГ-160, а програмні такі: - режим ділильної головки, поворотного стола, постійного обертання -кількість ділень від 1 до 9999 -крок по градусах 0,01; 0,1; 1; 10 градусів -зміна швидкості обертання -детально описано тут Одже, що було зроблено з УДГ-160, поперше вона була відмита, пофарбована, дороблені кришечки і різні дрібнички, стандартна процедура. Наступним кроком була установка крокового двигуна, з головки була знята кришка і вал механічного приводу від станка, і на їх місце прикручений кутник, з попередньо профрезерованими базами і розгонами, на якому і стоїть двигун. Потім вал на якому стояла ручка був зєднаний з валом крокового двигуна через зубчато-ремінну передачу, з передаточним відношенням двигун-головка 2:1. Ремінь закритий під кришку. Також на УДГ встановлений невеликий корпус, з кнопкою і кінцевиком зажиму шпинделя. Кнопка прокручує на один зуб в перед (при нарізанні шестерні), а кінцевик для того щоб не спрацьовувала люба прокрутка, в затиснутому стані.