Bohdaha

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О Bohdaha

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Борисполь
 • Имя Пользователя
  Богдан

Посетители профиля

250 просмотров профиля
 1. Оце воно ;-)
 2. Меня, как и многих здесь, чуть кондратий из зависти не разбил)) Автор, принимайте поздравления!
 3. Доброго дня колеги! Є в знайомих виконавчий механізм МЕО 630/10/0,25. Новий з ящика , в роботі не був. Вони хотіли би його десь прилаштувати, шкода відправляти таку річ в брухт. Якщо когось зацікавило - звертайтеся, ціна має бути адекватна. (для модераторів - не знаю чи у правильному розділі створив тему, якщо ні - перенесіть будь-ласка)
 4. Плюсую за бруківку або нормальну тротуарну плитку. Так, не дешево, але надовго, до того ж і красиво. Бажано брати плитку пресовану, таку як кладуть на АЗС. Подушку під плиткою слід добряче підготувати, про це є багато інфи в неті. Краще раз заплатити ніж потім переробляти, через це вже проходили, враження не дуже)
 5. Привіт народ! Допоможіть розпізнати сверлилку, шильдики відсутні, за якість фото вибачаюся, інших немає. Технічний стан невідомий. Кажуть що справна. Також прошу назвати орієнтовну ціну такого апарату бо пропонують забрати, але варіантів глянути її не буде. Купити хочу для себе, продавати не буду (для коментаторів аля - ми сьогодні назвали ціну, а завтра вона в барахолці).
 6. Своє завжди краще, але в нинішніх умовах для мене це не реально. Тут піврозвалений будинок вартує як двокімнатна квартира)
 7. Народ, поділіться інформацією яка реальна ціна оренди метра малого виробничого приміщення у Вашому місті. Хочу зрозуміти цінову політику вцілому, так сказати, бо з цього приводу виникає дуже багато питань. Бориспіль - не Київ, але в Києві на окраїні можна орендувати площу навіть дешевше. Парадокс (чи то просто наші зажерлися)...
 8. Завтра гляну для цікавості. В продажу точно є, але гектари і за міліони. Мабуть для оренди 10 сотих також знайти буде проблемно. Цікаво який алгоритм дій, ну припустимо знайшов я тих завітних 10 сотих в Борисполі, прийшов у міськраду і сказав що хочу взяти їх в оренду? Шосте чуття підказка зо нічим позитивним це не закінчиться. Особисто Ви мали вдалий досвід в даній справі? Р.S. У Вас це де, якщо не секрет?
 9. Було б непогано якби хтось із форумчан, хто мав діло з такою схемою, поділився своїм досвідом. Чи реально це взагалі, який алгоритм дій, та саме основне - яка постановка питання в цьому плані з боку представників тої самої місцевої влади, тут мені знається все далеко не просто. Особливо у великих містах, їх передмістях та межуючих із обласними центрами районах. ІМХО Без зеленого кешу діла не буде
 10. своє це дуже добре, але в нинішніх реаліях в цьому місті для мене поки що непідйомно. Та й по оренді, якби мова йшла про такі міста як Рокитне, Біла Церква, чи інший більш-менш середньостатистичний районний центр, то й теми даної не було б, бо там усе набагато простіше. По крайній мірі з орендою))) Я от родом з с. Острів, Рокитнянського району, то у тому селі приміщення для майстерні на кожному кроці за копійки. Хоч - знімай, хоч - купуй. Та й село не бідне. В Борисполі не так. Тому тут без оренди не вийде, якою б слизькою не була ця доріжка
 11. Звідки і куди переїзжаєте? Багато обладнання перевозити? І саме цікаве - яка причина переїзду?
 12. Ситуація з напругою в гаражах взагалі нікудишня. Вбільшості кооперативів ввідні автомати 32 ампери. Мені самому потрібно 25))
 13. Всім привіт! Стикнувся з проблемою при пошуках приміщення для своєї майстерні в м. Бориспіль. Ситуація наступна - дефіциту приміщень 25-70 квадратів наче б то і немає, але заморочуватися з орендою власники або не хочуть, або ловлять захмарні ціни за задрипану бетонну коробочку без будь-яких умов, інколи навіть підлога не бетонована. Мінімальна ціна - 40 грн. за кв. м., але за такою ціною знайти щось то не реально. Я вже втомився їздити по цих промзонах і напитувати про оренду, бо об'яв по Борисполі майже немає. Остання ситуація - то взагалі край)) Два місяці тому нібито домовився з власником колишнього пмк про оренду боксу 30 квадратів за 1500 грн. Там не було проведено 3 фази та не бетонована підлога. Кажу - робіть та я буду в'їзжати. Ок, зробимо. 2 місяці по телефону годували "завтраками", не витримав, приїзжаю туди, ловлю хазяїна, питаю що за фігня, а він каже - нема 3 тисячі щоб купити бетону😂 Це в людей які займаються кнопкою траншей і каналів для систем зрошування по всій Україні. Корок абзац. Гараж не варіант, ні в одному кооперативі мережа не витримає 1к62. То до чого я ото - шановні колеги, діліться досвідом хто як знайшов собі приміщення, яка ціна оренди за квадрат і чи були у Вас з цим такі ж труднощі як в мене
 14. На металоприйомку везли, перехватив. Шафи нажаль не залишилося... Скільки він,на Вашу думку, може коштувати?
 15. Наскільки я зрозумів, то двигун постійного струму (не дуже я в електриці). Що з ним робити незрозуміло...