Олек77

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нулевая

About Олек77

 • Rank
  Участник
 • Birthday 12/27/77

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Луцьк
 • Имя Пользователя
  Олексій

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Луцьк

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Для этого нужно изменить слишком много законов... а зачем законодателям их менять, если деньги итак неплохие капают...
 2. Електромагнітне реле для ПІД-регулювання при струмах близьких до номінального, як на мене, варіант такий собі... Калатає ним таки дуже часто у порівнянні з двопозиційним регулюванням (двопозиційне для печі варіант ніякий, ним добре бойлер/ванну гріти).
 3. Якщо була на 1кВт і досягала, чого б їй на 1,5кВт не працювати? Я, для спокійної душі, глянув би ще номінальний струм твердотільного реле/симістора, швидше за все запасу вистачить, ну але всяке буває...
 4. Имхо, культура обращения с отходами у нас еще сильно хромает. Нередки случаи, когда предприятие через СМИ и тырнет вещает о строгой сортировке отходов, показывает раздельные контейнеры, но, по факту, приезжает машина спецкомунтранса и все контейнеры грузятся в одну и ту же машину.... Где уж тут за такую мелочь думать... Об утилизации промышленных отходов 1-2 класса опасности вообще говорить не стоит... стойкое ощущение что их просто сливают/сбрасывают в какую-то заброшеную шахту и все.
 5. Апну тему, може ще хтось не бачив, але досвідом поділитися може. Хоча, на власний розсуд, потрохи схиляюся до шліфування мокрого...
 6. Тут приблизно виходить те на те і по грошам, і по безпеці - чи на суху шліфовку робити серйозну вентиляцію з циклоном і фільтром, і викидом окремим джерелом викиду з супутніми проблемами (технологічку з викидом у цех - то навряд чи). Або ж для мокрої шліфовки простеньку легку вентиляцію, приєднану до загальнообмінної витяжки, але насос, бак для ЗОР + фільтр/відстійник. Основні питання економіки та якості - чи окупить варіант мокрого шліфування різницю у вартості стрічок (за рахунок збільшення швидкості шліфування та подовженого ресурсу стрічок). А також, чи результат мокрого шліфування стрічкою Р1000 буде приблизно такий же, як при шліфуванні насухо.
 7. А там дзюрка в кожуху 30-35 мм буде.
 8. То ж захисними кожухами вирішується. Ні - так можна ЗОР фільтровану і на патрон лити. Оберти дитячі - бризок не буде.
 9. Мабуть вона в отвір 22мм влізе не впевнено... орієнтувався на патрон 125 мм. Хоча, якщо просто кулачками, то вистачить і 80.... А так від ЗОР чого б захищати - висохне - масло ж буде.
 10. Так я і сам вмію порадити. Тільки безцентровий, якійсь хоч середненький Loeser поки геть не по бюджету. Шо робити коли ніяк не вийде відразу купити? 50м на добу не так і багато, при біді можна і ручками зробити. Та і питання все ж швидше про мокру/суху шліфовку, хоча обговорення обладнання теж вітається.
 11. Так. Труби в перспективі треба трохи багатенько (десь 1500 м/місяць). Так що може і не один верстат. Купити готовий безцентровий - то не погодять, принаймні для початку. Р80 виводить трубу при ручній обробці десь хвилин за 7, що трохи багатенько, Р40 чи Р60 не пробував - поки що немає такої стрічки в наявності. А міняти стрічку на інші зернистості прийдеться - так всі однострічкові безцетрові/орбітальні шліфовки працюють. Ну та то питання вирішуване - чи стрічки міняти, чи труби на інший верстат переставляти.
 12. А, так, перепрошую. Звичайна чорна труба з низьковуглецевої сталі (бодаюсь за цільнотягнуту, але не факт, що так і буде - може бути і шовна). Не нержавійка.
 13. Доброго дня, шановні колеги. Суть питання полягає у перевагах мокрого шліфування перед сухим. Шліфуватися має труба д 22мм*1000мм (шліфується 900мм), кінцевий результат - під декоративне хромування (15 мкм блискучого нікелю, 0,5-1 мкм хрому), стрічка Р1000, відхилення від циліндричності не дуже принципові - око не бачить/пальці не відчувають - і вистачить. "Верстат" швидше всього буде не безцентровий (там трохи точності виготовлення потрібно) - токарний патрон з одного кінця обертає трубу зі швидкістю 1-3 об/сек, з іншого - 2-3 ролика, стрічкова приспособа до болгарки їздить вздовж труби з приводом на швп (така схема дозволить деяку неточність у виготовленні). Зрозумілі моменти: Відсутність пилу - зрозуміло, великий плюс. Зношування стрічки менше - теж плюс. Мінуси - вологостійкі стрічки дорожчі, треба за систему подачі/фільтрування ЗОР та захист двигуна від вологи щось думати. Незрозумілі моменти, суперечливо описані у інтернеті: 1. Чи буде швидкість шліфування більша/хоча би така ж сама, як при сухому шліфуванні? 2. Чи буде досягнута та ж чистота поверхні, що і при сухому шліфуванні (послідовність ручної обробки стрічками Р80/120/180/320/600/1000 дає більш ніж задовільну якість)?
 14. Дякую, але пошук виконавця здійснюється для підприємства - оголошення не приватного характеру. Думаю, що це буде порушенням правил розділу.
 15. Підкажіть, будь ласка, чому я не можу створити тему у розділі "Поис исполнителя"? Тому що статус "Новичок" (не флудити ж мені по всьому форуму тільки для набиття кількості повідомлень)? Чи це платний розділ?