troll

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  78
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

29 Нулевая

О troll

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 08.02.1985

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Смела
 • Имя Пользователя
  Юрий

Посетители профиля

238 просмотров профиля
 1. Я з соліда на оншейп перейшов. Він мені простіший і функціональніший. Але в мене як правило простенькі зборки. Я поки що лью детальки з модельних поліуретанів в сілікон або м"який поліуретан.
 2. То на какой цене сошлись? И у меня есть парочка, могу "впулить" за небольшие деньги :-)
 3. Майже обжився. Сьогодні уже фрезерував алюміній протроху :-) Зварив стойку для лещат: Блок живлення терміново знадобився, добре що китайські платки були, спаяв самопальний: Ще на одному зльоті побував: Гарад зараз якось так виглядає: Так і літо минуло.
 4. У бытовых точилок даже в инструкции написано время непрерывной работы 10-15 минут.
 5. Давно хотів щось низькооборотне. Прикрив на олкс іностранця. Працює від 280, здається.
 6. Майже 14 тисяч.
 7. Давно планував. Збулась ще одна мрія. Розпакував, а там конструктор. Думав вся пила розібрана. Ні, тільки основа. Напиляв рівненько труб, зварив уголки для полок для колонок. Ну і кілька літніх фоток, вдогонку :-)
 8. Дякую! Навпаки, там де "виробництво" працює чпу по пластику, викрутки, темопістолети, паяльніки, лудилка. А в моїй норі буду працювати з усим. Для роботи з металом, можливо зварю сварочний стіл. А це просто універсальний верстак. Може одну сверлилку поставлю. Дошки можливо обшию, тим більше мені їх криво зробили. А може залатаю ними смотрову яму, і закажу нові, рівні. Гараж пустий, лежить в середині брус 50х40 і листи осб 10 мм. Сьогодні в підвалі попрацюю, там десь 2х2 метри. Не сиро. Хочу стіни осб обшить. Крутить його напряму до кирпича, чи ударить брус і в нього крутить?
 9. Та нє, друкував я звичайним на папір :-)
 10. Использовал Чипмейкер в корыстных целях. Картинка в оншейп нарисована, в гараже где принтер винда хр, на ней оншейп не запускается. Я в квартире с ноута где десятка, с оншейпа сохранил картинку в джпег и поместил сюда. А в гараже зашел на сайт и распечатал :-)
 11. Верстак хочу сварить.
 12. Это кто то перестарался с отверстиями :-) кто то с узкими глазками :-) У меня гараж недалеко, я наоборот с квартиры эмигрировал. В гараж 10 мин на велосипеде, обратно 5 мин на велосипеде. Просто в дождь сон днем очень хороший.
 13. Долго не отвечал - вчера дощ весь день лил.Я в гараже не был. Это то?
 14. Не знаю чого боком, "нє віноватая я" ось мій "звірьок"