troll

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  90
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

38 Нулевая

О troll

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 08.02.1985

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Смела
 • Имя Пользователя
  Юрий

Посетители профиля

287 просмотров профиля
 1. Да я у нас заказывал, проблем небыло :-) И во сколько в итоге обошелся? Я бы подождал еще, у самого сейчас посылки не отслеживаются с Китая, но там мелочевка, думаю скоро доедет.
 2. А какой диаметр большого отверстия? и ДхШхВ
 3. Жесть, это когда лазером и вэбкой сканировать :-) а это на порядок аккуратнее все делает, и все с помощью смартфона и рамки, распечатанной на листок А4. Правда, редактировать результат не пробовал и не знаю, на сколько это сложно.
 4. Є прикольна програма на андроід, https://www.qlone.pro/ Дозволяє смартфоном відсканувати об"єкт в 3д. Правда, експорт в stl формат платний. Ось мій результат гіфки безкоштовні :-)
 5. Дякую, так і зроблю!
 6. Та не було в наявності, я туди трубу-радіатор хотів купить. То якщо на всю подача кискню накручена то червоніє. Якщо скрутить, труба не перегрівається. То пів біди. Я підлогу не утеплив в цьому гаражі, руки не дійшли. Тепер пока дрова горять, пока і тепло. Планую поки що якийсь вентилятор,або витяжку і гофровані труби біля буржуйки поставить, щоб швидше тепло по гаражу поширювалось, і не перегрівало дарма трубу і стіни за пічкою (може туди листів оцинковки поставить, щоб інфрачервоні промені відбивать?)
 7. А по дєлу, першу нормальну залізячку фрезернув, кріплення шпинделя кресс. Кілька годин убив на шліфовку, але не шкодую.
 8. Поставив пічку. Щоб димар не спіонерили, довелось помудохатись :-) Варив на вулиці, близько "0" градусів. намерзся трохи. Скотчем алюмінієвим я зря замотав. Потім здирав. Клеєвий слой вонючий.
 9. Я з соліда на оншейп перейшов. Він мені простіший і функціональніший. Але в мене як правило простенькі зборки. Я поки що лью детальки з модельних поліуретанів в сілікон або м"який поліуретан.
 10. То на какой цене сошлись? И у меня есть парочка, могу "впулить" за небольшие деньги :-)
 11. Майже обжився. Сьогодні уже фрезерував алюміній протроху :-) Зварив стойку для лещат: Блок живлення терміново знадобився, добре що китайські платки були, спаяв самопальний: Ще на одному зльоті побував: Гарад зараз якось так виглядає: Так і літо минуло.
 12. У бытовых точилок даже в инструкции написано время непрерывной работы 10-15 минут.
 13. Давно хотів щось низькооборотне. Прикрив на олкс іностранця. Працює від 280, здається.