knife_life

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  115
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя knife_life

 1. Доброго всім дня. Трішки флеймова тема. Підкажіть, будь ласка, наскільки реальним виглядає рішення виконати посадочне місце під підшипник виключно сверлінням? Мова про діаметри біля 40мм, матеріал - сталь 40. Без наступних розточок на чому-небудь, навіть без розгортки. Якось така ідея ніби не співпадає з моїми знаннями, але я не професіонал, тому краще запитаю у товариства :-) . Ідея не моя, тапками кидати не в мене :-).
 2. Дякую, цікаво, абсолютно не стикався (власне, і шансів зіткнутись не було). Так для того і поцікавився у колективу, бо, ніби, усвідомлюю, що моїх знань абсолютно недостатньо для обгрунтованих висновків :-) . І не даремно цікавився, дякую всім небайдужим :-). Хоча початкова ідея, яку мені озвучували в дискусії (не тут), була максимально далекою навіть від найпримітивніших описаних тут способів. Просто взяли, просверлили звичайним сверлом (в мінус по діаметру, судячи по опису), нагріли деталь, підшипник легко зайшов в посадку, деталь охолонула, все тримається, не випадає і крутиться нормально. І так не один раз (не серія, просто кілька випадків). Оскільки справа була давно, можливо, товариш забув деякі подробиці. І я тепер бачу, що, при виконанні певних умов - хороший станок, підходяще сверло (не звичайне, як то запам'яталось товаришу), пряморукий виконавець - можливо, такий варіант і є робочим. Дякую всім ще раз, хоча не закликаю припиняти дискусію :-).
 3. Що ви, які образи, я ж сам написав, що тема флеймова, і вона такі да :-).
 4. О, да, відоси Леонтьєва шикарні, цей я також дивився. І сверло для калібровки, з прутка заданого розміру, виглядає вирішенням задачі - але ж потрібний діаметр під 40мм, виготовити таке самотужки буде досить муторно, та й пруток - товщий від дебелого лома :-) Загалом, з кожним повідомленням моя початкова впевненість, що таке рішення досить криве - все зміцнюється :-)
 5. Та весь прикол в тому, що це разова робота, і була дискусія про способи зниження вартості, в якій мені і назвали описаний спосіб. Власне, тому тема і в "Розмовах", що фінансового вихлопу з неї не буде. Загалом, я більш-менш переконався, що такий спосіб не дасть необхідної точності в розмірах, якщо тільки не заморочитись на спец-сверло зі спец-заточкою (і то не факт, що вийде). Ну, хоча б розгорткою пройтись, уже б краще було, так?
 6. В цій (не моїй) ідеї - просто не знаю. Ну, може, яке-небудь офігєнно точно заточене сверло, під чистовий розмір, як пропонує Богдан. ХЗ. Не знаю такого. В темі "Розмови", ніби, не гріх і анекдот написати, коли ваша ласка :-)
 7. Скажіть, будь ласка, ціна за один бор, чи за коробку з 5 шт?
 8. Власне, все в заголовку - куплю б\у акумуляторний шуруповерт, на дві швидкості, з неробочим акумулятором, але робочим мотором, редуктором та патроном. Стан корпусу не важливий, якщо "начинка" ціла та працює. Раптом у кого є такий, за помірну ціну? На той сайт, що вважається багатьма, і т.д. іти не дуже хочеться :-) .
 9. Пробачте, не помітив вашого питання. Тема вже не актуальна, її можна закривати, але щось я не розібрався, як це зробити.
  Все ок, маю тепер мікрометр :-) . Рекомендую продавця.
 10. Власне, тему можна закривати. Іноді потрібні речі ближче, ніж здається :-).
 11. Доброго дня. Матеріал - сталь, так? Марка сталі та\або призначення фрез не відомі? Ціна за одну фрезу?
  Все швидко, товар відповідає опису, приємна ціна. Дякую продавцю.
 12. Доброго всім дня. Невгасима любов до недорогих речей, з якими можна поморочити собі голову, спонукала мене замовити невеличку радянську сверлильну стійку. Ось цю: Вона розрахована під зажим дрелі, у якої шийка шпінделя діаметром 40 мм. Звідси питання - що в неї втулити? Чи не паритись, і замовити розточку до 43 мм, а далі курити стандартні теми про дрелі для стійок? Була тупувата ідея зробити масивну підставку, більшої площі, ніж столик у стійки (наприклад, 250х300 мм), прикрутити до цієї підставки столик стійки (в ньому є три отвори), і зафігачити зверху корявого монстра ИЭ-1022, у нього, ніби, шийка шпінделя 40 мм. Ну, попередньо, мабуть, залити бетоном колону, бо вона досить тендітна, як для 4 кг дрельки :-) . Але щось я вже не впевнений, що в ИЭ-1022 шийка 40 мм, пишуть всяке. Ну, і сама ідея трошки екстремізм, стоєчка таки невеличка, а та дрель - огого бандура. Загальне призначення конструкції (в зборі) - сверління дірок, але досить наближених до отворів :-) у: - нетовстій (3-6 мм) конструкційній сталі (діаметрами до 10 мм, звичайно, з розсвердлюванням із менших), - гартованій сталі товщиною міліметрів до 4-5 (це трошки мрія, бо через биття цільний твердосплав буде ламатись, а для алмазу потрібні високі оберти. Але є переточені бури по бетону). - фанері, в тому числі хотілось би і "балеринками" до 100мм, але від цього можна і відмовитись - епізодично нержавійка, бронза, латунь, титан - 3-5 мм товщиною, діаметрами 3-5 мм (больстери) - дереві, в основному, бруски на руків'я ножів, тобто діаметром сверла 4-5 мм на глибину до 120 мм Тобто, вимоги скромні (якщо відкинути гартовану сталь, цільнотвердосплавні сверла і балеринку на 100 мм :-) ). Щодо того, що така стійка - не надто раціональний вибір, і який небудь Комунарас на голову вище - я згоден. Але, якщо є варіант реалізувати мої побажання на базі такої стійки - то я спробую :-)
 13. Так, там є нюанси. Але зараз колега проходить цей шлях, вже всі компоненти на руках, почав збирати докупи. Закінчить - обіцяв розказати про ціни та підводні камені.
 14. Гм, цікава ідея, дякую. Маю такого ж "дремеля", але не подумав, що його можна так використати. Треба буде спробувати, якщо стійку вдасться довести до ума, більш-менш без люфтів. Так-то ви праві :-) , але мені більше в больстерах та накладках сверлити. Ну, і під наскрізний монтаж. Для таких задач трошки простіші вимоги, на моєму "колгоспному" рівні. А от в складаних ножах - там згоден, ніяких "дірок", тільки точні отвори. Але я ще не доріс до такого :-) . Це буде моя наступна мрія. Моніторю тут барахолку років півтора, бачив кілька варіантів, але не було можливості купити на той час. Та й відновлення старої сверлилки я самотужки не осилю, тобто всі роботи доведеться замовляти на стороні, що добряче підніме ціну. В принципі, це вже частина дискусії про новий китай\ б\у радянські сверлилки, яка йде у відповідному розділі :-). Цікава ідея, дякую. Поки що планував самотужки перепакувати акумулятор, насипати туди силових 18650. Треба прикинути бюджет обох рішень, можливо, ваше вигідніше (і точно простіше :-) ).
 15. Нікуди ставити, навіть балкону немає закритого. І в найближчі роки не буде, 99%. А в цю стоєчку, якщо все-таки йти скучним шляхом, я можу увіткнути (через проставку, як радить Romio) нову дрель, з шийкою 38мм. Наприклад, Sparky Professional BR 65E (зараз Sparky китайський, напевно, та б-г з ним). Тільки в такі маленькі дрелі ставлять маленькі патрони, максимум 6 - 6.5 мм сверло. А з шийкою 40 я взагалі нічого не знайшов. Дрелі-то в мене нема ніякої, акумуляторним шуруповертом користуюсь, з дохлою батареєю - і він дістав вже :-( . Якщо зовсім нічого путнього не вийде - продам комусь за пів-ціни, і заб'ю на таку ідею. Але станок точно не варіант (нажаль).
 16. Так і тягне на якесь збочення - може, замутити варіант з приводом від PIK-8 ? Ну, фкийсь самопальний шпіндель, заморочки з підшипниками, кріпленням, люфтами - щоб уже точно вгатити купу грошей і часу, та отримати напівробочу фігню? А то я прямо не знаю, варіант розточити до 43мм та купити нову дрель (всеодно збирався колись купити) - надто просто і дешево виглядає, гг.
 17. Доброго дня. Розрахована на струм 200 герц?
 18. Дякую. Я її помітив :-) , здається, тема з найбільшою кількістю повідомлень на форумі. Прочитав її всю, деякі частини по декілька разів. На основі прочитаного сформувалась думка, що якщо один лише вибір і доведення "до ума" невеличкого станка потребують такої маси зусиль - то, мабуть, потрібно мати сильніший потяг до цієї справи, ніж є в мене. А ця тема, цей станок, якось обнадіює - мені дуже подобаються результати, які показує станок в руках Nik-а та інших користувачів. І шаманства від моменту покупки до першої стружки - не дуже багато, і досить живучий він. А ціна, хоча і велика для мене, але, припустимо, за рік можна відкласти таку суму. Навіть добре, що треба буде почекати, може перехочеться :-). Але поки що весь вільний час іде в сторону кузні, несподівано якось захопився. Тому просто дякую за підказки, побуду ще читачем-теоретиком :-).
 19. А підкажіть, будь ласка, де зараз кошерно купувати такий станочок? Оголошення зі стартового поста вже не діє, пошуком там же не знаходить. Періодично хочеться міні-станочок, думаю, може на день народження самому собі такий подарувати :-)
 20. Гм, у мене спосіб Гамлета з Ганзи все-таки працював, і навіть один твердосплавний пруток я ще не сточив - ніби так виходить значно дешевше, ніж купувати сверла. Ось на відео тест такого саморобного "сверла": А тут - спосіб виготовлення:
 21. Доброго дня. А можете мікрометром заміряти товщину зведених губок? Чи там точно 10мм (я бачу, що на штангелі написано 10, але всяке буває)? Під установку розміточної приспособи, маю на увазі.
 22. Скажіть, будь ласка, яка товщина хвостовика?
 23. Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, а який абразив у них? І яка товщина?