knife_life

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  297
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя knife_life

 1. Перепрошую, але, якщо не секрет, цікаво було б почути, що за хитра особливість була в тих шестірнях? Чиста цікавість, як дізнатись, чим закінчився детектив :-).
 2. Перепрошую ТС за напів-офф. to @Дядя Уєф Скажіть, будь ласка, чи може такий коректор замінити той тип маркерів, що призначений для написів по холодному металу? Дуже вже запарно їх шукати, і пишуть вони набагато гірше, ніж очікувалось. А цих коректорів - валом, заманчиво було б їх використати.
 3. Доброго всім дня. Шукаю простий недорогий девайс, шось типу лічильника мотогодин, електричного, з можливістю скидання показників, але зі збереженням показників при вимиканні станка. Очевидно, китайський :-). З живленням від 220. Задача - поставити в електричну схему стрічкової пилки, і перевірити, скільки проживуть самі стрічки (полотна), до розриву. Тобто, хочеться, щоб при вмиканні пилки - запускався лічильник часу, з тих показників, на яких зупинився при останньому вимиканні. Обов'язково, щоб при вимкненні пилки з розетки - лічильник не втрачав актуальне значення порахованого часу. Схема зрозуміла: поставив нове полотно, скинув показники, попрацював до розриву полотна, записав кудись час, який показує лічильник. І нова ітерація. Звичайно, можна запускати якийсь таймер на мобілці, руками, писати проміжні значення десь на папірці\смартфоні, потім плюсувати їх. Але це трошки упорото, навіть для мене :-). Задача не те, щоб дуже важлива, але, якщо її можна недорого вирішити - то я б був радий :-).
  Товар відповідає опису, відправлено швидко. Рекомендую продавця.
  Товар відповідає опису, відправлено швидко. Рекомендую продавця.
  Товар відповідає опису, відправлено швидко. Рекомендую продавця.
  Все ок, рекомендую продавця.
  Товаром задоволений, відправлено швидко. Оскільки пилка мала гострі зуби - продавець дуже ретельно упакував, кілька шарів товстого картону, дуже відповідально, дякую. Рекомендую продавця.
 4. Але доречі, якщо там реально фехраль, і він не сильно б\у (тобто, зберіг пластичність, не розсипається\не ламається при нрозмотуванні-намотуванні) - то сам фехраль скількись-таки коштує. Звичайно, залежить від довжини шматків, товщини дроту і т.д. (та й чи фехраль це? ). Для орієнтиру - новий дріт діаметром 1.2мм, фехраль - 4 грн\метр. Не факт, звичайно, що знайдеться багато бажаючих, але можуть і знайтись же.
 5. Уточню, що сам я ще мало користувався пилкою, ще не напрацював досвід, тому поставтесь критично до моїх слів :-). Пилки роблять на замовлення, будь-якої довжини, і це дешевше, ніж готові брендові - за ці слова я відповідаю, бо перевірив на практиці. Замовив у "Рьонтген-Україна" 1405 мм - мені зварили без питань. Обійшлось 150 грн штука, а готове полотно такого розміру - 240 грн приблизно. Пересилка в них є, я уточнював. Ну, і це не єдина контора, яка варить пилки. А от скільки проживе таке полотно, чи зекономив я, чи прогадав - це побачу тільки з часом, тому і прошу поставитись критично :-). Але тут можна попитати, хто де бере полотна, і вибрати підходящого продавця. Якщо не помиляюсь, у відео Дядька Максима говорилось, що пилки варять йому на замовлення. Тобто, при побудові лєнточки - як мінімум, частина майстрів радить не зациклюватись на полотнах стандартної довжини, якщо вам та довжина приносить незручності.
 6. Нє, ну там так ненав'язливо висить полотно для лєнточки, що важко не вгадати. Але реально, чи не замалий діаметр коліс? Наскільки я зрозумів, коли вибирав собі лєнточку для дерева, діаметр - це критичний параметр для виживання полотна, чим менший діаметр - тим швидше трісне полотно. А вони коштують неприємно. Ну, і великий діаметр колеса = велика довжина заготовки, яка пролізе між корпусом і полотном, якщо це важливо вам.
 7. Якщо раптом трапиться пара (або пара кілограмів) свердл - я б взяв, з урахуванням вашого інтересу, звичайно. Мені як матеріал, тобто пройдуть будь-якої убитості. Хочу покувати при нагоді Р6М5 чи щось подібне. Звичайно, всякі Р9-Р18 цікавіше, але для проби - підійдуть будь які. Не горить, але раптом попадеться? :-).
  Отримав швидко, товар відповідає опису. Дякую продавцю.
  Отримав швидко, товар відповідає опису. Дякую продавцю.
 8. Но "по бідності" (у мене так) - можна обмежитись кнопкою ПНВС, в ній же три контакти, і один розмикається при відпусканні "пускової" кнопки. Через цей третій контакт я заводив пусковий конденсатор, і все ок працювало. Це досить типова схема підключення пускового конденсатору, в інеті про неї багато. Ціна - 60-65 грн.
 9. Десь уже на форумі говорили, що зручніше записувати не сам звук мотору, а звук чогось, прикріпленого до валу. Наприклад, до валу приклеюється смужка картону, таким чином, щоб один раз за оберт бити об щось - об підлогу, якийсь предмет, і т.д. Тоді в аудіоредакторі легше порахувати ці "стуки".
 10. Але доречі, про нержавійку. Крапля розчину мідного купоросу однозначно скаже, чи це нержавійка, чи якийсь чермет. Зрозуміло, що в данному випадку - явно не чермет, словам Одесита я довіряю :-). Але як миттєвий спосіб відрізнити нержавійку від чермету - купорос дуже хороший варіант. Власне, на низьколегованих сталях одразу випаде осад міді, і пляма розчину купоросу - стане рудою\мідного кольору. На нержавійці розчин залишиться без змін. Звичайно, тут тонкий момент, що вважати "нержавійкою", але, оскільки на реакцію з купоросом впливає наявність плівки окисів хрому, то щось типу клапана (~10% хрому) вже не реагує, власними руками перевірив.
  Все ок, товар відправлений швидко, продавець навіть вислав фото упакованого товару перед відправкою. Рекомендую продавця.
  Все ок, товар відповідає опису і має належну якість. Перевірив наждачні диски в роботі - працюють так, як планувалось. Дякую продавцю.
 11. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як проявляється потреба в додатковому утепленні? Сильно гріється корпус, довго виходить на режим? Роблю собі пічку з ШПГТ, і ще є можливість додаткового утеплення, тому дуже хотілось би почути відповідь.
 12. Валяється десь у батьків коловорот з візуально таким патроном, але які в нього губки - не пам'ятаю. Збоку ж виглядає один в один, як цей.
 13. Скажіть, будь ласка - а він цільний Р6М5, чи складається з двох частин - ріжуча частина Р6М5, а державка - якась інша сталь?
 14. А, важливе уточнення - у мене спіралі всередині камери, в пазах, вирізаних у стінці. При іншій конструкції - цифри на моїй картинці не мають сенсу.
 15. Перепрошую, що влізаю в тему без практичного досвіду. Будую пічку (менш потужну, ніж у вас), фехраль , відповідно, тонша - 1.2. В епічній і дуже доходчивій темі на гончарному форумі прочитав, що: "Считается, что диаметр навивки должен быть больше 6-8 диаметров проволоки. Оптимальным шагом между витками является 2-2,5 диаметра проволоки.", правда, без посилань на першоджерела. Спробував перевірити ваші розрахунки - зійшлось з вашими результатами. Щодо геометричних розмірів спіралей - на картинці розрахунки для ваших параметрів (права колонка, довжина фехралю повна), а поруч - мої параметри. Я вже намотав спіраль, її фактичний розмір вийшов схожим до розрахованого, і в пазах вона розмістилась так, як планував. Доречі, мотав по відео-інструкції з каналу "Руколєпіє", там шикарно все показано, і на дуже примітивних приспособах. Автор - гончар, і робить на продаж термопечі, заодно - тобто, досвід є.
 16. Доброго вечора. Якщо не помиляюсь, у вас же MMD-310 ? А чи вистачить жорсткості станочка при таких навантаженнях? Чи я сплутав, і у вас якасть трохи крупніша модель?