knife_life

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  216
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя knife_life

  Все ок, рекомендую продавця.
  Все ок, рекомендую продавця. Упаковка - взагалі на вищий бал, дуже акуратно. Дякую.
  Все ок, рекомендую продавця.
 1. Перепрошую, що влізаю (я так собі коваль, і для себе б прислухався до поради Greg Verizhnikov), але, якщо хочеться "по красівому", то я б брав сталь, призначену для виготовлення штампів для гарячого штампування. Тобто, наприклад, 5ХНМ (ну, вона просто попсова, в тому смислі, що навіть тут на барахолці бачив). Загалом, ось один із списків штампових сталей, можна спробувати вибрати: https://rink.hockeyapp.net/apps/586a464a10814359a404220ab7780c5e/app_versions/1 Щодо купити потім те, що вибрали - то на ножових форумах народ брав сталі в конторі УМП-ГРУП, штампові там є, я перевірив - але, в основному, кругляк великих діаметрів. Або викувати ту прошивку з ресори :-), як радить Greg Verizhnikov.
  Все ок, рекомендую продавця.
  Все ок, рекомендую продавця.
  Все ок, рекомендую продавця.
 2. О, а там поруч з мітчиками і 4 плашки для дерева лежать (лівий вертикальний ряд). У мене є така, у спадок дісталась.
  Все ок, отримав швидко, упаковано гарно, товар такий, як замовляв + невеликий бонус. Рекомендую продавця.
  Все ок, отримав швидко, упаковано гарно, товар такий, як замовляв + невеликий бонус. Рекомендую продавця.
  Хороший продавець, уважний та контактний. Товар відповідає опису, отримав швидко. Рекомендую продавця.
  Все ок, отримав швидко, упаковано гарно, товар такий, як замовляв + невеликий бонус. Рекомендую продавця.
 3. Доброго всім дня. Потрібно відновити посадку під підшипник в кришці електродвигуна (невеликого, 0.5 кВт). Люфт підшипника десь біля 3 десяток, може і трохи більше (щупів немає). Кернити, мазати клеєм і т.д. не дуже хочеться, через очевидний ризик втрати соосності. Деталь на фото. Товщина стінки: вгорі біля 5.5мм, внизу - близько 6.5мм, підшипник заглиблений на кілька мм в кришку (якщо це грає якусь роль). Матеріал - алюмінієвий сплав. Оригінальний підшипник - 6203z (поляк, сам двигун польський) - ніби, стандартний. На другому фото - зворотня сторона кришки. Внутрішнє коло - виступає над фланцем. База ніби є, фланець фрезерований і не побитий, візуально (в одному місці є забоїна). "Допуски і посадки" не вчив, тому залишаю це на розсуд майстра. Якщо потрібно, можу переслати деталь по Україні через НП (за мій рахунок в обидва боки, звичайно). Чи візьметься хтось за ремонт, який спосіб запропонуєте, і скільки це буде коштувати?
 4. Тобто, по мінімальних розмірах: 47х15х16 мм, правильно? Перепрошую, що так настирливо, але хочу точно переконатись, що з заготовки зможу витягнути те, що мені потрібно, за розмірами.
 5. Добрий вечір. Я правильно розумію, що плашки сталеві, і в них просто конструктивно не передбачено вставляти щось твердосплавне? По фото, нажаль, не видно(( Якщо так, то напишіть, будь ласка, їх габарити.
 6. Дякую. Тепер би знайти того, хто візьметься зробити :-)
 7. Доброго всім дня. Прошу думки форумчан, чи варто розглядати таку досить цікаву залізяку в ролі заготовки на маленький настільний фрезерний станок? В плюсі - досить товста колона, і голова на ластохвості. В мінусі - висота від нижнього зрізу голови до підошви - всього біля 21-22 сантиметрів (можна зробити проставку між колоною та новою підошвою? А жорсткість?). Ну, і переміщувати досить важку голову наявним там механізмом - може бути не дуже зручно, і не дуже точно, але то, мабуть, потрібно трогати руками :-). А, і сама підошва - з оргскла, хоча то і так полюбому під заміну. Голова, електрика, шківи - заміняються також. І чи вистачить (без координатного стола) бюджету у 3000 грн на нову голову, шківи та електропривід? Я дуже сумніваюсь, хоча бачив цікаві варіанти. Питання напівтеоретичне, і неспішне, але мені дуже цікаве, тому тема у розмовах. Чось хочеться маленький фрезер, можливо, осінь прийшла в цьому році зарано, гг
 8. Доброго всім дня. Підкажіть, будь ласка, при виборі між б\у радянським ІРБ та аналогічним (0.01мм) від Shahe, з Алі - який варіант менш ризикований, щодо якості ? Ціна радянського в нашій барахолці 600-800, Shahe - близько 750-800. За радянський - більша довіра до тодішньої якості (на фоні Китаю, звичайно), і швидка пересилка по Україні, за Китай - ну, Shahe немало форумчан використовують, ніби нормально, і він новий, та є деяка гарантія заміни неробочого (хоча з гемороєм та пересилками). Щось я не можу визначитись, маю таку ваду, довго вибираю)))) І, по суміжній темі - магнітна стійка останнім часом у китайців з'явилась яка-небудь пристойна за помірні гроші? А то в сусідніх темах не дуже схвальні відгуки(((
 9. Дякую, заспокоїли :-)
 10. Переміряю координати отворів у колоні, і співставлю з Т-пазами на плитах УСП-12. Інших плит за прийнятну ціну поки що не бачив, але я не поспішаю))) А проставку хотілось, бо колона реально низька, столик + лещата - + патрон + фреза = мало місця на деталь. А підняти шпіндельну бабку не вийде, бо там і так благенький вузол для її кріплення, на кінці консолі. Хоча, може щось і вигадається. Але підняти колону виглядає простішою задачею. Планував плиту 120х180х60, виглядає досить товстостінною, більше 6 кг вагою.
 11. Дякую. Це все ще виглядає не так і погано, але оцінка результату сильно залежить від вартості проекту))) А вона ще в процесі підрахунку. От мене дуже бентежить місце кріплення цієї голови до консолі - там реально благеньке якесь все, чотири гвинтика (ще не відкрутим, але по вигляду - ледь не М5\М6. Там очевидне слабке місце, треба буде щось придумати))
 12. От хтось там, хто відповідає за металообробку, видно хоче, щоб я той фрезер зліпив)))) Дуже дякую за наводку. Ходи десь 90 на повздовжній і 50 на поперечній, висота 40 мм. Поперечна малувата, але не мені перебирати харчами :-). Для мене - то інша Галактика, ні на що таке у своєму виконанні навіть не сподіваюсь. Але проект заграв новими барвами))))))
 13. Так, зсередини. Там під кожен болт в колоні є віконечко, відкрити його - видно гайку. Тобто зараз є отвори з різьбою в плиті-основі, в них вкручені шпильки, одягнута колона, і через ті віконечка на кожну шпильку накручена гайка. Тобто, притягнути колону до чогось, через такого розміру шпильки - не складно. Треба тільки раціонально вибрати комплект з проставки під колону та самої основи, щоб і перпендикулярність мати, і гартоване не сверлити, і ціна не космос :-)
 14. Нє-нє, я далекий від такого екстремізму. Міліметр - уже нічотак виглядає, для такого маленького станка, чесно, я був би радий. Шановний @пенсионер, як на вашу думку, ластохвіст тут дасть таку жорсткість, щоб умовно фрезою 10мм брати по 1 мм чавуну\сталі? Я просто так зрозумів чомусь, що межа для мого девайсу - кілька десяток за прохід, тому розрахована ціна виглядала взагалі "уныло". А міліметр - це ж огого, на фоні напилків - так просто безкінечний космос :-).