knife_life

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  270
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя knife_life

  Отримав швидко, товар відповідає опису. Дякую продавцю.
  Отримав швидко, товар відповідає опису. Дякую продавцю.
 1. Но "по бідності" (у мене так) - можна обмежитись кнопкою ПНВС, в ній же три контакти, і один розмикається при відпусканні "пускової" кнопки. Через цей третій контакт я заводив пусковий конденсатор, і все ок працювало. Це досить типова схема підключення пускового конденсатору, в інеті про неї багато. Ціна - 60-65 грн.
 2. Десь уже на форумі говорили, що зручніше записувати не сам звук мотору, а звук чогось, прикріпленого до валу. Наприклад, до валу приклеюється смужка картону, таким чином, щоб один раз за оберт бити об щось - об підлогу, якийсь предмет, і т.д. Тоді в аудіоредакторі легше порахувати ці "стуки".
 3. Але доречі, про нержавійку. Крапля розчину мідного купоросу однозначно скаже, чи це нержавійка, чи якийсь чермет. Зрозуміло, що в данному випадку - явно не чермет, словам Одесита я довіряю :-). Але як миттєвий спосіб відрізнити нержавійку від чермету - купорос дуже хороший варіант. Власне, на низьколегованих сталях одразу випаде осад міді, і пляма розчину купоросу - стане рудою\мідного кольору. На нержавійці розчин залишиться без змін. Звичайно, тут тонкий момент, що вважати "нержавійкою", але, оскільки на реакцію з купоросом впливає наявність плівки окисів хрому, то щось типу клапана (~10% хрому) вже не реагує, власними руками перевірив.
  Все ок, товар відправлений швидко, продавець навіть вислав фото упакованого товару перед відправкою. Рекомендую продавця.
  Все ок, товар відповідає опису і має належну якість. Перевірив наждачні диски в роботі - працюють так, як планувалось. Дякую продавцю.
 4. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як проявляється потреба в додатковому утепленні? Сильно гріється корпус, довго виходить на режим? Роблю собі пічку з ШПГТ, і ще є можливість додаткового утеплення, тому дуже хотілось би почути відповідь.
 5. Валяється десь у батьків коловорот з візуально таким патроном, але які в нього губки - не пам'ятаю. Збоку ж виглядає один в один, як цей.
 6. Скажіть, будь ласка - а він цільний Р6М5, чи складається з двох частин - ріжуча частина Р6М5, а державка - якась інша сталь?
 7. А, важливе уточнення - у мене спіралі всередині камери, в пазах, вирізаних у стінці. При іншій конструкції - цифри на моїй картинці не мають сенсу.
 8. Перепрошую, що влізаю в тему без практичного досвіду. Будую пічку (менш потужну, ніж у вас), фехраль , відповідно, тонша - 1.2. В епічній і дуже доходчивій темі на гончарному форумі прочитав, що: "Считается, что диаметр навивки должен быть больше 6-8 диаметров проволоки. Оптимальным шагом между витками является 2-2,5 диаметра проволоки.", правда, без посилань на першоджерела. Спробував перевірити ваші розрахунки - зійшлось з вашими результатами. Щодо геометричних розмірів спіралей - на картинці розрахунки для ваших параметрів (права колонка, довжина фехралю повна), а поруч - мої параметри. Я вже намотав спіраль, її фактичний розмір вийшов схожим до розрахованого, і в пазах вона розмістилась так, як планував. Доречі, мотав по відео-інструкції з каналу "Руколєпіє", там шикарно все показано, і на дуже примітивних приспособах. Автор - гончар, і робить на продаж термопечі, заодно - тобто, досвід є.
 9. Доброго вечора. Якщо не помиляюсь, у вас же MMD-310 ? А чи вистачить жорсткості станочка при таких навантаженнях? Чи я сплутав, і у вас якасть трохи крупніша модель?
 10. Перепрошую, а точно твердосплавні? По фото схожі на сталеві... Мені просто саме твердосплавні потрібні, сталеві вже є.
 11. Я дивився фінальне відео Дядька Максима про 1К62, і названа там ціна за шліфовку станини - 10 тисяч гривень. Ну, просто, як орієнтир.
 12. Особисто пробував використовувати візуально ідентичний движок, теж двохшвидкісний, більша швидкість 2800 (меншу не пам'ятаю). На ньому гордо було написано 6А споживаного току, но то була якась чєпуха, реально там ват 120 було. Станочок ваш сподобався, хоча якось берегти двигун від абразивного пилу - варто. Що для мене було дуже неприємною несподіванкою на моєму моторчику (можливо, у вас таких нюансів не буде, але перевірити, мабуть, не зашкодить): 1) на низьких обертах швидко грівся, буквально хвилини 3 роботи - і корпус гарячий. Скільки в градусах, не знаю, але руці неприємно - і на обертах 2800 до такої ж температури доходив хвилин за 15 роботи. Я списав це на поганий обдув крильчаткою на низьких обертах. 2) Движок може крутитись як за годинниковою стрілкою, так і проти. І адська засада - при обертах за годинниковою стрілкою він дуже грівся за пару хвилин, на 2800 обертах, а проти годинникової - до тої ж температури доходив за 15-20 хвилин. Через це довелось перекидати двигун з лівої сторони девайса на праву. Щодо заточки на подібному столярного інструменту - я пробував ставити тарілку з липучками, під наждачку (правда, на інший движок, 1400 обертів) - мені сподобалось. Повністю зробив і заточив плоску стаместку\різець, міняючи зернистість шкурки, звичайно. Навіть дуже сподобалось - велика рівна площина для притискання, шкурки до 1000 гріт є скрізь, а в автомагазинах до 2500 бувають. Але я не столяр, разова робота була, і на інших типах девайсів точити виходило гірше - тому такий спосіб і сподобався, мабуть. Щодо приводу для станка (власне, я ліпив його на гріндер під 610 стрічку, понадіявся на ті 6А, лол). І мій потужніший движок потягнув шків 60 мм, для дерева достатньо. Але 15 хвилин - і гарячий мотор. В той же час на каналі "Мне интересно" є серія відео по виготовленню міні-токарника по дереву, на базі моторчика десь 60 ват, результат успішний. Тобто, завідомо можливе створення такого девайсу, але захист від стружки і додаткова вентиляція мотора, напевне, знадобляться. Перепрошую, що накатав таку простиню, просто в свій час награвся з движками від пральних машин, і якось "накатіло" :-).
 13. Доброго всім дня. Підкажіть, будь ласка, які марки масла підійдуть для термообробки в "побутових" умовах? Я розумію, що ідеально використовувати такі ж, як і в промисловості, і на цьому питання закрити :-). Проблема в тому, що ті масла, які використовуються в "дорослій" термообробці - як правило, продають великими об'ємами, і коштують вони дорогувато, принаймі для початківця з хобійними задачами. Ну, і є заморочки з купівлею - працюють з 9 до 18, контори десь в промзонах, без пересилки і т.д. Тобто, трошки квест. Виняток хіба що "И20" - ціна нормальна, на заводах використовують - але не знайшов поки що місця, де продадуть 5 літрів, а не бочку в 20 л. Гартувати планую У8-У12, 60С2А, 9ХС, 50Х14МФ, 95Х18 - деталі тонкі і відносно довгі (поковки ножів та просто полоси сталі для клинків). Може, і правда варто зупинитись на И20, і хтось підкаже, де можна купити літрів 5? Або взяти якесь автомобільне, недороге (тоді яке і де дешевше) ? Починав з відпрацьованого мастила (результат "нє очєнь", але якось загартовувалось), потім дали якогось моторного - суб'єктивно, краще. Тепер же хочу трошки наблизитись до нормального техпроцесу :-).
 14. Якщо царапати реально металом, а не окалиною (тобто зачистити від окалини ту частину, якою будемо царапати), і тиснути з силою (суб'єктивно) кілограм 10, не більше - то "царапає скло" ~ = 60HRC і більше. Там багато нюансів, у яких я "плаваю", але примітивно - так.
 15. Все, тему можна закривати. Випадково знайшов у одного дідуся, на борщагівському риночку, шматок спіралі з приблизно підходящими ізоляторами. І в одній із палаток - фарфорову клемну колодку.
 16. Доброго всім дня. Потрібно небагато (штук 50-100) ізоляторів керамічних типу БФЧ, або щось подібне - ізолювати виводи спіралі термопечі. Внутрішній діаметр 3-4 мм. Одразу скажу, що писав у кілька контор, в кращому випадку продадуть від 1 кг (в одній конторі взагалі сказали про 10 000 штук), і в наявності підходящих розмірів немає, чекати пару тижнів. Також потрібна одна (або дві) клемних колодки керамічних, під два полюси.
 17. Дякую. Але 5 мм - великуватий діаметр. Хоча, якщо більш нічого не знайду, то краще завеликий ізолятор, ніж ніякого :-) .
 18. Все ок, мені дійсно підійдуть ізолятори з внутрішнім отвором 3-4 мм, бо ті виводи спіралі, які я планую ізолювати - вони без витків, просто рівні провода. Ну, фактично, скручений вдвоє провід діаметром 1.2мм. Тобто сама спіраль, самі її витки, не будуть ізолюватись, чешуйки будуть одягнені на рівну частину фехралю (не навиту спіраллю), чисто ззовні пічки. Про упаковку 10000 - ясно. Ну, я їх розумію - мало кому б захотілось заради тих копійок заморочуватись, але досадно :-).
 19. Доброго всім дня. Порадьте, будь ласка, якийсь зручний, недорогий і не дуже складний варіант вирішення задачі: потрібно відключати подачу струму на нагрівальні спіралі в термопечі, при відкриванні дверцят (бо стрьомно зачепити спіраль заготовкою). Потужність печі <= 1.5 КВт. Тривіальний спосіб - поставити на корпусі печі тумблер, ампер на 16, (десь поруч із механізмом закривання відкривання, який ще не спроектовано :-) ), і розмикати один провід 220, вручну. Недолік - боюсь забути в запарці або вимкнути, або увімкнути. Хотілось би щось автоматичне, схоже на кінцевий вимикач, але навпаки - нормально розімкнутий, щоб якийсь елемент дверцят тиснув на нього, якщо дверцята закриті, і на спіраль подавався струм. З такими речами не стикався, тому те, що нагуглив, оцінити не можу. Можливо, хтось порадить, що вибрати? Або, можливо, є ще якісь варіанти вирішення задачі?
 20. Дякую, мені не з першого разу дійшло :-).