nand1024

Користувачі
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публікації

  198
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  3
`

nand1024 останній раз здобув день на січня 11

nand1024 має найбільш улюблений контент!

Репутація

53 Добра

1 підписник

Про nand1024

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження

Персональна інформація

 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Олег
 1. каркас соприкасаться будет через слой резинового уплотнителя думал, но, метал нужно купить и привезти из другого городка, время и здоровье пока не позволяет. Дерево есть в нужном кол-ве, выделяя полчаса...час времени в день, можно уже что то сделать, работа в ненапряжных для здоровья условиях. Антисептик є але десь мені казали наче вони зазвичай працюють до появи грибка, а якщо він вже є, то там треба щось інше. Чи він все одно буде працювати?
 2. І так, приміщення під ванну кімнату ще не готове і по хорошому готове воно не буде навіть в наступному році, тому конструкція "тимчасово-постійна", дно ванни стандартно на металевих регульованих стійках йде, воно має тримати навантаження направлене вниз до підлоги, але буде яке навантаження яке природньо може виникнути під час користування тобто вздовж воно ніфіга тримати не буде. Підлога дерев'яна яка трохи гуляє і потребує заміни, тобто під час користування можливий невеличкий перепад висот на поверхні підлоги. Зі звичайної соснової дошки(125х25 дошки основного навантаження, 65х25 дошки для додаткової фіксації) роблю каркас, на який по всьому периметру бортами буде лягати ванна, між ванною та дошкою додам гумовий ущільнювач для компенсації нерівностей на поверхні і зменшенню ковзання. Налаштовано все буде так, що навантаження рівномірно розподіляється на каркас і металеві ніжки, тобто на підлозі я буду мати 8 точок по яких буде розподілятися вага і в разі невеликого гуляння підлогових дошок має бути достатня компенсація. Каркас прикріплю до двох стін, завдяки чому на дюбелях буде навантаження на зріз, а не на відрив, в кріпленнях замість отвору для дюбеля буде паз що дозволить конструкції гуляти по висоті але не дасть гуляти в сторони. Так як я писав що конструкція "тимчасово-постійна" то хотілося щоб вона прослугувала досить часу, поки в мене буде можливість там облаштувати все як треба, ще зіткнувся з такою неприємністью як грибок на деревені, дерево купляю на складі і там воно свіже нарізане на відкритому повітрі зберігається. одразу кілька питань буде. 1) чим обробити дерево що зупинити той грибок що вже є (варіант поїхати на склад за новим не розглядаю)? 2) чим обробити дерево щоб воно було стійким до умов ванної кімнати, чи підійде льняне масло для дерева? 3) чи можуть в мене виникнути з таким рішенням якісь неприємні несподіванки про які я не підозрюю?
 3. Ще додам, якби я брав для себе в село/приватний будинок, то обирав би модель з трансформаторним блоком живлення або без блоку живлення взагалі(живлення комутації і керування по 220в). якісний імпульсник якби має витримувати короткочасні коливання напруги але наскільки там якісний імпульсник невідомо, а трансформатор навіть фіговий дешевий в таких випадках більш витривалий ніж імпульсник.
 4. 1)не знаю чи роблять такі, але якщо є на сімісторах, то там частина керування буде майже вічна. на регулятор з сервами я так розумію це PID регулятор? в принципі різниця має бути якщо в електроному керування реалізованн ПІД регулятор, а якщо ні, то в принципі точність та сама має бути. Ще важливий момент, якщо будете брати з електронним керуванням, щоб там начинка мала достатній запас, на випадок стрибків напруги, навіть якщо є реле напруги(до речі в приватному будинку річь не зайва). 2)трансформатори струму(кільця) треба вішати в точці де ще проходить спільна мережа(проводи) до точки де вони починають розходитися, треба щоб кільця фіксували загальний струм, а не струм в якійсь локальній зоні. токові кільця проводами продовжувати не раджу, будуть наводки від інших проводів, через що будуть хибні показання, виход з самого реле можна продовжити проводами.
 5. типу послідовно термостат і вихід реле? вихід термостату замкнутий коли температура нижче встановленої?
 6. якщо вихід реле струму це механічні контакти, а кнопка увімкнення котла це механічна кнопка з фіксацією положення, то має спрацювати. NC(нормально замкненний) контакт до кнопки і коли перевищення по струму то буде розмикати ланцюг кнопки. Якщо ж там кнопка без фіксації стану, то треба ще щось мудрувати, без мікроконтролерів або логічних мікросхем буде дороге рішення. Зараз теж така задача в мене на підході, догрівати будинок доводиться електричними обігрівачами, а наявної потужності не вистачає на всі прилади і треба робити багаторівневий перемикач навантажень по пріорітету але я збираюся робити саморобний, тож з одного боку це складніше, а з іншого боку не обмежуюсь тими рішеннями що продають. Автор знайомий з електронікою і мікроконтролерами?
 7. згадаючи вдалий вибір з попередньою маскою. там був такий світофільтр що в ясний сонячний день на вулиці, після невеличкої адаптіції очей до затемнення я міг бачити все що навколо серед того що яскраво освітлено сонцем, при цьому коли варив 2мм і 3мм електродом якоїсь втоми чи болю в очах не було, який номер світофільтра не знаю, я тоді про такі речі не знав, маска йшла в подарунок до зварювального аппарата.А як треба було варити вночі я просто брав світлодіодний прожектор, направляв туди де треба варити і можна було бачити куди підношу електрода. От питання, якщо я через світофільтр в ясний сонячний день бачу все навкруги, як через дуже-дуже затемненні окуляри але достатньо щоб розрізняти предмети, це не надто слабке затемнення для зварювання електродами 2-3мм?
 8. а якщо звичайна маска, то який підібрати світофільтр для 2-3мм електродів щоб і темно не було і захист очей був достатній, не люблю коли крім дуги під час зварки нічого не видно, якщо на 3мм ще щось розгледіти можна, то на 2мм крім дуги нічого не видно, веду електрод інтуїтивно і іноді виходжу за область шва.
 9. а як щодо такої? Vitals Master 1.0 Тип світлофільтра автоматичний Розміри картриджа світлофільтра, мм110х90х9 Розміри оглядового вікна, мм92,5х42,5 Ступінь затемнення в режимі очікування DIN 4 Ступінь затемнення у дводіапазонних режимах роботи 9‒13 Час спрацювання світлофільтра, с1/10000 Ступінь чутливості регульоване Час затримки, с 0,1-0,8; регульований Регулювання світлочутливості плавна Захист від УФ та ІЧ-променів DIN 16 Кількість сенсорів, шт 2 Електроживлення сонячні та літій-іонна батареї + Режим різання та шліфування металу + Матеріал корпусу маски ударостійкий, вогнетривкий поліпропілен Робоча температура, °С-5... +55
 10. Взагалі я варю рідко, пару разів на рік якщо щось по дому треба зробити, зараз планую зварити стійку для водонапірної бочки, та маска що зараз є по перше надто темна, по друге час від часу ловлю дугу коли запрацююсь і забуваю закрити, тому думав хамелеона брати щоб зменшити подібні випадки, зайчиків поки не хапав але дугу незахищеними очима бачив не раз, до того ж в мене робота за комп'ютером там і так навантаження на очі достатні.
 11. а якщо брати звичайну маску, які там мають бути характеристики? раніше була маска така що в ясну сонячну погоду було трохи видно куди електродом зібрався тикати, а в тій що зараз маю навіть роботу 2мм електроду видно поганно, як на мене надто темна. ну наприклад така Compass WH-LAND-E93H, чим вона може бути поганою?
 12. бюджет ограничен до 800-1000грн