SIV

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  53
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О SIV

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

280 просмотров профиля
 1. Що це таке? і для чого? чи потрібне кому?
 2. Хто шукає дешеве - зверніть увагу на елпром 125 720в чи 125 850в (це той випадок коли якісний Китай) ціна в районі 500грн.(це два комплекти щіток на макіту), болгарка досить якісна копія макіти GA5030. Купив таку не пожалів, користуюсь місяць, бувало цілий день не вимикав (при розборі зварної стакади, кругів зрізав поза десяток без перекурів) - тест пройдено. Є на неї кілька оглядів на ютюбі. В даному випадку Китай рулить (як їм це вдається ? ще й заробити щось на цьому потрібно). Копій на 5030 багато - ця найдешевша (мабудь і зроблені вони всі на одному заводі). Вона досить маленька - делікатна на зачисних кругах довго мабудь не поживе, але зручна, одною рукою працьвати одне задоволення, вібрацій 0 все збалансоване.
 3. Саме це і хотів почути, оскільки аморти мені пренесли хлопаки які возять квадрики з Європи з їхніх слів там роботи на 5хв і в це все ржаве і яйцеподібне я мав би всунути капролонлонову без сальників втулку без сальників ( з їхніх слів) і воно би мало їздити (за переробку в розбірні ніхто платити не буде робиться для продажі).
 4. рідна внутрянка нижнього вуха (на фото нижче), планую виточити нове вухо, втулки металеву і капролонову сальнички теж будуть , але переживаю за зварку чи не згорять в амортизорі резинові ущільнювачі і чи не бабахне сам аморт? Фирма, скоріш за все нерозбірний
 5. Всім доброго дня! скажіть будь ласка чи реально переварити нижнє вухо амортизатора не пошкодивши сам амортизатор , старе в жахливому стані майже все згнило, тай розбите яйцем. Амортизатор квадроцикла, фото для прикладу взяте з інтернету.
 6. То вже можна вам відправляти станину свого ТВ-4?
 7. Може в кось є перевірений сайт де можна купити пруток бронзовий, стальний? Де не обдурять замість бронзи відповідної марки не запхають латунь або те що було в наявності?
 8. Забийте в гуглі: "Впускной патрубок Briggs & Stratton 693446" або є ще дешевший можливо підійде "Впускной патрубок Viking (699644)"
 9. Обміняю диски Ланос на щось пропунуйте
 10. яка різниця між метеріалом CRV і AISI S2 ?
 11. потрібно експерементувати, купив у Ігоря Кави- все працює
 12. Зробив собі таку приспособу для порізки не товстих дров, продуктивність висока, не потрібен помічник - рекомендую!!!
 13. https://ru.aliexpress.com/item/S06H-SCLCR06-6x100/32858108096.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.653833edAUjMbm дешевий і класний рекомендую, сам користуюсь