Mamaj Garage

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  146
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

94 Хорошая

О Mamaj Garage

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 1. Поки, мені ніхто аргументовано не зміг пояснити, чому на фрезер з невеликим полем обовязково потрібно ставити сервоприводи. В великій швидкості холостого не бачу потреби, якщо буде губити кроки, тоді буду ставити енкодери, поки в тестах, кроки губить, лише коли виставив дуже велике прискорення, іто лише з додатковою вагою 150кг. на столі. Драйвер і мотор 100$
 2. Зняв відеошпаргалку по налаштуваннях Linux Debian 9 з ядром PREEMPT RT, та підєднання Mesa.
 3. MESA 7I92M https://cnc.prom.ua/p582556376-kontroller-mesa-7i92m.html
 4. Крім ЧПК купа всякої роботи, поки поюзав ту вісь, що вище на відео, люфт є десь біля 0.01мм, натяг гайки ШГП збільшив на 2 зубця, крутиться трошки з опором, але вільно, не хрустить, опорний підшибник також вроді затягнутий, але коли приклав мікронний індикатор до коробки подач (в якій сидить опорний підшипник ШГП) то побачив, що там саму коробку вигинає майже в сотку, коротше залишаю як є, беруся по трошки за наступну вісь. Багато писати і фотки кожного дня виставляти не хочу, бо сторінок буде багато, а корисної інформації мало. Ще планую зняти відео шпаргалку, бо через рік забуду як то робив, та й іншим може згодиться, по встановленню Linux debian 9 , linuxCNC, та підключення плати Mesa.
 5. Йду шляхом меншого опору, саме простіше запхати шпиндель прямо в голову замість рідного. Салазок нема, там всюди призми, пришабрити гарно та й буде люкс. Напевно ви праві, люфти можливо доведеться вибирати програмно, і якщо треба ділення крока також збільшу, ще до того питання не дійшов. Що маєте на увазі, про конструкцію верстата? там вроді все очевидне.
 6. Зазори виберу, буде без люфтів. До речі, все що зняте з верстату буду продавати, як кому, чого бракує то пишіть. Начинку голови і коробки подач всю знімаю, лишаю собі тільки корпуси, електромотори всі є, в шпинделі замінені підшипники (не рідні),
 7. Чергові тести, до теми чи вистачить крокового мотора:
 8. Маю примітивне питання, вибачаюсь якшо описано, просто багато часу нема шоб все перечитувати: кабель що йде до крокових моторів повинен бути екранований чи не обовязково? Типу наводки там всякі, але ж думаю оптопари фільтрують сигнали, і пропускають тільки чіткі.
 9. ці драйвери також стають в захист, але не від одного загубленого кроку, а десь після пів секунди загублених кроків, загорається червоний діод і мотор відпущений, думаю з того діода також можна вивести сигнал на плату керування. Твою тему минулого року читав, але треба перечитати, зявилося багато нового. Схеми поки не треба, дякую.
 10. З доставкою обійшовся 1100грн. то таки вартувало, брав минулого року, то ше не знав що бувають аналогові чи цифрові, зараз би вибрав цифровий, може так і зроблю пізніше, якщо не буде справлятися та система. А що таке вихід помилки? який принцип дії, і т.д.
 11. Доставка з тао-бао через міст експрес в середньому виходить 4.8$ за 1кг. потягом, (в районі 35днів) можна літаком але десь 8$ за 1кг.
 12. Брав там: https://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z09.2.0.0.4c872e8d2Ylxdv&id=25364356831&_u=p33v41k6ed96
 13. Ідея з трансформатором мені подобається. Драйвери розраховані 24 ~ 80VDC (рекомендують китайці до 70в) а що є драйвери які дозволяють змінну напругу ? Чи до трансформатора треба чіпати діодний місток?
 14. Ці зриви не рахуються, баклаха була на землі і нитка була вільна, відповідно відсутнє плавне прискорення вантажу. Не планую працювати з компенсацією люфтів.
 15. Тести експерименти