Mamaj Garage

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  68
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

48 Нулевая

О Mamaj Garage

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Чергова частина серіалу:
 2. Скільки сам заробляю - не знаю, мої працівники (слюсарі) отримують по 10к грн. (5 днів\тиждень), 3 місяці - не сезон, 7к грн. (4 дні в тиждень.) Невеличка порада для тих хто планує свої майстерні: не чекайте поки прийде клієнт і принесе роботу, не сидіть без діла! шукайте свою нішу, виготовляйте якісь речі на продаж, виставляйте на ОЛХ чи ше кудись, це буде додатковий бонус, який може перерости на повноцінну роботу, і ви вже не захочете або не будете мати час точити комусь завіси чи ще якусь єрунду.
 3. Шляктрафив !! мені ще є куди падати))) такої технології я поки не освоїв)
 4. Дякую, для мене цей досвід безцінний. Показую свої помилки також, щоб інші не ставали на ті ж граблі, звичайно можна було зняти все красіво, і що все получається з першого разу, і тоді я би був крутий, але мені того не треба.
 5. Чергова серія серіалу:
 6. Ні, я пас))) не хочу такого заробітку) і взагалі, замовлення на токарку-фрезеровку-шліфовку не приймаю і не планую, мені то не цікаво.
 7. Звичайно буду! Комісія буде в повному складі і навіть більше: головний механік, головний технолог, начальник ОТК, електрик, замовник, інженер та ін. правда вони всі в одній особі)
 8. Вашу думку всі зрозуміли ше раніше, але вона тут не актуальна, не той випадок, читайте моє попереднє повідомлення. Мій затрачений час - це мій безцінний досвід, який обовязково знадобиться в майбутньому. І виходить не чорт-зна що і не пальцем в небо, а конкретний дуже не поганий результат. Тому ви сильно помилилися.
 9. Так питання в часі, чи в "лепить черт знает что на коленке, с результатом пальцем в небо" ? В мене не промислове виробництво, а простий гараж, маю натхнення і спортивний інтерес.
 10. Ви ч.3 дивились? бачили результат після роботи на коліні?
 11. а я розумію як вивести їх, направляючі ЗБ вже вивів (3ч відео бачили?) те саме буде і з направляючими супорта, і будуть вони строго паралельні. Про шліфовку на заводі я вже відповів вище.
 12. Пігмент (порошок) художний, розводив маслом, але шось не дуже подобається, погано видно.
 13. ч.3 Кому лінь дивитись все кіно, результати по направляючих ЗБ можна побачити з 17хв.
 14. Мені здається тут справа в релігії, хтось віруючий а хтось ні, я - ні. Знаю що шабером можна дерти глибше ніж болгаркою, але не по каленому чавуні.
 15. з рівнями зб-пб - все буде чотко! Було б просто, якби шліфували станини у Львові, і то я не впевнений, чи зміг би побороти свій спортивний інтерес) Дуже навіть згодяться, маю декілька верстатів і всіх їх в майбутньому чекають схожі процедури)