Mamaj Garage

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  139
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

86 Хорошая

О Mamaj Garage

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 1. Маю примітивне питання, вибачаюсь якшо описано, просто багато часу нема шоб все перечитувати: кабель що йде до крокових моторів повинен бути екранований чи не обовязково? Типу наводки там всякі, але ж думаю оптопари фільтрують сигнали, і пропускають тільки чіткі.
 2. ці драйвери також стають в захист, але не від одного загубленого кроку, а десь після пів секунди загублених кроків, загорається червоний діод і мотор відпущений, думаю з того діода також можна вивести сигнал на плату керування. Твою тему минулого року читав, але треба перечитати, зявилося багато нового. Схеми поки не треба, дякую.
 3. З доставкою обійшовся 1100грн. то таки вартувало, брав минулого року, то ше не знав що бувають аналогові чи цифрові, зараз би вибрав цифровий, може так і зроблю пізніше, якщо не буде справлятися та система. А що таке вихід помилки? який принцип дії, і т.д.
 4. Доставка з тао-бао через міст експрес в середньому виходить 4.8$ за 1кг. потягом, (в районі 35днів) можна літаком але десь 8$ за 1кг.
 5. Брав там: https://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z09.2.0.0.4c872e8d2Ylxdv&id=25364356831&_u=p33v41k6ed96
 6. Ідея з трансформатором мені подобається. Драйвери розраховані 24 ~ 80VDC (рекомендують китайці до 70в) а що є драйвери які дозволяють змінну напругу ? Чи до трансформатора треба чіпати діодний місток?
 7. Ці зриви не рахуються, баклаха була на землі і нитка була вільна, відповідно відсутнє плавне прискорення вантажу. Не планую працювати з компенсацією люфтів.
 8. Тести експерименти
 9. Ефект залипання, я помічаю в себе на плоскошліфі, це тільки коли він довго стоїть. Є сучасні масла для направляючих ковзання, там проблем з цим нема. Систему змазки буду робити таку як треба, з постійною подачою.
 10. Яке там програмне забезпечення ? В мене також нема 34, 12Нм, ШГП 2505, прямий привід буде. По роботі в основному для алюмінію, отакі бляшки треба вирізати 3мм, Підскажіть з вашого досвіду, за скільки проходів таке треба різати і на яких режимах? фреза 5мм. Шпиндель 2.2кВт. Ще планую пресформи з алюмінію, для дрібносерійного лиття пластику.
 11. До пропусків готуюсь, буду проводити різні тести, і визначу безпечний режим. Скажіть більше про свою, конфігурацію, яке програмне забезпечення і плата? Яке прискорення? які передаточні, на скільки мм зміститься стіл після 1 оберту двигуна? який мікро-крок (скільки імпульсів на оберт) ?
 12. Відновлюю закинутий проект, процес пішов)
 13. Якщо ями до 0.5мм, то не треба фрезерувати, просто на шліфовку та все, але в даної плити нема ніжок, тому плошинність після шліфовки треба буде перевірити, і скоріш за все потрібно буде шабрити.