karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  5/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  150
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

37 Нулевая

2 подписчика

О karp

 1. Осталось: 30 дней и 1 час

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Стояв на новому верстаті, іржавий зовні добре , кулачки тільки зворотні ( не рідні,одного номеру,нові, сидять плотно),лот- патрон+ шпильки+кулачки зворотні .В середині все ок , посадочний конус має трохи п"ятен , думаю не критично.

  1,800.00 UAH

 2. Осталось: 30 дней и 1 час

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Патрон від токарного ТПК-125 з повним комплектом цанг , стан цанг абсолютно нові у консерві 5-34мм , відтер пару цанг для наглядності .Посадка (Планшайба) патрона була перероблена під 4й умовний конус , стан іншого на 5-

  4,200.00 UAH

 3. Осталось: 30 дней и 54 минуты

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Лещата лекальні , припускаю що від оснащення Хаузера, як писав попередній власник , я не використовував ,стан відмінний , присутні плями від конденсату , залив Балістолом щоб вберегти від майбутніх.

  4,800.00 UAH

 4. Осталось: 30 дней и 40 минут

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  УДГ від якогось імпортного фрезерного верстату , купував дуже давно , руки перебрати так й не дійшли, в середину зазирав , втулка бронзова як нова , черв"як у ідеалі , потребує повної перебірки,мийки , регулюванні. Відсутня нижня поворотна основа , до лоту ,бонусом надам старенький цанговий патрон iso40 з цангами .

  2,000.00 UAH

 5. Осталось: 30 дней и 22 минуты

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Різцетримач під 25й різець від нового верстату 16д16аф1 , припускаю що підійде на 16б16. Важіль затискання саморобний ,конус рідний ,болти,ключ ,пружини ,сухарик ,кільце входять до лоту. Ставлю як БК бо користувався ним один раз .

  1,800.00 UAH

 6. Другий мій фрезер також був з львовського пантографа майже нульцевий , пощастило що на додачу мені віддали до нього вертикальну голову з км4 та хоботом , перший )))) свердлильний станок з хрестовими лещатами ,зараз збираю чеха fn20. Коли награвся з пантографом(задовбався штурвальчики крутити) придбав підубитий 675 1972 року за гроші з продажу пантографу , довів 675 до ладу дуже швидко. Це я до того що рано чи пізно кожен чіпмейкер який хоче заробити копійку виростає з своїх верстатів, й бажає чогось більш потужного, точного, автоматизованого. Й вибачте але що такого нестандартного,рідкісного та ексклюзивного у фрезері з пантографа? Хода малі, жорсткості зовсім нема,автоподачі теж загубилися голову треба ліпити на соплях з того що знайдеш(по ціні цього ж верстата) . Бажаю вам таки назбирати гроші на 676,675 хоча б.
 7. Олексію ,Вітаю ! Будете у наших краях - ласкаво просимо !
 8. Доброго дня , це цанги від тпк125 у мене є такий з цангами 15-34мм .
 9. Поздоровляю, натхнення вам у відновленні, сам зараз завершую збирати 16д16пф1. Вибачте що питаю, а захистів ті що закривають гітару з ременем та шківи прискорених переміщень не зустрічали на продаж? Дуже потрібні.
 10. Вибачте що вліз у бесіду, я мав проблему з шестернею tos fn 20, тіки там трохи простіше все (зуб прямий), звернувся до виробників, вони відповіли що ці верстати не виробляються, але готові виготовити шестерню , або надати робочі креслення, спробуйте написати на tos вони підкажуть до кого звернутися, якщо не почистив ящик мила то дам прямі контакти менеджерів.
 11. ZubTech Вітаю , успіхів !
 12. 2 Stomck На базі "Вагонка" що по вул Сумгаїтській
 13. Дякую, саме це мені й було важливо почути бо на великих верстатах працював зовсім мало , а стосовно приємності перемикання важелів теж помітив що на ПБ важііль більш чітко відпрацьовує ніж на супорті ,коли знімав обидва то зрозумів чому , на ПБ важіль напряму насаджений на вал перимикача , а от на супорті через доп механізм , тому й робить трохи незграбно .