karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  23
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О karp

 1. Натхненнячка Максиме +
 2. Нажаль збільшення часу не допомогло , зараз встановив 4.5квт ПЧ все норм , а з гальмуванням трабли - або дуже різке 0.1-0.3 с , або вбудований гальмівний резистор не справляється , я встановив резистор і тепер навіть при 0.1 с не видає помилку .
 3. Вибачте , а мені зможете виготовити касети на ТВ125вм ?Бо в мене тільки 4шт, трохи замало , якщо не складно відпишіть в лічку , дякую.
 4. 2 kuwalda1968 Боже збав когось запевняти що моя думка слушніша ніж будь чія, свого часу перейшов на Сітроени , кращої машини ніж сітроен вх універсал з двигуном xud 9 не зустрічав . Це єдина машина яка відповідала всім моїм вимогам у господарстві та бізнесі , багатьох лякала гідро-пневмо підвіска ))) мене ні . Змінюєваємий кліренс не раз витягав з такої багнюки та снігу шо й годі казать , місткість багажника це щось , дизеля він їв 5 літрів у змішаному циклі . Зараз їзжу на Сітроен джампі, дружина на Сітроен С4 гранд пікасо, джампік пройшов вже 180 000 ,с4 60 000 , шо там, шо там замінив зчеплення , й стандартна обслуга через 10 000 ( масла ,фільтра ) Всі знайомі з тазами мають стабільний головний біль , от і висловивсь що ну його н...ах )
 5. Порада -Не бери жигуль! Стопудова і далекоглядна , затрати на паливо та запчастини , (обов'язково переварка кузова) , в плані вкинути багато вантажу -забути , Вибачте але совкове то єб..ля з грєблєй тіки в різних по різному. Шукай іномарки універсали з атмосферними дізелями , ціни іноді дивують , приємно, до 2000ує знайти можливо толкову машину. За Vesta поржаль, дякую )))
 6. у мене тягне , тільки з налаштуваннями треба погратись .
 7. Обмін цікавий ?
 8. Якого діаметру планшайба? та яка вага приспособи?
 9. На минулій неділі міняв двигун ,постоянку на асінхронний ,станок ТВ125ВМ двигун близько 4кв ,2000-4000об,з енкодером . Причиною стало обрив однієї фази від підстанції до гаражного кооперативу . Оберти потрібні були 40-3000 ,.коробки швидкості станок немає ,є механічне перемикання між шківами 1-1,1-4 Купив асінхронний двигун 4кв 3000 обертів ,ПЧ 3.3кв ( дніпропетровський) 3х220 . Після встановлення на станок зрозумів шо передача один до одного не дасть запустити двигун ,пускові токи близько 25-30А ,ПЧ видає помилку . Увімкнув один до чотирьох , пускові 10-12А ,все крутиться , під навантаженням 3-5А на 30 обертах зупинити токарний 160 патрон не зміг ,нагрівання двигуна при нарізанні різьби ( приблизно 20хв) не помітив . На номінальній частоті майже не працюю , пробував 50Гц виявилось дуже великі оберти для обробки , в основному 400-800об 6-9А. Маю тепер замість шафи в пів станка невеличку коробочку ))) для регулювання обертів ,відв"язавсь від трьох фаз , рідний привід з двигуном планую продати ,обміняти у працьовиті руки ,звертайтесь якшо шо )
 10. Доброго дня , підкажіть будь ласка , з якого матеріалу використовувати кільця ? Тиск у сосуді 200-250 бар ,поршень переміщується приблизно на 0.5-0.2мм (редуктор пневматичний) . Полеурітанових знайти потрібних розмірів ( внутрішній 1.4 ,зовнішній 2.5-3мм)не зміг. Не хочу створювати нову тему в барахольці з приводу виготовлення мені потрібних О-рінгів , тому хто може виготовити прошу до лічки .
 11. Побачив це чудо на розпродажі верстатів, і не зміг його не придбати . Електрика видрана з корінням , двигун приводу шпінделів відсутній . Саме страшне -відсутні бокові кришки та гвинт повздовжного переміщення ((( Навіть не розумію навіщо це було зкручувати , але то таке , маю що маю . Купував як тушку під встановлення ЧПУ тому з цього приводу дуже не парився (все одно рідні гвинти планував міняти на швп ) Вилике прохання власників таких верстатів відгукнутися треба поміч у деяких розмірах . Буду дуже вдячний за любу інформацію .
 12. 2 Yfowler хотів теж створювати тему з того ж приводу , тєрзаюся муками вибору для тушки під чпу , знаючі люди підказали саме цю модель , також казали шо саме на цих станках якихсь версій штатно стоять швп , уці , зажим інструмента ВФГ + у шпінделі ICO40 . Буду слідкувати за темою ,бо рівень знань саме в цьому напрямку дорівнює 0 Теж шукаю саме сєрви ,мучаюсь вибором програмного забезпечення , тут у мнєнія розійшлись 50х50 (нц студіо-мач 3)