karp

Пользователи
 • Публикации

  13
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О karp

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. Побачив це чудо на розпродажі верстатів, і не зміг його не придбати . Електрика видрана з корінням , двигун приводу шпінделів відсутній . Саме страшне -відсутні бокові кришки та гвинт повздовжного переміщення ((( Навіть не розумію навіщо це було зкручувати , але то таке , маю що маю . Купував як тушку під встановлення ЧПУ тому з цього приводу дуже не парився (все одно рідні гвинти планував міняти на швп ) Вилике прохання власників таких верстатів відгукнутися треба поміч у деяких розмірах . Буду дуже вдячний за любу інформацію .
 2. 2 Yfowler хотів теж створювати тему з того ж приводу , тєрзаюся муками вибору для тушки під чпу , знаючі люди підказали саме цю модель , також казали шо саме на цих станках якихсь версій штатно стоять швп , уці , зажим інструмента ВФГ + у шпінделі ICO40 . Буду слідкувати за темою ,бо рівень знань саме в цьому напрямку дорівнює 0 Теж шукаю саме сєрви ,мучаюсь вибором програмного забезпечення , тут у мнєнія розійшлись 50х50 (нц студіо-мач 3)
 3. Дякую.Подзвонив ,поки не ясно наче нема ВФГ ,шо є дуже важливим фактором
 4. Саме ця модель доволі дефіцитна , обдзвонив майже всіх продавців ,або продані або в задатку або явний хлам ( Саме тому й створив цю тему , сподіваюся це допоможе )
 5. Виріс з 675 ( нажаль) ,думав брати КФПЭ-250Н2-5, там не достатньо ходу по Z ( Шановне панство ,підкажіть де купити або пропонуйте 67К25ПФ2 . Торгові полщадки передививсь уже мабуть усі , знайшов у себе в місті але то жах а не станок ,одина станина ( Планую модернізацію під чпу .
 6. Приєднуюсь до усіх привітань , бажаю натхнення !!! Радості від коханої справи , та згуртованності однодумців )))
 7. Всі колись замислювались про натяжну стелю у своїй оселі , мене змусило життя трошки позайматися цією справою , а саме у монтажі натяжної стелі . Чомусь склалось таке враження що виробники гіпсокартону та сумішей для штукатурки стель розпускають плітки щодо неймовірної дороговизни натяжних стель )))) Зробивши не одну конструкцію з профілю та гіпса завжди замислювавсь -Чому так складно та довго ,дорого??? Питання вирішилося коли я пішов наймитом на фірму по цим стелям .Місяця три тренувавсь на чужих )))) Потім на свій ризик вирішив у своїй оселі (кап ремонт ) Встановити натяжні стелі .Сів рахувати скільки коштує 1м2 традиційної стелі і натяжної , потім прикинув всі плюси та мінуси . Виграла натяжна - з плюсів 1 Швидкість встановлення до кінцевого вигляду. 2Ціна 3Функціональність З мінусів - у міжсезоння (1-2) дні при сильних вітрах коли дуже коливається температура за бортом буває надуває або присмоктує стелю , це якщо ви не зашпаклювали всі мікро щілини під натяжною стелею . Є пара секретів як без проблем тягнути полотно , який інструмент використовувати , які профілі краще , як зарізати вугли ,як правильно прибити профіль ..... Спілкування виключно на безкомерційній основі .
 8. Доброго вечора шановне панство , в цій гілці спроможуся відповісти на всі цікавлячі вас питання за даним питанням .Також спробую викладати принципи та новації по цій темі . Не соромимось )
 9. Таблічкі звісно річ гарна , але боюся що централізовано та масово не вийде , та й що по суті вони вирішать? Надійніше на фоні товару класти паспорт ) хоча й це не вирішить проблему з кидком , посередництво теж має свої вади , як варіант тіки по наложці працювати , або на свій страх та ризик . Відомі продавці не кинуть , тут не треба наложки , а ось новим користувачам наложку ввести як форму оплати обов'язково для перших скажімо 15-20 товарів , і вже при здобутті якогось ( позитивного або негативного ) рейтингу балів 15-20 дозволяти пряму предоплату у налаштуваннях оформлення товару .