• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  140
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

35 Нулевая

2 подписчика

О karp

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Поздоровляю, натхнення вам у відновленні, сам зараз завершую збирати 16д16пф1. Вибачте що питаю, а захистів ті що закривають гітару з ременем та шківи прискорених переміщень не зустрічали на продаж? Дуже потрібні.
 2. Вибачте що вліз у бесіду, я мав проблему з шестернею tos fn 20, тіки там трохи простіше все (зуб прямий), звернувся до виробників, вони відповіли що ці верстати не виробляються, але готові виготовити шестерню , або надати робочі креслення, спробуйте написати на tos вони підкажуть до кого звернутися, якщо не почистив ящик мила то дам прямі контакти менеджерів.
 3. ZubTech Вітаю , успіхів !
 4. 2 Stomck На базі "Вагонка" що по вул Сумгаїтській
 5. Дякую, саме це мені й було важливо почути бо на великих верстатах працював зовсім мало , а стосовно приємності перемикання важелів теж помітив що на ПБ важііль більш чітко відпрацьовує ніж на супорті ,коли знімав обидва то зрозумів чому , на ПБ важіль напряму насаджений на вал перимикача , а от на супорті через доп механізм , тому й робить трохи незграбно .
 6. Думав її приробити до меньшого верстата , бо дуже вона гарно зроблена , та й управління буде абсолютно ідентичним . А доцільність дублюючого важеля на великому верстаті мені не повністтю зрозуміла , тому й питаю вашої думки.
 7. Тому й питаю. Але я зазвичай поперечкою працюю лівою на моєму меньшенькому верстаті бо управління все з права та й штурвал повздовжньої теж з права , а от пуск-стоп-реверс зліва на ПБ і це мене трохи дратує коли заготовка довжиною більше ніж 300мм , хоча я не маленький зростом але таки дратує))) цікаво , хто працює на таких верстатах чи вони взагалі користуються тим важелем й коли, дякую.
 8. До речі діло потрохи рухається , вчора таки довстановив та запустив двигун , від іншого верстата ( тв125 вм) , не звертайте уваги на купу дротів , то все піде в гофри та буде акуратніше . Ще питання , на верстаті дві ручки пуск-стоп-реверс одна під ПБ та друга на супорті , планую залишити тільки ту що на супорті , не гарячкую?
 9. Трьох зонний лічильник має переваги лише по опаленню ( планую за літо встановити теплонакопичувач на 1м3 води та встановити дві батареї ), вночі приміщення гріється , у день тільки за потреби , якби приміщення було б вище то я б не роздумуючи залив би гріючий кабель ((( А вночі треба не працювати а відпочивати з коханою дружиною )))
 10. Дякую , так і зроблю.
 11. Микола , логіка підказує замазати то все гарним герметосом ))) Я теж планував задавати це питання у іншій темі , якщо ваша ласка підкажіть що в основному й поправимо соплить на супорті , поки він знятий хотілося б це іиправити , дякую.
 12. З святами колеги , при замовленні з Алі будьте уважні , а саме - не замовляйте у одній посилці з одного магазину різнопланових товарів , зважуйте посилку на пошті й у разі неспівпадіння ваги беріть письмо про неспівпадіння ваги у укрпошти , чи де будете отримувати , відео розпаковки для доказу своєї правоти повинно бути не більше 2.5 хвилини (завантажувати відео треба з мобільного ,бо довго завантажує ,й на компі авторизована сторінка вилітає, а мобільний додаток завжди авторизований ) . Чому це вирішив написати ? Бо алі з продаваном кинули мене у минулому році на сто з лишнім баксів , та забанили акаунт довічно)))) Приводом до цього стало відкриття мною більше десяти суперечок ( бо в посилці було саме така кількість різних пластин, державок фрез, й суперечки потрібно відкривати не на посилку а на кожну позицію у ній) вічливе поводження та висунуті мною докази вони навіть не розглядали . Тож уважно перечитуйте умови відкриття суперечок, повернень на алі перед тим як щось там замовити. Ще раз Гарних свят.
 13. Шукаю ручку різцетримача 16б16кп, бажано в гарному стані, якщо є ще й різцетримача з болотами то ще краще.
 14. Костя , у суботу змагання , приїзджай (тіки не скутером))) постріляємо , а у суботу як завжди бенкет)))
 15. Так , Мій гараж малий , проблеми з електрикою , а пошук купити своє приміщення не мав успіху бо те що є вже викупили або має площу як футбольне поле , приватний сектор теж не вихід , бо ціни зашкалюють та й такі ж проблеми з електрикою . Тож вже як є, сподіваюсь що аренда довготривала .