• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

karp

Пользователи
 • Продажи

  8/5
 • Покупки

  22/5
 • Публикации

  201
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

karp last won the day on 19 января

karp had the most liked content!

Репутация

80 Хорошая

2 подписчика

О karp

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Черкаси
 • Имя Пользователя
  Ігор

Посетители профиля

847 просмотров профиля
 1. Плюсану за переварити дно, роботи на пару годин.
 2. Не підкажете модель цього шліфчика бо у мене такий точно, буду скоро перебрати. ҐУҐЛ ніц не видає.
 3. Reiter ,я вірно прочитав на початку теми про малярні роботи ? не розумію навіщо ви пішли таким шляхом ? Ця голівка не придатна до ваших потреб ,що б ви не видумували , відсутність кілець ставить крапку ,масло відділювач не врятує , а не дасте достатньо мастила бошка загнеться дуже скоро , й конденсату від перегріву буде море . зберіть , продайте ,докладіть коштів , купіть якийсь форте 100л , й заробляйте на ньому . У мене 2шт 100л один відпрацював у стомат кабінеті 8 років з дня в день майже не вимикаючись ,мастило міняв коли згадував ,єдине поламався пресостат поміняв на новий ,зараз забрав собі у майстерню , а в кабінет придбав новий такий же . Повну покраску він не потягне ,але для капота автівки максимум вистачить. Якщо що то є пістолети низького тиску , дуже економлять повітря й фарбу , проте не дешеві .
 4. Певно по необережності або хз чому перестала працювати лінійка пці на токарному верстаті. Перша думка купувати нову, але то довго, та й не дешево. Прийняв рішення розібрати й зрозуміти що сталось. Спочатку продзвонив дроти на обрив відкрутивши кришечку на каретці, один дріт не дзвонився , тупо відпав від пайки, точніше відламався. Гадаю сталося це тому що жмут дротів ніяк не зафіксований у корпусі, це стало зрозуміло коли відкрутив плату від корпуса, тож нєжданчік рано чи пізно стався б. Ремонт зайняв приблизно години три, це з зняттям та встановленням лінійки на місце . У моєму випадку карєтку можна було й не виймати з лінійки. Сподіваюсь що інформація буде корисною. Посилання на відео
 5. Привіт Ігор , підкажи де брав Devcon? Який саме ? На скільки він свіжий ?
 6. Дякую, в мене ці креслення також є але як бачете сам механізм (затискання) просто малюнок й незрозуміло нічого що всередині. Отже, я взяв вісім тарільчатих пружин, й вставив їх між шомполом й шпінделем, тиснути важілем буду ззовні (важіль зроблю новий).
 7. Вітаю , допоможіть розібратись з механізмом зажим-розжим цанг шпінделя. Стисло, є механізм рідний, але функцію розтискання шпіндельної цанги він чомусь не виконує а саме, шомпол закручуючись впирається у задній торець шпінделя й затягує цангу , а механізм що навішений на шомпол та шпіндель просто вільно ковзає вперед, назад ніяк не зміщюючи шомпол й цанга неможе розтиснутись доки не відкрутити сам шомпол ,ніяких зацепів ,канавок,отворів на шомполі нема , таке враження що якоїсь частини не вистачає . Може хто має креслення цього механізму ,поділіться будьласка , або може сфоткайте з яких частин складається робочій вузол . Дякую.
 8. Нарешті перейшовши на чеську мову знайшов відповідь