karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  88
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

17 Нулевая

1 подписчик

О karp

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Підтримую bioname . Якщо не знайдете інфи то на любому компресорі є редуктор , відкручуєте в ноль тиск , і потрохи додаючи пробуєте розжим інструменту , коли почне спрацьовувати добавте ще пів атмосфери , це й буде ваш потрібний тиск . Без тиску інструмент повинен бути постійно затиснутий у пінолі тому ви й не можете вставити оправку. Вам дуже пощастило що ця приблуда стоїть на голові , вона дуже спрощує зміну інструменту . Хоча роблячи висновки з ваших питаннь ви це оцінете ще не скоро ))) Без образ.
 2. Полюбому то в шо шланги входять то електро пневмо клапан, треба компресор, тиск подавати саме в обрізаний шланг, для початку поклацайте кнопкою зажим-розжим інтрументу, якщо клапан клацає то є надія що все запрацює.
 3. Трубки мідь ф2х0.5 я купляв на сервісі холодильників , точив щтуцера (законцовки) та припаював срібно латунним припоєм трубка проходить через усю законцовку тому площа припайки там шалена , потім в токарний , напливи зточив, отвір поправив . Якщо треба захистити від вібрацій - зкручуємо трубку у пружину й від штуцера до штуцера коливання будуть гаситись. А кріпити то вже як кому подобається , але вертикально буде зручніше . Одне в цій схемі слабке місце , прохідний внутрішній діаметр , якщо рідина чиста то ок , якщо ні то заб"є швидко .
 4. Осталось: 11 дней и 12 часов

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: На запчасти

  Відсутні : ВФГ , горизонтальний стіл , штурвали , двигуни (окрім системи змащування ) електрика .Шкаф пустий , панель управління розбарохолена ( фото не робив це просто коробки ) Направляючі у відмінному (зовсім не робив ) стані .Клини мають запас ходу на регулювання 40мм Станок повністтю розбирався , відмивався від консерванту , змащувався . Відновив трубки змащування столу та подач . Горизонтальний шпіндель iso 40 ,коробка теж в ідеалі , присутній шків приводу . В ідеалі знайти горизонтальний шпіндель від 675 ( продається тут в барахолці ) ВФГ від 675 є у кого не дорого купити . Поставити двигуни через шківи + перетворювач частоти та мати дуже тихий станок без зносу направляючих .

  15,300.00 UAH

 5. Шукаю комплектний у гарному стані 16б16кп бажано з км6 у шпінделі, рмц 750мм. Або пропонуйте з подібними прохідними шпінделя та рмц.
 6. Змивати побілку то хєрове діло , самий продуктивний спосіб - валік , ванночка під нього , шпатель , змочуємо валіком стелю, ждемо поки всотається вода , беремо картонку типу коробка від піцци , зчищаємо вапно на картонку , після грунтуємо пару тройку разів грунтом церозітом 117тим , між шарами грунта даємо час 2 - 3 години .На слідуючий день на піну клеїте пінопласт , для більшої певності прибиваємо гибками для пінопласту , вистачить 4 шт , якщо будете клеїти екструдований пінопласт то вистачить звичайних дюбелів 6х40 шляпка грибок . Про точку роси є дуже багато суперечок , але коли немає виходу то утеплення з середини працює доволі ефективно , люди по повній утеплюють стелі балконів і нічого , стоять не воняють .
 7. Я б проточив та натягнув на гарячу втулку.
 8. Газовим пальником легенько прогрійте скло , стане прозорим , я так сто разів робив ))) Тіки обережненько .
 9. Спочатку відео все вгадував шо за дорога така))) поки не зрозумів що не бачу вазів)))) Вітаю з придбанням! Одне питання а де бдете його ставити? Бо то приміщення дуже замале щоб в ньому працювати.
 10. Правий верхній кут екрану там конвертик .
 11. Дуже цікавий токарний, я дуже задоволений ним, будуть питання звертайся, передивлявся майже всі вузли заради цікавості, гооловне це змащування шпінделя, потребує особливої уваги.
 12. Допоможіть оцінити 6е75пф1 Купляв гамузом фрезери , брав як донора під чпу (зрозумів що не потягну, не достатньо знань ) . Верстат абсолютно новий але відсутні - двигун шпінделя , двигун подач , вфг , штурвали ,горизонтальний стіл шафа розграблена але є , з пульта видрали всі дроти . Відмив з нього відро салідолу , відновив видрані трубки змащування . Задирати ціну не бачу сенсу , тож яку ставити навіть не уявляю . За безлад у майстерні вибачаюсь вибачаюсь готуюсь до переїзду )))
 13. Доброго дня , я таку фрезу купив під алюміній , ф40мм 4 пластини , пластина без заокруглень , можу сказати що краще обробки поверхні я досі не мав , оберти 1600( гучно звісно) подача 85 глибина різу 4мм , д16т , поверхня не потребує фінішного проходу , майже дзеркало . а проходи буде видно завжди , для їх прибирання тільки шліфовка .
 14. Вибачте ))) Костя а тобі нічого не нагадують такі дискусії?))) пам"ятаєш ті простині ?)))
 15. Якщо ви б були такий вічливий, та послідовний то ви помітили б що процитували мене з різних тем ,а саме в одній я описав встановлення ПЧ та трабли на токарному верстаті без коробки , де люди мені підказали можливі проблеми та способи їх вирішень , за що я їм вельми вдячний . В іншій темі я питав про одночасне паралельне підключення в ПЧ двох двигунів фрезера з механічними коробками . Було б логічно вказувати посилання на тему , а вже потім цитувати ,і це б було гарним тоном . Боже збав ображатись на когось в інтернеті ))) просто ваша риторика місцями " ріже око" це я вічливо ))), можливо я помиляюсь . Щоб не писати зайвого ,та не робити примарних припущень що до доцільності приводу в 4квт цього верстату достатньо почитати його паспорт , потім стати , попрацювати за ним . З налаштуваннями я вже розібрався і все надійно працює ( як би вас це не засмучувало ) А гроші , ну то таке , головне щоб ви їх витрачали не дарма . На цьому виходжу з дискусії , бо ще одне порівняння автопрому я не витримаю))).