karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  60
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Нулевая

О karp

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Людина яка розуміє як та що робити на цьому верстаті , яка має приблизний бізнес план ніколи не буде питати - схібалі так дорого коштує цей верстат .
 2. Китайський станочок з меншою жорсткісттю з гордою назвою "тор мач " без тул ченчу але з захисним боксом коштує в штатах біля 10к ує , там все на сковзанні ,тут на рейках ..... іті
 3. Дрюня ,Молодчина що наважився та виконав , давно слідкував за темою на ру все очікував фіналу , та якось тема вислизнула з мого поля зору . Це як дочекатись нової серії "Зоряних війн "
 4. Вибачте ,сєрви та лінійки на всіх осях ? Які гвинти ? Змащування направляйок автоматичне ? Що приблизно в електриці полетіло? Фото електро шафи в середині. Дякую.
 5. Богдане , тіки не забудь бруски добре змастити якоюсь оливою , дерево гарний абсорбер вологи , може прийти каюк хвостовикам .
 6. ПЕТ пляшки а не пакунки , людина помилилася , я цю процедуру не раз бачив на озброєнні перекупів , м"яко кажучи трохи дібільний метод , працює в кращому випадку з пів тищі км .
 7. Тільки не довго ))) Я лив " мотор хані " в станок , дуже допомогло стосовно гучності роботи коробки .
 8. Відмовлятись не планую замовляю 10 шт , для зручності давайте добавляти у список бажаючих і кількість , простіше кажучи копіюйте та добавляйте нік та кількість. 1. karp -10шт 2. 3. 4. 5. 6. .....
 9. SkosarV Приєднуюсь , гарно вийшло ,куплю 10 шт якщо надрукуєте , роздам знайомим та в школу молодшому на урок праці )))
 10. ISSF до нас немає ніякого відношення ))) за дальтоників , дякую , поржав , цікаво , якого кольору буде бачити дальтонік пробоїну ? http://www.wrabf.com це для розуміння що стріляємо . Олексій , дякую що підказали за кількість днів ))))) Змагання у тирі 9 ліцею .
 11. Так змагання 3-4 березня , потрібно буде їх перевірити , а що це дуже стислі строки?
 12. Для проведення Всеукраїнських змагань з стрільби Потрібно надрукувати мішені А3 формату . Потрібна щільність такого плану - лист А3 , вага 44гр товщина 0.35 , папір доволі щільний , мелований з обох сторін . Точні розміри кілець вкажу . Вишлю зразок вже відстріляної мішені . Друк двухкольоровий не обов"язковий , достатньо друк тільки синім . Чому синім ? Бо підрахунок відстріляної мішені ведеться за допомогою сканера та спеціальної програми , яка пробоїну розпізнає як чорну цятку , по синім колам базує положення пробоїни , це якщо стисло ))) Замовляти буду постійно кількість 200шт х 4 рази на рік . Взяв би 2-3 тисячі та трохи виходе накладненько Пропонуйте ціну , першу партію мені потрібно мати на руках 31 числа цього місяця , це крайні строки . 25m_AirRifle_Target colour.pdf
 13. Лот окончился

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: БУ

  Має плями іржі , на роботу не впливає . Кулачки тільки обратні.(на фото розвернуті) .Ключа нема.Переміщення кулачків незалежне. Продаю як є ,без притензій.

  1,500.00 UAH