karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  76
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Нулевая

О karp

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Доброго дня , я таку фрезу купив під алюміній , ф40мм 4 пластини , пластина без заокруглень , можу сказати що краще обробки поверхні я досі не мав , оберти 1600( гучно звісно) подача 85 глибина різу 4мм , д16т , поверхня не потребує фінішного проходу , майже дзеркало . а проходи буде видно завжди , для їх прибирання тільки шліфовка .
 2. Вибачте ))) Костя а тобі нічого не нагадують такі дискусії?))) пам"ятаєш ті простині ?)))
 3. Якщо ви б були такий вічливий, та послідовний то ви помітили б що процитували мене з різних тем ,а саме в одній я описав встановлення ПЧ та трабли на токарному верстаті без коробки , де люди мені підказали можливі проблеми та способи їх вирішень , за що я їм вельми вдячний . В іншій темі я питав про одночасне паралельне підключення в ПЧ двох двигунів фрезера з механічними коробками . Було б логічно вказувати посилання на тему , а вже потім цитувати ,і це б було гарним тоном . Боже збав ображатись на когось в інтернеті ))) просто ваша риторика місцями " ріже око" це я вічливо ))), можливо я помиляюсь . Щоб не писати зайвого ,та не робити примарних припущень що до доцільності приводу в 4квт цього верстату достатньо почитати його паспорт , потім стати , попрацювати за ним . З налаштуваннями я вже розібрався і все надійно працює ( як би вас це не засмучувало ) А гроші , ну то таке , головне щоб ви їх витрачали не дарма . На цьому виходжу з дискусії , бо ще одне порівняння автопрому я не витримаю))).
 4. Я теж не зовсім розумію нахіба ))) щоб ви розуміли рідний двигун важить приблизно 95 кг й токи там по шильдику до 30А . Мабуть це був такий злий задум виробника верстату, слабший двигун при заміні навіть не стартонув . Й ще, дуже не гарно з вашої сторони нависмикувати моїх цитат з абсолютно різних тем про різні верстати й об"єднати їх у ланцюжок )))
 5. Яка у вас багата та буйна фантазія ))) я чітко написав свій досвід користуванням дніпровським ПЧ та китайцем , дав зрозуміти що великої різниці між обома не помітив, в сенсі використання в абсолютно ідентичних умовах , я не наголошую що дніпровський є панацеєю , а лише є альтернативою . Міняв ПЧ місцями бо дніпровський видавав якусь помилку (відсутність однієї фази ) ,я його відіслав на огляд ,його перепрошили,й він був встановлений на своє місце , китаєць перемістився у коробочку ,та чекає на підключення іншого верстату . ................)))) знов це порівняння , таке враження що це ваш головний козир у суперечних питаннях, "прочій буржуйський мусор " я використовував , АВВ наприклад , дуже був ним задоволений , було пару міциків , так що вгамуйтесь "я нє посягаю на святоє" а юзаю що маю на даний час .
 6. 2 ol8494 Шановний , я трохи не розгорнуто зробив опис ))) "токарний , коробки нема з заводу , 5-30 герц " це означає шо двигун напряму (ремінна передача ) крутить шпіндель , швидкість з заводу регулювалася тільки ПЧ вагою у 300кг )))) двигун постоянка 4квт 2000-4000 обертів . Я встановив асінхроннік 4квт 3000 обертів ,бо терміново потрібно було зробити велике замовлення а одна з трьох фаз пропала на вхді до майстерні , двигуна на 950 обертів на той час знайти не вдалося ((( Який бл......ь Альтівар 2.2квт)))) , він під таким навантаженням спечеться за пів години нарізання різьб . Ще дуже не певний що він взагалі розкрутить шпіндель мого токарного ,навіть на дуже плавному пуску ,ставив і такий ПЧ великої різниці у роботі не помітив , температура підіймається(при тривалих навантаженнях на 5 герцах) на них абсолютно однаково , але не критично ,максимум 45-50 градусів. Були трабли з гальмуванням , вирішив встановленням гальмівного резистора . Ваші порівняння БМВ-Таврія .....................(вибачте звісно ) якщо не йметься то порівнюйте хоча б Шаублін-ТВ4
 7. Активно користуюсь діпропетровським ПЧ 3.3квт ,двигун 4квт 3000обертів , токарний , коробки нема з заводу , 5-30 герц , гріється виключно літом коли в майстерні під 30 градусів , поставив доп куллєр у шкаф з ПЧ , став набагато менше включатись вбудований . Як вихід бачу - купівля двигуна на 950 обертів,
 8. Тіки хотів тс на це натякнуть і тут Ви ))) По суті . був час коли я теж починав з тв 4 , знайшов майже нульц , людина його відшабрила по усім направляючим , "ставай та працюй " я радів як дитина , рівно місяць , не дивлячись на те що я лив масло річкою на направляйки та здував з нього пилок геометрія поповзла як расєйський дерев"яний в пропасть , чим далі тим більше направляючі жерли одна одну . Може мені так "пощастило" але я плюнув та продав те чудо совкового висеру , й купив трохи більший)))) тв 125вм , бо 16м05а тоді коштували у два рази більше , але я ні разу не жалкую . За 5 років хобійної роботи геометрія ні на йоту не змінилася .
 9. Дякую за відповіді .стало трохи зрозуміліше у якому напрямку рухатись .Бо на думку приходило лише зробити як у 675 на одному двигуні , через проміжний вал .
 10. Я не планую регулювати оберти через ПЧ , мені потрібно їх тільки запускати разом на 50 герц.
 11. Частотник Дніпропетровський , я не волочу у єлектрониці ( зовсім ) й поняття про скалярні або векторні режими для мене дуже не зрозумілі ))) мені б простішу відповідь , так чи ні ))) дякую.
 12. Питання саме в заголовку , чому задаю такі питання ? Є фрезер , у якому є два мотори , один крутить коробку шпінделя, другий коробку подач . Три фази були у майстерні поки одна не відгоріла десь далеко під землею , відновлювати кабель ніхто не намагається , я накупив частотників , на токарний 4.5квт , на фрезер 675й 3.3квт , і ще один 3.3 в запас , зараз буду відновлювати TOS fn20 , але в ньому як я писав зверху два двигуна , один двигун 0.75квт х1500обертів 2 двигун 1.1квт х1500обертів ПЧ 3.3квт . Чи можливо безболісно їх підключити до одного ПЧ?
 13. Собі років зо два тому робив схоже ,з'єднувальна втулка двох шестерень гітари токарного , робив на фрезері в удг фрезою , потім підкалив , потім камінчиком підшліфував у тій же удг , дуже муторна робота . Також шукав хто виготовить , всі посилали .... далеко ))) .
 14. Шо ви хочете за план шайбу ? в сенсі купити , в лс
 15. Краще підкажіть як знайти те чого нема ? чим шукати? будівельним рівнем?