karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О karp

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. у мене тягне , тільки з налаштуваннями треба погратись .
 2. Обмін цікавий ?
 3. Якого діаметру планшайба? та яка вага приспособи?
 4. На минулій неділі міняв двигун ,постоянку на асінхронний ,станок ТВ125ВМ двигун близько 4кв ,2000-4000об,з енкодером . Причиною стало обрив однієї фази від підстанції до гаражного кооперативу . Оберти потрібні були 40-3000 ,.коробки швидкості станок немає ,є механічне перемикання між шківами 1-1,1-4 Купив асінхронний двигун 4кв 3000 обертів ,ПЧ 3.3кв ( дніпропетровський) 3х220 . Після встановлення на станок зрозумів шо передача один до одного не дасть запустити двигун ,пускові токи близько 25-30А ,ПЧ видає помилку . Увімкнув один до чотирьох , пускові 10-12А ,все крутиться , під навантаженням 3-5А на 30 обертах зупинити токарний 160 патрон не зміг ,нагрівання двигуна при нарізанні різьби ( приблизно 20хв) не помітив . На номінальній частоті майже не працюю , пробував 50Гц виявилось дуже великі оберти для обробки , в основному 400-800об 6-9А. Маю тепер замість шафи в пів станка невеличку коробочку ))) для регулювання обертів ,відв"язавсь від трьох фаз , рідний привід з двигуном планую продати ,обміняти у працьовиті руки ,звертайтесь якшо шо )
 5. Доброго дня , підкажіть будь ласка , з якого матеріалу використовувати кільця ? Тиск у сосуді 200-250 бар ,поршень переміщується приблизно на 0.5-0.2мм (редуктор пневматичний) . Полеурітанових знайти потрібних розмірів ( внутрішній 1.4 ,зовнішній 2.5-3мм)не зміг. Не хочу створювати нову тему в барахольці з приводу виготовлення мені потрібних О-рінгів , тому хто може виготовити прошу до лічки .
 6. Побачив це чудо на розпродажі верстатів, і не зміг його не придбати . Електрика видрана з корінням , двигун приводу шпінделів відсутній . Саме страшне -відсутні бокові кришки та гвинт повздовжного переміщення ((( Навіть не розумію навіщо це було зкручувати , але то таке , маю що маю . Купував як тушку під встановлення ЧПУ тому з цього приводу дуже не парився (все одно рідні гвинти планував міняти на швп ) Вилике прохання власників таких верстатів відгукнутися треба поміч у деяких розмірах . Буду дуже вдячний за любу інформацію .
 7. 2 Yfowler хотів теж створювати тему з того ж приводу , тєрзаюся муками вибору для тушки під чпу , знаючі люди підказали саме цю модель , також казали шо саме на цих станках якихсь версій штатно стоять швп , уці , зажим інструмента ВФГ + у шпінделі ICO40 . Буду слідкувати за темою ,бо рівень знань саме в цьому напрямку дорівнює 0 Теж шукаю саме сєрви ,мучаюсь вибором програмного забезпечення , тут у мнєнія розійшлись 50х50 (нц студіо-мач 3)
 8. Дякую.Подзвонив ,поки не ясно наче нема ВФГ ,шо є дуже важливим фактором
 9. Саме ця модель доволі дефіцитна , обдзвонив майже всіх продавців ,або продані або в задатку або явний хлам ( Саме тому й створив цю тему , сподіваюся це допоможе )
 10. Виріс з 675 ( нажаль) ,думав брати КФПЭ-250Н2-5, там не достатньо ходу по Z ( Шановне панство ,підкажіть де купити або пропонуйте 67К25ПФ2 . Торгові полщадки передививсь уже мабуть усі , знайшов у себе в місті але то жах а не станок ,одина станина ( Планую модернізацію під чпу .
 11. Приєднуюсь до усіх привітань , бажаю натхнення !!! Радості від коханої справи , та згуртованності однодумців )))