karp

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Нулевая

1 подписчик

О karp

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Додам і я свій +1 Максиму, замовляв шліфовку вала та виготовлення нової шестерні коробки шпінделя на фрезер Tos fn20 робота з складних по кількості задіяного обладнання. Ще раз щиро дякую, і за якість і за ціну.
 2. Так. Я в якійсь темі описвав заміу цього двигуна на асінхроннік , зараз стоїть 4квт 3000об , бду міняти на 3.3 -3.5 900об .
 3. 2Naval Дуже жаль що цей станочок у такому стані((( А чи не знаєте скільки касет різцетримача у комплекті йшло? Працюю на такому років 6-7 , преробив панель управління , а саме переставив її на переднью бабку зверху , на кришку що відкрива доступ до масльонок шпінделя , (регулювати його дуже легко , свій розбирав , мив , міняв фетр ) Загальні враження про цю модель - позитивні ,надтихий, точний , компактний . З мінусів, перебирати гітару при зміні кроку різьби , у знайомих глючив електро шкаф ( у мене досі я к новенький , промив лише один пускач головного двигуна від засохлого мастила ) ще дуже видрачує змазка шпіндельних підшипників , у планах переробити оті калічні стаканчики й винести ємність під масло на зовні . Для цієї моделі якщо переробляти на асінхронний двигун та новий ПЧ то достатньо 3.5квт 1000-900об більше просто не потрібно ( обертів). У Києві проскакують іноді ці верстати . Весною цього року бачив такий на продаж десь у районі Нивок , якась чи то котельня під знос чи цех малий ,хз . А ! Ще на то му що на фото відсутній механізм затискання шпіндельних цанг ,та регулюємі штоки упору супорта
 4. У мене повний комплект шестерень гітари до тв125вм, якщо що то є з чого копіювати ці шестерні. Табличка різьб один в один з моєю.
 5. Я розумію ))) він у якому положенні? може на рециркуляцію?
 6. А що то на малюнку за перемикач режимів роботи ?Вірніше шо він робе ? Переміщає якусь заслонку?
 7. Забув спитати.,а сам механізм маточної гайки присутній? бо гайку виготовити то не проблема а механізм відновити тут..... боль) До речі, посилання не даю бо можливо порушу правила , назва контори "Рефіт", дуже вічливі, відсилають оперативно при наявності.
 8. А що заважає купити катаний трап гвинт, та зробити потрібні законцовки? Продають кратно метра, мені ф26х5 обійшовся у 700грн, покращеної якості звісно буде дорожче.
 9. Citroen jampy 2005р 1.9 дизель довга база, вантажо пасажир. еквівалент 4т ує, на вигляд не дуже, звичайна робоча конячка. Шукаю живий 16б16кп
 10. я за сумісництвом налаштовувач стомат обладнання у своєму кабінеті, як то кажуть - вітаю колега)))
 11. Мені здається що простіше та надійніше зробити одно , дво, трьох дисковий станочок ніж городити канавки , купити різних кругів для стоматології (протезування) станочок типу циркулярки з рухомим столом та регулюючим упором , один мінус на радіусах рк крок канавок буде трохи відрізнятися , хоча руку наб"єте дуже скоро й будуть однаковими )))
  Все добре , рекомендую.
  Все добре , рекомендую.