• Объявления

  • softm

   Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

   Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
  • Одессит

   Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

   Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
   Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.

grek-y

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  60
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Нулевая

О grek-y

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Привіт поки що відновлюю верстат . також думав над цим . шукаю насос який би туда вліз.
 2. Доброго дня як вище сказано зазор в підшинику повинен бути 0.004 - 0.005 . Ще раз переміряйте зазор але поставте індикаторну стійку на повзун а сам ідикатор на шпіндель знявши передній фланець.
 3. Якщо ви правильно зібрали блок підшипників і корончасту гайку затягнули то це дуже велике биття .
 4. Доброго вечора про ділильний диск нічим не допоможу у мене є удг 250 там диск зафіксований шпонкою . Що до люфта шпінделя . про який шпіндель йде мова горизонтальний .
 5. Вітаю товариство Позвонив сьогодні до мене друг запропонували йому купити токарний станок . Поіхав на оглядини індентифікував як 161а . за його словами комплектний станина законсервована маслом . Верстат його не зацікавив мене теж. Можливо є бажаючі придбати раритет .Знаходиться в м. Волочиськ.
 6. Дякую за відовідь заіду попитаю.
 7. Доброго вечора можна побачити ваш електрошабер .Цікавлять ваші технічні рішення. Сам користуюсь саморобним електрошабером .
 8. На мою думку потрібно ще перевірити паралельність направляючих задньоі бабки і направляючих супорта .якщо вони паралельні то шабрити посадку під зубчасту рейку .
 9. Привіт ось фото при потребі схематично накреслю .
 10. Якщо не помиляюсь там має бути диск для простого ділення. Спробую пошукати паспорт.
 11. Завтра поміряю. відпишуся.
 12. Привіт це рідна удг 676 сам таку шукаю .паспорт бачив на чипмейкер ру. спробуйте може скачаєте.
 13. Привіт дякую що відгукнулись на тему .мала продольна пришабрена різцетримач пошліфований і також пришабрений поперечка в нормі .при вібраціі звук іде з бабки .При піджиманні заднім центром все чудово. тому і грішу на підшипник. Чому ви поміняли перероблений підшипник.