• Announcements

grek-y

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  2/5
 • Content count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Нулевая

1 Follower

About grek-y

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday
 1. вітаю всіх з новим роком і святами. короткий звіт про зроблене. встановлений маслонасос . зварений корпус кпп . зробив ревізію вертикальноі голови стан досить непоганий . потрібно було лише перемити підшипники . поміняти мастило і відрегулювити. також пришабрив посадку вфг до перехідноі плити. також був виготовлений окремий щиток для включення двигуна вертикальноі головки. ось кілька фото.
 2. обмін відбувся прошу закрити тему.
 3. випадково прикупив льонет мав надію що підійде на мій іт- 1м але ж ні на 17 мм вищий . можливо хтось хоче помінятись.
 4. випадково прикупив льонет мав надію що підійде на мій іт- 1м але ж ні на 17 мм вищий . можливо хтось хоче помінятись.
 5. все ж таки вирішив встановити підшипник у шестерню маслонасоса . так буде надійніше. ось така получається система змаски.
  хороший продавець.
 6. вирішив встановити маслонасос від скутера виявляється що є великий вибір а ціни копійчані . вибрав найменший . планую зєднати з первинним валом кпп через шестерню. хто що думає витримає валік маслонасоса бокову нагрузку від шестдерні . діаметер валіка 9 мм .
 7. вітаю. скиньте свій адрес . дещо для вас назбирав.
 8. система натягу забезпечує швидкий натяг і послаблення ремінця для перекидання швидкостей. все працює добре . тепер ломаю голову над системою змащування кпп. який насос ставити де і як . можливо в когось є ідеі .
 9. знайшлося кілька вільних годин для проекту. виточив ще один шків . також виготовив вузол кріплення двигуна з системою натягу ремінця.
  лотом задоволений хоча були нюанси.
 10. спробуйте обкататись за допомогою спадка задньоі бабки . але перед тим перевірте прилягання іі до направляючих. і рівнем на скрученість станини.
 11. з настанням літа появилось багато інших справ так що проект затягується . хоча дещо вдалося зробити . доробив кріплення кпп до вфг. і всвыберите файлы... Нажмите для выбора файлов тановив голову на хобот . також виготовив один шків.
 12. яка точність патрона.
 13. з двигуном поки що поки що не вирішив . виточив ще один вал уже для вфг. ось що получилось.