• Объявления

  • Одессит

   Благотворительность   16.07.2020

   Жизнь чудесна и прекрасна, но любит подкинуть проблем...
   Итак: у нашего форумчанина @Smmasterk больна мать.
   Тема по сбору средств здесь.
   Лоты для благотворительности здесь.
  • sadmin

   Внимание! Сбор средств на операцию!   06.08.2020

   Внимание! У нас происходит сбор средств на операцию маме Smmasterk. Там остается буквально чуть-чуть. Но сбор приостановился. Помогите пожалуйста. Ваша сотка-две могут помочь! Не будьте бессердечными и черствыми к чужой беде! Вы можете выставить, купить благотворительный лот, или помочь материально..   Тема по сбору средств - здесь. Благотворительные лоты - здесь.

grek-y

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  180
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

27 Нулевая

1 подписчик

О grek-y

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. спробуйте обкататись за допомогою спадка задньоі бабки . але перед тим перевірте прилягання іі до направляючих. і рівнем на скрученість станини.
 2. з настанням літа появилось багато інших справ так що проект затягується . хоча дещо вдалося зробити . доробив кріплення кпп до вфг. і всвыберите файлы... Нажмите для выбора файлов тановив голову на хобот . також виготовив один шків.
 3. яка точність патрона.
 4. з двигуном поки що поки що не вирішив . виточив ще один вал уже для вфг. ось що получилось.
 5. на свою вфг маю двигун 1.1 кв 1380 об думаю чи не замала потужність.
 6. самий класний варіант модернізаціі . підкажіть якоі потужності стоіть двигун на приводі вфг. і які максимальні і мінімальні обороти.
 7. дякую що приділили увагу моій темі. на рахунок корпусу кпп. зварені будуть чотири стінки . вздовж кутів . верхня і нижня скручуються болтами . зжимаючи між собою зварений корпус . думаю таким чином соосність отворів збережеться . остаточно буду проварювати кути після виготовлення маслонасоса. як на вашу думку чим краще варити . щоб поводки були мінімальні.
 8. плита прикріплена до кпп чотирма болтами м8 . ось що маємо на сьогодні.
 9. знайшов на металоломі шліфовану плиту . те що трема для мого проекту. буде слугувати для монтажу паразитноі шестерні .і одночасно як кріплення електродвигуна.
 10. проект трошки призупинився так як пошуки косозубих шестерень закінчились невдачею. прийшлося йти на компроміс і використати прямозубі шестерні . був виточений вторинний вал замість заводського щоб була можливість приєднати шестерню. також доварений первинний вал для установки шківа.
 11. вітаю всіх хто слідкує за моєю темою. закінчую виготовлення кпп . виготовив кілька необхідних деталей до механізму переключення передач.
 12. буду продовжувати пошуки . у знайомого є кілька розібраних кпп від бусів . може пощастить.
 13. дякую за бажанння допомогти. потрібно дві шестерні які працювали в парі .косозубі. міжцентровий розмір 100- 110мм. передаточне 1.5 1.75. фото як би це мало виглядати.
 14. продовжую виготовлення курпуса кпп на бокові стінки використав листову сталь товщиною 5 мм. після остаточноі підгонки механізму включення передач шви будуть зварені . думаю по фото буде все зрозуміло.