• Объявления

  • softm

   Требуется помощь доноров крови во Львове   18.07.2018

   15/07 в Карпатах в аварию попал Федорченко Олесь. Ему требуется кровь, любой группы, для проведения сложной операции. Сдать ее можно во Львове, ул. Пекарская 65, с 08:30 до 13:00, надо иметь паспорт. Более подробно - в ФБ.

grek-y

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  107
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

1 подписчик

О grek-y

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. цікавлять шестерні гітари кількість зубів і модуль.
 2. цікавить модуль і кількість зубів шестерень.
 3. Сто процентів супорт після ремонту.
 4. під які діаметри ще є цанги.
 5. Доброго дня форумчани . Шукаю комплектуючі до верстата 1а 62 а саме . шестерні гітари кришку яка закриває ці шестерні . плиту на яку кріпиться насос сож . обмін на моі лоти .
 6. Доброго дня форумчани власники 1а62 і всім кому це цікаво . Тема це продовження моєі теми 1а62 брати не брати . Після нового року був куплений верстат по ціні лому майже комплектний . Ось що мені вдалося зробити за цей час. Також прошу допомоги у комплектаціі верстата . в першу чергу потрібні шестерні гітари також немає кришки гітари . Можливо у когось є деталі які мені потрібні. Маю шестерні гітари але до мого верстата вони не підходять можу обмінятися.
 7. Що будете брати за базу .
 8. Верстат повинен стояти на жорсткому фундаменті а краще щоб був забетонований ти більше що рмц 1500. на скрученість перевірити станину . провести заміри рівнем біля передньоі бабки і на самому краю справа. при необхідності виставити .
 9. Також відновлюю такий верстат . Думаю перед тим як проводити вимірювання лінійкою потрібно провірити станину на скрученість . не побачив на чому стоіть верстат.
 10. Масло наливаеться на поличку з фітілями стікає по шестернях і залишається в піддоні з якого його потрібно час від часу зливати.
 11. Напишіть номер телефону я подзвоню.
 12. В майстерні компютера не маю . так що вийти на звязок зможу тільки ввечері.
 13. Суфльки - проблема з перекладом.
 14. В моэму верстаті знята кришка з коробки подач .завтра гляну може щось підкажу.