grek-y

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  100
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

1 подписчик

О grek-y

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Верстат повинен стояти на жорсткому фундаменті а краще щоб був забетонований ти більше що рмц 1500. на скрученість перевірити станину . провести заміри рівнем біля передньоі бабки і на самому краю справа. при необхідності виставити .
 2. Також відновлюю такий верстат . Думаю перед тим як проводити вимірювання лінійкою потрібно провірити станину на скрученість . не побачив на чому стоіть верстат.
 3. Масло наливаеться на поличку з фітілями стікає по шестернях і залишається в піддоні з якого його потрібно час від часу зливати.
 4. Напишіть номер телефону я подзвоню.
 5. В майстерні компютера не маю . так що вийти на звязок зможу тільки ввечері.
 6. Суфльки - проблема з перекладом.
 7. В моэму верстаті знята кришка з коробки подач .завтра гляну може щось підкажу.
 8. Цілком з вами згідний . також втулку потрібно закріпити від прокручування .
 9. Доброго дня .зявилося трохи вільного часу .завершив виготовлення вузла натягу і регуліровки колеса .
 10. У виготовлення пилки стараюсь не вкладати великих коштів використовую те що назбиралось в майстерні . можливо ваші поради будуть корисні іншим учасникам форуму які шукають підходящі комплектуючі . На мою думку використання тормозних барабанів спростить виготовлення ведомого колеса .а ведуче як правило сидить на валу редуктора .потрібно виготовляти перехідну втулку .
 11. Тормозних барабанів такого діаметру у мене не було . а ступичку виготовити не проблема . підшипники радіальні буде дві штуки.
 12. Доброго дня .від якого потрона сателіти цікавлять від 250.
 13. Не думаю що на заводі так ускладнювали собі життя . В умовах масового виробнитства дві половинки виготовлялись окремо. Це моя думка . Недавно виготовляв таку гайку на нгф все працює. Якщо будете робити так як вирішили візміть до уваги що при нарізанні різьби будуть немалі нагрузки на деталь іі може витягнути або вирвати з основноі гайки тим більше що різьба ліва.