• Объявления

  • sadmin

   Просьба к продавцам и покупателям в личке   22.10.2020

   Дорогие продавцы и покупатели в личке, просьба - объявите ваши сделки. Кнопкой "Жалоба", пожалуйста. Обратите внимание что найденные системой сделки, будут оценены значительной штрафной комиссией. Спасибо.

grek-y

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  187
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

27 Нулевая

1 подписчик

О grek-y

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. все ж таки вирішив встановити підшипник у шестерню маслонасоса . так буде надійніше. ось така получається система змаски.
  хороший продавець.
 2. вирішив встановити маслонасос від скутера виявляється що є великий вибір а ціни копійчані . вибрав найменший . планую зєднати з первинним валом кпп через шестерню. хто що думає витримає валік маслонасоса бокову нагрузку від шестдерні . діаметер валіка 9 мм .
 3. вітаю. скиньте свій адрес . дещо для вас назбирав.
 4. система натягу забезпечує швидкий натяг і послаблення ремінця для перекидання швидкостей. все працює добре . тепер ломаю голову над системою змащування кпп. який насос ставити де і як . можливо в когось є ідеі .
 5. знайшлося кілька вільних годин для проекту. виточив ще один шків . також виготовив вузол кріплення двигуна з системою натягу ремінця.
  лотом задоволений хоча були нюанси.
 6. спробуйте обкататись за допомогою спадка задньоі бабки . але перед тим перевірте прилягання іі до направляючих. і рівнем на скрученість станини.
 7. з настанням літа появилось багато інших справ так що проект затягується . хоча дещо вдалося зробити . доробив кріплення кпп до вфг. і всвыберите файлы... Нажмите для выбора файлов тановив голову на хобот . також виготовив один шків.
 8. яка точність патрона.
 9. з двигуном поки що поки що не вирішив . виточив ще один вал уже для вфг. ось що получилось.
 10. на свою вфг маю двигун 1.1 кв 1380 об думаю чи не замала потужність.
 11. самий класний варіант модернізаціі . підкажіть якоі потужності стоіть двигун на приводі вфг. і які максимальні і мінімальні обороти.
 12. дякую що приділили увагу моій темі. на рахунок корпусу кпп. зварені будуть чотири стінки . вздовж кутів . верхня і нижня скручуються болтами . зжимаючи між собою зварений корпус . думаю таким чином соосність отворів збережеться . остаточно буду проварювати кути після виготовлення маслонасоса. як на вашу думку чим краще варити . щоб поводки були мінімальні.
 13. плита прикріплена до кпп чотирма болтами м8 . ось що маємо на сьогодні.