Anton01

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  62
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Нулевая

О Anton01

 1. Підкажіть, постійно на роботі чую від одного діда, що колись за його молодості, коли земля була пласка то він відвідував завод де всі станки стояли на повітряних подушках, і робили "Точнейшыє деталі!". Просто я не можу уявити як злітає станок, і щось точить.... Таке дійсно буває? Питання може офтоп, але напевно досить повязана тематика.
 2. Підкажіть як відремонтувати візок. Вся складність полягаю в тому, що вал в середині колеса фіксується за допомогою стопорного кільця. Колесо не ковзає на осі за рахунок кільця, і упору. Більшість сучасних коліс які можна знайти в продажу, не мають упору. Тобто єдиний варіант ремонту, це шукати ідентичну копію зламаного?
 3. В процесі будівництва настільної фрезерної штуковини виникла потреба в виробництві великої кількості різних плиток з дірками. Майже всі плити з дірками замовляв у майстра @Bruiser. Всі запчастини були виготовлені згідно креслення в найкращому вигляді. Також звертався з приводу обробки вже готової деталі і як завжди все навідмінно. Фото виготовлених плиток з дірками додається.
 4. Як виключити ризики з боку нової пошти? Наприклад нехай за 20-30 викорстань набору, буде траплятися крадіжка на новій пошті, чи підміна, чи отримання не тією особою.
 5. Як в цій схемі буде задіяний нотаріус? Розписка не завірена нотаріусом нічого не вартує.
 6. А в разі невиконная договору доведеться просто судитися 3-5 років. І невідомо чим все це закінчится.
 7. Мені здається що таким займатися не слід, особливо в Україні, гроші отримані в наслідок прокату не покриють витрати на лікування нервів.
 8. @aegis, Та думаю що має вистачити, великих навантажень не передбачаєтся. Хочаб десь заготовку на таку штуку найти.
 9. Точно! Матеріал будь-яка сталь яка є у виконавця. Товщина десь 9-10 міліметрів. Термообробки не потрібно.
 10. Добрый день, потрібно виготовити отаку запчастину, 20 отворів під потай з різьбою M5, усі інші отвори просто з різьбою M5. Хто може виготовити пишіть цінові пропозиції у повідомлення.
 11. Пошукав відео, нічого не знайшов. Можливо у Вас є якесь посилання?
 12. Завжди цікавило яким чином виготовляються направляючі дуже великих шліфувальних станків, з ходом столу більше 4 метрів? Рота китайців с шаберами і коліматором? Бригада болгарочників з лінійками з профілів? Чи направляючі там склаються з малих шматків?
 13. Намагаюсь поєднати ШВП1605 на опорі BK 12(10мм), з валом крокового двигуна 14мм. Подивився кілька виробників на аліексперсс, основні параметри це кількість зубців і ширина ременя. Яку кількість зубів треба брати для кожного шківа? Яку шириню ременя? Чи треба якесь передаточне число? Дякую. Наприклад якщо взяти один шків 10мм, 20 зубців, ширина ременю 10мм, інший 14мм, 25 зубців ширина ременю 10мм. Які можуть виникнути складнощі?
 14. Взяли на роботу співробітника, котрий вигадує якісь казкові історії причому постійно. Недавно він заявив, що ще в часи радянського союзу працював за станком фірми "Оліва"(чи щось таке). Стало цікаво, що це за станки такі, може хтось про такі чув чи може бачив? Дякую.