• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Anton01

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  66
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Нулевая

О Anton01

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
  В подарунок отримав зайву запчастинку і ще додатково болтік з гайкою. Дійсно дуже порадував продавець, якраз такого болтіка і не вистачало))))))))))). Запаковано все добре, посилка надійшла дуже швидко))))
 1. Пиляти доски для буржуйки з мікрометричною подачею, непогано!
 2. Цікаво а яка зараз ціна на прийомках? 5 грн кг?
 3. Видно якесь підприємство почали курочити....
 4. Підкажіть, постійно на роботі чую від одного діда, що колись за його молодості, коли земля була пласка то він відвідував завод де всі станки стояли на повітряних подушках, і робили "Точнейшыє деталі!". Просто я не можу уявити як злітає станок, і щось точить.... Таке дійсно буває? Питання може офтоп, але напевно досить повязана тематика.
 5. Підкажіть як відремонтувати візок. Вся складність полягаю в тому, що вал в середині колеса фіксується за допомогою стопорного кільця. Колесо не ковзає на осі за рахунок кільця, і упору. Більшість сучасних коліс які можна знайти в продажу, не мають упору. Тобто єдиний варіант ремонту, це шукати ідентичну копію зламаного?
 6. В процесі будівництва настільної фрезерної штуковини виникла потреба в виробництві великої кількості різних плиток з дірками. Майже всі плити з дірками замовляв у майстра @Bruiser. Всі запчастини були виготовлені згідно креслення в найкращому вигляді. Також звертався з приводу обробки вже готової деталі і як завжди все навідмінно. Фото виготовлених плиток з дірками додається.
 7. Як виключити ризики з боку нової пошти? Наприклад нехай за 20-30 викорстань набору, буде траплятися крадіжка на новій пошті, чи підміна, чи отримання не тією особою.
 8. Як в цій схемі буде задіяний нотаріус? Розписка не завірена нотаріусом нічого не вартує.
 9. А в разі невиконная договору доведеться просто судитися 3-5 років. І невідомо чим все це закінчится.
 10. Мені здається що таким займатися не слід, особливо в Україні, гроші отримані в наслідок прокату не покриють витрати на лікування нервів.
 11. @aegis, Та думаю що має вистачити, великих навантажень не передбачаєтся. Хочаб десь заготовку на таку штуку найти.
 12. Точно! Матеріал будь-яка сталь яка є у виконавця. Товщина десь 9-10 міліметрів. Термообробки не потрібно.
 13. Добрый день, потрібно виготовити отаку запчастину, 20 отворів під потай з різьбою M5, усі інші отвори просто з різьбою M5. Хто може виготовити пишіть цінові пропозиції у повідомлення.