Anton01

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  55
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Anton01

 1. @aegis, Та думаю що має вистачити, великих навантажень не передбачаєтся. Хочаб десь заготовку на таку штуку найти.
 2. Точно! Матеріал будь-яка сталь яка є у виконавця. Товщина десь 9-10 міліметрів. Термообробки не потрібно.
 3. Добрый день, потрібно виготовити отаку запчастину, 20 отворів під потай з різьбою M5, усі інші отвори просто з різьбою M5. Хто може виготовити пишіть цінові пропозиції у повідомлення.
 4. Пошукав відео, нічого не знайшов. Можливо у Вас є якесь посилання?
 5. Завжди цікавило яким чином виготовляються направляючі дуже великих шліфувальних станків, з ходом столу більше 4 метрів? Рота китайців с шаберами і коліматором? Бригада болгарочників з лінійками з профілів? Чи направляючі там склаються з малих шматків?
 6. Намагаюсь поєднати ШВП1605 на опорі BK 12(10мм), з валом крокового двигуна 14мм. Подивився кілька виробників на аліексперсс, основні параметри це кількість зубців і ширина ременя. Яку кількість зубів треба брати для кожного шківа? Яку шириню ременя? Чи треба якесь передаточне число? Дякую. Наприклад якщо взяти один шків 10мм, 20 зубців, ширина ременю 10мм, інший 14мм, 25 зубців ширина ременю 10мм. Які можуть виникнути складнощі?
 7. Взяли на роботу співробітника, котрий вигадує якісь казкові історії причому постійно. Недавно він заявив, що ще в часи радянського союзу працював за станком фірми "Оліва"(чи щось таке). Стало цікаво, що це за станки такі, може хтось про такі чув чи може бачив? Дякую.
 8. Важко сказати, що там ще дивлюсь всі фото вийшли не дуже добрі, слабка камера на мобілці. На обмін цікавлять якісь фрези, інструменти, дрібна оснастка для фрезерного. Чесно сказати, чи справне воно чи ні не знаю, в гаражі перевірити дуже важко немає справних колонок і розуміння як його перевіряти.
 9. Порадьте що робити з данною штуковиною? На драгметали розпилювати рука не підніметься, але так лежить тільки місце займає...
 10. Слушне зауваження.
 11. Добрий день потрібно виготовити таку запчастину з вашого матеріалу, товщина 8-10мм. Цінові пропозиції будь-ласка напишіть в особисті повідомлення. Дякую.
 12. Там такі самі гарантії як в Україні, тобто ніяких))) Хрін редьки не солодший....