Anton01

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  69
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Нулевая

О Anton01

 1. Можете підказати виробника? Сюди чи в особисті повідомлення?
 2. Будую в квартирі на балконі невеликий фрезерний верстат, шпіндель з водяним охолодженням, тепер постало наступне питання. Що заливати в бак для охолоджуючої рідини? Порадили заливати дистильовану воду з магазинним антифризом. Подивився я на той антифриз в магазині на кожній пляшці намальовано кістки черепа, застереження що це високотоксична рідина, склад написано так що неможна зрозуміти що воно таке. Купа застережнь про відкриття пляшки, буквально вказано що треба одягати заледве не костюм хімічного захисту при роботі з рідиною. Чомусь страшно таке використовувати. Хто може порадити якись антифриз з безпечних компонентів на основі пропіленгліколю? Або якусь самопальную рідину на основі дистильованої води і чогось безпечного. Дякую.
 3. Подскажите есть шпиндель gdz-80-2.2kw. Хочу купить для него инвертор и насос. Где-то читал что лучше для шпинделя 2.2kw брать инвертор на 3kw, но почему? Какой лучше взять инвертор? 1) HY02D223B (VFD) 2.2KW 11A 220-250V 2) (VFD) 3KW 220-250V. Также подскажите какой лучше приобрести насос? 1) Мембранный водяной насос 35W 24V DC 2.9L/min. 2) Погружной водяной насос 75W 220VAC. 3) Мембранный водяной насос 45W 12V DC 4L/min. Спасибо за Ваши рекомендации.
  В подарунок отримав зайву запчастинку і ще додатково болтік з гайкою. Дійсно дуже порадував продавець, якраз такого болтіка і не вистачало))))))))))). Запаковано все добре, посилка надійшла дуже швидко))))
 4. Пиляти доски для буржуйки з мікрометричною подачею, непогано!
 5. Цікаво а яка зараз ціна на прийомках? 5 грн кг?
 6. Видно якесь підприємство почали курочити....
 7. Підкажіть, постійно на роботі чую від одного діда, що колись за його молодості, коли земля була пласка то він відвідував завод де всі станки стояли на повітряних подушках, і робили "Точнейшыє деталі!". Просто я не можу уявити як злітає станок, і щось точить.... Таке дійсно буває? Питання може офтоп, але напевно досить повязана тематика.
 8. Підкажіть як відремонтувати візок. Вся складність полягаю в тому, що вал в середині колеса фіксується за допомогою стопорного кільця. Колесо не ковзає на осі за рахунок кільця, і упору. Більшість сучасних коліс які можна знайти в продажу, не мають упору. Тобто єдиний варіант ремонту, це шукати ідентичну копію зламаного?
 9. В процесі будівництва настільної фрезерної штуковини виникла потреба в виробництві великої кількості різних плиток з дірками. Майже всі плити з дірками замовляв у майстра @Bruiser. Всі запчастини були виготовлені згідно креслення в найкращому вигляді. Також звертався з приводу обробки вже готової деталі і як завжди все навідмінно. Фото виготовлених плиток з дірками додається.
 10. Як виключити ризики з боку нової пошти? Наприклад нехай за 20-30 викорстань набору, буде траплятися крадіжка на новій пошті, чи підміна, чи отримання не тією особою.
 11. Як в цій схемі буде задіяний нотаріус? Розписка не завірена нотаріусом нічого не вартує.
 12. А в разі невиконная договору доведеться просто судитися 3-5 років. І невідомо чим все це закінчится.
 13. Мені здається що таким займатися не слід, особливо в Україні, гроші отримані в наслідок прокату не покриють витрати на лікування нервів.