Andrey_ka

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  14/4.43
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Нулевая

About Andrey_ka

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday
 1. який профіль ремня?
 2. хотілось би знати оберти
 3. від якого станка супорт?
 4. можна розміри сухарів?
 5. можна розміри самого сухаря?
 6. Також шукаю цю голову, може хто має.. Буду вдячний
 7. На актуальні станки в порядному стані, ціна, думаю, стала....ринкова +/-, як то кажуть нема дурних. Розвод окрема тєма з ціною) Тим більше за наявнсті нету і платформ з продажу, де можна помоніторити ціни. Тому не згідний.
 8. Ну вам повезло, радий за вас... На 676 зараз середня ціна 25...30 тис.при чому нормально пошморгані. Для мене пантограф був би в самий раз, але з хорошою жорсткістю, бо хочу працювати по сталі.
 9. як підсилити? В неті є купа проектів з пантографом, де підсилюють місце прослаблення(в районі стола)...це ви маєте на увазі. Що ще тут можна підсилити?
 10. оу, дякую... Тепер трохи картина прояснилася) Сьогодні ще переписувався з одним форумчанином, який продає НГФ, правда без ВФГ(вона окремо 8000), а сам станок 8500. Тут вже більш лояльна ціна... Ще один цікавий експонат, на який я задивився є на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), перероблений пантограф - ціна 17500, але станок дійсно візуально бімба... Додаткового ребра власник не робив.. на цьому місці є система яка прикриває направляйки. Не знаю, поки думаю...
 11. Усім доброго дня. Допоможіть порадою....Хочу прикупити в гараж фрезерний станок (неспішно на майбутнє) типу НГФ, або переробленого Львівського панторгафа, ціновий сегмент до 20 тис. максимум. Питання: чи доречно порівнювати ці станки в плані жорсткості, ходів осей і т. д. Щодо ціни, то помоніторивши НГФ без ВФГ можна взяти 16-17 тис., за цю ж ціну можна взяти готового "вилизаного" пантографа вже з ВФГ, перебраного, тільки бери і працюй. Голова до НГФ в районі 6-8 тис., тут вже трохи перевалює за лімітований бюджет... По роботі - це скоріше хоббі, з можливістю на перспективу виконувати певні негабаритні фрезерні роботи. Дякую.