RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  307
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

RoMANIAC last won the day on 10 декабря 2017

RoMANIAC had the most liked content!

Репутация

79 Хорошая

2 подписчика

О RoMANIAC

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 05.11.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. а можна фото з торця?
 2. Бімакс фтопку, перший апарат, варить м"ягко, але проблем вагон і тєлєжка..
 3. Та норм, я чогось неприємного не замітив. Не затемнену деколи використовую для пайки латунню. В затемненеому виголяді взагалі супер - вона немає отого зеленого відтінку як звичайні маски. До мінусів даної макси можу лише віднести наступне: мякі ремінці на масці, вони ніби плаває на голові. Вага більша за аналоги, але це, мабуть чере, ЖК дисплей. І опукла форма захисного скла - легко дряпається, але за пів року ще варю на першому (в комплекті було 3-4 запасних і я відразу ще 6 докупив приблизно 3 євро штука)
 4. Пів року тому купив ESAB Sentinel А50 - дорого, але лиже жалію, що раніше не купив
 5. Я собі взагалі 2 зробив одинй рідний вже з есабовським зажимом на 250 А (але рідний 5 років прожив) - дял рам і рзних дрібний деталей же масу часто перекидувати треба, а другий взяв кабель на 35 кв вроді і есабовський зажим на 500А, варю алю майже на макисалках (кілометрові шви) - просто до стола і все.. @Avik що за апарат? Пальник дуже схожий на той що в мене на Stahlwerk
 6. - 40Х, воно би й не покришило, а от на 48 чаввунній минулий раз 3 зуба вирвало
 7. Не такий страшний чорт як його малюють. (ще стопорні кільця треба поставити) Вжух і готово, різьбу нарізаю вперше і зпершого разу, 1,375" х 24 tpi внутрішня, ясен пень, що бе розмикання маточної гайки. Але що на метричних що на дюймових мені не подобаються кроки автоматичних подач для проточки, всі якісь дуже великі 0,1 - чи 0,2 вроді самі менші, треба ще шестерню на 50 зубів до комплетку (дрібні метричні різьби).. А взагалі хочу Famot TUM 35 там всі різьби є і з гітарою бавитися не треба (мій перший станок на якому працював)
 8. Та да, просто руки ніяк не доходять і немає гострої необхідності, якщо треба різьба ношу на сторону.. А зараз взагалі розширення по іншій роботі (гільйотина, гибка, штамп...)
 9. Різьбу різцем різав вперше, точніше пробував )) крок 1 і 2,5
 10. Сьогодні, нарешті, доробив шетсерню на 60 зубів, яку брав тут https://refit.com.ua/ua/ розточив, торцанув, паз зробив різцем вручну на станку і метрична різьба готова. Ще широку шестерню на проми лишилось поставити, для дюймових різьб.
 11. Які розміри призми? І яке це УСП?
 12. Це вже залежить що варити: щось грубе і масивне, так слабувато, а наприклад меблі і в тому роді цілком достатньо. Я варю скейт-парки і він майже не перегрівається (чому майже, бо було пару раз літом в жару)
 13. Видно, що Енергією не варили... Вже двоє, хто купив ссва , хочут ьпродати і купити енергію..
 14. на той момент коли писав, розмірів не було.