RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  321
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

RoMANIAC last won the day on 10 декабря 2017

RoMANIAC had the most liked content!

Репутация

80 Хорошая

2 подписчика

О RoMANIAC

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 05.11.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. Задувка під манометром (латунний ковпачок для краси), на фото вище видно. Вже, певне, класика - поперечний порт.
 2. Ну не видумуйте велосипед. Груба чистка від жиру - розчинники, найкраще ацетон, але його тільки по ліцензії, не поганий варіант Розчинник ацетон, появився в магазинах чи на крайняк бензин Калоша. Потім розчин Натрію гідрооксид, але не концентрований і не дуже довго, бо почне травити. Мені дуже сподобався варіант гаряча вода і пральний порошок з щіткою, після нього вся деталь рівномірно змочується водою. Ну і на кінець сполоснути дистильовано водою. Як варіант додати ультразвукову мийку в етап миття порошком.
 3. @Nik дуже гарно описали всю технологію. Особисто я про холодний анод взнав звідси і на цих статтях вчився. http://www.fishgun-master.ho.com.ua/
 4. @tosi по старій пам"яті, в аноді площа рахується в дм кв. , а струм на деталь 2 а/дм.кв, витримка приблизно 15-20 хв. З влансого досвіду можу сказа,И що в мене кращі результати виходили при 50+ Вольтах, при 12 В нічого не виходило. Ще додам, роки 2,5 тому ще трохи експериментував з анодуванням на зварювальному апараті, ампераж там дай Боже, мінімум 5 А, але невеликі деталі я валиив на 30-40 Амперах, бульбашки як туман, деталі не видно, але я постіно перемішував чи просто самою деталлю води по електроліті (електродіт 5-15 л, 20% сірчанки) катод-ємність алю виварка. детал за 2 хв обростала анодною плівкою - результатом був задоволений, але деякі майстри на іншому форумі мене хаяли (думаю за розкриття технології). В любому випадку при холодному анодування головне контроль температури і перемішування. Вконтакті є деякі фото, там дату дивитись від 2017 року, фоток не багато https://vk.com/album5791172_151943185 Зправа оригінал, зліва моє. І ще хороша штука після анодування покривати деталь смазкою дисульфіду молібдену і прогрівати
 5. При теплому аноді плівка 5мкм, при холодному від -10 до +10, але завершувати потрібно при+5 плівка може сягати 35 мкм (але її структура інша і щільніша, точно не пам"ятаю), я колись фарбував неорганічними солями (для чорного розчин ацетат кобальту 15 хв, потім розчин перманганату калію 15 хв, але результат не був стабільний і чорний не був глибоким чорним), знаю що вже давно є барвники для твердого аноду. але треба замовляти із-за кордону. Це все якщо говорити про сірчанокислий електроліт. Колись попадалась інформація, що в інших кислотах (ортофосфорній вроді), можна досягати плавки товщино 70 мкм, якщо пам"ять не зраджує, то цифри були навіть до 200 мкм. Ось для мого клієнта в Києві робили твердий анод, сплав В95 (7075)
 6. Мені твердий анод подобається і всій час добився хорошої повторюваності результатів, але зараз часу немає цим займатися. П.С. класика: деталі до пневматики ))
 7. Добрий день. Це точно вт5, як оприділили? Маркування чи спектральний аналіз? Добрий день. Це точно вт5, як оприділили? Маркування чи спектральний аналіз?
 8. Так я саме і є ця "сторона" за допомогою якої хочуть вирішити цю проблему з власним розширенням.
 9. Та ясно MAgicWave. Транстіг тілки DC. А в мене 90% роботи алю. З постійним стурумом взагалі проблем немаю, ще нікол апарат на 200А не викручував.
 10. Я наразі оновив (купив новий такий самий) Stahlwerk, але в перспективі, напевне, буду дивтися на Fronius 230i, принаймні я свій вибір зупинив на ньому, а там поживем побачим. Зараз купа грошей йде в налаштування виробництва, приїхало трохи німецького "металобрухту" гільйотина 80 рік (все арбайтен), а от листозгинальний 64 року потребує кучу пуансонів, матриць, упор і т.д.,а штамповка потребує вагон пробивок...
 11. А що бракує до комплекту? Регулюється нормально? Шкали поділок немає? І який діаметр посадки?
 12. Дайте розміри посадки пуансона (товщина в верхній частині і довжина ластхвоста, конус(трапеція) ластхвоста) ?
 13. які розиіри посадки?