RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  289
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

RoMANIAC last won the day on 10 декабря 2017

RoMANIAC had the most liked content!

Репутация

75 Хорошая

2 подписчика

О RoMANIAC

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 05.11.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. Перепрошую, я переплутав теми, думав це моя з пошуком професійного фірмового апарату.
 2. ВІдразу видно, що ви неуважно читали перший пост. Я не хочу китайця зробленого для України, в мене вже є китаєць зроблений для Німеччини. Але якщо я й наважусь брати "китайця", то це, певне, мінімум буде Welding Dragon. Так як вже написали вище - ціна стрьомна, я не вірю, що даний апарат ще й за такі гроші зможе задовільнити мої професійні потреби. І відрзу згадується прислів"я: "ми не настільки багаті щоб купувати дешеве" і в продовження:"скупий платить двічі". П.С. наразі завис на пропозиції Merkle, але Fronius i Esab ще так само не відкинув.
 3. Та можу взятись, без проблем (відписав в ПП)
 4. Ні, на щастя не стикався і не хочу. Друг собі брав півавтомат, але мене тоді пару днів на роботі не було, через два дні він його віддав назад і купив собі нормальний, такий як в мене Енергія ПДГУ-215
 5. Присадка 4043 і нормальна "прокладка" (вибрати правльний режим зварювання) от з цим гірше - нормальна термообробка це зняти всю фабу і раму термообробити в режим Т6, так як з заводу. Але наприклад необхідної печі щоб залізла ціла рама, яу Львові ще не знайшов. А так головне після зварювання щоб рама відлежалася 14 днів і природньо зі старілася ось дещо по термообробці АД 31, 33, 35 https://www.metmk.com.ua/13spr_alum.php
 6. @Одессит, так можна без проблем заварити. Можа навіть дати підслення ззовні щоб не мішало ланцюгу. Але питання, якщо навалилась залізяка, геометрію не повело? Дропаут не викривило? Бо рівняння геометрії- це трохи інший діапазон цін. А так то пересил НП, пів години роботи і готово..
 7. Ще ні, наразі в пошуках нового приміщення. Наразі роздуми зупиниллись між Меркле і Фроніус... але хто його знає що наспраді куплю, бо вже думав і про Welding Dragon і про Everlast
 8. НЕпоганий "транспорт", але АД31 (6060) не найкращий матеріал дял таких робіт, особливо без термообробки Т6, краще вже АМГ6. Я останнім часом використовую АД35 (6082) по характеристикам як 6061 (АД33)
 9. Незнаю скільки зараз, але останній раз літом здавав близько 8 грн/кг
 10. Яке биття?
 11. Або окремо короб варити і зашивати хоча би простинею, а ще краще гофру і забір повітря з вулиці, на самі кулера бажано нічого не ставити, зменшиться обдув і апарат просто згорить!
 12. Я вже казав, просто були не уважні. Я наразі оновлаю Stahlwerk, тре щоб на господарстві був запасний. А новий фірмовий ще роздивляюсь.
 13. Не осилив за раз всі коментарі, які вже є. Я вставлю свої 5 коп на правах реклами: Я скоро буду продавати свій апарат Stahlwerk, думаю десь після свят, як приїде новий. В ньому є всі необхідні функції і більше ніж потрібно дял новачкам, сам таким був в тіг зварюванні 5 років тому як його купив. Про апарат, по суті це породистий китаєць, так як зроблений для німців. по функціях ММА - електроди TIG AC/DC тобто можна варити як сталь, нерж, Ті, так і алюміній та магній є 2 і 4 такний режим, а також є пульс. Бонусом, через що був вибраний даний апарат, є плазморіз, але останні роки ним не користуюсь, так як кругом валом ЧПК плазменної і лазерої порізки металу. Відразу уточнення, щоб різати плазмою треба мати ще компресор. Бонусом, так я бачу що близько, з Перемишлян, при оголяді можу провести короткий курс по зварюванні тих чи інших металах і по налаштуваннях. Особисто мені на початку цього дуже бракували, форуми форумами, а вступна наочна лекція то зовсім інше. П.С, по ціні ще не оприділився, але точно дешевше нового Jasic E101, а по якості і характеристикам, апарат мінімум на клас вище. Ремонтопридатність на тому самому рівні.
 14. @Rydik то MagicWave 2200 i 3000? То десь на виробництві чи приватно? Можна було б під"їхати попробувати поварити свої деталі, відчути як вони в роботі?
 15. Це все залежить в якому районі/селі. Сам зараз шукаю ділянку під майстерню, з тими новобудовами все закривають продають під забудови, скоро Львів буде як Мега великий муравейник ((. От недавно дивився ділянки в солонці, одне і т есаме село відразу під Львов, один хоче 1000$ за сотку 1 км від траси короче майже в лісі, а інший хоче 2750$ за сотку. Все залежить від обжитості, престижності райончику і від зажраності власника. Мій батько ще до кризи купував ділянку на схилі за 18 К$, а сусідська ділянка продавалась за 40 К$ (по 15 соток кожна)