• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  187
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

RoMANIAC last won the day on 10 декабря 2017

RoMANIAC had the most liked content!

Репутация

49 Нулевая

2 подписчика

О RoMANIAC

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 1. То звичайний барига, навіть не перекуп, знає де станок стоїть, робить накрутку і пробує продати, але він і сам не завжди має доступ до того станка.
 2. Подивись відео Дядька Максима. Мені його варіант проточки більше сподобався, але нарізати в кулачках різьбу сумнівне задоволення, особливо поганим метчиком.
 3. не по темі, я вже точно не памятаю чи то був тум 35 чи 33, але реально шикарний станок, перший за яким я стояв і сам працював, після нього 1е61мт був майже як китайська книга. працював в основному на 900 обертах (по дюральці і латуні) все ок, правда станок вже мав не слабеньку виробітку.
 4. Та, розмітки бракує, також на дим думав, але я не так багато точу, щоб це сильно пришвидшувало процес. А от конус в мене 3. За повний оберт вилазить на 4 мм..
 5. Народ, а таке питання. В мене задня бабка станка 1Е61МТ немає упора, щоб "культурно" витягувати інструмент, все що в неї пхаю, приходиться потім вибивати. То у всіх так із-за старовизни станка чи то якась поломка. Якщо хто не зрозумів, якщо закручую назад до кінця піноль, там немає упора який виштовхує інструмент який стоїть в пінолі. Хочу припинити цей вандалізм з вибиванням.. Хтось щось може підказати?
 6. Irwin попробуйте, я останні 10 років тільки їх при можливості купую.
 7. ага, діти швидко коректування і вивірку проведуть. ))
 8. але перед тим як "маньячити" задай важливе питання: А воно тобі нащо потрібно? 😉
 9. як для кого. До паспортних даних далеко 😁
 10. якщо не помиляюсь, бо станок збирав два роки тому і то в основному майстер: там чотири болти, два під патроном і два в іншому кінці в самій бабці (там де трензель переключається) Але передня бабка так само стоїть на направляючих як і пвздовжня подача рухається, тому там сильно не розженешся
 11. де ти був пару місяців назад? 105 вже продав. 120 не треба?
 12. Я також того не розумію, таке враження що їхні телефони надзасекречені. Не хочете писати свій особистий, та в любого найдеться дома запасний телефон, купіть "лєіу карточку" і виставляйте де хочете і не хочете. Мої телефони завжди всюди доступні, вк, різні форуми, власний сайт, але деяким людям просто лінь пошукати.
 13. Ось весь основний комплек тшестерень Там де дюймиові різьби погано видно - це 48/120 * 127/75*48 Я вже всі маю для основних метричний і дюймових, ще лишилось широку 75 перевести на підшипники.
 14. Вчора, нарешті, приїхали шестерні які замовляв на refit. З вигляду супер, навіть штамповка є з можулем, кількістю зубів. Правда тепер їх ще треба буде трохи просточити і розточити та шпонпаз рубанути. Але за таку ціну точно ніде не зробиш. Дві найбільші брав в гітару станка, дві найменші до 676 фрезера в коробку подач (буду переробляти під спарену шстерню) За все заплатив приблизно 850 грн, правда четверту, другу по величині на 48 зубів, замовляв два тижні тому, решту перед Новим роком, а ціни полізли вверх, тому вийшло приблизно 550 + 300 грн. Найбільша шестерня на 60 зубів до комплекту під метричні різьби.