RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  233
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

RoMANIAC last won the day on 10 декабря 2017

RoMANIAC had the most liked content!

Репутация

55 Хорошая

2 подписчика

О RoMANIAC

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 05.11.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 1. Я про рагулів на авто мав на увазі. А зауваження і сам рідко роблю....
 2. як на мене, то навпаки в гіршу сторону.
 3. так давно, що вже не пам"ятаю )) яке питання така відповідь я "аргоном" все "паяю"! бісить, коли питаюсь: "а ви можете запаяти алюміній?"
 4. Паяльником, припой і каніфоль або кислота.
 5. та які експерименти? теорія для того і є щоб максимально спростити практику. А опресовка проводиться для того щоб виявити скриті дефекти матеріалу. при 1,5 мм стінці і 1,5 кратному запасі має 363 атм робочий тиск, тобто реальний тиск який має витримати труба це 544 атм Я не думаю що буде дутися більше 250 атм робочих, а швидше за все 200 атм. опресовка відповідно має бути 300 атм А якщо матеріал має дефекти, то він може поплисти і на 100-150 атм і тоді в смітник, як не крути. Просто кажу в мене резервуар з ОТ4 ф32 стінка 3, ущільнення після різьби з кроком 1,5, тобто стінка 2,25 мм не більше і я його опресував на 600 атм. Я до того що навіщо при 28 діаметру 4 мм стінка - це без потреби, лишня вага і менший об"єм резервуару.
 6. лазер дає не якісну кромку (соплі), а гідроабразивом пару тижнів тому різали в Черкасах (Родень) конусить (Д16Т - 5 мм), потрібна фрезерна доробка
 7. Так полюбому має бути опресовка. я до того, що середину можна було більше розточити і отримати більший об"єм резервувару і меншу вагу виробу!
 8. ой, а навіщо такі грубі стінки??? в мене резервуар з ОТ4 32 мм стінка 3, ущільнення після різьби, тобто по різьбі стінка 2,25 мм теоретично цього хватає на 500 атм робочих з 1,5 кратним запасом, резервуар опресований на 600 атм, більше в мене манометр не показує.
 9. А чого закрита, інші також шукають. Якщо десь попадеться, то можна поділитися посиланням
 10. Так ,я шукаю спочатку державною мовою, а потім як не знаходжу переходжу на "кацапську" і всіх решта суржиках. відповідаю вашими словами на ваше ж питання: "На котором классификация и этимология этих лотов существует и укоренилась." "сварочні" П.С. а суржик є, був і буде, і не має значення, яка це мова!
 11. Маю трубу ф60х10. Два куска по 2 м і ще не повні 2 метра. Впарили як ад35, алк спектральний аналіз показав що то точно не він, швидше за все ад31. А взагалі автору теми і всі решта хто купляє в епіцентрах на alu.kiev.ua Продають від 1 м і вибір досить великий
 12. Розвертки як на фото? Бо на фото більше схоже на твердосплавні пластинки, чи то пластинки з р6м5? Z=6 чи є більше?
 13. Дякую. А ще таке питання: дивно, але чому він розвернутий в сторону пятки (пластини на якій стоїть), його теоретично можна перекрути і розвернути в іншу сторону?
 14. А фото будуть?
 15. Самому дуже подобається стімпанк, але як сказано було вище - це не зовсім стімпанк - це швидше неопанк чи що там ще є? Стімпанк - це парові машини і механіка від слова steam - пар.