RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  218
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

RoMANIAC last won the day on 10 декабря 2017

RoMANIAC had the most liked content!

Репутация

51 Хорошая

2 подписчика

О RoMANIAC

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 05.11.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 1. центр вращающийся

  Який максимальний діаметр конуса?
 2. А можна попросити більше фото в стоячому положенні?
 3. На Антонова мені робили, хром+нітрид титану
 4. Купола церков зараз покривають. то він, нітрид титну, зуботехніки коронки покривають також. В основному напилюють на нерж, хотів щоб напилили на 65Г, але сказали, що він пористий і з часом метал поржавіє, тому бажано хромувати. На пластик сумніваюсь, що наносять. Але, ітрид титану на латунь не схожий, він більше на золото подібний. Як на мене для стімпанку він не підійде..
 5. Так, виходить, що з однозахідним гвинтом ціна поділки буде 0,0125 мм - це плюс для точності, мінус для зручності користування, але як варіант просто перебити маркування або зробити новий лімб. Мені колись показували як токарити на 1Е95 і там лімб був розрахований на розмір по діаметру, а на моєму 1Е61МТ лімб видає розмір по радіусу, постійно приходиться множити на 2, трохи незручно, але вже привик..
 6. Я не спец, але думаю в два рази точніше..
 7. Я також міняв фартук, нижню частину з шестернями, хотів лише поміняти шестернб з валом повздовжньої подачі, але посадки вала відрізнялись, не хотілось проточ2вати, тому поміняв всю коробку, все стало як рідне. Різниця в станках кілька років, вроді 3, мій 71, донор 74, але це не точно..
 8. Перед новим роком брухт здавав ~7,6 грн, якщо не помиляюсь. НЕ може бути лом по 15 грн, так як профільна труба на металобазі 22-23 грн/кг
 9. Дякую, не знав як шукати (по назві)
 10. А таке питання раз відписався в цю тему: а де і як шукати планки напраляючі в ті пази усп елементів (щоб їх самоцентрувати)
 11. ну та, по номерах, заграєшся шукати. призми є якісь?
 12. от цікаво як визначили частоту в 100 Гц, якщо відео пришвидшене. Я алю варю від ~60 до 200 Гц. 200 гц і баланс поменше коле треба поглибше проплавити і щоб шов був повужче аби кромку не плавило. Мідь прекскрасно вариться тігом, але не великі деталі аб попередньо треба прогрівати і апарат на максимум. Титан тільки з піддувом зі всіх сторін, нерж принеобхідності також.
 13. доволі цікава тема від якої виникає куча запитань. З чавуном на Ви ще, можна сказати, варив пару раз, але якість роботи особисто мені не подобається, хоча клієнти не жалувались. А на днях останнім клієнтом став Я, тому час покаже слабкі місця, хоча деталь до мене варили і не одноразово, щось потріскпло, а щось тримається до тепер. Варив тігом, попередньо всю зварку міддю по максимуму повирізав. Грів на буржуйці і догрівав пальником для паяння (іншого немаю) пропан + кисень. Після зварювання мтавив назад на буржуйку де деталь грілась і охолоджувалась разом з нею. І так про деталь - це типу "хобот" на якому тримається ВФГ 676 фрезерного станка. Вона була варена як міддю так і чимось іншим типу нержі. Так от всюди де було варено міддю потріскало, решта тримається. Варив ніхромовим дротом, але він мені не дуже подобається він починає нормально варити, а коли місце зварювання більше прогрівається починає іскрити. І доварювпв нерж дротом він набагато краще лягає без якогось іскріння. Але місцями всерівно проявились тріщини. Фото з свого телефона не завантажу, хіба до компа доберусь. Деталь доволі масивна десь 15-20 кг