• Announcements

RoMANIAC

Редактор Своих Постов
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  120/5
 • Content count

  460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
`

RoMANIAC last won the day on September 5

RoMANIAC had the most liked content!

Community Reputation

144 Отличная

3 Followers

About RoMANIAC

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday 11/05/84

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. Титанове "весло" (лопатка дял хімії)
 2. Маска бомба, за винятком ваги ну і прайс кусь кусь, варю в такій 4 роки. Коли її купив, пожалів лише про одне, чому не купив раніше. Змінне скло в комплекті, 5+1, якщо не помиляюсь. Внутрішнє плоске стандартне. Добирав відразу запасні по 3 євро штука. Стараюсь працювати акуратно, варю 99% лише тігом, захисне скло міняю в середньому раз в пів року чи навіть менше.. Лінкольн також круто, спідглас також. до мінуса цієї маски опукле захисне скло.
 3. сплав відомий?
 4. а хто заборонає в ПП оргуватися? Ніхто. Домовились за ціну, далі провели все через барахолку, просто скидуєте на картку обумовлену ціну, а не та що виставлена - це ваші особисті питання між клієнтом і продавцем. Спірні питання можуть виниктунти лише коли сума лота велика і скидка велика, а продавець має платити % з суми продажу.
 5. Я довго мовчав, але ось настав день релізу, без жодних фото самого процесу, бо ще не отримав дозволу на поширення і можливо ніколи не отримаю, адже це конфіденційна інформація. Але думаю загальними фото з інтернету можу без проблем поділитися і сказати, що це моя робота, а саме підгонка труб і зварювання, все решта це не моє (модель, фрезерування і т.д.) Минулого року зварив 5 прототипів таких рам, зараз перша зібрана модель була запрезентована на виставці Євробайк - це мало бути ще минулого року, але через карантин, виставку два рази відміняли. З коротких технічних даних: двигун 10 кВт, крутний момент 275 Hm, вага від 55 до 65 кг (думаю через різну ємність мотору)
 6. Це класика. Але скажу, що навіть свої власні речі, є такий тип людей, зовсім не бережуть, тому немає чого дивуватися.
 7. Ну по-перше - є стандартний набір шестерень від якого можна відштовхуватися А по-друге, теоретично в програмі можна не 32 шестерню прописати, а хоч 10, в програмі головне формулу правильно вивести, а не найменшу допустиму шестерню, крім того напілінг ніхто не відміняв
 8. нунайшов цю прогу, бачу тамлише набір шестерень А Б В Г. А множники, а перебор Нортона??? Як вирахувати всікомбінації? Що таммножитьсяділиться, а може ще ждодається і віднімається?
 9. Вроді найшов закономірність при заміні місцями 60 і 120 шестерні рядок множника ІІІ починає відповідати рядку множника І Нортон 1 - крок 1 Нортон 3 - крок 1,25 Нортон 5 - крок 1,5 мм в моєму випадку самі ходові метричні різьби. а якби в цій комбінації відшукати ще 24 нитки на дюйм було б взагалі ідеально 🙄
 10. Якщо 35/105х120/60 Нортон 1, множник І ми маємо різьбу крок 1 мм. то чисто методом тика в мене вийшло 35/105х60/120 Нортон 1, множник ІІІ, по різьбоміру, крок 1 мм (але то не точно 🙈)
 11. Колеги питання: хтось зустрічав або може сам робив калькулятор для визначення кроків різьб і подач для станка з набору шестерень, яких нема в стандартній таблиці? В мене стандартно стоїть набір для метричних різьб (35/105х120/60), але для чистової обробки він не підходить я постійно міняю 60 і 120 шестерні місцями. але щоб нарізати метричну різьбу навіть це замахує переставляти назад. Я думаю там по любому десь є співпадіння по кроках різьби. Якщо з шестернями А Б В Г все зрозуміло, то як рахувати в формулі коробку Нортона і ті множники І, ІІ і ІІІ? може разом щось порахуємо і то все найпростіше оформити в екселі ))
 12. Який кут? Який максимальний діаметр?
 13. Так я говорю лише перші враження: як модна відчути апарат проваривши на ньому сумарно ну максиммум 60 хв, якщо не менше ))