• Announcements

RoMANIAC

Редактор Своих Постов
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  104/5
 • Content count

  425
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
`

RoMANIAC last won the day on January 2

RoMANIAC had the most liked content!

Community Reputation

123 Отличная

3 Followers

About RoMANIAC

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday 11/05/84

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. 1. H2SO4 - 20% (завжди брав концентровану і розводив дистильованою водою, але більшість бере електроліт 40% і розводить до 20%)
 2. я впринципі думаю продавати один зі своїх Stahlwerkiw поужність і фунціонал більший аніж в Джасіка Е101, а ремонтопридатність і вартість ремонту на рівні з джасіком ,над вартістю ще думаю Бонусом віддам педаль плюс сам апарат містить плазморіз
 3. Це все залежить від профемійності використання. А що по ціні хочуть?
 4. Класика: щоб було дешево і сердито треба суттєво вкинутися у оснастку, але щоб воно окупилось треба як мінімум тисячні, а краще стотисячні тиражі.
 5. Дещо доцільніше заварити аргоном, якщо гарна підгонка і не хочеться сильнозачищати шов, сам давно в переважній більшості варю лише аргоном, бо в переважній більшості просто влом йти в інше приміщення і піключати півавтомат. Але і півавтомат є не менш вашливіть, адже швидкість зварювання там в рази більша, аніж аргоном.
 6. Кераміку печуть на 1200 градусів в мому випадку це в два рази менше 600 градусів. Говорив тільки що з предасвником ФЛП Жуков, такж каже що дешевво і сердито ШПГТ-450 і ціна в них вроді одна з найнижчих https://prom.ua/ua/p454072-plita-shpgt-450.html По пам"яті мені треба близько 18 плит на всю піч і пару літрів клею.
 7. планукється примусова вентиляція камери, окрім того думаю розміщати тени не лие з боків, але і знизу.
 8. 380 є до 100 кВт лінія ПІД регулятор вже маю Овен ТРМ251 Щ1,РРР
 9. Давно мрію про піч для термообробки алюміні, а точніше для термообробки алюмінієвих рам. Літом вже закупився електронікою: ПІД регулятор Овен ТРМ, термопара, рулюшки і т.д. Настав час футеровки. Початково вибір пав на плити ШПГТ-450, але недавно закинув пост в групу нашого відомого блогера і там понакидували інших варіантів, тепер сиджу думаю ломаю голову і пробую розібратись чи воно того варте чи ні. Перше що найбільше стримує це питання бютджету: плити ШПГТ для мого об"єму печі виносили кругленьку суму. Коротко про характеристики печі. Робоча температура до 600 градусів (сплави алю АД33/6061 і АД35/6082) гартуються при температури 515-525 градусів Процес штучного старіння і того менше 170 градусів Як бонусом планую паралельно використовувати піч для порошкової покраски - 200 градусів. Внутршній об"єм печі планується приблизно ШхВхГ 500х1300х650 (але можуть бути +- змінені під тип плити) в даному випадку це було розраховано під плиту ШПГТ-450 товщиною 100 мм. А тепер кілька слів про інші можливі матеріали: - Вермикулітові плити: http://ecoverm.com/product-category/vermiculite-boards/ - Кортієритова плита: https://stasenko.com.ua/products/kordiritova-plita-500h390h19-mm.html - плити LYTX 164В 220кг/м3 https://ogneupory.in.ua/ua/p34741084-ogneupornye-plity-lytx.html?gclid=EAIaIQobChMImpDrlpKo7gIV20iRBR1xigxJEAQYBCABEgIGbPD_BwE - єдині хто по телефону дали мінімальну консультацію - це те що товщина повинна бути 100 мм (дві плити по 50 мм) і перед запуском печі її обов"язково потрібно пропалити на 100 градусві, щоб матеріал набув своїх властивостей. Вартість однієї плити 1000х1200х50 - 1600 грн І додаткове питання про нагрівні елементи: як саме простіше це фехралева спіраль, але мені ще говорили про варіант інфрачервоних ламп казали, що вони також працюють до 600 градусів. Я взагалі зараз зупинився на думці зробити комбінацію фехгралі і ламп. Наперед дякую за будь-яку інформацію. П.С. я готовий, навіть, заплатити за професійну консультацію в підборі матеріалів.
 10. Прутки з нержі брав на АВ метал груп ф4 ф5 ф6 ф8 мм вроді всі калібровані на ф8 пруток підшипник в натяг заходив, по пам"яті ф4 12 м десь в межах 100-150 грн було https://avmg.ua/products/stainless-steel-metal/krug-nerzhaveyushchiy/
 11. Простіше аргоном заварити. Так і роблю. Але є дрібносерійні деталі на яких було би швидше і простіше саме точково поприхватувати. А на деяких деталях була проблема, що велика площина і їх від перегріву видувало.
 12. А не підкажете на скільки реально точковою зваркою варити алю пластини товщиною в основному 3 і 3 мм деколи може бути 4 мм. Раз пробував на старому німецькому таке зробити, але на менших токах воно не проварювало, а на більшому воно просто пробило електроди і мене всього забризгало розплавленим алюмінієм. На ютубі бачив що таки реально таке зробити.
 13. Задумок багато, хватило б вільного часу і трохи фінансів хоча би половину з них реалізувати. Зараз приступаю до третього і, ми надіємось, останнього протототипу рами під електровелосипед ,а потім стартуєм невеличку партію, але це все під клієнта. З власних задумів це доробити піч для термообробки рам і стартанути міні серію дьортових рам в алю і титані, а також двопідвісних раму ендуро/фр/дх типу Nicolai Ion В листопаді завершив другий прототип з деякими змінами і з алю труб 6082 сплаву, вага всієї рами вийшла 6 кг без кріпленян сідла і коробки під акуми.