• Объявления

  • softm

   Требуется помощь доноров крови во Львове   18.07.2018

   15/07 в Карпатах в аварию попал Федорченко Олесь. Ему требуется кровь, любой группы, для проведения сложной операции. Сдать ее можно во Львове, ул. Пекарская 65, с 08:30 до 13:00, надо иметь паспорт. Более подробно - в ФБ.

RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  229
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя RoMANIAC

 1. та які експерименти? теорія для того і є щоб максимально спростити практику. А опресовка проводиться для того щоб виявити скриті дефекти матеріалу. при 1,5 мм стінці і 1,5 кратному запасі має 363 атм робочий тиск, тобто реальний тиск який має витримати труба це 544 атм Я не думаю що буде дутися більше 250 атм робочих, а швидше за все 200 атм. опресовка відповідно має бути 300 атм А якщо матеріал має дефекти, то він може поплисти і на 100-150 атм і тоді в смітник, як не крути. Просто кажу в мене резервуар з ОТ4 ф32 стінка 3, ущільнення після різьби з кроком 1,5, тобто стінка 2,25 мм не більше і я його опресував на 600 атм. Я до того що навіщо при 28 діаметру 4 мм стінка - це без потреби, лишня вага і менший об"єм резервуару.
 2. лазер дає не якісну кромку (соплі), а гідроабразивом пару тижнів тому різали в Черкасах (Родень) конусить (Д16Т - 5 мм), потрібна фрезерна доробка
 3. Так полюбому має бути опресовка. я до того, що середину можна було більше розточити і отримати більший об"єм резервувару і меншу вагу виробу!
 4. ой, а навіщо такі грубі стінки??? в мене резервуар з ОТ4 32 мм стінка 3, ущільнення після різьби, тобто по різьбі стінка 2,25 мм теоретично цього хватає на 500 атм робочих з 1,5 кратним запасом, резервуар опресований на 600 атм, більше в мене манометр не показує.
 5. А чого закрита, інші також шукають. Якщо десь попадеться, то можна поділитися посиланням
 6. Так ,я шукаю спочатку державною мовою, а потім як не знаходжу переходжу на "кацапську" і всіх решта суржиках. відповідаю вашими словами на ваше ж питання: "На котором классификация и этимология этих лотов существует и укоренилась." "сварочні" П.С. а суржик є, був і буде, і не має значення, яка це мова!
 7. Маю трубу ф60х10. Два куска по 2 м і ще не повні 2 метра. Впарили як ад35, алк спектральний аналіз показав що то точно не він, швидше за все ад31. А взагалі автору теми і всі решта хто купляє в епіцентрах на alu.kiev.ua Продають від 1 м і вибір досить великий
 8. Розвертки як на фото? Бо на фото більше схоже на твердосплавні пластинки, чи то пластинки з р6м5? Z=6 чи є більше?
 9. Дякую. А ще таке питання: дивно, але чому він розвернутий в сторону пятки (пластини на якій стоїть), його теоретично можна перекрути і розвернути в іншу сторону?
 10. А фото будуть?
 11. Самому дуже подобається стімпанк, але як сказано було вище - це не зовсім стімпанк - це швидше неопанк чи що там ще є? Стімпанк - це парові машини і механіка від слова steam - пар.
 12. центр вращающийся

  Який максимальний діаметр конуса?
 13. А можна попросити більше фото в стоячому положенні?
 14. На Антонова мені робили, хром+нітрид титану
 15. Купола церков зараз покривають. то він, нітрид титну, зуботехніки коронки покривають також. В основному напилюють на нерж, хотів щоб напилили на 65Г, але сказали, що він пористий і з часом метал поржавіє, тому бажано хромувати. На пластик сумніваюсь, що наносять. Але, ітрид титану на латунь не схожий, він більше на золото подібний. Як на мене для стімпанку він не підійде..
 16. Так, виходить, що з однозахідним гвинтом ціна поділки буде 0,0125 мм - це плюс для точності, мінус для зручності користування, але як варіант просто перебити маркування або зробити новий лімб. Мені колись показували як токарити на 1Е95 і там лімб був розрахований на розмір по діаметру, а на моєму 1Е61МТ лімб видає розмір по радіусу, постійно приходиться множити на 2, трохи незручно, але вже привик..
 17. Я не спец, але думаю в два рази точніше..
 18. Я також міняв фартук, нижню частину з шестернями, хотів лише поміняти шестернб з валом повздовжньої подачі, але посадки вала відрізнялись, не хотілось проточ2вати, тому поміняв всю коробку, все стало як рідне. Різниця в станках кілька років, вроді 3, мій 71, донор 74, але це не точно..
 19. Перед новим роком брухт здавав ~7,6 грн, якщо не помиляюсь. НЕ може бути лом по 15 грн, так як профільна труба на металобазі 22-23 грн/кг
 20. Дякую, не знав як шукати (по назві)
 21. А таке питання раз відписався в цю тему: а де і як шукати планки напраляючі в ті пази усп елементів (щоб їх самоцентрувати)
 22. ну та, по номерах, заграєшся шукати. призми є якісь?
 23. от цікаво як визначили частоту в 100 Гц, якщо відео пришвидшене. Я алю варю від ~60 до 200 Гц. 200 гц і баланс поменше коле треба поглибше проплавити і щоб шов був повужче аби кромку не плавило. Мідь прекскрасно вариться тігом, але не великі деталі аб попередньо треба прогрівати і апарат на максимум. Титан тільки з піддувом зі всіх сторін, нерж принеобхідності також.