• Объявления

RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя RoMANIAC

 1. Якщо не помиляюсь, то на першій і другій групі від кількості кведів залежить сума єдиного податку. я на третій групі квед 25.99 виготовлення інших металевих конструкцій, але бпав це під виготовлення скейт-парків, хоча роблю багато всього різного, але через фоп йдуть скейтпарки, алю світильники, стелажі раз були, все решта кеш.. Можу працювати з держбютжетом, друга група цього не дозволяє.
 2. Це питання чи ствердження? Невже так важко знак пунктуації поставити?
 3. Механізм працює, майстер збирав станок., а не я сам. Шестерні там, але наскільки пам'ять не зраджує вони, приблизно, однакового розміру. І подачі на любому включенні працюють.
 4. вверх вниз змінює лише напрям руху супорта, "не нада" а на подачах при точінні ярізниці не відчув..
 5. ага, то воно лише на різьби змінює, а на подачу ні?
 6. цукамля, а в паспорті я щось не замітив, щоб там писало про підшипник ладно -це поправимо, шестерню не калив, тре буде переробити на підшипник.
 7. І відразу ще одне питання, ось цей блок зі співвідношенням 1:1 і 8:1, який йде на подачу. Я його переключав, але не замітив якихось відмінностей в подачі
 8. Шанована громадо, прошу вашої допомоги, бо я сьогодні трохи "наламав дров" точніше зубів шестерні. Пробував виставити гітару під дюймові різьби, запустив як результат два відломаних зуба на 48 шестерні на валі А. Але тут виходить яка х**ня. Вал на якій стоїть 75 шестерня і вал перебору Нортона, на якій постійно стоїть 48 шестерня, постіно з зацепленні і від ізної кількості зубів вони тупо клиняться. Я щось не так поставив чи це якийсь глюк моєї коробки подач? Там нижче під 75 шестерньою є ще якийь отвір з різьбою, куди теоретично можна почтавити шестерню, але 75 туди точно не стає, там менше міжцентрова відстань і вал на які стїть 75 шестрня без жодних втулок і шпонка не знімається, тобто шестерня жостко крутить вал і н може на ньому вільно крутитися...
 9. Львів, аргон: люміній, Ті, нерж, (деколи чугун, але не великі деталі)- дорого!, якісно! , але не завжди швидко, бо роботи валом. Специфіка - велосипедні рами. В комплексі, не складна токарка, фрезеровка. Також зварювання півавтоматром.
 10. На лазері нарізати хоч сталь 3, хоч нерж, хоч хардокс, а може ще краще 65Г. Але тоді вже різати не 6, а 12-18-48 шт... З заокругленням вручну можна побавитись, товщина то 2 мм всього..
 11. Ну тоді купіть собі лєнточну пилу. Але наприклад мій друг, якщо йому дати розміра, коли йде партія, виставляє упор і може за годину часу тону профілю перерізати (це образно кажучи, ми ніколи точно не засікали скільки і за скільки часу). А я коли мені треба дуже точно, то швидше відмічу кошну сторону і болгаркою вручну відріжу. Востаннє мій друг коли робив сходи (профіль щось типу 80х80х4) то просто віддав на "ЧПУ" лєнточну пилу і був довольний як слон, хоч і заплатив немаленьку суму, але каже я б на торцовці ніколи би так рівно не порізав: приклав і зварив і все рівно і "заливати" зазорів не треба. А деколи на хреновому 230 кругі видно як він "пливе" при відрізання, що аж страшно в руки брати.
 12. А в причині розібрались чому так криво ріже? І це не має значення це макіта, бош, метабо чи деволт. Впершу чергу це проблема відріного круга і сили прижиму при відрізанні. Я макітою мож впізати під 45 гадусів що зазори не будуть перевищувати 1 мм, але ріщати профіль 40х40 я буду як мінімум в три рази довше, аніж би різав його під 90 градусів. при різі під кутрм руг сильно вигинає і чим далі тим більше, якщо на початку запороти. хочете рівний кут різу беріть диск з твердосплавними пластинами, але для них і торцовка інша потрібна і ціни там інші..
 13. Причини можуть бути різні, дуже різні. тел цієї людини я маю, але я б його не викладав, бо деколи сам не хочу щоб певні індивіди до мене дзвонили. Але враховуючи що мій тел висить не на одном профільному профілі, в вк і на мому сайті, тому варіантів не багато. Вчора ввечері телефонував невідомий номер, я просто проігнорував. Ніякої повагиу людей..
 14. В любому випадку це займе 5-10 хв, якщо плита буде вже на сверлильному станку і сверло буде під рукою.. Вище писали про сверління 1,4 хв і то особисто би я поставив під великий знак питання. Деколи буває, а що там ті отвори просверлити, а коли починаєш, розумієш, що дуже жостко про(тойвово)ся. І про сверла за 20-25 грн. 12 за 25 грн вже в природі не існує, хіба якась поломана під ноль на базарі або в якійсь мастерні за дякую віддадуть. фігові сверла певне будуть по 60-70 грн, а хороше, недано 12 брав в нас на Торпедо Р6М5 за 150 грн, а взагалі я вже років з 8 надаю перевагу сверлам фірми Ірвін, а воно буде 170 грн не менше, якщо пам"ять не зраджує. А сверлити поганим сверлом 12 отвір - це чистої води мазахізм яка б це не була сталь. І дрельки на 500 ват цілком для такого достатньо, ба того більше скажу, шуруповерта на 35 Нм буде достатньо.
 15. Візьміть собі і не партесь нормальну монтажу/торцеву пилу наприклад Метабо https://www.motoblok.biz/ru/catalog/11280/pily-stolyarnye-montazhnye-i-dr-metabo/4005/montazhnaya-pila-metabo-cs-23-355.html?gclid=CjwKCAiAy4bTBRAvEiwAFtatHGo1CnN9eIK6ZGIY_qcu36uieVtl_gN6rvSFngAxV6-aw4l2KDtyPhoCbrsQAvD_BwE пару місяців тому вони були по 3900 Бо така болгарка апріорі не може бути добра за таку ціну. Особисто в мене всі болгарки МАкіта 9555 s 9558 і одна Бош з регулятором обертів, але тільки під поліроку, бо на максималці вона довго не живе. І тонтажна пила Макіта 2114. Доречі торсіонка в неї краща ніж в Метабо, але і ціна ~7к грн на сьогоднішній день. Але по скромним підрахункам вона вже перерізала ~70 тон металу і от восени згорів якір і статор, шестерні вже по другому кругу міняв.
 16. Я догадуюсь, що людина просто не відписує кілька днів, тому і створили тему.
 17. У відмічених місцях відблискую "спроби сверління" з вигляду плита не менше 10 мм.
 18. ще один. Якщо це робота на 5-10 хв, то чому самі не зробите?! Це було риторичне питання... Я думаю в першу чергу проблема в сверлі може бути - це якщо упустити ньюанс, що воно може бути криво заточене. А нормальне сверло на 12 коштує 150-200 грн А якщо плита закалена, прийдеться побідітове купувати і переточувати...
 19. мені не накипіло, аж ніяк, просто для інформації. недавно купував в них фрезу. А розмір 60 чи 63 мені вже не суттєво - це ньюанси, які мені зараз ні до чого. на кожен товар є свій покупець. ніякого негативу. успіхів у продажу 😉
 20. 😁 він ще на reibert є і має тему
 21. я не знайшов абсолютно нічого, що би ставало на віндовс. хохма: Приват24 просить поставити IE коли я намагаюсь зайти з ІЕ 😁
 22. Дякую за тему, допомогла в розбиранні такого ж стола 😊
 23. не витримав... https://maksimus.prom.ua/p254213845-freza-tortsevaya-nasadnaya.html 200 грн фреза
 24. "подовжувач", "биття", "місцеві", "присутнє" - ліричний відступ. Значить такі токарі, які індикатора не мають і не вміють ним користуватися і патрони, напевно, не проточені.. Різьбу бажано різати різцем і підганяти, щоб все щільно підходило.. І взагалі для розуміння кількості роботи, було скинути креслення чи хоча би деякі основні розміри: довжина, діаметр, різьба... Можливо хто з форума захоче взятися за роботу..
 25. я б поставив хром, якби вн сюди ставився. в планах поміняти телефон, але чи це буде за місяць чи за пів року я незнаю.. але дякую за відповідь. п.с. з телефона з диском і циферками.