RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  210
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя RoMANIAC

 1. Дякую, не знав як шукати (по назві)
 2. А таке питання раз відписався в цю тему: а де і як шукати планки напраляючі в ті пази усп елементів (щоб їх самоцентрувати)
 3. ну та, по номерах, заграєшся шукати. призми є якісь?
 4. от цікаво як визначили частоту в 100 Гц, якщо відео пришвидшене. Я алю варю від ~60 до 200 Гц. 200 гц і баланс поменше коле треба поглибше проплавити і щоб шов був повужче аби кромку не плавило. Мідь прекскрасно вариться тігом, але не великі деталі аб попередньо треба прогрівати і апарат на максимум. Титан тільки з піддувом зі всіх сторін, нерж принеобхідності також.
 5. доволі цікава тема від якої виникає куча запитань. З чавуном на Ви ще, можна сказати, варив пару раз, але якість роботи особисто мені не подобається, хоча клієнти не жалувались. А на днях останнім клієнтом став Я, тому час покаже слабкі місця, хоча деталь до мене варили і не одноразово, щось потріскпло, а щось тримається до тепер. Варив тігом, попередньо всю зварку міддю по максимуму повирізав. Грів на буржуйці і догрівав пальником для паяння (іншого немаю) пропан + кисень. Після зварювання мтавив назад на буржуйку де деталь грілась і охолоджувалась разом з нею. І так про деталь - це типу "хобот" на якому тримається ВФГ 676 фрезерного станка. Вона була варена як міддю так і чимось іншим типу нержі. Так от всюди де було варено міддю потріскало, решта тримається. Варив ніхромовим дротом, але він мені не дуже подобається він починає нормально варити, а коли місце зварювання більше прогрівається починає іскрити. І доварювпв нерж дротом він набагато краще лягає без якогось іскріння. Але місцями всерівно проявились тріщини. Фото з свого телефона не завантажу, хіба до компа доберусь. Деталь доволі масивна десь 15-20 кг
 6. Шукає "Васю", який то зробить за фляшку..
 7. я сам з 40 літрового переганяю в 5 літровий.. як аргон так і суміш. чисто вуглекистлоту заправляв там де вогнегасники заправляють і обслужують, але в порівнянні з заміною 40 літрового балону ціна завишеа в кілька разів.
 8. Аще би місто знати яке. У Львові можу підказати, недавно взяв в знайомого 2 кг фрез за 100 грн віддав...
 9. Можна всім можна занятися, але хто буде інвестувати і чи не прийде потім дядя і не скаже, а що ви тут робите? А чому я з того нічого не маю?!!!
 10. Та нічо, от з Китаю буде все замовляти і все.. На днях прихав комплект труб на раму, на всіх стінка 0,9 мм сплав Grade 9 наш аналог ПТ-3В, 82 бакса за кг, доставка не дешево вийшла 80 баксів за 1,5 кг посилку. А сьогодні зранку в знайомого купляв брух титану, пластини, круглячки, якісь обрізки труб по 80 грн/кг.... Карл 80 грн/кг і 80 баксік/кг
 11. А хто каже здавати болванку по 5 грн кг? Крім того півтора місяці тому я здавав брухт по 7,8 грн/кг. Я пропоную продати болванку, я думаю найдуться бажаючі купити по 15-20 грн кг болванку І труби можна найти якщо пошукати, 2 хв пошуку https://dnepropetrovsk.flagma.ua/truba-102h14-102h16-102h18-102h20-102h22-o2643639.html та навіть на тому самому металобрухті можна найти товстостінні труби, якщо повезе. Але справа ваша, я лише озвучив деякі варіанти... болванка 100 мм - 1 метр ~61 кг (61х15 грн = 915 грн) труба 102х14 - 1 метр ~31 кг (31х30 грн = 930 грн) а роботи і стружки наскільки менше...
 12. Берете кругляк, продаєте, купляєте трубу, різницю в кишеню.... Я думаю по заниженій ціні багато хто захоче купити кругляк..
 13. Сліди мінливості(побіжалості) швидше за все лишились після закалки в СВЧ (ТВЧ)
 14. Що знайти, до чого знатйи? Якщо не забуду, то з понеділка поміряю діяметр і крок.
 15. А хз, не міряв, не менше десь 30 мм, але я його продавати наразі не збираюся..
 16. Бо фото не робив, знизу вона з ребрами жорсткості. Бонусом дістався ще гвинт ))
 17. я її майже для того і взяв, а точніше як повірочна плита для рівняння велосипедних рам як після ремонту, а особливо зварених з нуля.
 18. Я восени купив ось таку красу за 2400 грн, 240 кг (маю інший ще, стальна плита приблизно 780х1420х20 мм, щоб шліфанути, на фрезерному заводі попередньо назвали 8000 грн - це дохрена чи ні?) Стіл від поліграфічної гільйотини приблизно 660х1720 Метал тоді приймали по 5 грн, віддавали, по 10. Місяць тому здавав, брали по 7,8 віддавали по 15
 19. Доречі, ще одне питання: вже не пам"ятаю в якій це темі було, можливо тут, йшла мова про виготовлення гайки вінта поперечної подачі з капролону. Звернув увагу на свій станок, там таки немаленький холостий хід виходить і задумався над тим може зробити собі нову гайку.
 20. Це напевне риторичне питання, але от цікаво, чи хтось мені зможе пояснити логіку: при повертанні малої повздовжньої проти годинниковї стрілки маю гравіювання лише до 45 градусів а при повертанні за годинниковою стрілкою маю гарвіювання до 90 градусів, але мала повздовжня тупо впирається в лімб поперечної подачі і доходить всього то до градусів 50. Л- логіка і П-практичність
 21. в мене давно стоїть окремо настільна лампа діодна на супорті, правда кріплення нормально ніяк не дороблю, просто пластина в т-паз запхана
 22. То звичайний барига, навіть не перекуп, знає де станок стоїть, робить накрутку і пробує продати, але він і сам не завжди має доступ до того станка.
 23. Подивись відео Дядька Максима. Мені його варіант проточки більше сподобався, але нарізати в кулачках різьбу сумнівне задоволення, особливо поганим метчиком.