• Объявления

  • Одессит

   Кто из Рахова? Нужна помощь!   23.01.2019

   Коллега сильно поломал ногу катаясь на лыжах.
   У нас в Рахове добровольцы-волонтёры есть?
   Нужно помочь доставить из больнички в поезд (спортивный мужчина под два метра ростом, около 100 кГ веса).
   К нему прилагается два сына-близнеца 14-ти лет.
   Ничего смертельного кроме костылей
   Выезд намечен на субботу (26-е января).
   С уточнением контактов обращайтесь ко мне в ЛС.
   Можно относится как к личной просьбе. Бензин-керосин будут возмещены, если нужно.

RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  289
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя RoMANIAC

 1. Перепрошую, я переплутав теми, думав це моя з пошуком професійного фірмового апарату.
 2. ВІдразу видно, що ви неуважно читали перший пост. Я не хочу китайця зробленого для України, в мене вже є китаєць зроблений для Німеччини. Але якщо я й наважусь брати "китайця", то це, певне, мінімум буде Welding Dragon. Так як вже написали вище - ціна стрьомна, я не вірю, що даний апарат ще й за такі гроші зможе задовільнити мої професійні потреби. І відрзу згадується прислів"я: "ми не настільки багаті щоб купувати дешеве" і в продовження:"скупий платить двічі". П.С. наразі завис на пропозиції Merkle, але Fronius i Esab ще так само не відкинув.
 3. Та можу взятись, без проблем (відписав в ПП)
 4. Створю і я свою тему. Може і тут найдуться свої клієнти )) Аргоном варю 4 роки. По суті апарат і куплявся під ремонт велосипедних рам, але такс само вже давно в процесі виробництво власних рам з нуля, вже навіть є пару тестових екземплярів, які проходять обкатку. Зремонтованих рам вже кілька сотень, покладених швів кіломентрами. Ось пару "важких" випадків, які потребували комплексного підходу або замін частин рами:
 5. Ні, на щастя не стикався і не хочу. Друг собі брав півавтомат, але мене тоді пару днів на роботі не було, через два дні він його віддав назад і купив собі нормальний, такий як в мене Енергія ПДГУ-215
 6. Доброго дня всім. Час іде, треба виробництво розширяти і постає питання вибору нового апарата. Наразі вже 5 років варю "фірмовим китайцем" (купляв в німців, а нас оф представника немає, на ремонті куди останнім часом часто приходить звертатися, сказали, що серединка це той самий китаєць) https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de/en/TIG-AC/DC-Welders-with-Pulse-Plasma-Cutting/AC/DC-TIG-200-Pulse-CUT-S/AC/DC-TIG-200-Pulse-with-Plasma-Cutter-S.html Але тепер хочеться купити щось фірмове ESAB, Fronius, Kemppi, але так як можливості поварити чимось не було, тому прошу вашої поради, може хтось варив і з власного досвіду може щось сказати. Претендент номер один був ESAB Caddy 2200 AC/DC - всесвітньо відома фірма і т.д. і т.п. крім того давно працюю з одними поставщиками Клінгспора і ЕСАБ у Львові, дають дуже хорошу ціну. Номер два Fronius MagiWave 2200 - не така велика корпорація як ЕSAB, але недавно мав міні екскурсію на заводі Електрон, там все Фроніуси і чулося від начальника, що це найкращі апарати )) Номер три Kemppi MLS 2500 - знайомі з москви, які варіять титанові рами собі такий купили, бо чесно кажучи Кемпі в цьому плані дял мене маловідомий, хоча колись в Баку мав приємність варити півавтоматом Kemppi А тепер деякі необхідні параметри: - щоб була можливість регуляції частоти зварювального струму, в мене зараз є в межах 50-200 Гц - %ПВ по максиму і тут все йде на перекосяк, останнім часом багато варю на 200А і коли доставив рукав з водяним охолодженням, апарат почав перегріватися, а все апарати які зверху живлятться від однієї фази і видають максимум 220А, тому, напевне треба дивитися вже на 3 фазні апарати, серед претендентів той таки самий Fronius TIG MagicWave 3000 ПВ при 200 А 100% ( а може й 2500)
 7. Присадка 4043 і нормальна "прокладка" (вибрати правльний режим зварювання) от з цим гірше - нормальна термообробка це зняти всю фабу і раму термообробити в режим Т6, так як з заводу. Але наприклад необхідної печі щоб залізла ціла рама, яу Львові ще не знайшов. А так головне після зварювання щоб рама відлежалася 14 днів і природньо зі старілася ось дещо по термообробці АД 31, 33, 35 https://www.metmk.com.ua/13spr_alum.php
 8. @Одессит, так можна без проблем заварити. Можа навіть дати підслення ззовні щоб не мішало ланцюгу. Але питання, якщо навалилась залізяка, геометрію не повело? Дропаут не викривило? Бо рівняння геометрії- це трохи інший діапазон цін. А так то пересил НП, пів години роботи і готово..
 9. Ще ні, наразі в пошуках нового приміщення. Наразі роздуми зупиниллись між Меркле і Фроніус... але хто його знає що наспраді куплю, бо вже думав і про Welding Dragon і про Everlast
 10. НЕпоганий "транспорт", але АД31 (6060) не найкращий матеріал дял таких робіт, особливо без термообробки Т6, краще вже АМГ6. Я останнім часом використовую АД35 (6082) по характеристикам як 6061 (АД33)
 11. Незнаю скільки зараз, але останній раз літом здавав близько 8 грн/кг
 12. Яке биття?
 13. Або окремо короб варити і зашивати хоча би простинею, а ще краще гофру і забір повітря з вулиці, на самі кулера бажано нічого не ставити, зменшиться обдув і апарат просто згорить!
 14. Я вже казав, просто були не уважні. Я наразі оновлаю Stahlwerk, тре щоб на господарстві був запасний. А новий фірмовий ще роздивляюсь.
 15. Не осилив за раз всі коментарі, які вже є. Я вставлю свої 5 коп на правах реклами: Я скоро буду продавати свій апарат Stahlwerk, думаю десь після свят, як приїде новий. В ньому є всі необхідні функції і більше ніж потрібно дял новачкам, сам таким був в тіг зварюванні 5 років тому як його купив. Про апарат, по суті це породистий китаєць, так як зроблений для німців. по функціях ММА - електроди TIG AC/DC тобто можна варити як сталь, нерж, Ті, так і алюміній та магній є 2 і 4 такний режим, а також є пульс. Бонусом, через що був вибраний даний апарат, є плазморіз, але останні роки ним не користуюсь, так як кругом валом ЧПК плазменної і лазерої порізки металу. Відразу уточнення, щоб різати плазмою треба мати ще компресор. Бонусом, так я бачу що близько, з Перемишлян, при оголяді можу провести короткий курс по зварюванні тих чи інших металах і по налаштуваннях. Особисто мені на початку цього дуже бракували, форуми форумами, а вступна наочна лекція то зовсім інше. П.С, по ціні ще не оприділився, але точно дешевше нового Jasic E101, а по якості і характеристикам, апарат мінімум на клас вище. Ремонтопридатність на тому самому рівні.
 16. @Rydik то MagicWave 2200 i 3000? То десь на виробництві чи приватно? Можна було б під"їхати попробувати поварити свої деталі, відчути як вони в роботі?
 17. Це все залежить в якому районі/селі. Сам зараз шукаю ділянку під майстерню, з тими новобудовами все закривають продають під забудови, скоро Львів буде як Мега великий муравейник ((. От недавно дивився ділянки в солонці, одне і т есаме село відразу під Львов, один хоче 1000$ за сотку 1 км від траси короче майже в лісі, а інший хоче 2750$ за сотку. Все залежить від обжитості, престижності райончику і від зажраності власника. Мій батько ще до кризи купував ділянку на схилі за 18 К$, а сусідська ділянка продавалась за 40 К$ (по 15 соток кожна)
 18. Я би взяв плиту, але далеко
 19. А що там по лєнточній пилі? Можна якусь інформацію?
 20. Прислали ціни на апарати Merkle LogiTIG 240 AC/DC: € 4.400 LogiTIG 300 AC/DC: € 6.510 За такі гроші можна вже і Fronius купити... (
 21. Скупий платить двічі! Дозбирайте, позичте і т.д., але купіть нормальний апарат, він швидко ті гроші відіб"є! http://energy-welding.com/content/pdgu-207-patriot інвертор http://energy-welding.com/content/pdg-215-profi трансформатор, в мене такий вже 6 років, переварив близько 100 тон профільної труби 1 раз був в ремонті.
 22. В мене з цим зараз проблем немає, клієнт який хоче розширення німець і він зараз багато іншого обладнання планує везти з німеччини (гільйотину, листозгинальний станок і т.д.)
 23. О, так вже цікавіше, є представники в Днірпі і навіть сайт знає моє ім"я )) Тепер би ще подивитись всі характеристики і оприділитись з моделлю і ціновим діапазоном.. Щось типу такого https://qz.dp.ua/p15234179-professionalnyj-svarochnyj-invertor.html найшов в москалів ~4000$ або на таке дивитись, але там ціна зовсім інша може бути.. . https://qz.dp.ua/p15234225-professionalnyj-svarochnyj-invertor.html
 24. То саме, подивився і не побачив нічог особливого соь один з оглядів 1 місце https://www.cromweld.com/best-tig-welders-var/ я правда інші якісь дивився..
 25. Бачив в інстаграмі і ютубі один з найкращих апарат Alpha DX201 і ціна його не ібеї 800 баксів. Але то кажись америкоси. Але невже він такий хороший за такі гроші? Тоді мій китанімець за 800 євро тож нічо...