RoMANIAC

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  252
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя RoMANIAC

 1. в мене 200 мм, норм стартує.. правда деколи якісь вбрації (резонанс) відчуваються на 800 або 1120 обертах..
 2. болгарка (УШМ) тільки макіта 9558NB маю 3 штуки, першу купив в 2009 році. Торцева пила МАкіта 2414 з 2011 року, перерізала по скромним підрахункам 70 тон металу. були поломки, думав вже купувати Метабо (3800 грн була акція), але в друга попробував і відвалив 2200 на деталі (міняв сам). Був шуруповерт, вкрали, непоганий, але не ергономічний.(~35Н/м) Маю bosch gsr 1440-li(27Н/м), набагато ергономічніший, але по потужності до макіти не дотягує. Але улюбленець серед шуруповертів це DeWalt DCD790 (~60Н/м), безщітковий мотор, сильний крутний момент, гайки М10 закручує, що руки вивертає), але і ціновий діапазн зовсім інший. Так само дискова пила Деволт, під 190 круг, модель не пам"ятаю А от друг брав болгарку девольт, на други день віддав, бо г рідчайше. По бошу, маю електрорубанок, супер, все чітко без поломок з 2011 року, правжа працює під конкретні замовлення. Друль з 2010 року, г ще то, в батька була Спаркі постарше, в рази краще, але в 2009 році купували спарці болгарку - г саме звичайне, так само болгарки макіта з такою тонкою ручкою з полосочками, горять на ура. Ще по шуруповертам в 2005-6 роках батько купив шуруповерт інтерскол, був досить не поганий, але через два 2-3 роки купили ту саму модель, поломалась майже моментально. По болгаркам ще пів року- рік ому була акція на метабовську болгарку з регульятором обертів, ткож непоган болгарка, половина друзів покупляли, працюють і задоволені. Маю ексцентрикові шліф машинки МЕтабо sxe3125 під 125 круг, політ прекрасний, першій вже скоро буде 2 роки, перед тим думав брати девольт, ае на той момент не було і добре що не було в темабо є ручка, а в девольта не було тільки лодонню притискати зверху. Тому немає одного виробника який має хорошу всю лінійку, треба вибирати конкретно під роботу а якщо один виробник, то прийдеться збирати по різних роках і то не факт що і такий варіант проканає. П.С, торцовка метабо ~4000 грн, а Макsта ~8000, два іменниті бренди, то що вибрати? По гаманцю чи по сласних відчуттях?
 3. Я в своєму Optech вже 7 років не міняв, тому вважаю, що вона стала погано спрацьовувати. Коли купував казали що в середньому на 6 років розраховано. Перші роки мало варив.
 4. До порівняння, що було зрозуміло. перший апарат Telwin Bimax 4.160 купляв в епіцентрі 2009 рік, 3150 грн приблизно. мягко варить, кузовні роботи можна варити - серед плюсів це все. рукав був 2 м потіжності бракує, ледве варив електродами 2,5 мм, 2 мм було норм. літом часто прегрівався, в основному варились профільні труб з 2 мм стінкою. за перший місяць тупо згорів рукав. по гарантії не поміняли. доставляв конденсатори, бо стріляв сильно (точно не пам"ятаю). 2-й апарат Едон 205- сила є розуму не треба приблизно 2010 рік ~ 2050 грн дура машина, регулятори струму переплутані були і регулювався погано, переважно варили на 4 позиції, але жарив дай боже електродами 3 мм швидше різав метал ніж варив для кузовних робіт взагалі не підходив ще трохи, початок 2015 року, варив в БакуKemppi Caddy, але то зовсім інший апарат за зовсім інші гроші пдг-207 дешевше за пдг-215, вроді 12 тис. був. а ще варіант пошукати б/у, мені рік назад пропонували пдг-215 з а9 тис. фірма розвалилась, апаратам було вроді по пів року. як варіант походити по місцевим майстерням і попитати і такі знайомства ніколи не завадять, маю знайомого на МАкіта і на сервісі зварювальних апаратів.
 5. китай є різний! в мене тіг апарат stahlwerk вже майже 5 років, два рази ремонтував за копійки, так як оф представника в нас немає. серединка той самий джасік чи любий інший китаєць, але так як фірманімецька контроль якості зовсім інший. Тому китай китаю різниця!
 6. тему не читав, лише ваш пост. Сам варю вже років 6 ПДГ-215 Профі, Запорізька Енергія, рукав Абікор бінзел, правда це трансформаторний. Знайомий мене не послухав купив SSVA - дял грубої роботи норм, для акуратної і ніжної нє очєнь, недавно розжився і таки собі купив також ПДГ-215. Брат весною послухав і також купив Енергію ПДГУ-207Патріот, але це вже інвертор. І знов SSVA 270 нервово курить в сторонці по мякості роботи.
 7. тоді в першу чергу дивимся на бютджет, а потім на швидкість зпрацювання маски. як проміжний варіант думав про есав warrior tech, все таки есаб і в два рази дешевше за сентінел, але згадалось прислівя що скупиц платить двічі...
 8. я Сентінел брав чисто для аргону, півавтоматом захисне скло буде моментально засиратися, а мені для аргону потрібно щоб воно було максимально чисте. Крім того я себе абсолютно комфортно почуваю в звичацній темній масці, рука настільки набита і рефлекс опускання піднімання такий набутий що це не ввпливає на якість шва, короткі шви деколи доя зручності щоб не перелазити варю лівою рукою і різниці ніякої.
 9. я писав в своєму першому пості про дизайн і любов. в мене 90% тіг зварка за столом. півавтоматом варю в оптеку 777 або еко арк 2. захисне скло до сентінела коштує приблизно 2,4-2-7 євро - це не 25 грн, але і не 15 євро за скло, маю 10 штук, так як я варю на рокків 5 мініму хватить, а там можна думати і про ще одну маску. доречі десь в коментарях читав що найкраща маска lincoln viking. ну а в сентінелі можна пафосно зустрічати клієнтів, щоб лишній раз не питали :"а чо так дорого?" 😁😁😁
 10. 300євро брав, 4 захисних скла в комплекті 6 відразу докупив приблизно 2,7 євро скло. В порівняння з Optech s777a 4 датчика, затемняється в рази швидше, менша йомвірність попадання тіні на датчики і відтемнення на світлодіодні лампи і люмінісцентні не реагує - це плюс, раніше Оптек затемнявся на люмінісцентні. на телефон регує моментально, на сонце не пробував. Рідкокристалічний екран - швидше понти ніж необхідність, є комірки пам"яті, можна налаштувати під різні режими зварювання і лише переключатися між ними. Вікно обзору більше, але, я не міряв, менше ніж в Еко Арк 2 пластик хороший мякий, але і ремінці на голову також мякі - це не дуже сподобалось. Так само не сподобалось, що тріщотка опускання маски вниз стоїть лише з однієї сторони, хоча прижимні вінти зусилял опускання маски є з двох сторін Проте сподобалась кілкість резуляторів, обхват голови і два регульованих реміняця посадки в глибину на голову, а також регулятор відстані самої маски до обличчя 4 позиції, або під самим носом і далі від обличчя. до мінусів вага, 660 г проти 560 г в оптека відчутно, але не критично.
 11. Недавно купив, хотів 3М speedglas 9100, але як побачив Esab A-50 Sentinel то все, любов з першого погляду. Характеристики майже одинакові, вага тільки трохи більша, швидше за все із-за сенсорного екрану. 660 грам. до того років 7 варив в Optech s777a не погана, але почала відтемнятися спочатку на постійному струмі, а тепер вже і на змінному, деколи варю півавтоматом, але стараюсь кліпнути, бо швидкість спрацювання слабка, б"є по очах. доречі вага 560 грам, вікно правда мале Ну і безвідказний варіант Esab Eco Arc II, вага 500 грам
 12. Труба шовна чи безшовна? товщина стінки не менше 2,4 мм?
 13. та можна хоч золото, саме головне, щоб товщина стінки так була розрахована, щоб витримувала потрібний тист. Але ще саме головніше, з якого б матеріалу не був би зрозблений резервуар - це опресовка рідиною, а тоді вже задувка повітрям. вертаємся до матеріалу, а нвіщо 40х? Важке буде як холєра, Д16Т самий ходовий матеріал для резервуарів! а титан як екзотика чи просто була можливість, попалась необхідна труба під руку. По титану саме краще ОТ4, можна і з ВТ1-0 зробити, але стінка має вже бути як для Д16Т, а вага тоді, відповідно, буде в 1,66 рази більша ніж з Д16Т
 14. Кому цікаво подивіться старі фото майстерні і останні, вони десь місяць два тому переїхали в нове присіщення і це не буржуї , а москалі.. http://tritonbikes.com/ru/ Єдина різниця, вони працюють з титаном, тому там апріорі немає ржавчини, але ті ж самі 1к62 чи 16к20, не пам"ятаю, є.
 15. Послідкую чи стану в чергу, також цікавить відлити заготовку..
 16. Все впреться в ціну, як не крути. От в мене зараз сезон і я за місяці два почищу як мінімум то 5-7 металу вручну, простіше і дешевше наняти людину за 400-500 грн в день, юолгарку їй в руки і вперед. А для меблів коли це 10-100 кг, то не бачу жодних проблем щоб самому почистити, це займе менше зусиль ,а головне часу, аніж їздити і шукати чистий метал. Ні, то див пунк 4, вище я писав, дзвоним, уточняємо в якому вигляді метал і замовляєм. Або якщо треба тонами чистити на постійній основі можна змайструвати очисну машину хоч на кратчовочних щітках хоч на пелюсткових, коли думав про це, але великі замовлення не резулярні.
 17. Тему не читав. лише перший пост. З металом працюю вже 15 років. І так варіанти: 1. берем любий метал на любій металобазі, болгарку в руки з кратцовочною щіткою і вперед чистити. (90% всіх робіт) 2. те саме, але замість болгарки можна поїхати на піскоструй на Трускавецьку або здати в порошок на Техмал в них є дроб"єструй 3. їздим по металобазам і шукаєм вибирає свіженьки привезений профіль, який не встиг на складі поржавіти, не часто, але можна найти наприклда на АВ Львів, на Металохолдингу буває, на Метінвесті попадався 4. Я замовляв пару раз труби і профіль, якого зазвичай немає на металобазах (роміри або товщина стінки) з нету з Дніпра, завжди приходив чистенький в маслі https://triada.dp.ua/ , але чим більше металу тим більше попадаєм в доставку автоматично, крім того незнаю як з доставкою 6 м штанг, то хіба САТом, НП точно таке не привезе, Інтайм думаю лише на головний склад. По доставці металу з металобази, найменше з цим проблем на МЕталхолдингу, там є воділи, які за 600-1000 грн (приблизно, зараз цін незнаю) вам привезуть, я деколи брав евакуатор, коли треба було привезти більше як 300-500 кг, бо 300 кг я без проблем забираю власним бусом, причому 6 м штанги.
 18. може й піде, треба моделити і подивитись по розмірами під що його можна використати, але швидше за все з таким радіусом під малі труби, тому в ідеалі було б його ще розрізати на двоє по 24-25 мм. А вартість яка? Можна в приват.
 19. Шановні колеги. Стикнувся з проблемою заготовки для трубогина. Шукати потрібний кусок можна довго і нудно, і ціна може бути дуже різною. Була підкинута ідея вилити заготовку, а тоді вже її обробити. Для розуміння розмірів прикріпляю деталь, яка має бути, по суті це має бути брусок 400х100 мм і тощиною 25-45, а може і навіть 55 мм, скільки таких форм треба буде декілька. Ну і питання ціни звичайно цікавить.
 20. Я про рагулів на авто мав на увазі. А зауваження і сам рідко роблю....
 21. як на мене, то навпаки в гіршу сторону.
 22. так давно, що вже не пам"ятаю )) яке питання така відповідь я "аргоном" все "паяю"! бісить, коли питаюсь: "а ви можете запаяти алюміній?"
 23. Паяльником, припой і каніфоль або кислота.
 24. та які експерименти? теорія для того і є щоб максимально спростити практику. А опресовка проводиться для того щоб виявити скриті дефекти матеріалу. при 1,5 мм стінці і 1,5 кратному запасі має 363 атм робочий тиск, тобто реальний тиск який має витримати труба це 544 атм Я не думаю що буде дутися більше 250 атм робочих, а швидше за все 200 атм. опресовка відповідно має бути 300 атм А якщо матеріал має дефекти, то він може поплисти і на 100-150 атм і тоді в смітник, як не крути. Просто кажу в мене резервуар з ОТ4 ф32 стінка 3, ущільнення після різьби з кроком 1,5, тобто стінка 2,25 мм не більше і я його опресував на 600 атм. Я до того що навіщо при 28 діаметру 4 мм стінка - це без потреби, лишня вага і менший об"єм резервуару.
 25. лазер дає не якісну кромку (соплі), а гідроабразивом пару тижнів тому різали в Черкасах (Родень) конусить (Д16Т - 5 мм), потрібна фрезерна доробка