Chahl

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Нулевая

О Chahl

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Олексій
 1. не знайшов,, гляньте чи є у вас
 2. Версія. Інший варіант: зніміть кришку передньої бабки і візуально гляньте чи нормально переключаються шестерні, якщо валік не сів в передній підшипник (підшипник посунуло в напрямку шківа) то 1:8 може не включитись
 3. На коробці включені точні різьби
 4. Доброго ранку. Дякую всім за думки по вирішенню проблеми. Коротко по всіх варіантах: прогрів феном, як і очікувалось не дає результату. Змазувати гуму - прижими тримають ще гірше, лист смикає. Сьогодні трохи переробимо задній упор і будемо рубати. Гріти-охолоджувати заготовку ніхто не буде, "матч пройде при любій погоді". Якщо модифікація упору не дасть результату полоси будуть рівнятись механічно - так технологічніше. Лазер - послали далеко (ніхто не хоче дихати паленою гумою, і є ризик закоптити оптику). Ролікові ножиці - ідеал, але немає в наявності. Болгарка - довго, дорого, неестетично. Прес доречі на даному матеріалі працює препаскудно - пробував просікати отвори.
 5. О! Ціого я ще не пробував. Хоча є підозра,, що температура,, при якій метал піде назад угробить гуму.
 6. Рубав короткі заготовки в понеділок ввечері, порядка 200 рубів (температура на складі приблизно +12) - на резині підриви, кромка завернута. Вчора зранку 350 рубів (склад -3) - відносно чистий руб, кромка гостра.
 7. 3 роки жив без них. Якщо буде перспектива по цьому замовленню буду щось робити. Основне ножі, все решта там просте.
 8. Сильно рваний (розмозжений) край гуми виходить. Якість рубу краща на "заморожених" листах. І розмір краще тримає.
 9. Мерсі за компліман. Просто з двох підшипників не іде (резина паскудить життя). Зараз експерементую. Щось поступово зваяю повноформатне. Найбільна проблема де це все помістити в цеху ( 6 станків на 60 квадратів)
 10. Щоб ви зрозуміли ситуацію з ножами: ніж 540 х 60 х 16, комплект 8 ножів (4 верх, 4низ), ножі гартовані порядка 56-60 роквела. Переточка на плоскошліфі. Щоб здерти плоскошліфом такий об"єм матеріалу піде день роботи мінімум.(вартість можете уявити). Демонтаж, монтаж ножів + регулювання зазору (0,07 для даної товщини металу) на НД3316 займе години 4 (якщо всі ножі виведені однаково). Результат маніпуляцій - невідомий. Навантаження на ніж при рубі 1,5 мм вже досить відчутне (навіть на слух).