V.S.O.P.

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  10/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  138
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

V.S.O.P. last won the day on 15 сентября 2018

V.S.O.P. had the most liked content!

Репутация

28 Нулевая

1 подписчик

О V.S.O.P.

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина

Посетители профиля

667 просмотров профиля
 1. Маю 3Б70В в стані близькому до ідеального. Комплектний з можливістю перевірки в роботі. Шпіндель з плавним регулюванням обертів. Є також строгальний 7305 (оголошення розміщене в барахолці). Обидва верстати знаходяться в одно місці.
 2. Для перевезення верстату ніяких документів не потрібно. Головне щоб він не виступав за габарити т.з., не перевищував вагу, був надійно закріплений і т. д. Але не забуваємо де ми живемо і що форма для деяких елементів це в основному засіб заробити додаткову копійку. Тому будь-який папірець зайвим не буде. Зазвичай ні підприємець ні приватна особа ніяких документів виписувати не хочуть, мотивуючи це тим що воно не стоїть на балансі. В такому випадку попросіть щоб в документі просто вказали що даний верстат передається Вам в ремонт і Ви його переміщуєте для цього до своєї майстерні.
 3. Колись в якомусь нормативному документі читав що картонна прокладка обов'язково має бути більшою за діаметр оправки. Хто знає, так це чи ні і з чим це пов'язано. Для себе вирішив що це для того щоб будь який контролюючий орган відразу зміг зрозуміти стоїть прокладка чи ні.
 4. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Навесной поддон для сбора стружки и СОЖ из оснастки фрезерного станка MAHO. Можно приспособить на любой безконсольный фрезер 675-676 серий и им подобным. Внешние размеры корыта 880х440мм.

  1,300.00 UAH

 5. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Оправка под шлифовальный камень плоскошлифовального станка 711-той серии. Посадка под круг 76мм. Конус в большей части Ф-30мм.Вес 3кг. Наверное подойдет на станки 3г71 и 3г71м. Уточняйте дополнительные размеры. Без балансировочных грузиков.

  800.00 UAH

 6. По фото погано видно, посадка оправок під камні на конус чи прямий вал? Який діаметр валу? Дякую.
 7. Так на Вас працює декілька найманих працівників. Комусь мабуть потрібно платити і більше 50% а комусь мінімальну ставку причому їз своїх відсотків.
 8. Цієї інформації вважаю цілком достатньо. Це один з тих поодиноких випадків коли бюджет дозволяє диктувати свої умови продавцю.
 9. Нічого він контролювати не буде. Потрібно було ставити двигун з вмонтованим тепловим реле.
 10. Питання стояло. Гляньте неозброєним оком на єлектромагнітну плиту та магнітний патрон.
 11. Пробуйте шліфувати на магнітному патроні наймешого доступного діаметру. В пластині сверлите отвір ф-12мм. і в нього закладаєте деталь.
 12. чи зібрати самому? Автор Даня, 45 минут назад А ще краще самому зробити.)))
 13. Як я люблю такі теми. Можливо хтось і робив такі осі але підказати Вам він навряд чи зможе. Ви просите допомоги а самі лінуєтеся вказати елементарні речі. Який діаметр, яка точна довжина? З одного кінця проглядається лиска. Вона одна чи навпроти теж є? З іншого кінця не зрозуміло чи то іржа чи різьба. Та й фото можна було зробити на якомусь контрастному фоні щоб не зливалося все в одну кучу. Та й бажано не одне. Це все при тому якщо Вам дійсно важливо отримати інформацію про цю вісь.
 14. Уточніть будь-ласка посадка на планшайбу чи конус.
 15. Повна дурня. По перше зовсім інший принцип подрібнення. Гілки навіть товщиною з солому січкарня рубати не буде. По друге ніколи не бачив черг з селян на металоприйомці які привезли здавати свої січкарні. Ця річ на селі користується досить високим попитом.