• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

V.S.O.P.

Пользователи
 • Продажи

  13/5
 • Покупки

  13/5
 • Публикации

  199
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

V.S.O.P. last won the day on 15 сентября 2018

V.S.O.P. had the most liked content!

Репутация

80 Хорошая

1 подписчик

О V.S.O.P.

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина

Посетители профиля

1 006 просмотров профиля
 1. Це зрозуміло. Скільки часу піде на виготовлення одного пазу? Що скажуть практики? Верстат 6Т80Ш в непоганому стані.
 2. Так склалося що ніколи не робив серійну роботу. Тут запропонували виготовити пази в профільній трубі в кількості 2000шт. Паз Ф 6мм., довжиною 100мм. Товщина стінки труби 1.2мм. Хто як оцінює роботу за виготовлення одного паза? Дякую
 3. Оригінальний TOSівський патрон виглядає ось так.
 4. Як вам асортимент, панове. Мені в подарунок привезли розводного ключа, так я відразу нічого навіть не зрозумів. Тільки він здався мені підозріло легким. Все з шоколаду.
 5. Не скажу що допомагає на всі 100%, але усмішку на обличчі викликає завжди. Ось така картина висить в мене в майстерні для відвідувачів які полюбляють заради цікавості покрутити маховички, без дозволу вхопити штангенциркуль або в інший спосіб нагадати про свою присутність.
 6. Весь мій пост не стосувався особисто Вас. Якщо 75% потенційних клієнтів не читають Вашу рекламу далі першого слова, то це означає що щось не так в оголошенні а Вас дратують ці люди. І погодьтеся це навіть більше ніж кожен другий. Він лише запропонував Вам свою суму яку готовий заплатити і на яких умовах. У відповідь можна озвучити свої умови і суму. Для чого нервувати? Або посміхнутися і промовчати взагалі. Я ж писав що перш ніж братися за роботу потрібно оцінювати свої можливості. А майстер і справді з почуттям гумору (або без голови) якщо береться виготовляти унікальну деталь на Ламборджині не маючи відповідних умов та інструменту. Тільки не зрозуміло де Ви таку логіку прослідкували.
 7. Я от тільки не розумію чому майстра має дратувати клієнт який добровільно прийшов до нього з своїми грошима замовити послугу якою цей майстер заробляє собі на життя. Принесли замовлення, оцінив свої можливості, порахував свої витрати за прийнятною для вас схемою, добавив суму яку особисто ви вважаєте достатньою для свого заробітку і оголошуєте результат клієнту. Все. Робити це потрібно мовчки і не розказувати потенційному замовнику який дорогий у вас верстат, ціни на заготовки та інструмент і як дорого обходиться оренда майстерні,.Його це також може дратувати.. Підходить ціна - беремся за роботу, в іншому випадку вибачаємося і продовжуємо займатися своїми справами. Якщо є час і натхнення можна пояснити клієнту тонкощі конкретної роботи і дати зрозуміти звідки взялася така цифра. Але це також в тому випадку коли ви на ваш розсуд адекватно оцінили вартість своєї роботи а не зважали в якій шапці клієнт одягнений, на якій машині він приїхав і ваш нинішний матеріальний стан. Звичайно бувають індивідууми серед замовників але то не так вже й часто. Якщо-ж клієнти дратують майстра регулярно то причина мабуть таки в останньому
 8. Vip, Ви мене не зрозуміли. Подивіться на верстати виробництва СРСР які зараз продаються за кордоном. Вони доглянуті як щойно із заводу.-виробника.
 9. Іноземець ніколи не довів би верстат до такого жахливого стану. Подивіться на зовнішний вигляд наших вітчизняних верстатів які там продаються.
 10. Маю буржуйский, 177мм. Профіль Б на дві канавки з подовженою ступицею, 600грн. Якщо підходить, зроблю детальні фото з розмірами.
 11. Так отвори в самих шайбах секторами.
 12. Тема здалася для товариства нецікавою тому і малоінформативною. Щоб задовольнити свою цікавість все ж вирішив спробувати. Для початку замовив на лазерній різці самі балансувальні шайби. Поштучно різати ніхто братися не хотів, тому прийшлося замовляти партію з великим надлишком. Десь потім пристрою. По заводу камінь на 3л631 кріпиться на оправці прямо прижимною шайбою яка має внутрішню різьбу. Такий спосіб кріплення для мене здався невдалим тому виготовив дві нові прижимні шайби з буртиком для центровки балансувальних та дві шліцевих гайки з правою та лівою різьбою. Вийшло досить непогано. Про результати самого балансування згодом.
 13. Суть проблеми в тому що ми намагаємося судити людину з певною репутацією на сайті вислухавши тільки одну сторону. Замовник можливо поставив той вал на свій верстат трохи доопрацювавши напилком і думати про те забув, його і так все влаштовує. Він не вимагав ні повернення грошей ні переробити вал. Але ми його не чуємо тому що він людина на цьому сайті випадкова. Тут зовсім недавно була тема про замовника який не захотів платити за виконану роботу але і деталь начеб-то браковану назад повертати відмовився.
 14. Я би теж спитав. Чи можливо були і раніше якісь преценденти? Чи вистачило одного повідомлення невідомого Юри з Одеси який має всього два повідомлення (враховуючи авторство теми) на цьому сайті а послугу заказував зовсім на іншому ресурсі. Більш того, створивши тему 22 листопада минулого року він останній раз тут з'являвся теж в минулому році, правда 25 листопада.
 15. @Barth точно "Еней" а не "Томск". Справа в тому що в першому оберти 1400об/хв. а в другому 2800об/хв. Ззовні не знаючи деталей відрізнити їх важко.