Fusion

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  47
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Fusion

 1. Доброго дня. Я можу такі виготовляти. Територіально знаходжусь у Василькові (під Києвом).
 2. По чем 125мм тиски?
 3. Для обработки дюрали на ЧПУ подойдет?
 4. Я такое делаю. Детали по телефону: 067 507 0 503, Михаил.
 5. Розмір листа який?
 6. Усім доброго дня. Планую відкрити ФОП, але не можу оприділитись із видами діяльності. Таке враження, що класифікатор спеціально зробили так, щоб цсіх заплулати Основний вид діяльності у мене - обробка матеріалу на ЧПУ верстаті (пластики, дерево, кольорові метали, рідко сталь). Як із матеріалу замовника так із власного. Також проектую та розробляю різні верстати та устаткування (промислові мішалки, ЧПУ тощо). Надаю консультаційні послуги у тому числі із сфери ІТ. Думаю, що у деяких випадках потрібно оформляти виготовлення та продаж готових виробів, а у деяких - надання послуг із обробки матеріалу. Підкажіть якими ви видами діяльності займаєтесь? Як правильно підібрати? Дякую!
 7. Готовий взятись за роботу. Для розрахунку вартості бажано отримати 3д модель, або векторний файл. Пропоную обговорити деталі у приватних повідомленнях.
 8. На ньому повинно бути написано, якщо залишилось маркування.
 9. Який максимальний струм він витримує?
 10. @babay7878 Ви не зрозуміли, або не вникли у питання. Такий частотник як на відео у мене працював по rs485, для цього я використовував готовий плагін. Але цей плагін працює тільки із таким частотником. Зараз у мене частотник іншого виробника і плагін для нього не підходить. Тому один із виходів - налаштувати управління за допомогою brains. Як це зробити, я поки що не знаю, тому і створив цю тему.
 11. Всім доброго дня. Потрібна допомога у налаштуванні brains у mach3. Необхідно керувати частотником powtran по rs485. До того у меня стояв частотник Huanyang VFD і керувався він плагіном, який розробив один француз. Але сам частотник приказав довго жити, і прийшлось його замінити. Опис протоколу із необхідними командами/адресами у мене є, але не можу розібратись як це все налаштувати. Допоможіть будь ласка. Заздалегідь дякую.
 12. Все ж написано. Я хочу, щоб сам MACH3 керував частотником по протоколу rs485. У мене стоїть конвертер COM - RS485.
 13. З групою я визначився - це буде третя група. А от із наповненням туго. Мабудь буду листати і вписувати усе, що може знадобитись... Іншого воходу не бачу, на жаль
 14. Я поки що ні на що не дивився. вивчаю тему. Дякую, зверну увагу.
 15. Стоїть задача підібрати промисловий ЧПУ для наступних задач: - фрезерування дрібних корпусів для електроніки. Точніть 0.1мм, поверхня повинна бути дуже якісною (на вигляд) - фрезерування деталей та запчастин для мотоцикліп та гідроциклів. Основні вимоги також більше по якості поверхні, а не по точності обробки. Зараз працюю на саморобному ЧПУ. Можливо з'явиться інвестор, тому хочу бути готовим до запитання "how much" На яких виробників варто звернути увагу? Можливо десь продають подібне б/в обладнання? На який бюджет орієнтуватись? Поле обробки (X/Y) бажано 300*500мм +/- У мене на слуху HASS/Tormach/Datron... Розумію, що тема широка і вхідних даних не достатньо, але можливо хтось працював над подібним питанням та щось підкаже? Можна, звичайно, і самому розробити та виготовити станок, але це як мінімум довго.... Дякую.
 16. Доброго дня! Підкажіть будь ласка режими обробки листового карбону 1.5мм на ЧПК верстаті? Планую використовувати 1.5мм кукурудзу, різати за один прохід на максимальних оборотах шпинделя. Яку швидкість подачі виставити? Чи потрібно використовувати СОЖ (є подача туману)? Дякую.
 17. Усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Продовжуємо Частина #3
 18. Всім доброго дня. Вирішив виготовити четверту вісь для ЧПУ фрезера, за базу взяв поворотний столик, який колись купляв для ручного фрезера. Ось перше відео на цю тему. Всього їх буде 3-4.
 19. Що, ніхто не знає? Знову прийдеться самому розбиратись?
 20. Я потім зроблю усі розрахунки і все напишу. Відштовхуватись буду від лінійного переміщення на заготовці діаметром 100мм. Хочу отримати там дискретність не нижче ніж 0.05мм/крок, а можливо ще більшу. Дерево неме не сильно цікавить, хочу обробляти кольорові метали.
 21. Я вже про це думав. Там є можливість зробити кожух із жесті. Від двигуна до столика 1:2, і там ще 1:72. Загальна редукція 1:144. Поки що конкретних планів немає...
 22. Запросто. Пишіть у приват. Робочий хід по Z у мене великий, не менше 180мм.
 23. Продовжимо! Наступне відео про сборку четвертої осі. Невже нікому не цікаво? Чи питань зовсім немає? Можливо критика?