• Объявления

  • softm

   Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

   Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
  • Одессит

   Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

   Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
   Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.

Fusion

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Fusion

 1. Я поки що ні на що не дивився. вивчаю тему. Дякую, зверну увагу.
 2. Стоїть задача підібрати промисловий ЧПУ для наступних задач: - фрезерування дрібних корпусів для електроніки. Точніть 0.1мм, поверхня повинна бути дуже якісною (на вигляд) - фрезерування деталей та запчастин для мотоцикліп та гідроциклів. Основні вимоги також більше по якості поверхні, а не по точності обробки. Зараз працюю на саморобному ЧПУ. Можливо з'явиться інвестор, тому хочу бути готовим до запитання "how much" На яких виробників варто звернути увагу? Можливо десь продають подібне б/в обладнання? На який бюджет орієнтуватись? Поле обробки (X/Y) бажано 300*500мм +/- У мене на слуху HASS/Tormach/Datron... Розумію, що тема широка і вхідних даних не достатньо, але можливо хтось працював над подібним питанням та щось підкаже? Можна, звичайно, і самому розробити та виготовити станок, але це як мінімум довго.... Дякую.
 3. Доброго дня! Підкажіть будь ласка режими обробки листового карбону 1.5мм на ЧПК верстаті? Планую використовувати 1.5мм кукурудзу, різати за один прохід на максимальних оборотах шпинделя. Яку швидкість подачі виставити? Чи потрібно використовувати СОЖ (є подача туману)? Дякую.
 4. Усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Продовжуємо Частина #3
 5. Всім доброго дня. Вирішив виготовити четверту вісь для ЧПУ фрезера, за базу взяв поворотний столик, який колись купляв для ручного фрезера. Ось перше відео на цю тему. Всього їх буде 3-4.
 6. Я зможу допомогти із програмуванням. Тим паче, що собі теж хочу якийсь толковий пульт для свого чпу. Правда у мене мач3. Його можна буде адаптувати якось?
 7. Що, ніхто не знає? Знову прийдеться самому розбиратись?
 8. Всім доброго дня. Потрібна допомога у налаштуванні brains у mach3. Необхідно керувати частотником powtran по rs485. До того у меня стояв частотник Huanyang VFD і керувався він плагіном, який розробив один француз. Але сам частотник приказав довго жити, і прийшлось його замінити. Опис протоколу із необхідними командами/адресами у мене є, але не можу розібратись як це все налаштувати. Допоможіть будь ласка. Заздалегідь дякую.
 9. Я потім зроблю усі розрахунки і все напишу. Відштовхуватись буду від лінійного переміщення на заготовці діаметром 100мм. Хочу отримати там дискретність не нижче ніж 0.05мм/крок, а можливо ще більшу. Дерево неме не сильно цікавить, хочу обробляти кольорові метали.
 10. Я вже про це думав. Там є можливість зробити кожух із жесті. Від двигуна до столика 1:2, і там ще 1:72. Загальна редукція 1:144. Поки що конкретних планів немає...
 11. Запросто. Пишіть у приват. Робочий хід по Z у мене великий, не менше 180мм.
 12. Продовжимо! Наступне відео про сборку четвертої осі. Невже нікому не цікаво? Чи питань зовсім немає? Можливо критика?
 13. Я могу такое сделать. Детали в личку.
 14. Як змінити назву теми? Закралась очепятка
 15. Не впевнений, що потрібно було сюди писати, але... Потрібно зробити паз як на фото. Ширина пазу 4мм, заглиблення 2мм. Сам паз довжиною близько 35мм. Пробував просто фрезою 4*52мм заглиблюватись - вмирає на 2-го 3-му пазі. Я розумію, що тут більше довбальний верстат пыдыйде, але його у мене немаэ. Чи можна викрутитись тыльки ЧПУ фрезером? Можливо для нього якусь довбальну голову придумати? Форма пазу не принципова, принципове його розміщення. Дякую.
 16. Є стара робоча праска, думаю її спробувати використати як додатковий нагрів. Куплю припой інший і буду далі експериментувати....
 17. Всім доброго дня! Потрібно спаяти декілька букв як на фото. Нижня пластина 1мм, бокові грані 0.5мм. Взяв флюс на основі ортофосфорної кислоти, паяльник 100вт і почав пробувати. Получається так собі Можливо припой не той? Який припой вибрати для нержавійки? Може паяльник взяти більш потужний? Чи прогріти деталі на утюзі, наприклад? Порадьте будь ласка.
 18. Також думав на рахунок вставки, і теж прийшов до висновку, що свердло поведе. А може навпаки - зробити вставку із сталі?
 19. Матеріал - д16т. Свердлити до розточки - не варіант, бо заготовки вже готові.,Якраз зверху вниз і пробував, фреза пищить і її не на довго хватає... Правда фреза довга. Міняти фрези - довго. Думаю спробувати зробити строгальну приспособу і простругати паз.
 20. Я таким паяльником всередину не залізу, чи ним гріти ззовні?
 21. Це, звичайно, напряму з металом не пов'язано, але можливо комусь буде цікаво. Зняв короткий ролик про те як можна виявити шахраїв на дошках оголошень. Це особливо актуально при пошуку станків та обладнання.
 22. І так, 1615 сьогодні поїхав до нового господаря. Буду підшукувати підходящого донора серед тв 4/6/7. Дякую за пораду.
 23. Є в наявності старенький токарний 1615. Передня бабка в хорошому стані, хочу продати абсолютно все окрім станини та ПБ. Поставити рельсові направляючі та зробити ЧПУ токарку. Питання: Хто що думає на цей рахунок? Яке подводне каміння? Чи варто взагалі так робити, чи краще продати станок та роьити ЧПУ токарку з нуля? Дякую.
 24. По роботі це буде 1000 - 1500грн. Плюс матеріал. Якщо цікавить - пишіть у приват. Нехай щастить.
 25. Могу взять в работу на ЧПУ фрезере покроить латунь. Если интересно - пишите в личку. Удачи!