Andergrin

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  36
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9 Нулевая

О Andergrin

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. Можна питання не по темі? Що це за модель свердлильного верстата? Як він вам, нема сильного биття пінолі, трохи жорсткості є? Теж треба маленький для балконних умов, але всякі Ейнхелі з Епіцентрів ну пластилінові, і піноль вже бовтається на міліметр.
 2. А з якого пластику ви полірували деталі, надруковані на 3D принтері? coPET (PETG) не пробували полірувати?
 3. Мабуть можна, але тільки якщо модифікувати прошивку, а штатними засобами тільки через configuration_adv і вибирати вільні піни, а потім через ключ.
 4. Так, можна. Я так і зробив на 3D принтері, тільки треба шильд до РАМПСа для керування кулерами, такий https://www.aliexpress.com/item/New-RAMPS-1-4-RRD-Fan-Extender-For-DUAL-EXTRUSION-3D-Printer-Reprap/32775090216.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1EiBzx
 5. Це в Марліні? Там в прошивці є захист від обриву термістора, і якщо температура постійно лишається незмінною, що в реальності не буває, прошивка наказує виключити нагрівач екструдера (і стола, якщо є), щоб не було пожежі. Закоментуйте в configuration.h //#define THERMAL_PROTECTION_HOTENDS // Enable thermal protection for all extruders //#define THERMAL_PROTECTION_BED // Enable thermal protection for the heated bed
 6. Це часом не Керосана відео? P.S. Відкрив ютуб, я таки вгадав
 7. Добрий день. Маю катушки від 3D пластику d=170 мм - 2 шт. і d=200 - 3 шт. Також прозорий coPET пластик 1.75 мм маленька котушка 120 г, від Monofilament (його треба підсушити при t=60 C протягом 4-6 годин, щоб друкував). Також маю початий ABS пластик різних кольорів, сам перейшов на coPET, цей лежить без діла. І ще купа всякого дріб'язку для 3D принтера. Якщо зберетесь у Вінницю, зможу віддати при зустрічі, щоб на пересилку не витрачати гроші.
 8. Не ставте пробіли перед розділовими знаками, тільки після.
 9. Значить треба не шахрая по телефону тролити, а одразу в кіберполіцію скидати його контакти, хай вони розбираються.
 10. А мені таке вже приходило місяць назад.
 11. Варіант з Оголошеннями terms-classifieds.txt
 12. Готово terms-classifieds.txt P.S. Мабуть треба замінити Об'яви на Оголошення?
 13. Сьогодні шахраї намагались вкрасти мій акаунт на ОЛХ. Чи пароль підібрали, чи якось інакше. Видалили мої об'яви і розмістили там об'яву про продаж мерседесів, мабуть щоб взяти завдаток і злиняти. Правда ні пароль, ні е-мейл поміняти не встигли.