Andergrin

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  22
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О Andergrin

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 1. Індикатори там славні, можна використати для ретро-електронного годинника.
 2. https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.bearings - справочник подшипников
 3. Надрукував таку підставку для дрібних свердел, пластик трохи дав усадку, тому отвори треба буде посвердлити в номінальний розмір. Хто захоче повторити - ось модель http://www.thingiverse.com/thing:187030
 4. Який діаметр отвору в кронштейні для дрилі?
 5. Я навпаки, перейшов з НП на Укрпошту. Всюди, де можна замовляю доставку Укрпоштою. Правда я купляю всякі дрібниці, доставка зазвичай коштує 16-20 грн. Більше ще не платив. Найбільшим моїм відправлення був електродвигун вагою 8 кг, в Сівєродонецьк, сам упакував, доставка з оплатою за товар при отриманні, за все - 16 грн! Можу тільки уявити, скільки б здерла НП.
 6. Ступица - Маточина
 7. Я от не уявляю, як хтось по об'яві в інтернеті буде купувати автомобіль, персонально його не оглянувши. А верстати - запросто! Я думаю тут як аксіома повинна бути - їдеш сам, забираєш сам. І ніяких питань "кидала то чи не кидала" не буде.
 8. Добрий день. Який в неї діаметр отвору?
 9. Схоже на прес-форму для гумового кілця.
 10. http://chipmaker.com.ua/index.php?/mastermap.phtml/ - подивіться тут
 11. Якщо брати приклад з Аліекспресу, то можна було б зробити і тимчасові знижки, наприклад -10% протягом 3-х днів, А потім ціна знову повертається до попередньої. Це б стимулювало і продавців і покупців.
 12. Процес виробництва HAASів
 13. Як видалити попередньо створені "Пользователькие потоки"?
 14. Питання до власників MMD310EM - сталь на ньому обробляти можна, потужності і жорсткості конструкції вистачить? Звичайні одиничні деталі невеликих розмірів, максимум 20-30 мм.
 15. Сьогодні шахраї намагались вкрасти мій акаунт на ОЛХ. Чи пароль підібрали, чи якось інакше. Видалили мої об'яви і розмістили там об'яву про продаж мерседесів, мабуть щоб взяти завдаток і злиняти. Правда ні пароль, ні е-мейл поміняти не встигли.