Andergrin

Пользователи
 • Публикации

  14
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Andergrin

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 1. Я от не уявляю, як хтось по об'яві в інтернеті буде купувати автомобіль, персонально його не оглянувши. А верстати - запросто! Я думаю тут як аксіома повинна бути - їдеш сам, забираєш сам. І ніяких питань "кидала то чи не кидала" не буде.
 2. Надрукував таку підставку для дрібних свердел, пластик трохи дав усадку, тому отвори треба буде посвердлити в номінальний розмір. Хто захоче повторити - ось модель http://www.thingiverse.com/thing:187030
 3. https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.bearings - справочник подшипников
 4. Індикатори там славні, можна використати для ретро-електронного годинника.
 5. Який діаметр отвору в кронштейні для дрилі?
 6. Я навпаки, перейшов з НП на Укрпошту. Всюди, де можна замовляю доставку Укрпоштою. Правда я купляю всякі дрібниці, доставка зазвичай коштує 16-20 грн. Більше ще не платив. Найбільшим моїм відправлення був електродвигун вагою 8 кг, в Сівєродонецьк, сам упакував, доставка з оплатою за товар при отриманні, за все - 16 грн! Можу тільки уявити, скільки б здерла НП.
 7. Ступица - Маточина
 8. Трохи є, але більше академічного плану, методички всякі. Більша частина літератури, яка була в бібліотеці, тоді була російською. З того часу, звісно, вже багато літератури вийшло, скани десь мають циркулювати в студентьских колах, але в мережі її набагато менше. Теорія механізмів і машин.pdf
 9. Цей вброс з "переповзачем поверхів", "скринька пересмикувань", "спалахуйками" і т. ін. вигулькнув десь років 15 назад і з того часу використовується для тролінгу всякими "вєлікодержавнікамі". Є технічна українська мова, якою нам викладались в університеті всі предмети, там є всі необхідні технічні терміни, і цієї маячні нема.
 10. Готишний колір.