Andergrin

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  17
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Andergrin

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 1. Питання до власників MMD310EM - сталь на ньому обробляти можна, потужності і жорсткості конструкції вистачить? Звичайні одиничні деталі невеликих розмірів, максимум 20-30 мм.
 2. Як видалити попередньо створені "Пользователькие потоки"?
 3. Добрий день. Який в неї діаметр отвору?
 4. Я от не уявляю, як хтось по об'яві в інтернеті буде купувати автомобіль, персонально його не оглянувши. А верстати - запросто! Я думаю тут як аксіома повинна бути - їдеш сам, забираєш сам. І ніяких питань "кидала то чи не кидала" не буде.
 5. Надрукував таку підставку для дрібних свердел, пластик трохи дав усадку, тому отвори треба буде посвердлити в номінальний розмір. Хто захоче повторити - ось модель http://www.thingiverse.com/thing:187030
 6. https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.bearings - справочник подшипников
 7. Індикатори там славні, можна використати для ретро-електронного годинника.
 8. Який діаметр отвору в кронштейні для дрилі?
 9. Я навпаки, перейшов з НП на Укрпошту. Всюди, де можна замовляю доставку Укрпоштою. Правда я купляю всякі дрібниці, доставка зазвичай коштує 16-20 грн. Більше ще не платив. Найбільшим моїм відправлення був електродвигун вагою 8 кг, в Сівєродонецьк, сам упакував, доставка з оплатою за товар при отриманні, за все - 16 грн! Можу тільки уявити, скільки б здерла НП.
 10. Ступица - Маточина
 11. Трохи є, але більше академічного плану, методички всякі. Більша частина літератури, яка була в бібліотеці, тоді була російською. З того часу, звісно, вже багато літератури вийшло, скани десь мають циркулювати в студентьских колах, але в мережі її набагато менше. Теорія механізмів і машин.pdf
 12. Цей вброс з "переповзачем поверхів", "скринька пересмикувань", "спалахуйками" і т. ін. вигулькнув десь років 15 назад і з того часу використовується для тролінгу всякими "вєлікодержавнікамі". Є технічна українська мова, якою нам викладались в університеті всі предмети, там є всі необхідні технічні терміни, і цієї маячні нема.
 13. Готишний колір.