serzh7788

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  118
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 Нулевая

1 подписчик

О serzh7788

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  львів
 • Имя Пользователя
  Serzh7788
 1. ніяк.я коли плата погоріла то попри плату ніс всі проводи і мотор,бо без нагрузки не могли зробити.А на рахунок універсальності насадок то скажіть як можна схрестити КМ2 і R8? Відповідь -ніяк! зніму відосик по патронах спеціально для вас,закину.
 2. Так на сверлильний в мене другий,більший патрон,на фрезерий ще інший на R8,а є ще мікро,на сверлильну приспособу теж два малениких і патрон для затяжки без ключа.Не велика втрата обрізати на одному лапку,щоб сідало дальше і не крало міжцентрову відстань.
 3. Самий простий спосіб-вкоротити КМ патрона.Болгарка все рішає.того хватає з головою щоб тримати 13мм свердло.Вже 2 рік так і все працює
 4. От бачте у вас все нормально.В того ж Стіва Джордана плата горіла три рази,після чого він перейшов і не жалкує.В мене після двох місяців з яких пару днів токарки здохла плата.Написав продавцю-сказав що поверне гроші якщо я можу то щоб поремонтував на місці.Після цілої епопеї ходіння по всяким конторам по ремону телефонів і компів,а також спец мед обладнання я це зробив за 110$.Продавець губи надув і почав мені казати,що не може повернути всю суму.Як каже ДМ - но не тут то было! Я через PayPal вибив ті гроші легко і з посмішкою,брав станок на eBay.
 5. Подивимося! у Стіва Джордана працює,такий самий як мій по габаритам
 6. Частотник все ріщає.Дасть можливість гальмувати шпіндель,робити будь які оберти за допомогою зміни частоти,реверс,крутний момент.Брав на еБай,на Алі також є в районі 70$.Зате ту гнилу електроніку можна на викинштейн.Я її продам разом з мотором на еБай тай всі діла.
 7. Та сама ситуація,місця нема катастрофічно,46 м загальна площа квартири,тож викручуюся як можу.Але на мотор місця треба 25см,того це варте.В цьому місяці жінка летить в командіровку по роботі,я буду дома тиждень тож думаю що дороблю станок.Закину відео як вийде
 8. цікаве рішення! але для чого ставити той 600 ватник який дохне на зйомі десятки по сталі діаметром більше 80 мм якщо його можна заінити на трьохфазний 1.1 кВат з частотником,який дозволить гнати 1 мм стружку за прохід на 70-80 мм стальному кругляку.Я буду мати час в січні доробити цей апгрейт,закину відосик на мій канал.Випробування зроблю одразу після установки
 9. Постав собі трьохфазний через частотник і буде тобі радість.Я збираюся замінити рідний мотор 600ват на 1.1кВатний
 10. Мотор 1.2 квати,ось канал кому цікаво https://www.youtube.com/channel/UCEpeQtxhVUTtMZzBpdegp-w
 11. Для чого купляти готовий? Можна зробити під заказ з термічкою.На рахунок 130 патрона то все вийшло в Стіва Джордана-результат свердлить 19 мм одразу після центровки.Як свій дороблю закину відео.Наразі проблема де взяти 220,в мене 110Вольт.
 12. Так і ще й коробка на шпіндель.В мене пряма,тому в плані поставити 1.1 кВатний 3 Фази через частотник.
 13. Так у вас копія мого станка,ставте сотку без проблем.тільки от діаметр шпінделя 32? То взагалі тоді супер
 14. Вітаю! А який прохідний діаметр вашого шпінделя? мого 20 мм,я взагалі планую поставити 130 мм патрон.треба доробити перехідну планшайбу і все.Британець Стів Джордан ставив,в нього все працює.Тож купуйте сотку і без всяких переробів( ну максимум планшайбу треба буде) ставте.