Stomck

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  14
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Нулевая

О Stomck

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Черкаси

Настройки Барахолки

 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. Добрий день.Якраз в пошуку таких стопорних кілець як в розділі "Прочая продукция" крайня ліва позиція.Їхня задача утримувати гужони від розкручування.Діаметр приблизно 55 мм.Загальна кількість 6 штук, товщина 1 мм. Скільки буде коштувать?
 2. І фінальний третій косяк: Один підшипник не вийшов з посадочного отвору корпуса, а залишився там.Витягуєм, підносим до валу....Вуаля і руця встановлює його на місце(((!!! Методи лікування: Наварити, проточити..Але кажуть що то фігня, так як можна просто угандо..ть вал Що робити??Виготовити новий вал також, мабуть, не варіант...тай дорого буде, напевно.
 3. Косяк номер два: Повикручувані гужони на шестернях.причиною цього стало, скоріше за все, відсутність стопорниз кілець в канавках де вони встановлені.Замість кілець була скручена проволока, обломки якої також були в середені коробки.Примірявши кільця як на фото зрозумів, що не то...Навіть якщо проточити канавки, то шестерні при перемиканні будуть чіплятись за них(( Планові методи лікування: Точимо нові гужони, так як старі вже пороздовбувані трохи.вкручуємо на місце з допомогою фіксатора різьби, проточуємо їх під глубину і ширину канавки і фіксуємо стопорними......чимось. Підкажіть чи є якась альтернатива тій проволокі чи стопорним кільцям?? Колись зустрічав кільця виготовлені не з листового прокату,а саме з проволоки (в сверлилкі).Чи зараз є такі в продажі?Ніде не можу знайти
 4. Перший косяк: Шпонка на валу фіксується за допомогою трьох гвинтів М4.Обломки 2-ох з них було знайдено на дні коробки.після деяких маніпуляцій та парочки слів з нелітературного лексикону викрутив обломки з вала. Плановані методи лікування: Думав просвердлити ще 2 отвори, збільшивши к-сть гвинтів до 5-и штук.До речі пробував шкрябнути вал "Чертилкою" з обломка круглого напилка-шкрябає без особливих проблем.Іще цікаво від чого позбивало ці гвинти??
 5. Тепер "косяки", які були виявлені та думки щодо їх усунення. Одразу хочеться попрости в знаючих людей дати поради. Нашвидкоруч майструю знімач, щоб стягнути шків який йде на ПБ.Той, що йде на двигун знімався руками)))
 6. Всередині на стінках видно нутелку з старого масла та ще Бог знає чого.До речі, попередній власник завіряв, що тільки замінив масло.Думаю, що так і було, але коробку ніхто не вимивав і в неї навіть не заглядав точно.Так як навіть моє не досвідчене око і пара рук виявила" косяки" які ну дуже важко не помічати
 7. Всім добрий день! Маємо коробку швидкостей станка ТВ 320 !955 року випуску (може 56-го).Планувалось замінити масло та позаглядати що до чого. Набиратись, так скажемо, досвіду. Отже, " розколюємо" її))
 8. Земляк, підкажи де ловиш))))?? !!!
 9. Розумію, що підшипники часів СССР.....Тобто вони не юзанні, а саме зі зберігання??Стан їх відмінний(немає корозії і т.д.)??
 10. Дякую за таку інформативну відповідь.В моєму випадку вони стоять по одному на валу(коробка швидкостей ТВ 320)Але на зовнішніх обоймах ніяких позначок, а від Ваших відрізняються тільки буквою на внутрішній обоймі.У Вас Н, а в мене L(в чому рызниця?) І ще одне питання від чайника) Якщо вони стоять на валу, тобто рознесені, один на одному кінці вала, а інший на другому, то їхнє взаєморозміщення ніякої ролі не грає??
 11. Добрий день.Підшипники бувші у використанні??Мене цікавлять нові в кількості 2 штук(тобто 2підшиника, а не 2 по 2) :-) .Ціна??
 12. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Сталь марки 10х17н12м2, кислотостійка, діаметр 46 мм.Виробництво СССР.На заготовках є заводський штамп з вказанням марки.Продаю заготовки ьудь-якої довжини (до 2.4м)Ціна вказана за кг Ціна не є остаточна.....а розрахована з ціни металобази, саме за цю марку сталі, в 170 грн.

  100.00 UAH