• Объявления

  • softm

   Внимание, изменение банка и расчетных счетов для налогов, с 02/07/2018   22.06.2018

   Дорогие  друзья, платящие налоги. Обратите внимание что с 02- июля - 2018 меняются бюджетные счета, и МФО банка получателя налогов. Более подробно на сайте ДФС.

   Особенно внимательным следует быть получателям счетов по платежу за недвижимость физ. лиц, так как налоговые начали рассылать квитанции, с указанным счетом, действующим до 02/07/2018. И они могут дойти и/или быть оплачены вами после 02/07/2018. Когда счет поменяется.

Telesuk

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  47
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Нулевая

О Telesuk

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. в мене зір на праве око бачу десь на 30% від ста, а на ліве 50%, ціна на одне око майже 400 президентів
 2. Агов зварювальники відгукнітся хто пройшов через корекцію зору, інформації вкрай мало...
 3. Дякую, ваш коментар дає надію, бо сиджу і думаю чи варто кидати цю роботу і переходити на іншу діяльність, як не як із зварки хліб їм. Ви займаєтеся зварюванням, чи є який дискомфорт в роботі?
 4. ношу окуляри вже більше року часу але зір падає й надалі, лінзи в окулярах підбирали індивідуально під кожне око, лікарі кажуть що можна зробити новий підбір окулярів або корекцію, але я схиляюся більше до корекції зробити раз і забути, напевно буде краще наж кожен рік купувати нову пару окулярів
 5. Вітаю всіх, займаюся зварюванням, помітив у себе падіння зору, пройшов обстеження у лікаря визначили діагноз астегматизм, кажуть що треба робити корекцію зору. То маю таке питання як вплине корекція на подальшу професійну діяльність? Чи можна буде взагалі займатися зварювальними роботами? Які будуть обмеження і протипоказання. Може хто стикався з такими ситуаціями, мені цікава ваша думка. Дякую
 6. Добра всім, от цікаве відео для тих хто втомився крутити педалі Цікаво в яку суму вийде такий помічник на даний момент?
 7. Був на днях в офіційного диллера Макіти, ціна на дрель з 18-ти вольтовим акб 5300 грн, то думаю чи може взяти 2шт дніпро-м за цю ціну
 8. Вітаю, порадьте хорошу каумуляторну дрель для щоденної роботи, цікаві ваші відгуки про інструмент
 9. Вітаю, скільки оборотів має електро двигун?
 10. а от чи є який калькулятор щоб порахувати в теорії ?
 11. Вітаю, от мене завжди цікавило як можна вирахувати міцність болтів, шпильок і тд. От як це можна зробити? наприклад шпилька з різьбою м10 крок 1.5 матеріал сталь 3. Яку нагрузку витримає шпилька, як порахувати?
 12. супорт до цієї станини теж є?
 13. Вітаю, які габарити станини і приблизна вага?
 14. Віддав рівноцінну вагу металу, коротше кажучи обмінявся, от про калені вали це цікаво, ткніть мене носом де можна їх придбати ?