технократ

Користувачі
  • Продажи

    220/5
  • Покупки

    8/5
  • Публікації

    3 491
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    23
`

технократ останній раз здобув день на січня 1

технократ має найбільш улюблений контент!

Репутація

1 197 Відмінна

7 підписників

Про технократ

  • Звання
    Реєстрація
  • День народження

Персональна інформація

  • Стать
  • Країна

Налаштування Барахолки

  • Мінімальна сумма для пропозиції
    0

Відвідувачі профілю

9 489 переглядів профілю
  1. Так, скоріш за все. Але, щоб бути впевнениму правильності своїх дій, можна взяти нове сверло з конусним хвостом, поступово відрізАти торець хвоста, поки конус не почне щільно заходити в патрон. Таким чином отримаєте імпровізований калібр, його точність буде достатня для Вашої задачі. (Обов'язково перевірить поверхню конуса на наявність коцок та задирів !). Тоді перевірити на фарбу внутрішній конус нового патрону, щоб впевнитись, що патрон в нормі. А тоді вже сміливо приступайте до ґвалтування носика пінолі по патрону, як по калібру.
  2. ... а придется. Если, конечно, нужен хороший, достойный результат.
  3. Є ще доступніший способ, але трохи триваліший. На зачищену (до чистого металу) поверхню насипати маленьку купку (третину чайної ложки) звичайної кухарської солі. Потім на купку капнути (не налити) кілька крапель води, так щоби утворилась невеличка "калюжа-бульбашка" за розмірами купки солі. Тобто води має бути зовсім небагато, щоби сіль перетворилась на кашу. Витримати півгодини-годину. Якщо поверхня під кашкою поруділа (почала іржавіти ) - значить чорняга. Зрозуміло, що поверхня, або деталь, має бути горизонтально, щоби бульбашка нікуди не стікала. У випадку ТС це буде торець поставленого сторчма кругляка. За зовнішніми ознаками - це дуже вірогідно нержа. Поверх кругляка - то навіть не іржа, а окалина на прокаті, котра поруділа ще на розжареному прокаті.
  4. Це робота для токарного автомата. Подумай у цю сторону.
  5. Лот скінчився

    • Продаж
    • Состояние: Новий зі зберігання

    Ремінь плаский РПСМ 670 х 60 Фактична довжина – 325 х 2 =650 мм.

    150,00гр

  6. Лот скінчився

    • Продаж
    • Состояние: Б/К - все працює

    Протяжка 6 шліців. Діаметр по пазах 16, по шліцах -20 мм. Довжина 355 / 265 мм. Маркування читається нечітко. Б/в. Стан відмінний.

    1 500,00гр

  7. Лот скінчився

    • Продаж
    • Состояние: Б/К - все працює

    Стійка-штатив для мікроскопів типу МБС. Також встановлюють великі лупи з підсвіткою, «третю руку», и т.д. Велика робоча зона огляду. Добротна, масивна річ для комфортної роботы. Горизонтальна штанга з плавною подачею маховичком з шестернею по зубчастій рейці. Штанга переставляеться робочою голівкою зліва-направо, в будь-яку сторону. Діаметр посадочних отворів у голівці штанги під штифт мікроскопа – 15 мм. Діаметр круглої опори – 270 мм. Діаметр колони – 30 мм. Загальна висота – 445 мм. Стан : – опори з колоною - відмінне. - горизонтальна штанга с місцями корозії (зліз хром). Пошкоджені місця – на фото. Місця корозії зачищені та пасивовані. Вага – 10 кг. Повна розборка, промивка, змазка. Готова до роботи. Мікроскоп на фото – для прикладу, до складу лоту не входить.

    4 000,00гр

  8. Так не вийде. Вам треба визначити найголовніший розмір - діаметр та крок різьби у лещатах. Ну й приблизну довжину того гвинта. А вже потому Вам можуть щось пропонувати.
  9. 1. Достеменно, мабуть, ніхто не знає. 2. Вам - точно можна, будь який діаметр. Аби була в наявності, та рівна ! Моя думка, що "некратні" діаметри народжувались набагато простіше, чим ми зараз намагаємось нафантазувати різних наукових теорій. Виникала потреба у оправці, конструктор, або технолог малював єскіза, снабженці дивилися, що є на складі з ШХ, або інших "достойних" марок, знаходили підходящий кругляк, наприклад Ф 30 мм. Далі відрізали п'ять заготовок, віддавали в на токарну, термічили, і далі на шліфовку. І от уже шліфовщик був тим останнім Папою Карло, котрий і визначав кінцевий діаметр тої "Буратіни". Тобто, як досяг кінцевого результату по розмірах та поверхні - так і зупинився. Отак і з'являлися оті
  10. Ось, ще пустотілі, судячи з шифру - внутрішньозаводский комплект Довжина 480, діаметр - 27,85. . .
  11. Саме так ... три найдовші оправки, що в задньому ряду - повністю циліндричні. Так от, вони пустотілі, але не насрізь. Десь на половині довжини - тонка перегородка. Таке враження, що заготовку свердлили та розточували с двох боків, і не до кінця. Оставили посередині перепонку. Довжина - десь за 400 мм. Діаметр - зараз не скажу, не пам'ятаю. . . .
  12. Може, спочатку, спробувати з'ясувати справжю причину, чому саме на Вашому конкретно тримачеві таке відбувається ? Тоді й усунення буде результативним. Ви вже розмірковували на цю тему ? До чого прийшли ?
  13. Мій пост - не бронювання, а порада для ТС. Мені ця МП не потрібна, Тому Ви может бути першим.
  14. Дякую, але розміри не завдили би. Ну хоча би фото з штагенциркулем або олівцем. Для розуміння габариту станка, це ТВ-шка, чи ДІП ?