Сергій Лавріненко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  166
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

26 Нулевая

О Сергій Лавріненко

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Киів
 • Имя Пользователя
  Сєрж

Посетители профиля

359 просмотров профиля
 1. Ми розмовляємо про техніку а не про політику.Політику поминать тут не потрібно.Почнеться тільки срач а не розмова про техніку.
 2. Подобається розсверлювати цековками.Дуже велика відміна від сверл.Гребуть як "німі".Цековкою на 17.5 швидше робити отвір ніж сверлом на 16.У мене 2м112,550Вт,на 220 з конденсаторами. І центровочний отвір треба робити на 0.1-0.2мм більше ніж направляючий діаметер цековки.Це не реклама а просто досвід у такій роботі.
 3. Я собі брав свинець на шиномонтажі (грузіки для дісків) по 35грн за кіло.Це було рік назад.Уточніть яка зараз ціна на прийомках брухту і таку ціну пропонуйте бортіровщикам.Яка там якість свинцю я не знаю.
 4. Растачивает на левых оборотах ?
 5. Не дивлюся на марку.Беру на базарі б.у диски діаметром 150-160мм за 8грн.Є Werk а більшість power flex.Так товщина у них 2мм але мені яка різниця,чим дома різати.Чи піти у лавку і купити 125мм за 20грн,хоч і товщина у нього 1мм.
 6. Не претендую за вірність відповіді. Зараз це просто кернер для розмітки свердловки.
 7. Андрій трохи вище писав.Всавляєте болваночку підходящого діаметра у глубину кулаків.Звісно,бажано,щоб вона була трохи рівненька.Рівномірно зажимаєте усі три кулаки.І робите виточку у передній частині кулаків.Довжина виточки у мене була 2.8мм.Це щоб майже ідеально торцювати шайбочки 3мм.Але перед виточкою сторцюйте кулачки,бо до них ви будете прижимати деталі дуже часто.І проміряти від кулаків товщину шайбочки буде легше.Діаметер виточки залежить від діаметру кільця підшипника.Наприклад: діаметр обойми у вас 30-25мм.Значить проточить ви можете при розточці діаметр 24-24.5мм.Діаметр обойми підшипника може бути любим,але залежить від того,який у вас різець.Вибачте,але маю на увазі,чи пролізе він туди чи ні. Мабуть,трохи незрозуміле тут понаписував.Вибачте.
 8. Точно.У мене на кулаках теж була виточка і вона дуже допомогала.Дрібні деталі з фланцем можливо робити без задньої бабки.І упор в патроні для центровки вже є. І розточувати кулаки треба не з кільцем на розжим а іменно так як написав Андрій.
 9. Треба розточувати.
 10. Суть розточки в тому,щоб деталь зажималася на краях кулачків,як можливо ближче до зони різання. Колись давно мене поставили на заводі на 1к62.Дали точити болти з шестигранніка.Після того,як я угробив кілька відрізних,токаря сказали мені розточити кулаки.І більше проблем не було. Наскільки пам,ятаю оберти були не дуже великі а державка розточного різця повинна бути міцною,бо там ударні нагрузки.
 11. З десяти см упустіть пластину на асфальт або бетон.Якщо буде шмяк то це "люмінь".Якщо "звук звонкий" то дюраль.Але один сорт люміня теж дає гарний звук.Не пам,ятаю,який.
 12. Ні.Передня і задня бабка повинні бути зв,язані одним фундаментом.Можливі варіації товщини фундаменту між бабками але це залежить від якості звареної арматури.Подібні інструкції колись писали зовсім не дурні люди.
 13. Десь 160=200мм. Не стоїть його брати. По ціні деревообробний,разів у десять дешевше.
 14. Не згіден.Масло допомогає не у всіх випалках.
 15. Довго не витримає.Але і робиться вона всього десь на місяців три експлуатації.З такою редукцією двигуна достатньо 0.7-1Квт.