• Объявления

  • Одессит

   Кто из Рахова? Нужна помощь!   23.01.2019

   Коллега сильно поломал ногу катаясь на лыжах.
   У нас в Рахове добровольцы-волонтёры есть?
   Нужно помочь доставить из больнички в поезд (спортивный мужчина под два метра ростом, около 100 кГ веса).
   К нему прилагается два сына-близнеца 14-ти лет.
   Ничего смертельного кроме костылей
   Выезд намечен на субботу (26-е января).
   С уточнением контактов обращайтесь ко мне в ЛС.
   Можно относится как к личной просьбе. Бензин-керосин будут возмещены, если нужно.

Сергій Лавріненко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  199
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

29 Нулевая

О Сергій Лавріненко

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Киів
 • Имя Пользователя
  Сєрж

Посетители профиля

390 просмотров профиля
 1. Якщо брати на рік чи три то і дуб не потрібен. Зовсім простіше: Купити,перевезти і десь закопати. З вагою деталі так але це не все. Щоб ви не робили а без фундаменту це ніщо.
 2. Трохи стало розумніше. Більше 3х бажано підключати через частотник. Дуб гарно підходить але тільки для палат Орди Івана. Поставте до 3х квт але з меншим чисом обертів.
 3. Мені здається,ви трохи поспішаєте. Який двигун і як ви його підключили ? Який є фундамент під станком ? Чи перевіряли ви направляючі ? Дайте цю інформацію а потім будуть відповіді і нові запитання. Про ПБ,шестерні,масло,підшипники питання виникнуть пізніше. Трохи важчий ніж 1а616 але теж "падлюка" робоча.
 4. Все-таки поміркуйте,чи можливо поставити наш двигун.По грошам тут важко сказати. Знаю точно,якщо на китайському ширпотребі написано 0.6кВт,то він видасть максімум 0.4-0.5. Та ще і заморочка з лєктронікою виникне.Тут не підкажу.
 5. Перемотка двигателя по большим знакомствам год назад стоила 1000грн.Это про советские 1-1.5кВт.Про этот не знаю,но лучше взять новый.Движок отслужил,ему всё.
 6. Думаю,те саме,що я писав.І чи всі шестерні у гітарі.Станок непоганий але треба трохи розбиратися.Вага його під 2 тони.Якщо не помиляюся.
 7. Так дайте хоч два розміри довжину і ширину ? Чий патрон,відомо ? Скільки у нього 9 чи 10мм ?
 8. Думаю,потребується міняти підшипники.Шабрити і шліфувати станину.Та і не тільки,мабуть. У мене у батька в райцентрі подібний тягар у тонах заберуть десь за 35т.Але везти прийдеться десь 130км,а це теж накладно. Європа дуже любить наші станки,там метал. Ні до автора,ні до до тих,хто писав,ніяких претензій нема.Написав,що знаю.Вибачте.
 9. Який стіл був,на той і поставив.Зона свердління десь на 15см вище пупка. Головне зовсім інше.Ти ГОКИ бережи.Захисні окуляри повинні висіти на станку.Одягаєш окуляри а потім вмикаєш станок. Десятки разів отримував у ГОКИ і від свердлильного і від точила та і від токарного у свій час.Знаєш,старухі на тридцятий раз може повезти а може дійсно повезти на два метри.
 10. Отримав.Слів нема.Дуже щиро дякую за все.
 11. Метод трьох,це з обробки оптики,для обробки такого розміру він не піде.Тим паче деталь прямокутна а не кругла. Шліфовка і тільки шліфовка.Розміром до 300мм ще можливо притерти абразивом а більше не стоїть того.Матів буде більше ніж шліфовки.
 12. Краще надфілем дрібним. Якщо підшипники робочі і биття нема,то навіщо їх міняти ?
 13. Добавьте в описание наружные диаметры,тогда будет понятнее и возможно быстрее купят.
 14. Модуль ?
 15. Якби я встиг,то взяв би і відправив Едуарду,бо знаю,що він самотужки будує телескоп.Тільки тяжкувата вона для шукача.