Сергій Лавріненко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  150
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Сергій Лавріненко

 1. Зворотніх кулаків немає ?
 2. Напишіть,будь ласка,маркіровку бо на фото погано видно.І чи є круги із самим грубим зерном абразиву ?
 3. Уточніть,будь ласка розміри.6мм посадочна а 10 ширина?А діаметер?
 4. Тут вірно написали,що температура повинна бути +7,там де стоять верстати.Ні в якому разі не допускати мінусову.Сушити білизну можна,головне,щоб був плюс. Я свій свердлильний поставив у батьків у літній хаті.Тої зими приїхав робити і звичайно прогрів літню кухню газом.Повно конденсату,станок ржавіє.Як би ти його не змащував,нічого не допоможе.Тільки плюсова і ця плюсова ще і залежить від вологості повітря і від 760 ртутного стовпчика(не знаю,як назвати,навчався у кацапській школі).Із школи пам,таю точку роси.Техніка просто згниє,якщо будуть перепади температури.
 5. Розточити і потім пронумерувати кулаки і вставляти в патрон тільки так.
 6. Боюся помилитися і не хочу нікого зневажити.Може це буде диссертація доцента або діплом студента ?
 7. На токарному станку ?
 8. У мене 2М112.Купувати не збирався.Дуже схоже на НС-12.Або скоріше всього його модифікація,яка зроблена недавно.Цікаво потрібні в калці деталі там підкалені ? Обьява знову доступна,мабуть помилка у звьязку.
 9. За таку ціну треба забирати.Але спочатку домовитися,подивитися і тільки потім платити.На ОЛУХІ дуже багато кидал.
 10. У мене модель МК-3500.Рідко користуюся а взагалі все нормально.
 11. Може самим простішим було б проточити кулаки ?
 12. Богдан.Трохи позабув про розмови раніше про дрєльку. Якщо якусь можливо буде відремонтувати то напишу і відправлю.Але це не гарантую. Про шуруповерт так і є.Тільки,якщо його використовувати тільки замість дрєльки,він швидше вийде із ладу.Кожен інструмент бажано використовувати,для чого він назначений.
 13. Коли вперше став на заводі робити токарем на 1к62,двічі отримував ключем у грудак.Добре,що швидкість була невелика.А штангеля зігнув поперечною подачею.І це все за перші 3 місяці. А якщо кулаки захватять одежу на руці то вже спасати буде нікого.
 14. У свій час бронзу і латунь точили звичайними Р6М5.Чи тут справа у висоті державки ?
 15. Колись заказував пружини на заводі а зараз купую на базарі і підбираю довжину по розтягу.Це звичайні дверні і ціна 20грн за штуку.Там як раз діаметр проволки,який мені потрібен.
 16. Тут про свинець упоминали.Заїдьте на шиномонтажі і попитайте але питать тільки у простих роботяг.У них і купите свинець по ціні прийомки.Це будуть грузіки на колеса,якщо не зрозуміли,про що я написав.
 17. Так.Це просто фрезеровка а не шліфовка.Пришліфувати можеш і сам.або вільним абразивом або наждачкою мілкою,підложеною під супорт або під рівний брусок. Тут багато металістів,які не розуміють,що металл шліфується абразивом.Так само колись і робилися дзеркала телескопів із металу.
 18. Sergiy1965. Нерівності уберіть надфілем або дрібним напилком,перевіряйте пальцями,це самий найкращий інструмент. І так всюди і в кулачках.У вас шліфовані направляючі,так що не вздумайте шабер і в руки взяти.До речі питання.Направляючі підкалені,чи ні ? А той шматок пластику це просто нікому не потрібна "естетика".
 19. Технічний ізопропіловий спірт буде дешевшим.Його можливо купити на фірмах,що хімію продають.Тільки,на жаль,його пити ніззя.Звичайними розчинниками теж відмивається. Напишіть,будь ласка,в майбутньому про роботу на цьому верстаті.
  Все нормально.
 20. У мене на 2М112 двигун 550Вт.І тільки робочі конденсатори на 40мкф.Все робе ідеально і ніяких пускових не треба. Якщо двигун 1.5-3квт то бажано ставити і пускові.
 21. Пропоную почати заново. Мені подобається MOBIL.
 22. Мабудь даремно написав бо,якщо у продавця-бариги менше ніш 500%-він не продавець. Тільки зверніть увагу,що є багато продавців,які роблять тільки на прожиття.А це всього-навсього десь 50% навару на товарі. Таким не заздрю,хоч і сам продавати не вмію. Чесні продавці на базарах вимирають. Бухаю далі.Один хрєн вранці на роботу. Не коловся ніколи і вам такого не треба.Такі довго не живуть.
 23. оП-Па.Оце я непогано зайшов. Це буде моя головна тема.Бахнув ще 100,запив пивом. А знаєте ви,що десь приблизно %30 товарів куплених на Чіпмейкері,а може і більше,продаються на базарах у тридорога ? А деякі товари куплені на базарі у незнаючих,продають на форумі удвічі доржче. Стараюся писати вірно,бо трохи пальці заплітаються.
 24. Мужики.Я трохи не зрозумів цю тему. Тут що,бухати можна ?