• Объявления

  • softm

   Изменения в правила   10.12.2018

   В правила барахолки добавлен пункт 3.11   3.11 Ограничение количества забронированных и неоплаченных лотов - по сроку пребывания покупателя на форуме: до 7-ми дней от регистрации - 2 лота до 30-ти дней от регистрации  - 5 лотов

Сергій Лавріненко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  176
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Сергій Лавріненко

 1. По звуку таких движков забыл сказать. Можно работать в квартире.
 2. Почему не дешевый ? Тот,что у меня дома просто отдам.Схема подключения тоже есть.Трансформатор,диодный мостик,схему придётся купить.Имеется в виду схема подключения.Самое дорогое трансформатор-примерно 400грн.
 3. Підтримую Олега з Чернівців. Дрібниці.Алюміній свердлити з керосином.Багато сталей буде потрібно свердлити зовсім не по таблиці.Але це спеціальні сталі,а не звичайна 45та.
 4. Не50 точно.Или 36 или 30 вольт.30 точно,но они выдерживают и 50.Дома такого нет,но очень хороший вариант для такой сверлилки.Есть один дома.пик 8 36в,0.3нм,1600об. Примерно мощность у него 150Вт,но для многих станков хватает.А до 6мм точно хватит.Тут у мастера фрезерный на таком двигателе работает. А пик12 точно зверский,в моё время их на ветростанции можно было ставить.Только времена меняются.
 5. Уточните,сколько оборотов и Вольт у такого движка ? Сам такие применял для некоторых изделий.
 6. Иванович.Ви праві.Теж перестав перекидати шківа і свердлю на мінімальних обертах.Але до діаметра мм5 треба свердлити обережніше.На 550Вт потрібно 40Мкф. Тут мені рекомендували поміняти на двигун 750Вт-900обертів,тоді точно проблем із свердловкою сталі не буде ніяких.
 7. Какая длина рейки ?
 8. Добрый день.Если и не живой,то я тоже бы забрал.Мой брат любит что-то делать с такой техникой.А в каком районе?
 9. Ціна нормальна.Я свій брав за 5т грн півтору року назад. Патрон можливо і треба поміняти.У мене китайський патрон але робить.
 10. Ми розмовляємо про техніку а не про політику.Політику поминать тут не потрібно.Почнеться тільки срач а не розмова про техніку.
 11. Подобається розсверлювати цековками.Дуже велика відміна від сверл.Гребуть як "німі".Цековкою на 17.5 швидше робити отвір ніж сверлом на 16.У мене 2м112,550Вт,на 220 з конденсаторами. І центровочний отвір треба робити на 0.1-0.2мм більше ніж направляючий діаметер цековки.Це не реклама а просто досвід у такій роботі.
 12. Я собі брав свинець на шиномонтажі (грузіки для дісків) по 35грн за кіло.Це було рік назад.Уточніть яка зараз ціна на прийомках брухту і таку ціну пропонуйте бортіровщикам.Яка там якість свинцю я не знаю.
 13. Растачивает на левых оборотах ?
 14. Не дивлюся на марку.Беру на базарі б.у диски діаметром 150-160мм за 8грн.Є Werk а більшість power flex.Так товщина у них 2мм але мені яка різниця,чим дома різати.Чи піти у лавку і купити 125мм за 20грн,хоч і товщина у нього 1мм.
 15. Не претендую за вірність відповіді. Зараз це просто кернер для розмітки свердловки.
 16. Андрій трохи вище писав.Всавляєте болваночку підходящого діаметра у глубину кулаків.Звісно,бажано,щоб вона була трохи рівненька.Рівномірно зажимаєте усі три кулаки.І робите виточку у передній частині кулаків.Довжина виточки у мене була 2.8мм.Це щоб майже ідеально торцювати шайбочки 3мм.Але перед виточкою сторцюйте кулачки,бо до них ви будете прижимати деталі дуже часто.І проміряти від кулаків товщину шайбочки буде легше.Діаметер виточки залежить від діаметру кільця підшипника.Наприклад: діаметр обойми у вас 30-25мм.Значить проточить ви можете при розточці діаметр 24-24.5мм.Діаметр обойми підшипника може бути любим,але залежить від того,який у вас різець.Вибачте,але маю на увазі,чи пролізе він туди чи ні. Мабуть,трохи незрозуміле тут понаписував.Вибачте.
 17. Точно.У мене на кулаках теж була виточка і вона дуже допомогала.Дрібні деталі з фланцем можливо робити без задньої бабки.І упор в патроні для центровки вже є. І розточувати кулаки треба не з кільцем на розжим а іменно так як написав Андрій.
 18. Треба розточувати.
 19. Суть розточки в тому,щоб деталь зажималася на краях кулачків,як можливо ближче до зони різання. Колись давно мене поставили на заводі на 1к62.Дали точити болти з шестигранніка.Після того,як я угробив кілька відрізних,токаря сказали мені розточити кулаки.І більше проблем не було. Наскільки пам,ятаю оберти були не дуже великі а державка розточного різця повинна бути міцною,бо там ударні нагрузки.
 20. З десяти см упустіть пластину на асфальт або бетон.Якщо буде шмяк то це "люмінь".Якщо "звук звонкий" то дюраль.Але один сорт люміня теж дає гарний звук.Не пам,ятаю,який.
 21. Ні.Передня і задня бабка повинні бути зв,язані одним фундаментом.Можливі варіації товщини фундаменту між бабками але це залежить від якості звареної арматури.Подібні інструкції колись писали зовсім не дурні люди.
 22. Десь 160=200мм. Не стоїть його брати. По ціні деревообробний,разів у десять дешевше.
 23. Не згіден.Масло допомогає не у всіх випалках.
 24. Довго не витримає.Але і робиться вона всього десь на місяців три експлуатації.З такою редукцією двигуна достатньо 0.7-1Квт.