Сергій Лавріненко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  296
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Сергій Лавріненко

 1. По микрометру примерно 0,12-0,13мм. Всегда может пригодиться для пришлифовки металла.
 2. Справа в тому,що і метал і скло шліфуються абразивом і поліруються полірітом.Це сходні процеси.Ще на початку того століття робили деякі дзеркала для телескопів із металу. Металісти використовують пасти для шліфовки металу,оптики використовують вільний абразив різних номерів по розміру.Так що метал теж можна пришліфовувати абразивом з водою. Я навіть після точила абразив не викидаю,він може знадобитися. А по темі,то це плани для приклейки хоч металу хоч скла і їх подальшої обробки.
 3. Так. Це скоріше всього плани для поклейки смолою оптичних заготовок для подальшої шліфовки та поліровки. Войлоком полірували лінзи ширпотребу. Астрономічну оптику полірують Полірітом на полірувальниках із спеціальної поліровочної смоли.
 4. Це ж мабуть молоткова фарба? Хаммерайт робить таку.Міцна і виглядить точнісінько так.
 5. У школі класі у сьомому патрон настольного токарного прихватив рукав моєї курточки.Чи верстат був слабенький,чи ремінець не натягнутий але рукою я зупинив оберти патрона.Може повезло. А 16к20 із дорослого мужика фарш зробить.І таке було,хоч і дуже рідко.Про таке не розголошували,бо було заборонено розказувати.У процентрах у нас були ТВ4 і по одному 1к62 і 1а616.
 6. Є прийомки де токарні та інше подібне обладнання приймають 12грн за кіло.Тільки треба знати де саме вони знаходяться.На десяток райцентрів може бути одна така прийомка. А цей верстат,якщо коштує 20-25т,то й нормально.І десь стільки і піде,щоб з нього зробити більш-менш робочий.
 7. Ціна металобрухту.На відновлення піде від 15т грн.
 8. Не бачу нічого такого,щоб для буржуйки не хватило 120мм діаметром труби. А от висоту димохода і чи треба його утеплювати,це вже по місцю треба дивитися.Поставив пічку у сараї,димохід трохи вищий односкатної покрівлі і не утеплений.Все працює і піч гріє нормально.
 9. Це модуль 1. Поміряйте між центрами двох зубів,повинно бути 3.2-3.3мм. У модуля 1,діаметер мінус два модуля і буде кількість зубів.
 10. А ещё такой будет ? Мне тоже очень надо.
 11. Теж підтримаю таке питання.Як на мене швидше підсунути рукою лещата для центровки майбутнього отвору із свердлом ніж ловити підкручуючи.
 12. Сверлю,тримаючи лещата рукою.Поки що ніяких проблем не було.У мене не серійне виробництво.Китайські теж є але це зовсім не то.
 13. Пружину можливо купити у DenisSl.Собі брав у жовтні.Нульова і недорого. Звісно,якщо вони є.
 14. У знайомого В3й і пройшов півтора мільона. На розборках теж не знаєш,що купиш.Мабуть піду я на Фольксваген форум шукати двигуна,тільки гроші треба підназбирати.
 15. Є тільки такий код: WVWZZZ3AZRE112833
 16. Дякую.А взагалі чи може газова установка вбити двигун,якщо у ньому гідрокомпенсатори ? А то мені деякі кажуть,що твій двигун вбила газова установка.
 17. Стоять гідрокомпенсатори. На СТО,де перевіряли компресію,сказали,що капіталка обійдеться в 30 000грн. Чи можливо обійтися меншою кров'ю ?
 18. Так,по началу мені і казали гідрокомпенсатори,це зараз написав клапана.Але стукали вони давно.
 19. Прошу прощения.У меня вопрос по двигателю. Фольксваген В4,универсал.1.8ми,94г,пробег 380т. Клапана стучали ещё 100т.км назад.5т.км назад поставили мне газовую установку.До установки газа была вибрация двигателя при глушении,но не сильная. Теперь стала значительной.Проверили компрессию.В одном цилиндре 11 а в остальных по 6. Посоветуйте,что делать.Боюсь даже выезжать.
 20. Так дивлячись на розрахунки з економією на 4т грн,питаю сам себе:А чи стоїть воно того ?
 21. Якщо і другі дверцята відчиняються,то поробити металеві полиці і буде звичайний інструментальний шкаф,як колись були на заводах.
 22. Добрый день.Если не заберёт первый,кто забронировал,то заберу.Тоже нажал бронь,но поздновато.
 23. Там бухта колючки не ржавої,може комусь знадобиться у хазяйстві.
 24. А какой там диаметр патрона ? Не смог понять.И какой высоты резец можно зажимать?
 25. Ну,если зуб болит то систематичекие нажимания пальцем под нижней челюстью,временно боль снимают.