Сергій Лавріненко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  96
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Сергій Лавріненко

 1. Два голи у мене під великим сумнівом.
 2. Хазяън теми.Бери.Його вага приблизно 2250.Забирай,хоч і старенький але це іжачок. Балакав з людьми,дуже довольні таким станком.У такому вигляді можна брати за 20-40т
 3. Якщо це іжак-400,то зразу знайшов дві ссилки,перша точно кацапський форум,але там є цікава інформація. Помогите опознать токарный (ИЖ Т-400, он же 1623) - Металлический форум І друга ссилка. Универсальный токарно-винторезный станок ИЖ-Т-400 (1623)
 4. Мій знайомий взяв 1А616. Найняті люди пошабрили станину(не до кінця) і поміняли підшипники.Такий ремонт обійшовсяся у 500 убитих єнотіків. Стоїмість залежить від рук і голови(вірніше,що в голові взагалі присутнє).
 5. Направляющие "ступеньками на глаз не проверишь". По внешнему виду из него ещё можно сделать человека. Если за него отдашь 10-20т грн,то вложишь в ремонт ещё 20-40т грн.Внутри смотреть надо. Извини,на таком станке не работал.Патрон на 250 ? Может,кто подскажет,что за зверь ?
 6. Кулаки обычно растачивают.Раньше мы так и делали. Расточка кулаков производится в родном патроне кулаков. Просто фрезернуть ничего не даст.
 7. Богдан.В яку ціну тобі віддали за кг ?
 8. Проточені кулаки зажимають деталь не всередені патрона а іменно там,де треба відрізати.В убитих кулаках деталь зажимається десь там усередині а у місті відрізання буде биття.Оце биття деталі і призведе до поломки відрізного.Спробуйте відрізати пруток Д 16-20мм у 100мм від кулаків.Будуть цікаві ефекти. Не претендую на абсолютну правду.Але коли розточив кулаки,відрізні різці чомусь перестали ламатися.Це було давненько,сперечатися ні з ким не буду.Факторів до біса багато але мені це тоді допомогло.Вибачте за оф-топ.
 9. Якщо старенький патрон і не розточені кулаки,то відрізні і будуть ламатися у першу чергу.Було таке,як тільки прийшов на завод і мене поставили на убитий станок. sergio35.Взяв би любі різці.На 99% до середи у мене повинен з.явитися ТВ-320.Дякую.
 10. Мені повинні взяти такий самий станок.Буду слідкувати за темою.
 11. Дякую Віктору777.Просвятив мене про цей станок.Розказав про деякі нюанси.А може і зовсів не "деякі".Взавтра під вечір напишу. Дякую.Трохи вже зрозумів.Надіюся,що дорого не візьму. Трохи пізніше напишу.Дякую. Запитання будуть вже взавтра.
 12. По ціні металобрухту він буде коштувати десь 6т.В інтернеті може коштувати до 40ка т. На що звернути увагу при огляді верстата ?
 13. Есть возможность купить ТВ-320П без патрона.Пока видел только фото с телефона.Вроде не убитый.Завтра постараюсь его живьём посмотреть.Стоит ли за него отдать 20т.Понимаю,что вопрос риторический.Но завтра придётся принимать решение без вашей помощи.Без интернета. Износ направляющих посмотрю,коробку,ходовой винт тоже.На что ещё обратить внимание ?
 14. Така виливка на 960 повинна витримати із зовсів невеликим запасом.Справа у в опоці-жестянці. Коли точив ,були відмінності в обробці зовнішнього діаметру і діаметру внутрішньго посадки ременя?Можливо при обробці зонішнього краю він трохи кришився ?
 15. Богдан.Гарна робота.Мабуть я випустив щось із виду. Який діаметр цього шківа? Виливав у земляну опоку? Точив на свойому малому? Які оберти будуть на шківі?
 16. Цена за коммплект ? В описании не понятно.
 17. Трещётка рабочая ? При измирении показывает тот же цифровой размер или гуляет ?
 18. Про ресору вище упоминали,от і написав. Здивований почути слово абразив.Невже ви щось знаєте про шліфовку астрономічної оптики ? Абразивом і сталь шліфують,тільки про це оптики знають а металісти ні. У свій час не зміг просвердлити пластини 9ХФ і віддав на завод.Там з кіслотою отвори зробили. А зараз маючи шурік і вдома можливо любі сталюки свердлити.
 19. Алмазну пасту використовувати не обов,язково.Замість неї беріть залишки від наждака з водою.Трохи довше а результат той самий.Подібними корончатими свердлами свердлять як сталь так і скло. Рессору випрямити легко кувалдою тільки на дереві. Гарні ножички вийшли.
 20. Продавай за таку ціну,тільки інтерферограму закинь,будь ласка. Коли друкують (скобочки),зразу розумію,скільки років особняку.
 21. Ви зовсім не знаєте ціни.Тим паче другого класу. Дам 600 за всі.
 22. Просто інформація.Може комусь треба.На нашому форумі купив шабера.Заводський,нульовий,муха не сиділа.Давно хотів,"Довольный,как слон". Сергей.Що там у тебе із колоною і стаканом ?
 23. B18 ?
 24. Через жопу на ньому робили. Не знімай стакан ні в якому випадку. Грубо зніми на точилі виставляючись по колонні.Тіпа горізонта. Потім доводка або на фрезерном або руками. Яка б---ь так ухайдохала станок ?
 25. А коли коли колона була прикручена було 90 градусів ? А навіщо знімати стакан для фрезеровки,коли по довжині колони виставитись буде легше. AV. На кресленнях перечеркнуті два отвори.Це вірно,там вони зовсім не потрібні.