Бескид

Користувачі
  • Продажи

    1/5
  • Покупки

    0/0
  • Публікації

    225
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    3
`

Бескид останній раз здобув день на лютого 25 2023

Бескид має найбільш улюблений контент!

Репутація

134 Відмінна

Про Бескид

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження

Персональна інформація

  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    Тарас
  1. Можу тільки поспівчувати і зі ще більшим завзяттям працювати на нашу Перемогу.
  2. Всім дякую за відповіді. Ще раз уважно придивився до тієї вібрації і зробив висновок, що все нормально. Це скорше подібне на гул, ніж вібрація, тому двигун залишається, робота продовжується.
  3. Купив новий двигун АІР71 1,1кВт харківського виробництва. В оригінальному виконанні з конденсатором для підключення до мережі 220В. Продавець зробив демонстраційний запуск і запевнив, що легка вібрація, це нормально при підключенні до однієї фази. Я згодився, двигун забрав, а тепер мене гризуть сумніви. Легка вібрація це дійсно нормально, чи він має стабільно працювати, що монету на торець можна ставити?
  4. Повідомлення видалено автором.
  5. Болгаркою, зваркою в гаражі не працюю. Навіть зимою з такими справами виходжу надвір. А робочого стола, щоб там працювати не мав. Потрібний був мобільний верстачок, щоб в разі потреби викотити, прикрутити тиски, зробити що треба і закотити назад. Нормальні тиски ще не придбав, тому ті що є, для ілюстрації.
  6. Я його полакував. Але можна і епоксидкою. Це чистий експеримент на тему, чи потрібне таке щось в гаражі, чи потрібно щось удосконалити...
  7. Пофарбував і ґріндер отримав завершений вигляд.
  8. Я не хотів більше роликів монтувати, бо двигун і так слабенький. А на сповзання стрічки багато факторів впливає, - і сила натягу і паралельність осей і жорсткість конструкції і форма бочки... У мене ще мертво не стоїть, часом сповзає, але не критично. Дійсно, для великого об'єму робіт потрібний потужний двигун, але у мене була ціль побудувати діючу модель, невитрачаючи багато грошей. Вже тепер, осягнувши деякі нюанси, можу замахнутися і на потужніший апарат. Залишилося випробувати цей в роботі, зрозуміти, чи він мені, взагалі, потрібний...
  9. Задумав гріндер собі зробити. Переглянув купу роликів і вирішив пробний екземпляр робити в економрежимі. Двигун взяв, який роками чекав своєї долі. 380 Ват, ніби небагато, але вже є. Далі почав конструювати, виходячи зі стрічки на 900мм. Потім виявилося, що такої нема в Епіцентрі, є 610мм. Креслення змінив, виколупав лист товщиною 6мм, але шириною тільки 230мм. Ліплю з того, що є. На завісу кріплення натяжного ролика використав шматочок товщиною 10мм. Ведучий шків виточив з дерева. Натяжний ролик зробив з двох муфт поліпропіленових, в які запресував два 201 підшипники. Перший ескізний варіант вийшов такий. Виявилося, що натяжний важіль під таким кутом погано працює. Потрібно його розташовувати горизонтально. Для цього до опорної пластини приварив кусок профільної труби. Наступний ескіз був такий. Але тепер почалася війна з постійно сповзаючою стрічкою. В процесі боротьби був зроблений другий натяжний ролик (в першому бочка була ближча до кулі), важіль натяжного ролика подвоївся в товщині (був 4мм, приварив ще одну смугу на 4мм), ліквідував люфт в завісі натяжного ролика і доставив натяжну пружину. Остаточний варіант виглядає так. Залишилося пофарбувати, але це вже після потепління.
  10. Гарно зроблена робота тішить довго. Я про будову. Таку річ залишити після себе не встидно. Питання про обробку дерева переробкою. Знаю, що нафтою навіть гонту обробляли. А як воно в плані пожежобезпеки? Успіхів в продовженні справи!
  11. Для того, щоб використати болгарку, як легке точило. Дивитися з 8.29
  12. Всі критики були праві. На металевих елементах утворювався іній, аж бігом. Таке враження, що зима образилася на те, що позакривав ворота фанерою і на тих мізерних металевих виступах інію було більше, ніж будь-коли. Фанера трохи намокла в кутках, але не критично. Нічого не змінюю. Наступною зимою буду знов спостерігати. Тепер про нове. Підгледів в одного американця кріплення для болгарки. Зробив собі. Все елементарно.
  13. В результаті, через 6 місяців з дня подання заяви, користувався електрикою. І тут неочікувано з січня 2020 знизили тариф за підключення. Було 3000,00 за Квт/год, стало 1500,00 Сусіди оживилися (коли я тягнув електрошафу, кабель 70м - нікому не було потрібно), подали заяви і в результаті вже рік не можуть підключитися... Виходить, що менша цифра на ціннику не завжди означає дешевше
  14. Люди часом шалені речі викидають. Ось і мені вдалося знайти скарб. Половина стільниці столітнього столярного верстака. Бук, товщина 80мм, ширина 300. Для вуличної лавки те, що треба. Було. Стало
  15. До цього часу, без утеплення, небагато було інею. Тепер, коли площа холодних елементів стремиться до нуля, цього інею має бути мізерна кількість. Хоча фанеру обробив з двох сторін і зробив технологічні отвори, щоб в разі утворення конденсату, він мав вільний вихід. Перезимуємо, побачимо.