стани

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  23
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О стани

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Херсонська область
 • Имя Пользователя
  Іван

Настройки Барахолки

 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

101 просмотр профиля
 1. На ці станки ще можна найти деталі, практично всі шестерні підходять від 6н81, про це навіть в паспорті написано... По механіці мені теж дісталося, але не багато, тому в темі й не описував, там весь ремонт зрозумілий інтуітивно. Цей станок Ви робите для себе. Навряд чи після закінчення ремонту Ви будете перед початком роботи забувати перевірити рівень мастила в коробках чи залишити не змазаними направляйки, чи кинете щось важке на лице стола, не приберете після роботи, чи зробите ще щось подібне. Завжди казав, що для всіх станочників, без виключення, мав би бути в період навчання невеличкий ознайомчий курс по ремонту станків, включаючи шабровку, хоча би примітивно пришабрити пару деталей та перебрати якусь коробку станка, яка працювала без змазки та на недопустимих режимах. Може тоді вони більш уважно ставилися б до обладнання, на якому працюють, і, як наслідок, нам дістались би станки в кращому стані... Станок з дуже великим запасом по міцності, якщо його довести до робочого стану і відноситися нормально, то його вистачить ще не на один десяток років. Так, часом не вистачає подвижної пінолі та повороту голови, але взамін цього отримуємо велику жорсткість конструкції, що для фрезера важливо. І підставку біля нього треба, високий він, замінити інструмент зросту не хватає... А так гарна машина, мені подобається. Так, він морально застарів, але для не частих робіт дуже виручає, та й станків з кожним днем більше не стає... У Вас все вийде!
 2. Швидше всього, Ви знайшли мою тему, більше там, здається ніхто з геометрією такого станка не грався... Про розбір консолі писав дійсно мало, механіка там не складна, більше цікавили питання геометрії. Та й коробки консолі були практично не зношені, двигуна не було мабуть давно, стояла на його місці заглушка на шпильках кріплення двигуна. Вручну по вертикалі його ганяти бажаючих було мабуть не багато, а от горизонтальним направляйкам дісталось добре, як і лицю стола...
 3. Андрій, на своєму станку витягував одним цілим, спочатку демонтувавши гвинт підйому консолі разом з опорою. Не дуже зручно, але по іншому, схоже, ніяк...
 4. Маю такий станок, тема по реставрації є на старому Чіпі, займався геометрією станка, зараз станок робочий. В шпінделі ісо-40. Станок дуже жорсткий, зроблений з великим запасом. Із мінусів (на мою думку)- для заміни інструмента поряд із станком має бути підставка, високуватий він. В усьому іншому мене задовольняє, простий в ремонті, може, не такий зручний, як більш нові версії, але роботу свою він робить.
 5. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Стіл для деревообробки, кріпиться на сверлильний або інший станок. Хід у двох площинах приблизно 140мм, привід за допомогою важеля і зубчатої рейки з фіксацією в вибраному положенні. Ластохвости з регулюванням вибору люфта. Зверху поворотна площадка діаметром приблизно 280мм, з фіксацією і прижимом виробу ( брусок для прикладу). В роботі не була, ставлю стан б/к, є сліди зберігання. Придбав, щоб робити заточний для фрез, але ця конструкція для заточного геть не годиться, тому й продаю. Фото зроблю, на запитання відповім.

  6,499.99 UAH

 6. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Сломан / испорчен

  Задня бабка невідомого токарного, придбав разом із старим токарним станком, попередній власник встановив її на той станок, перед тим позрізавши непотрібне на його думку та насверливши отворів. Тому й ставлю зламана. Піноль відчутного люфту немає, ходить плавно, конус Морзе 3, стан конуса задовільний, є декілька кільцевих слідів від прокручування, виштовхувач інструменту працює. Під відновлення або кому як треба. Висота центру приблизно 155мм, якщо правильно заміряв. Виставляв її на обмін на ЗБ від УДГ, але пропозицій не було, тому виставляю на продаж. Більше фотографій в моїй темі про обмін, тут закріпити більше фото не можу. На питання відповім, необхідні фото зроблю.

  950.00 UAH

 7. Тему можна вважати закритою, бабка переміщена на продаж в Барахолку. Не можу знайти як закрити тему, якщо модератори зможуть, хай закриють її від нових повідомлень
 8. Підніму тему, додам трансформатор, приблизні розміри на фото, робочий. Напругу на вторинній обмотці сфотографував разом з приладом, але забув записати, а зчитати показники з такого ракурсу важко, тому переміряю ще раз... Трансформатори два штуки, на обмін поки один, на вибір, вони одинакові.
 9. Додам лічильник обертів, робочий, стан на фото.
 10. Додам декілька тахометрів та приводів до них, один від трактора, механічний, інший електричний, до 2000 об/хв, з приводом, та два просто два привода.
 11. Підніму тему, додам. Фотореле, стояло, здається, на лінії розливу мінеральної води, мабуть, для підрахунку кількості пляшок. Лінію відправили в лом, навіть не змонтувавши, встиг зняти пару таких реле. Принцип роботи простий- фотопередавач (лампочка із лінзою) і фотоприймач. При пересіканні променя спрацьовує проміжне реле, на контакти якого можна почепити виконавчий механізм... Також є шляховий вимикач із привода задвижки, з передаточним числом 1 до 50, якщо вірити напису на кришці, сам не перевіряв. Всередині три кінцевика, один з приводом від тросика, два інших приводяться в дію кулачками, які можна виставити на валу в потрібному положенні. Сам корпус алюмінієвий, кришки пластикові.
 12. Цанговий патрон поїхав далі, в місто Ківерці, до Олександра...
 13. Доброго часу всім. Отримав посилку від Олександра, дуже вдячний за презент. Декілька фото, щоб було зрозуміло, що станок є, і є недавно придбана фреза, потрібно виконати деяку роботу, фрезу придбав, а оправку думав зробити сам, і випадково натрапив на тему Олександра. Щодо патрона, цанг у мене до нього немає, і, як раніше і казав, він мені навряд чи пригодиться, тому напишу в приват користувачу ogitika, він цікавився цим патроном, і якщо він згоден, патрон поїде далі по країні... Ще раз подяка автору теми, він дуже мене виручив!
 14. Доброго дня. Не відмовився б від оправки Ісо- 40 під посадку 27мм... Патрон мабуть не потрібен, один у мене є, може ще кому знадобиться...
 15. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Назвав координатним столом, хоча може сильно гучна назва... Переміщення обох частин важелями з допомогою зубчатої рейки, переміщення кожної на 140мм. Переміщення по ластохвосту, з можливістю вибора люфта і фіксаціі в любому проміжному положенні за допомогою невеликих важелів. Верхня частина поворотна, з частковою ( не по всій поверхні) градусною шкалою, діаметром близько 280мм., також можна зафіксувати, на фото видно прижим. На поворотній частині є прижим для бруска, брусок на фото для прикладу. Сама приспособа кріпиться двома т-подібними гвинтами до столу необхідного ( сверлильного) станка. Потрібні розміри зніму і сфотографую додатково. Стан ставлю б/к, хоча приспособою не користувалися. Придбав як основу під заточний для фрез, але подача важелем тут не годиться, а деревообробкою не займаюсь....

  6,999.98 UAH