Юра механік

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  48
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Нулевая

1 подписчик

О Юра механік

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 07.05.1989

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Малин
 • Имя Пользователя
  Юра
 1. Ось уже цілий рік пройшов і я вирішив продовжити тему. За цей час багато вдалося зробити, але про все по порядку. Після того як був відмитий і запущений станок я переключився на будівництво майстерні, але добудувати її не вистачило фінансів. І я поїхав на півроку до Польщі трохи підзаробити. Повернувшись була добудована майстерня і найголовніше підключено 3-х фазну напругу. Зараз освоюю майстерню та потроху починаю робити деякі замовлення.
 2. Не відразу зрозумів як реалізувати, думаю на ньому і зупмнюсь. Дякую за підказку.
 3. УДГ на поворотному в теорії можливо, але на 675-му думаю дана конструкція непоміститься. Про ручні методи, замовник попередив, що вони неприйнятні з естетичних міркувань.
 4. Замовлення на 16 штук, поки що. Думаю ЧПУшники за таку кількість невізьмуться.
 5. Поперечні канавки нарізані по радіусу 8, а таким способом наріжуться по R25, якщо я вас правильно зрозумів. Дякую за підказку. На роботі питав токарів то сказали, що таке може зробити тільки ЧПУ)
 6. Доброго всім вечора, потрібно виготовити деталь, а саме ролик для розкатування вологого картону. Матеріал латунь Л68. Маю токарний та фрезерний верстати. Підкажіть як таку деталь можна виготовити? Трохи уточню, як можна зробити таку накатку?
 7. Я новою поштою доставляв тв-4, упаковував вдасник. То все приїхало без нарікань.
 8. Особисто я з тв-4 пересів на 1Е61ВМ, і дуже цьому радий, але спочатку розглядав варіант 1к62 та йому подібних.
 9. Ось такий молот кому треба? Віддають по 10грн/кг. Житомирська обл. м.Малин прийомка на тухачевського. Якщо кому цікаво то скину координати на карті.
 10. Дізнався я ціну, продають метал по 10 грн/кг. Так-як він важить біля 3 тонн, то трохи завелика сумма виходить.
 11. Скоріше за все ви праві і він побував на боку. Дізнаюся за ціну і якщо що то дам знати.
 12. Ще фото, щоб картина стала повнішою.
 13. Вибачайте за наглість), може марку підкажете яб погуглив що до чого.
 14. Доброго всім часу доби. Щоб не створювати ще одну тему, якщо ніхто непроти, напишу сюди. Проходив повз пункт прийому мет лому, і побачив ось таку штуку. Дайте пораду чи можна його відремонтувати, чим хороший, або чим поганий молот? Чи варто зв'язуватись?
 15. Та я особливо з цим вирішив незаморочуватись. Просто час від часу протираю де масло натекло. А взагалі ваша правда тече скрізь, особливо якщо попрацювати більше двох годин підряд.