• Объявления

  • softm

   Внимание пользователям! Уточнение правил!   20.04.2019

   В качестве меры защиты от мошенников (есть как минимум еще один пострадавший) вводится правило -  4.2. 
   Вкратце. Вся торговля на форуме - проводится через "барахолку" с применением признака "приватного лота".  ЧЗТВ 100 и 101.
   Жалобы на сделки не прошедшие через "барахолку" администрацией форума не рассматриваются. Никак.

Юра механік

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  55
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Нулевая

1 подписчик

О Юра механік

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 07.05.1989

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Малин
 • Имя Пользователя
  Юра
 1. А креслення є?
 2. Дякую за інформацію. Якщо станок підключено, то я так розумію найкраща перевірка це прострогати якусь залізяку з достатньо великим припуском. І оцінити поверхню плюс слухати під час роботи чи немає якихось сторонніх звуків.
 3. Доброго всім дня. Можливо дурне питання, але як перевірити поперечно строгальний станок? Токарний знаю, в першу чергу дивишся на направляючі, потім шпиндельні підшипники, далі відкрити коробку передач. А в строгальному, що і де там треба перевіряти на знос? Можливо є така тема то підкажіть де дивитись.
 4. А ви по моїм розмірам нарізати заготовок можете?
 5. Ця проблема є в кожному (не новому) станку. В мене теж щось подібне, краще вишабрити ніж терти абразивом, хоча я цього робити не буду. Дуже рідко я заїжджаю в те місце. А на рахунок підтікання масла, я просто зробив піддони під всю пб і періодично його вичерпую. В моєму станку дуже сильно тече масло з шпинделя на зворотних обертах, мабуть там різьба масловідбійна, хоча на кресленні не видно.
 6. Дякую. На рахунок табличок треба, але то пізніше. Двигун планую міняти десь через пів року, треба ще частотник купити, якщо ще буде актуально то я вам дам знати.
 7. Причин, особисто для мене, викинути коробку і встановити прямий привід і частотник декілька. По перше вона дуже шумна, а так як приміщення невелике то це створює певний дискомфорт. По друге постійне підтікання масла. І якщо встановити двигун кіловат на 5 то думаю крутного моменту вистачить. Так малі оберти вмикаються на передній бабці тож ця функція залишиться.
 8. Ось уже цілий рік пройшов і я вирішив продовжити тему. За цей час багато вдалося зробити, але про все по порядку. Після того як був відмитий і запущений станок я переключився на будівництво майстерні, але добудувати її не вистачило фінансів. І я поїхав на півроку до Польщі трохи підзаробити. Повернувшись була добудована майстерня і найголовніше підключено 3-х фазну напругу. Зараз освоюю майстерню та потроху починаю робити деякі замовлення.
 9. Не відразу зрозумів як реалізувати, думаю на ньому і зупмнюсь. Дякую за підказку.
 10. УДГ на поворотному в теорії можливо, але на 675-му думаю дана конструкція непоміститься. Про ручні методи, замовник попередив, що вони неприйнятні з естетичних міркувань.
 11. Замовлення на 16 штук, поки що. Думаю ЧПУшники за таку кількість невізьмуться.
 12. Поперечні канавки нарізані по радіусу 8, а таким способом наріжуться по R25, якщо я вас правильно зрозумів. Дякую за підказку. На роботі питав токарів то сказали, що таке може зробити тільки ЧПУ)
 13. Доброго всім вечора, потрібно виготовити деталь, а саме ролик для розкатування вологого картону. Матеріал латунь Л68. Маю токарний та фрезерний верстати. Підкажіть як таку деталь можна виготовити? Трохи уточню, як можна зробити таку накатку?
 14. Я новою поштою доставляв тв-4, упаковував вдасник. То все приїхало без нарікань.
 15. Особисто я з тв-4 пересів на 1Е61ВМ, і дуже цьому радий, але спочатку розглядав варіант 1к62 та йому подібних.