Юра механік

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  42
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

1 подписчик

О Юра механік

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 07.05.1989

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Малин
 • Имя Пользователя
  Юра
 1. Я новою поштою доставляв тв-4, упаковував вдасник. То все приїхало без нарікань.
 2. Особисто я з тв-4 пересів на 1Е61ВМ, і дуже цьому радий, але спочатку розглядав варіант 1к62 та йому подібних.
 3. Ось такий молот кому треба? Віддають по 10грн/кг. Житомирська обл. м.Малин прийомка на тухачевського. Якщо кому цікаво то скину координати на карті.
 4. Дізнався я ціну, продають метал по 10 грн/кг. Так-як він важить біля 3 тонн, то трохи завелика сумма виходить.
 5. Скоріше за все ви праві і він побував на боку. Дізнаюся за ціну і якщо що то дам знати.
 6. Ще фото, щоб картина стала повнішою.
 7. Вибачайте за наглість), може марку підкажете яб погуглив що до чого.
 8. Доброго всім часу доби. Щоб не створювати ще одну тему, якщо ніхто непроти, напишу сюди. Проходив повз пункт прийому мет лому, і побачив ось таку штуку. Дайте пораду чи можна його відремонтувати, чим хороший, або чим поганий молот? Чи варто зв'язуватись?
 9. Та я особливо з цим вирішив незаморочуватись. Просто час від часу протираю де масло натекло. А взагалі ваша правда тече скрізь, особливо якщо попрацювати більше двох годин підряд.
 10. Як на мене то досить достойний результат і я на цьому зупинився, але все залежить від вашого ступеня перфекціонізму) А під прижимні планки то я недумаю що це багато бо їх до упору ніхто незажимає.
 11. День добрий. Власників С1Е61 більшає, це добре буде з ким досвідом обмінюватись. В мене С1Е61ВМ вже пустив першу стружку, але поки двигун ввімкнений в 220 через частотник 2.2 кВт (двигун рідний) тож трохи слабоватий по сталі. До речі частотник дніпропетровський користуюсь ним вже два роки і нарікань жодних.
 12. Так двигун рідний, працює таксобі але працює і запускається на всіх швидкостях. Під навантаженням ще невипробовував. Частотник залишився від тв 3 і тепер тимчасово їм користуюсь поки підводиться 380.
 13. Підключав дуже просто маслостанцію через конденсатори, а головний двигун через частотник. Тільки частотник довелося підключити зіркою, хоча в інструкції написано трикутником, бо токи настільки великі було що вибивало ошибку. Частотник українського виготовлення підключається в одну фазу а крутить трифазні двигуни і видає 2.2кВт. На рахунок кутника подивлюсь хоча я його і нерухав.
 14. Ще один плюс цього сайту, що там деколи трапляється інструмент радянських часів, але абсолютно новий і по дуже приємних цінах.
 15. Земляки значить то добре якщо щось можна виручити одне одного( хочаб з інструментом), Тай поспілкуватись з людиною яка живе нетак і далеко приємніше . Я особисто якщо купую інструмент під конкретне замовлення то беру на сайті інструментсервіс, за показниками ціни і якості мене влаштовують, деколи друзі та знайомі приносять те що в гаражах завалялось, і кудиж без ОЛХ.