Юра механік

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  50
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 Нулевая

1 подписчик

О Юра механік

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 07.05.1989

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Малин
 • Имя Пользователя
  Юра
 1. Дякую. На рахунок табличок треба, але то пізніше. Двигун планую міняти десь через пів року, треба ще частотник купити, якщо ще буде актуально то я вам дам знати.
 2. Причин, особисто для мене, викинути коробку і встановити прямий привід і частотник декілька. По перше вона дуже шумна, а так як приміщення невелике то це створює певний дискомфорт. По друге постійне підтікання масла. І якщо встановити двигун кіловат на 5 то думаю крутного моменту вистачить. Так малі оберти вмикаються на передній бабці тож ця функція залишиться.
 3. Ось уже цілий рік пройшов і я вирішив продовжити тему. За цей час багато вдалося зробити, але про все по порядку. Після того як був відмитий і запущений станок я переключився на будівництво майстерні, але добудувати її не вистачило фінансів. І я поїхав на півроку до Польщі трохи підзаробити. Повернувшись була добудована майстерня і найголовніше підключено 3-х фазну напругу. Зараз освоюю майстерню та потроху починаю робити деякі замовлення.
 4. Не відразу зрозумів як реалізувати, думаю на ньому і зупмнюсь. Дякую за підказку.
 5. УДГ на поворотному в теорії можливо, але на 675-му думаю дана конструкція непоміститься. Про ручні методи, замовник попередив, що вони неприйнятні з естетичних міркувань.
 6. Замовлення на 16 штук, поки що. Думаю ЧПУшники за таку кількість невізьмуться.
 7. Поперечні канавки нарізані по радіусу 8, а таким способом наріжуться по R25, якщо я вас правильно зрозумів. Дякую за підказку. На роботі питав токарів то сказали, що таке може зробити тільки ЧПУ)
 8. Доброго всім вечора, потрібно виготовити деталь, а саме ролик для розкатування вологого картону. Матеріал латунь Л68. Маю токарний та фрезерний верстати. Підкажіть як таку деталь можна виготовити? Трохи уточню, як можна зробити таку накатку?
 9. Я новою поштою доставляв тв-4, упаковував вдасник. То все приїхало без нарікань.
 10. Особисто я з тв-4 пересів на 1Е61ВМ, і дуже цьому радий, але спочатку розглядав варіант 1к62 та йому подібних.
 11. Ось такий молот кому треба? Віддають по 10грн/кг. Житомирська обл. м.Малин прийомка на тухачевського. Якщо кому цікаво то скину координати на карті.
 12. Дізнався я ціну, продають метал по 10 грн/кг. Так-як він важить біля 3 тонн, то трохи завелика сумма виходить.
 13. Скоріше за все ви праві і він побував на боку. Дізнаюся за ціну і якщо що то дам знати.
 14. Ще фото, щоб картина стала повнішою.
 15. Вибачайте за наглість), може марку підкажете яб погуглив що до чого.