crazytechnics

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  27
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Нулевая

О crazytechnics

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Посетители профиля

545 просмотров профиля
 1. может nRF24L01 + мк, например ардуино некоторое готовое решение с просторов
 2. В ролях: древній АТХ із мікросхемою маркуванням 2003 та регулятор на 555 таймері. Отож, видалась нагода, так би мовити, задокументувати виготовлення зарядного пристрою для 12В акумуляторів або інакше- процес утилізації застарілого комп'ютерного заліза. Конструкція не одноразово втілювалась в життя без нарікань на працездатність. Сама тема не актуальна, не популярна, але заслуговує на існування особливо в настільки простому виконанні. В своє виправдання можу додати просте бажання вільного поширення більш-менш корисної інформації, плюс освітити деякі технічні моменти в своєму, тобто, безграмотному баченні. https://crazy-technics.blogspot.com/2019/06/blog-post.html
 3. Привітання усім причетним! Най електрони та хвилі бігають тільки в загаданому напрямі!
 4. ПД ЛРзБ-5 (пристрій декоративний лампа різнокольорова з бульбашками п’ятитрубна) виготовлений для естетичного задоволення, гіпнотичної (залипаючої) дії, може використовуватись в медитативних цілях, спрямований на заспокоєння або просто звернення на себе уваги.
 5. Достеменно не відомо нахіба, можливо того шо в Юпітера настала якась фаза, зібрав індикатор і розібрав двигунця. Пристрій простий мов двері, якщо не колупуватись до режимів роботи транзисторів та схемотехніки то працює без підсрачників та милиць. Основну інформацію по конструкції, а також схеми з платами можна дивитись тут.
 6. Так, для зменшення похибки використовують декілька варіантів чи приладів. Для одноразового використання можна "викрутитись" із метою заощадження кровних. У випадку постійної необхідності однозначно за пристрій!
 7. Способів багато. Можна міряти індуктивність, можна міряти опір (бажано міліомметром, або за допомогою приставки до мультиметра), можна міряти наведену напругу на обмотках підключаючи їх почергово до, скажімо, низьковольтного трансформатора, можливо при цьому доведеться погратись із замиканням магнітопроводу. Ще на думку спадає імпровізований коливальний контур із задаючого генератора в навантаження якого підключається обмотка, а паралельно їй ставиться конденсатор. Якоря перевіряють осердям із вібраційних насосів, або просто дроселем із розімкнутим магнітопроводом. Статор можна й так
 8. Орієнтовно від третини до половини ринкової. Гарний рівно настільки наскільки показано у відео. Схема зі статтею. Практичне використання бачиться не зручним. Є й інші методи перевірки, можливо підійде якийсь інакший.
 9. Можливо відео підійде замість малюночка... По цифрам невідомо, що саме менеджери мали на увазі "определяет область замкнутых витков от 1 до 800", чи то кількість короткозамкнутих витків, чи кількість витків обмотки в яких гарантовано пристрій покаже КЗ. Як на мене дані цифри ні про що.
 10. Вас цікавить виготовлення, конструкція чи використання?
 11. На мій погляд підійде невелика додаткова схема для вимкнення навантаження у випадку КЗ типу такого. Є варіант нічого не вигадувати, а придбати готовий модуль перетворювача для орієнтиру, в ньому є регулювання вихідного струму, тобто його обмеження, також є регулювання вихідної напруги, допустимий нагрів данного модуля при вихідних 3А, 5А краще не навантажувати на тривалий час, також слід вважати що є подібні модулі без регулювання струму, ті не дуже люблять КЗ. Можна вибрати потужніший, також є підвищуючі напругу перетворювачі.
 12. Наварювання на зношену частину, також, хороший варіант, особливо у випадку критичності вищезгаданих тріщин. Тільки варто звертати увагу на перегрів наварюваного металу у випадку використання зміцнених матеріалів, бо відпускається. У випадку ж використання високовуглецевого матеріалу, для ріжучих кромок, кращим буде варити електродами типу УОНІ, так як від звичайних АНО з'являються вже холодні тріщини самого шва, особливо при габаритних елементах.
 13. Наплавляв ріжучі кромки ковшів і їх зубів, покритими електродами. Марку не скажу та вирізняються вони значно потовщеним покриттям в порівнянні зі звичайними АНО, МР, також покриття має характерний металевий блиск і є струмопровідним. Наплавка проводилась в нижньому положенні (в іншому наплавлений метал стікає) без дотримання температурних режимів. Наплавлений метал може давати тріщини, як при кристалізації так і при охолодженні, можливе повне відлітання наплавленого матеріалу. Тріщини здебільшого поверхневі , поперчні і знаходяться в наплавленому, але можуть проникати й глибше в основний метал. Наплавляв в основному за один прохід, при збільшенні проходів зростає ймовірність появи тріщин. Самі тріщини гарно переплавляв АНО-21. Подальша термообробка не проводилась. Наплавлений метал мав твердість «напилок не бере». Прутками сормайту наплавляв також всіляку всячину, прийнятний результат з набагато меншим виникненням тріщин давав спосіб з використанням сормайту, як матеріалу присадки. Тобто брав звичайний АНО-21, АНО-4 та ним плавив сам пруток, і цю кашу гарно розвазюкував по основному металу. Чавунні деталі землеобробної техніки наплавляв спочатку звичайним АНО (якщо чугун ковкий) а краще н\ж електродами, їх можна і по сірому використовувати. Це виконувалось для «прилипання» наплавочного матеріалу до чавуну. Потім за прохід чи декілька формувалось тверде наплавлення. Чавун не підігрівався попередньо, а перші проходи виконувались короткими для запобігання локального перегріву деталі. Після вирівнювання температури, чи то прогріву таким методом, зварювання проводилось в звичному режимі. В процесі охолодження також можливі тріщини наплавленого, які потім усуваються локально. Візьміть обраний матеріал і проведіть пробну наплавку на якійсь залізяці, для кращого розуміння необхідного ну і практики загалом.
 14. Вы измеряли сопротивление резисторов и диоды вместе с транзисторами, полагаю речь о Q1, Q4. Дополнительно проверьте резисторы в базах R9, R20, бывает уходят в обрыв, для пущей уверенности диоды близлежащие тоже глянуть. Транзистор один менять не стоит, особо без полной уверенности в работоспособности другого. После замены не спешите включать, целостность Q2, Q3 тоже под вопросом вместе со стабилитронами ZD1, ZD2. Далее нужно проверить ZD3 и Q5, предположительно поломка есть и в защите от кз. Потом уж можно включать через лампочку и мерить напряжения. Ну и выходные диоды не забудьте прозвонить.
 15. При срабатывании защиты блок может не запуститься до полного разряда емкостей, если повторное включение было спустя минуту-две конденсаторы могли не разрядится, а следовательно блок еще был в защите. Дальнейший алгоритм поиска проблемы довольно прост. Проверяем проверяем предохранитель и термистор (рядом с предохранителем), далее наличие напряжения на входных конденсаторах, как и рекомендовали выше, потом проверяем питание микросхемы на 12 ноге должно быть около 15В, далее проверяем микросхему, наличие ШИМ на выходах 8 и 11 при условии что 9 и 10 соединены на землю. Без осциллографа наличие ШИМ можно косвенно оценить мультиметром, при наличии сигнала мультиметр покажет примерно половину напряжения питания, то есть около 7В. Если нет отпаиваем транзисторы Q2-Q3, из схемы выше, подаем питание на микросхему и в этот же момент смотрим что на выходах 8 и 11, отсутствие кратковременного (меньше секунды) сигнала на выводах (сразу после подачи +15В) свидетельствует о выходе ее из строя. Прозваниваем Q2-Q3, Q1-Q4, потом идет выходной выпрямитель DB1-DB2. Не лишним будет проверить целостность подстроечного резистора который возле клемника, так как его обрыв не даст микросхеме запуститься.