Rixxed

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  12
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О Rixxed

 • Звание
  Участник
 • День рождения 25.03.1993

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Kiev

Посетители профиля

215 просмотров профиля
 1. Та не має за що))Бо сам працюю з хімією фарбувальною,то намагаєшся максимально захиститись від неї,бо і гроші не допоможуть потім,на власному досвіді провірено.І до того що писав,для органів дихання все ж варто вам якось придбати повнолицеву маску 6800,вона зараза хоч і коштує так не дешево,але максимальний захист лиця.І що саме головне на лінзу можно клеїти захисну плівку,та і запчастини до неї купити можливо,то і прослужить не один рік.
 2. Не буду говорить за с/х химию,но при покрасочных работах они замечательно пропускают акриловую краску,точнее частицы,года два как перешел только на костюмы с покрытием клеенчатым,которому не страшны даже брызги растворителей.Мало ли куда химия брызнет и что пройдет на одежду или тело. Чисто личное мнение и опыт работы с подобными шмотками)))
 3. Только ж надо понимать что одноразовые марли такие задерживают частицы крупные,но не аерозоли и вся дрянь будет на одежде,ибо воздухопроницаемость у них. А те что я указывал имеют покрытие что гадость не пропустит и антистатическую обработку. 4565 вообще идеально,но одно дело когда я в покрасочной камере и то когда выше 20ти уже парюсь,а другое под солнцем. Можно конечно поискать аналоги,которые не 250 гривен стоят,а 100-150.
 4. Для захисту тіла добре підходять захисні костюми 3м,а саме: 4540+ який має покриття,та вентиляцію на спині 4565 повністю воздухонепроникний для всієї хімії. По захисту органів дихання то тут варіантів багато,але по власному досвіду це напівмаски 3м 6200 та 7500. Або повнолицева маска 6800. Фільтрів існує безліч,тому під свій тип хімії подбирати. Для захисту зору з цими масками добре працюють закриті окуляри: 3м 2890 та 3м Фаренгейт. Вони мають багато варіантів,з полікарбона ними та ацетатними лінзами,та з непрямою вентиляцією і без вентиляції взагалі.
 5. Ну, починати з версії нижче 15 не має сенсу. Особисто використовую SW 17 sp2. Також можливо встановити декілька версій відразу на пк. Слід враховувати що на підприємствах де ліцензоване програмне забезпечення то там і версії 2012 року рідкість та ще. Найбільше навантаження дають зборки з великою кількістю деталей ,та при рендерингу .
 6. А подскажите где он там обитает?В районе рыночных павильонов или там возле трамвайных путей уже на барахолке?
 7. Да как бы по размерам формовочной приспособы это даже маленькое,обычно они по 20-30 см в длину для большего количества деталей,а вес важен для того чтобы и устойчивость была и верхняя подвижная часть обычно тоже массивная для того чтобы легче было гнуть.
 8. Это скорей всего приспособление для формовки выводов радиоэлементов перед пайкой.А так проволочку гнуть можно))
 9. Ну не скажіть,коли майже десяток років тому назад навчався в київській школі то був нормальний вчитель з праці,з 5го класу працювали на токарному ТВ4 та горизонтальних і вертикальних фрезерних станках,точніше я один мав доступ до станків,бо інших боялися допустити до них,так і пиляти напильниками 4 роки))
 10. Осталось: 48 лет и 10 месяцев

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Оправка для плоскошлифовального станка для круга под посадочный диаметр 76мм,длина конуса 46мм.Комплектный,конус не имеет повреждений,2 балансировочных грузика.

  650.00 UAH

 11. Да,закрывайте, в принципе,с ценой вопрос как бы решен.
 12. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка деякий момент по оснастці станка.А саме,на деякому підприємстві в Києві працівники розбарахолили станок типу 3Е711ВФ3-1,який в лабораторії знаходився.До моменту здачі його на метал вдалося зняти оправку для круга під посадочний діаметр 76мм,довжина конуса ~46 мм Я не маю в власності плоскошліфовального станка,тому і оснастка така не має користі для мене,але банально може комусь потрібна. І тому є декілька запитань Чи являє собою цінність вона під такий посадочний діаметр Яка приблизна вартість такої оснастки? На прикладених фото можливо оцінити стан оснастки,ржавчини не має,бо в сухому приміщенні стояв,тільки в деяких місцях поверхністна коррозія станок,на конусі дефектів не має абсолютно,повністю комплектний. 3е711вф3_1.pdf