Rixxed

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  21
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Rixxed

 • Звание
  Участник
 • День рождения 25.03.1993

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Kiev

Посетители профиля

273 просмотра профиля
 1. Звязка грає немалу роль на алмазних брусках.Це перевірено було не один раз.Але є одно но,при камнях з КК,ОЛ одними камнями не обійтись,навіть якщо взяти Борайд то одна серія Т2 не допоможе у всіх випадках,особливо на твердих сталях,для фініша ідеально Naniwa бруски ідуть,але і ціна)) ,,+ можна добитися мікронаклепу,,-про який мікронаклеп іде мова?
 2. Ельборові камінці дають хороший результат. Камінці то добре,але коли треба сформувати нову рк або змінити кут,то алмаз саме те,але ті що з Полтавського заводу на твердій металевій зв'язці,Веневські алмази на більш м'якій зв'язці і результати норм.
 3. Крепление на магниты своеобразная штука,но и самая простая в изготовлении. Была идея сделать поворотный механизм и зажим как в Профиль к-02(фотку прикрепил),но проблема возникла в изготовлении зажимных губок. Проблема зажима с магнитом это то что маленький нож трудно зажать и нож со спуском от обуха. Та то не фотка,а 3д модельку сделал был и отрендерил.
 4. Десь року півтора назад була точилка зроблена по типу апекс/хепстон. Доволі непогано,але кріплення ножа на магніт на данний момент не дуже актуальне,більш цікаве кріплення як у Профіль.
 5. Україна і якісний Китай,речі несумісні.Особливо коли знаєш що воно китайське,а написано там Білорусь,РФ хоча б)))
 6. Та думав перед новим роком придбати такий же гравер Proxxon FBS 240/E,але як виявилось є куча інтернет магазинів і в кожному пишеться що вони оф.представники в Україні,а попасти на якесь паливо не хочеться.Тому і запитую де такий девайс придбали.А як підкажете сайт де купували(в приватне повідомлення) то буду вдячний))
 7. Таке трохи не в тему питання,ви його в інтернет магазині купували?))
 8. Дремель начебто і хороший інструмент,але в їх граверах часто дохне двигун навіть якщо не навантажувати його. А точніше виходить з ладу ротор. Бо є один товариш,у нього на фірмі спалених дремелів цілий склад і причина або двигун,або електроніка.
 9. Це одне і те саме,Числове програмне управління ( ЧПУ; англ. computer numerical control, сокр. CNC)
 10. Та не має за що))Бо сам працюю з хімією фарбувальною,то намагаєшся максимально захиститись від неї,бо і гроші не допоможуть потім,на власному досвіді провірено.І до того що писав,для органів дихання все ж варто вам якось придбати повнолицеву маску 6800,вона зараза хоч і коштує так не дешево,але максимальний захист лиця.І що саме головне на лінзу можно клеїти захисну плівку,та і запчастини до неї купити можливо,то і прослужить не один рік.
 11. Не буду говорить за с/х химию,но при покрасочных работах они замечательно пропускают акриловую краску,точнее частицы,года два как перешел только на костюмы с покрытием клеенчатым,которому не страшны даже брызги растворителей.Мало ли куда химия брызнет и что пройдет на одежду или тело. Чисто личное мнение и опыт работы с подобными шмотками)))
 12. Только ж надо понимать что одноразовые марли такие задерживают частицы крупные,но не аерозоли и вся дрянь будет на одежде,ибо воздухопроницаемость у них. А те что я указывал имеют покрытие что гадость не пропустит и антистатическую обработку. 4565 вообще идеально,но одно дело когда я в покрасочной камере и то когда выше 20ти уже парюсь,а другое под солнцем. Можно конечно поискать аналоги,которые не 250 гривен стоят,а 100-150.
 13. Для захисту тіла добре підходять захисні костюми 3м,а саме: 4540+ який має покриття,та вентиляцію на спині 4565 повністю воздухонепроникний для всієї хімії. По захисту органів дихання то тут варіантів багато,але по власному досвіду це напівмаски 3м 6200 та 7500. Або повнолицева маска 6800. Фільтрів існує безліч,тому під свій тип хімії подбирати. Для захисту зору з цими масками добре працюють закриті окуляри: 3м 2890 та 3м Фаренгейт. Вони мають багато варіантів,з полікарбона ними та ацетатними лінзами,та з непрямою вентиляцією і без вентиляції взагалі.
 14. Ну, починати з версії нижче 15 не має сенсу. Особисто використовую SW 17 sp2. Також можливо встановити декілька версій відразу на пк. Слід враховувати що на підприємствах де ліцензоване програмне забезпечення то там і версії 2012 року рідкість та ще. Найбільше навантаження дають зборки з великою кількістю деталей ,та при рендерингу .
 15. А подскажите где он там обитает?В районе рыночных павильонов или там возле трамвайных путей уже на барахолке?