MyhailO

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О MyhailO

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Слобожанщина
 • Имя Пользователя
  Михайло
 1. Доброго дня. Шукаю покришку та двигун д8 в нормальному стані.
 2. Доброго часу. Шукаю кругляк з d-65 (можна до 70) , довжиною 300-350 можливо у когось завалявся такий кусок. можна і самостійного лиття, головне без пор в середині.
 3. Доброго дня. Для початку скиньте головки, подивіться в якому вони стані, який нагар, обережно почистіть. За 22 роки кільця могли підзалягти, пошукайте оригінал. З цікавістю буду спостерігати за темою, і в міру компетентрості приймати участь в обговоренні. (Маю планету 4 під відновлення, і коли зняв головку, побачив сліди від кільця, а на самому поршні був зірваний фіксатор кільця, як кільце не провернулось і не натворило біди, не знаю....) Тож іноді випливають недоліки, там де їх не очікують. Удачі!
 4. Доброго дня! якщо попередній резервіст не забере, то катушку від мікрохвильовки в резерв
 5. Лот №2 вибуває Цікавить оснастка на ТВ -шку, а такох ручний електроінструмент для деревообробки (дискова пила, ручний фрезер і.т.д)
 6. Приветсвую. Для очистки сплавов из алюминия (мото карбюраторы) использовал пасту для очистки кухонных плит. Эффект не плохой, достигаеться при втирании этой самой пасты + эффект легкой полировки. Больше подходит для финишной доводки
 7. Доброго дня. На тв-шці доводилось прибирати задіри в пінолі відповідною розгорткою км 2. Можна і в ручну, якщо дефект не значний і не поспішати (ледь надавлюючи, робимо пару обертів і порядок). І не ховайте далеко, іноді доводиться повторювати процедуру.
 8. Вітаю. частотник гарний варіант, а так конденсатори, електромагнітні пускачі, кнопочний пост, трохи кабелю. Доводилось перербляти електрику з 380 на 220. Якщо вирішите робити собі так, і будуть питання звертайтесь.
 9. Доброго дня. Протріть з них пил, прозвоніть обмотки, випишіть потужніть, оберти. І бажаючі придбати знайдуться. Це мінімум.
 10. Доброго дня . Схожий на 2а106. Або його модифікації. Стіл має бути з пазом, ручка підйому не рідна(хочь і гарно виглядає, але мабуть важкувато буде піднімати). Само собою електрики і шпінделя , а також кожуха і кришки захисту ременя немає. (Якщо є кришка , напишіть домовимось)
 11. 3. Трохи різців. Марка напайок невідома 4. На Яву *старушку* карб і кришка бака, в гарному стані. Що цікавить: комплект зворотніх кулачків на 125 патрон(псков, В =16мм) , обертовий центр КМ 2, різці 12*12, накатки, та інша оснастка на ТВ-шку.Якщо є що запропонувати, але мої пропозиції по обміну не підходять, пропонуйте в приват, будемо домовлятися.
 12. Доброго дня. Писати краще в приват. 1.Дрель, з недоліків: щьотки іскрять, патрон в хлам, відсутній перемикачь між режимами дрель і ударна дрель. Все інше на місці і в порядку. 2. Різці , Р6М5, державка 8*8мм
 13. Доброго дня! Шукаю 1 номер зворотніх кулачків на 160 патрон. Розміри: E -18мм, S - 8мм, H - 7мм, J - 8мм, G - 53мм, E - 70 мм. На обмін є ще один 2 номер. Також потрібен комплект зворотніх на 125 псковський патрон.
 14. Доброго дня. Почав шевелити пресс, в ньому виявилося трохи масла, що захистило його із середини від ржі. Власне питання: вийняв шток, чи має бути ще поршень?