Володимир_Фещук

Джентельменський набір для фрезерувального верстату (Оснащення)

65 повідомлень у цій темі

Вітаю, панове.

Прошу дружніх порад, та поділитися вашим досвідом по роботі на фрезерувальних верстатах.

Запитання цього разу не про інструмент, а про оснащення. Про те, що вам потрібно найчастіше в режимі "роблювсещопринесуть", тобто в режимі ремонтної майстерні))) Питання про лещата, прижими, домкратики, шпильки, поворотні та синусні столи, призми, центрошукачі, магнітні стійки, індикатори різних типів, і тд

 

Я розумію, що в хазяйстві все згодиться ?? Але справа в тому, що цікавить наприклад наскільки справді потрібні домкратики, і в якій кількості? Який набір шпильок потрібен? Прижими?

Вже маю станочні лещата 160мм, і лекальні 140.

Паз в фрезерному 14мм.

Також вітаються посилання та відгуки на оснащення.

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивіться раннього ДМ, там на ту тему багато в кадрі.
Як на мене - лещата (такі, сякі, та лекальні), поворотний стіл, набір домкратів-прихватів-прижимів (то кожен під себе набирає).
Синусний стіл під фрезер... не знаю, не одразу потрібен буде, як на мене.

Хоча, мене не слухайте, я поки що -- диванний чіпмейкер, і фрезера, як ту маску зварювальника в анекдоті, навіть на помийці не знайшов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, az113 написав:

Подивіться раннього ДМ, там на ту тему багато в кадрі.
Як на мене - лещата (такі, сякі, та лекальні), поворотний стіл, набір домкратів-прихватів-прижимів (то кожен під себе набирає).
Синусний стіл під фрезер... не знаю, не одразу потрібен буде, як на мене.

Хоча, мене не слухайте, я поки що -- диванний чіпмейкер, і фрезера, як ту маску зварювальника в анекдоті, навіть на помийці не знайшов.

Згоден про лекальний стіл, що це мабуть не предмет першої необхідності. Особливо, коли на верстаті вертикальна голова повертається в двох площинах)))

Але абсолютно згоден про поворотний стіл. Навіть в плані банальної роботи - отвори на торці круглої деталі. Але цікаво, якого розміру стіл був би самим універсальним, для початку...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нужна делилка у меня она самая частая в работе как и поворотный стол и тиски,домкратики прижимы шпильки болты и тд желательно иметь в асортименте также как и всевозможную шпиндельную оснастку кроме фрез это и так понятно например расточную головку борштанг разных  цанговый патрон обязательно и смотря что в шпинделе если как у меня исо то оправок всяких разных паралельки короче чем больше тем лучше и вё равно не хватает. Как по мне то фрезерный то самый требовательный к оснастке станок и её надо дохрена.

Змінено користувачем Михаил Владимирович
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если интересует УДГ-250 и поворотный стол 250  отпишитесь .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

Нужна делилка у меня она самая частая в работе как и поворотный стол и тиски,домкратики прижимы шпильки болты и тд желательно иметь в асортименте также как и всевозможную шпиндельную оснастку кроме фрез это и так понятно например расточную головку борштанг разных цанговый патрон обязательно паралельки

 

Маю ділильну головку, але не глобусну, і без ЗБ. Наскільки є потреба саме в глобусній?

Яку функцію виконують борштанги? Також розточування отворів? Який їх функціонал?

Цанговий патрон, наскільки я розумію - для інструменту з ц.х. Порадите якісь види? СРСР, Китай?

Паралельки лише гартовані та шліфовані, чи можна пофрезерувати самостійно на верстаті?

, Михаил Владимирович написав:

короче чем больше тем лучше и вё равно не хватает.

ну, тут не посперечаєшся...

, Володимир 53 написав:

Если интересует УДГ-250 и поворотный стол 250  отпишитесь .

відписав в особисті повідомлення

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

и смотря что в шпинделе если как у меня исо то оправок всяких разных 

ІСО-40

уважно слухаю :blush2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Володимир Фещук сказал:

Маю ділильну головку, але не глобусну, і без ЗБ. Наскільки є потреба саме в глобусній?

Яку функцію виконують борштанги? Також розточування отворів? Який їх функціонал?

Цанговий патрон, наскільки я розумію - для інструменту з ц.х. Порадите якісь види? СРСР, Китай?

Паралельки лише гартовані та шліфовані, чи можна пофрезерувати самостійно на верстаті?

Не глобусную это как на угол не наклоняется ? У меня удг 200 например бывает что нужно и наклонить на угол задняя бабка по любому нужна при вылете заготовки дальше чем на 10см от делилки например деталь типа вал нафрезеровать шпонку на 5 там мало того что фрезу отгибает так ещё и сам вал.думаю понятно домкратики тоже полезны подпирать  деталь в делилке что бы не провисла так сказать.борштанги для расточки особенно на большую глубину или там куда расточная головка не влезет ситуации разные.Цанговый патром имею и китай и ссср.ссср в основном перекрывает до 20 мм ,а китай  те диаметры которые я не нашёл в продаже на большой патрон купил себе ер20 с цх на 20 и пользую его прямо не снимая большой патрон со станка тоесть ставлю патрон в патрон. Не знаю какой лучше меня устраивают оба в основном в шпинделе стоит цанговый патрон его для многих задач хватеает.фрезеровка расточка.Если нужен силовой инструмент типа скоросной фрезы или большых фрез свёрел больше чем на 20 то приходится снимать цанговый патрон.Паралельки можно для начала и нафрезеровать всё зависит от того какая Вам нужна точность и какая точность износ у станка если станок даёт десятку погрешности то точность паралелек не решит думаю это понятно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Забыл написать призмы,у меня одна хотелеось бы что бы была парная но одна лучше чем неодной.И усп.

 

Змінено користувачем Михаил Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

Не глобусную это как на угол не наклоняется ? У меня удг 200 например бывает что нужно и наклонить на угол задняя бабка по любому нужна при вылете заготовки дальше чем на 10см от делилки например деталь типа вал нафрезеровать шпонку на 5 там мало того что фрезу отгибает так ещё и сам вал.думаю понятно домкратики тоже полезны подпирать  деталь в делилке что бы не провисла так сказать.борштанги для расточки особенно на большую глубину или там куда расточная головка не влезет ситуации разные.Цанговый патром имею и китай и ссср.ссср в основном перекрывает до 20 мм ,а китай  те диаметры которые я не нашёл в продаже на большой патрон купил себе ер20 с цх на 20 и пользую его прямо не снимая большой патрон со станка тоесть ставлю патрон в патрон. Не знаю какой лучше меня устраивают оба в основном в шпинделе стоит цанговый патрон его для многих задач хватеает.фрезеровка расточка.Если нужен силовой инструмент типа скоросной фрезы или большых фрез свёрел больше чем на 20 то приходится снимать цанговый патрон.Паралельки можно для начала и нафрезеровать всё зависит от того какая Вам нужна точность и какая точность износ у станка если станок даёт десятку погрешности то точность паралелек не решит думаю это понятно.

дуже дякую за ваш опис.

не поділитесь ссилкою на патрон  цанговий китайський?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

дуже дякую за ваш опис.

не поділитесь ссилкою на патрон  цанговий китайський?

не поделюсь брал на сайте из 3х букв наложкой у кого не помню брал именно с цх что бы можно было брать другим патроном тк патроны с исо стоят как колесо от верталёта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

из оснастки очень советую я напечатал себе и не жалею.

2384877.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Володимир Фещук сказал:

 

не поділитесь ссилкою на патрон  цанговий китайський?

Я тут брав http://frezycnc.in.ua/products/category/333950

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, пенсионер написав:

Також брали з ц/х, і вставляєте в інший патрон?

Шкода, що в них немає відразу з ісо...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, пенсионер написав:

Можна запитання?

А яка різниця між ER25, та ER32, наприклад - в зовнішньому діаметрі цанг? Чи вони всі мають однакову посадку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Брав подовжувач, як заготовку на шпiндель мiнiфрезера.

Тут враженя та дещо про точность: http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/61-настольные-станочки-в-дом/&page=13

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Можна запитання?

А яка різниця між ER25, та ER32, наприклад - в зовнішньому діаметрі цанг? Чи вони всі мають однакову посадку?

Конуси посадок всiх цанг ER однаковi але розмiри рiзнi, ну i max. дiаметр затискання залежно вiд розмiру цанги. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, пенсионер написав:

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По УСП (призмы,паралельки,углы,плиты,болты,шпильки и многое др)обращайтесь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарна тема! А головне корисна і повчальна для початківців!

Я вже 3 роки стягую для фрезера все що можу і ще далеко не все маю... Але як пригадаю з чого починалося то таки прогрес явний!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Гарна тема! А головне корисна і повчальна для початківців!

Я вже 3 роки стягую для фрезера все що можу і ще далеко не все маю... Але як пригадаю з чого починалося то таки прогрес явний!

Рано чи пізно хтось мусив її створити!)))

Тим-паче, що тема про дженткеьменський набір для токарного верстату - вже є

, Vladstroy74 написав:

По УСП (призмы,паралельки,углы,плиты,болты,шпильки и многое др)обращайтесь.

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Начал тоже стягивать оснастку под недавно запущенный большой ручной фрезер, но мне проще - уже были прижимчики, тиски 80мм, фрезы с цх до Д16мм от мелкого МС-51 с ЧПУ. Первым делом мне попались переходники под конус морзе - ещё не использовал, но думаю, что надо, так так полно под них недорогих фрез/сверл и тд. Вместе с ними попали ко мне две оправки под дисковые фрезы, цанговый патрон под ER-20. Потом купил новый китайский патрон ER-32 с набором цанг 3-20мм (минимальное биение словил 0.03мм по внутреннему конусу) и прикупил тиски 160мм, изготовил несколько фрез-летучек из старых токарных резцов и сейчас занимаюсь параллельками из тех же резцов. В планах УДГ и потом поворотный стол. Кстати, если надо патрон ER-20 iso40, то мне наверное уже не надо, мне он скопом достался. 

По оснастке мне помогло это видео:

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Max написав:

Начал тоже стягивать оснастку под недавно запущенный большой ручной фрезер, но мне проще - уже были прижимчики, тиски 80мм, фрезы с цх до Д16мм от мелкого МС-51 с ЧПУ. Первым делом мне попались переходники под конус морзе - ещё не использовал, но думаю, что надо, так так полно под них недорогих фрез/сверл и тд. Вместе с ними попали ко мне две оправки под дисковые фрезы, цанговый патрон под ER-20. Потом купил новый китайский патрон ER-32 с набором цанг 3-20мм (минимальное биение словил 0.03мм по внутреннему конусу) и прикупил тиски 160мм, изготовил несколько фрез-летучек из старых токарных резцов и сейчас занимаюсь параллельками из тех же резцов. В планах УДГ и потом поворотный стол. Кстати, если надо патрон ER-20 iso40, то мне наверное уже не надо, мне он скопом достался. 

По оснастке мне помогло это видео:

 

Патрон китайський er-32 - у вас під ісо40? Поділіться ссилочкою на товар)

Мій фрезер родич вашого, в якомусь роді. За відео дякую

Про перехідники на КМ - слушно

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є тупе запитання... В столі фрезера паз 14мм. Якого діаметра мають бути шпильки?

По яких ключових словах взагалі шукати сухарі, квадратні гайки в паз, шпильки, прижими саме під цей паз?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи розібрався. Називається "комплект прихватов"

А шпильки М12

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку