sysrover

Токарный LM-01

25 повідомлень у цій темі

 

Приехали платы меса.

 

DSCN3278.JPG

 

И значит пришло время рассказать о новом проекте.
Токарный станок LM-01

LM-01.JPG
 

Пока конструкция сырая но уже определился со шпинделем.
spindle.JPG
 

Китаец на 2 роликовых подшипниках, до 3000 оборотов, цанги и планшайба на 125 патрон.

 

Все будет управляться сервами, шпиндель также будет крутить серва.
Станина от ТВ16 благо друг подбросил Сева спасибо.
Станок будет типа Gang Tool Lathe с резцедержками установленными на стол с Т пазами.

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ой как все знакомо на базе тв16))) нарисовал, купил комплектуху, но пока так и осталось все в проектах. ибо сейчас нужен станочек покрупнее (скоро будет тема)2015-10-13 10-41-21 SolidWorks Premium 2012 - [Сборка станочка  ].png2015-10-13 10-41-55 SolidWorks Premium 2012 - [Сборка станочка  ].png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мне какраз такой размерчик, так как детали не будут привышать 25мм
Хочу расширить линейку деталей для страйкбола, сейчас выпускаю нозлы и головы поршней и пружины. А нада еще головы цилиндра и другие, а для этого какраз такой станочек.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а почему LM ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Lathe Machine :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ok! Понятно. ЧПУ неуклонно наступает. Буду наблюдать за развитием проекта. То же хочу попробовать. Сделать не осилю, а вот программировать думаю получится. Поэтому присматриваюсь к продажам фрезерных с ЧПУ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis Вот кстати наша проработка шпинделя без движения цанги.
Там только одно трудное место это желтая деталь которая должна быть на скользящей посадке с серым корпусом, что должно обеспечить минимальное биение.
Есть варианты с другими цангами где цанга просто еще упирается носом в гайку что обеспечивает еще дополнительную центровку. Но та цанга не так распространена.

qswdfghjk.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А скільки коштувала шпіндельна бабка якшо не секрет? Я думав в сторону китайського індексера, тут його огляд. В ньому круто шо 5С та одразу із ручним зажимом сзаді - можна на пневтатичному циліндрі автоматизувати підвод прутка. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да, я тоже отбрасываю эту конструкцию именно из-за зазора между желтой деталью и корпусом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric Порядка 350-400$ будет с доставкой, но проблема что там цанги не 5С а свои какие то. По этому и думаю брать не брать. Если бы был шпиндель с ручным зажимом на 5С у китаез я бы взял уже давно.

@alexandr_st+ Я увидел такую компановку у патронов Royal. Скорее всего у них там небольшая конусность как вы и говорите. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

небольшая конусность не спасет, ибо как был зазор так он и остается. разве что желтую деталь делать разрезной и ее будет разжимать цангой

Змінено користувачем aegis
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sysover Ну а в чому проблема із тим шо я кинув? Там так само 2 упорних пішипника, зато 5С та ручний зажим, коштуе воно приблизно 200-250 USD.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric то делительное приспособление типа УДГ, а тут бабка токарного станка. есть разница?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я на cnczone бачив кучу проектів де саме з індексерів роблять передні бабки токарних чпу, просто ставлять туди радіально-упорні підшипники якшо стоять скольженія, доречі не тільки чпу, а й токарну 4-ту ось на фрезерний ЧПУ, круглошліфувальні приспособи на плоскошліф. Є індексери де підшипники вже запресовані - як в даному випадку, з коробки, такі правда коштують під 1000 доларів, це просто китайський аналог дуже дешевий знайшовся випадково. В багатьох одразу такі ідуть зі шківом аби передавати крутячий момент для використання в такій якості. В чому конкретно конструктивна неможливіть використання в якості ПБ? УДГ це зовсім інша річ, там обертання йде через червячну передачу, тут напряму на шпіндель, есть разніца?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric делать делают, но то что это не совсем правильно это факт. типа УДГ я написал, понимая что это просто делительное приспособление. основное отличие это отсутствие нормальной смазки и защиты+ качество подшипников никакая. это позиционируемое приспособление, тоесть повернул и зажал.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric Я шось там не побачив підшипники, він там поверхню притирав, і там конус на валу шпінделя.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric Ось скрін з відео, там розточена основа, там немає підшипників. Якщо його обертати повільно то буде ок, але якщо йому дати 3000 обертів там буде повна с.... Ні змазки нормальної ні кочення.
 

zx.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, sysrover сказал:

@sandric Ось скрін з відео, там розточена основа, там немає підшипників. Якщо його обертати повільно то буде ок, але якщо йому дати 3000 обертів там буде повна с.... Ні змазки нормальної ні кочення.
 

zx.JPG

Я на cnczone бачив кучу проектів де саме з індексерів роблять передні бабки токарних чпу, просто ставлять туди радіально-упорні підшипники якшо стоять скольженія, доречі не тільки чпу, а й токарну 4-ту ось на фрезерний ЧПУ, круглошліфувальні приспособи на плоскошліф. Є індексери де підшипники вже запресовані - як в даному випадку, з коробки, такі правда коштують під 1000 доларів, це просто китайський аналог дуже дешевий знайшовся випадково. В багатьох одразу такі ідуть зі шківом аби передавати крутячий момент для використання в такій якості. В чому конкретно конструктивна неможливіть використання в якості ПБ? УДГ це зовсім інша річ, там обертання йде через червячну передачу, тут напряму на шпіндель, есть разніца?

Знаю, я йому окремо там відписав щодо підшипників під відео но він не відповів. У останній частині відео він усюди говорив "tapered bearings" - шо в перекладі має бути радіальний підшипник, тому я саме в цьому відео також не догнав - де він там побачив саме підшипник а не просто посадку, думав може його просто не видно бо дуже точно посажений, а в детальному описі на сайті майже нічого немає https://www.shophardinge.com/product.aspx?partNo=HV 0000002D4&img=/assets/images/ProductShots/HV2D4p.jpg . Но то шо на них ставлять саме упорні підшипники це точно, от відео вже американської компанії де вони свій індексер розбирають і окремо підшипники показують які туди пресують
 



Американські коштують я я зрозумів порядка 800-900 долларів, тоже 5С, але в них без lever lock механізму.

Змінено користувачем sandric
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, sandric сказал:

У останній частині відео він усюди говорив "tapered bearings" - шо в перекладі має бути радіальний підшипни

немного не то это значит :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну і шо це значить? https://translate.google.com/#en/uk/tapered bearings Ну ок конічні роликові (якшо він правильно їх назвав), ок, і шо? Це ж все одно підшипник правда?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric радиальный и роликовый радиально-упорный подшипник как бы немного разница

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric Дивись якщо там є підшипники то використати як четверту вісь можливо. А от як шпіндель треба дивитися параметри цього підшипника. Але є ще одна проблемка це відстань між підшипниками. Вона невелика і тому не думаю що на великих обертах і навантаженні від довго пропрацює.
Було б дуже класно якщо б можна було так просто, але не виходить. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну ладно, дивіться самі звичайно. Я сам мрію собі малого чпу токарного зробити, тільки я не ганг-стайл хочу а саме із револьверною головою. Навіть станіна від тв16 тоже є, но я шось побільше хочу як базу, подивлюсь, може навіть не станину а просто 600 на 400 провєрочну плиту і на неї прямо лінійні направляючі на швп. Щодо підшипників - ну якшо якісь параметри підшипника не підходять то його дуже легко і дешево змінити на потрібний - головне ж шоб посадочні місця проточені були так шо я там чесно кажучи проблеми не бачу. Щодо відстані між підшипниками - тут да, є про шо подумати, з іншого боку я (но думаю як і ви бо станіна від тв-16) планував саме малого діаметру точити, для цього і цанговий патрон із зажимом сзаді. Проблема у тому шо нових як шпіднельних бабок в цілому чи просто шпінделів на 5С цанги я не можу знайти, і з того шо я нагуглив із цим у чпу-комьюніті взагалі проблема у всьому світі, тому і так багато хобійних проектів саме на цих "спіндексерах", або ж просто на іхніх шпінделях - наприклад дуже популярний такий (додав знизу фото) - очевидно чого, в нього глухе тіло, 5С шпіндель і він досить довгий аби винести шків, садять туди підшипники і всьо.

Також я щє раніше дивився як варіант на ібеї старі мейфорди, атласи, саусбенди чи шаубліни - на них ставилися 5C шпінделі і механізми зажиму, можна знайти за 200-500 доларів в залежності від стану, но доставка скоріше за все з америки і коштує так не хіло.

Коротше, якшо знайдете якийсь спосіб зробити 5С-передню бабку на свій маленький чпу - буду вам дуже вдячний якшо поділитеся.

 67-050-Spin-IndexerLR.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sandric Взагалом я вже почав думати про свій шпіндель. Самий простий варіант це зробити як у китайців коробка з чугуну, розточка і два радіальну упорних ролікових підшипника. Сам вал шпінделя можна зробити токаркою, загартувати, а потім на круглошліфі зробити посадки під підшипник. Внутрішня частина робиться самим станком, я так вже робив на токарному центрі. Зробили довгій розточний, поставив туди єльбор і по закаленому зробив внутрянку під 5С. 
Сама важка частина це зажим цанги, ну і розжим її. Система як у американців і китайців ручна не дуже підходить якщо крутити бистріше ніж 3000. В мене є свої розробки з тарільчастими пружинами і пневмозажимом. Ну будемо думати. Зараз проект трошки припиняється бо є варіант бистро зробити більший ЧПУ фрезер. Тому перекину вс ресурси на нього, а потім знову на токарку бо вже багато є новихзамовленнь на малу токарку і фрезер в токарному варіанті не справляється.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тоже думав той "lever lock" може самому зробити, но там для мене складнувато). Якшо вийде свій варіант зробити - не забудьте поділитися, в неті про те дуже мало знаходив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку