BARBOS

Токарный станок са562с100-02 брать или нет?

27 повідомлень у цій темі

Схоже направляйки роботою майже не гризло, виключно іржа від зберігання і якщо під супортом її нема, то просто відчухати і працювати не вийде, бо вже за місяць активної роботи з'їджені частини станини зітруться і просядуть трохи, а значить отримаємо сходинки, тому без шабровки ніяк. І якщо там дійсно основна шкода від атмосфери, то проблеми прошабрити всю станину не бачу, по суті там доведеться розбити "морозом" іржаву частину, позбивавши вершини після корозії і занизити до рівня іржавої після розбивки ту, що під супортом. Але ціну я би старався ще скинути, бо некомплект, роботи до дідька, плюс стовідсотково частина підшипників під заміну, а це недешеве задоволення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Curandero сказал:

Схоже направляйки роботою майже не гризло, виключно іржа від зберігання і якщо під супортом її нема, то просто відчухати і працювати не вийде, бо вже за місяць активної роботи з'їджені частини станини зітруться і просядуть трохи, а значить отримаємо сходинки, тому без шабровки ніяк. І якщо там дійсно основна шкода від атмосфери, то проблеми прошабрити всю станину не бачу, по суті там доведеться розбити "морозом" іржаву частину, позбивавши вершини після корозії і занизити до рівня іржавої після розбивки ту, що під супортом. Але ціну я би старався ще скинути, бо некомплект, роботи до дідька, плюс стовідсотково частина підшипників під заміну, а це недешеве задоволення.

Да чем дещевле тем лучше. Но тут такое дело что продать станок прошу Я хозяина в первую очередь. А не хозяин стремитсо его продать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку