технократ

Тумбочка шкаф инструментальный - мнения ??7

96 повідомлень у цій темі

Мне больше нравятся модульные Можно собирать хоть до потолка Вот недавно купил на Авторынке очередную за 100евро 

PIC006108.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно собрать в большой шкаф как тут 

Я думаю 50кг выдержат в выдвинутом состоянии 

IMG_20190219_182843.jpg

IMG_20190219_183002.jpg

IMG_20190219_183146.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот например полностью выдвинутую загруженную полку часто использую как сборочный стол

IMG_20190219_183502.jpg

IMG_20190219_183631.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Stebium1 написав:

Уважаемый @DrDima77, помогите развеять или наоборот подтвердить сомнения обчества на счёт этого лота https://www.surplex.com/ru/m/7/professional-tool-trolley-487257.html

Тумбы идут оснащёнными или это для примера наполнили?

Какое качество начинки может быть, на ваш взгляд?

 

 

Вечір добрий

 

вибачаюсь що ьак пізно

я вже багато і довго торгуюся точніше ставлю ставки на данному аукціоні

і по секрету скажу що нвівть якось задивився на данний лот, тим більше що саме ці шухляди майже постійно знаходяться у продажу

на вигляд добрий середнячок, або добрий китай або щось тайвань-індія, без великих вимог

 це комплектний ящик з усіма тими штуками що на фото, гарантовано.

 

тепер щодо ціни, 370 то стартова ціна і ціна гарантовано яку ви заплатите, до того ще треба додати 15 % збору аукціону 22% пдв  та 39 Євро за погрузку товару курєрові.

порахувавши маємо 546 Є, за перерахунок коштів мінімум треба буде залатити пару рублів і вже 550Є

тепер доставка, або шукаємо якогось хлопа хто живе недалеко скажімо у Брешші чи у Вероні і він поїде забере тумбочку, звісно не безкоштовно і відправить вам її бусом як вже казалося вище по євро за кіло плюс ризик що прийдеться  "розмитнювати" 

на все про все думаю піде ще 100

а тепер рахуйте чи вигідно?

 

а тепер трішки лірики від себе або як я це бачу, я маю два таких ящики але вони продавалися при банкротуванні однієї фабрики, вони не такі блискучі як цей, і в них не так все красиво укомплектовано, але придбавши їх дійсно за смішні гроші приблизно 400Є за обидва

i_02202553.jpgi_02223577.jpg але вони були забиті перший сверлами і митчиками

другий слесарним інструментом

щось на зразок

 i_02202562.jpgi_02202562.jpgi_02202569.jpgi_02202569.jpgi_02223590.jpg

 

якось так, привіз додому, відмив, трішки перекрасив, довів до толку колеса і ненарадуюсь, тому особисто для мене золото не те що блистить

 

на роботі теж маю саме таку тумбочку теж забиту інструментом але замінив колеса на більші набагато кращі але та тумбочка щодня долає кілометри і кілометри по всенькому заводі.

якщо знову колись щось зявиться на аукціоні знову спробую удачуі якщо більш нікого не зацікавить можна насправді придбати дешево

 

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, DrDima77 сказал:

що саме ці шухляди майже постійно знаходяться у продажу

на вигляд добрий середнячок, або добрий китай або щось тайвань-індія, без великих вимог

 це комплектний ящик з усіма тими штуками що на фото, гарантовано.

 

тепер щодо ціни, 370 то стартова ціна і ціна гарантовано яку ви заплатите, до того ще треба додати 15 % збору аукціону 22% пдв  та 39 Євро за погрузку товару курєрові.

порахувавши маємо 546 Є, за перерахунок коштів мінімум треба буде залатити пару рублів і вже 550Є

Спасибо огромное за развёрнутый ответ!

Именно так я и видел ситуацию.

Со всеми накрутками и зборами, цена получится на уровне нашей, но для пустого ящика отвратительного качества. Мне нужно было иметь сравнение  именно с новым изделием

Лоты с бу товарами я то же всё время отслеживаю и уже имею примерное представление о возможных плюшках.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Stebium1 сказал:

 

Именно так я и видел ситуацию.

Со всеми накрутками и зборами, цена получится на уровне нашей, но для пустого ящика отвратительного качества. Мне нужно было иметь сравнение  именно с новым изделием

Лоты с бу товарами я то же всё время отслеживаю и уже имею примерное представление о возможных плюшках.   

В отличии от нас они там умеют торговать Тем более макаронники )) Я раньше ездил в Англию и часто брал на аукционах к цене нужно плюсовать услуги аукциона местный сбор и ПДВ не всегда Бывало что удачно покупал Но было и так что товар кто то купил а он появляется через пару аукционов опять )) Организация продаж на высшем уровне Например автомобиль продается за минуту Вот на этом часто был

 

Змінено користувачем Fler26
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Я б оті радіально-викідні не брав би в жодному разі. Дуже не практичні, особливо якщо більшість полиць глибокі. Пропоную такого плану, як в цьому лоті йде гамузом до фрезера зі всім інструментом (починаючи з 16 фото) https://www.surplex.com/ru/m/7/reiden-hf-350-universal-milling-machine-497234.html

Можна зробити саморобну на роликах, можна на рейках ковзання. Якщо коротко, то перший варіант бокові стінки шухляд вздовж розрізаниа профільна труба 30. На стінках шафи на виточених вісях чи болту на 10 садяться підшипники (підійдуть і б/у з генераторів, попитать в автоелектриків) з зовнішнім діаметром 26мм, здається 6000. На одну шухляду 4 штуки потрібно. 

 Другий варіант: профільна труба з підвищенною товщиною стінки по боковим стінкам шухляд з пропилом з одного боку, від стінки. На стінках теж приварені профільні труби такого ж розміру, наприклад 20*30*3. Але розвернута на 90 градусів, тобто більшою стороною горизонтально і теж з пропилом вздовж товщ. пропилу, як товщина стінки проф. труби. Вставляються ці труби пропилами друг в друга "в замок", так щоб поверхня тієї труби що на корпусі тумби її частини, що всередині впиралася в внутрішню верхню частину труби що є на шухляді.... 

 Писанини виходить багато, але чи зрозуміли,- сумніваюсь9_9 . Якщо зацікавить варіант виготовлення, то можу якісь ескізики накидати, для очності. Такого плану ми колись робили пару тумб на замовлення. З першою, здається була на 8 шухляд, в двох по незнанню провозилися 3 дні, другу зробили вдвох за 2 неповних дні. Плюси в тому, що можите розміри під конкретно свої потреби робити. 

 Від себе додам, що якщо буде в шухлядах зберігатись інструменталка крім вимірювальної, то тільки роликові направляючі. З вагою в 20-30 кіл тягати шухляду по направляючим ковзання буде важко і витруться вони швидше. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Ігрек сказал:

то можу якісь ескізики накидати, для очності.

Дякую за допомогу, але думаю купувати щось готове.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Ігрек сказал:

 Я б оті радіально-викідні не брав би в жодному разі. Дуже не практичні, особливо якщо більшість полиць глибокі. Пропоную такого плану, як в цьому лоті йде гамузом до фрезера зі всім інструментом (починаючи з 16 фото) https://www.surplex.com/ru/m/7/reiden-hf-350-universal-milling-machine-497234.html

Можна зробити саморобну на роликах, можна на рейках ковзання. Якщо коротко, то перший варіант бокові стінки шухляд вздовж розрізаниа профільна труба 30. На стінках шафи на виточених вісях чи болту на 10 садяться підшипники (підійдуть і б/у з генераторів, попитать в автоелектриків) з зовнішнім діаметром 26мм, здається 6000. На одну шухляду 4 штуки потрібно. 

 Другий варіант: профільна труба з підвищенною товщиною стінки по боковим стінкам шухляд з пропилом з одного боку, від стінки. На стінках теж приварені профільні труби такого ж розміру, наприклад 20*30*3. Але розвернута на 90 градусів, тобто більшою стороною горизонтально і теж з пропилом вздовж товщ. пропилу, як товщина стінки проф. труби. Вставляються ці труби пропилами друг в друга "в замок", так щоб поверхня тієї труби що на корпусі тумби її частини, що всередині впиралася в внутрішню верхню частину труби що є на шухляді.... 

 Писанини виходить багато, але чи зрозуміли,- сумніваюсь9_9 . Якщо зацікавить варіант виготовлення, то можу якісь ескізики накидати, для очності. Такого плану ми колись робили пару тумб на замовлення. З першою, здається була на 8 шухляд, в двох по незнанню провозилися 3 дні, другу зробили вдвох за 2 неповних дні. Плюси в тому, що можите розміри під конкретно свої потреби робити. 

 Від себе додам, що якщо буде в шухлядах зберігатись інструменталка крім вимірювальної, то тільки роликові направляючі. З вагою в 20-30 кіл тягати шухляду по направляючим ковзання буде важко і витруться вони швидше. 

посчитайте все расходы,включая кучу времени на вспомогательную работу,а это-вспомогательная.Такое выгодно делать,когда-больше нечего

есть много бесплатного материала

электроенергии

расходников на электроинструмент.

просто интересно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Barth написав:

посчитайте все расходы,включая кучу времени на вспомогательную работу,а это-вспомогательная.Такое выгодно делать,когда-больше нечего

есть много бесплатного материала

электроенергии

расходников на электроинструмент.

просто интересно.

Золоті слова. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Barth написав:

включая кучу времени на вспомогательную работу,а это-вспомогательная.Такое выгодно делать,когда-больше нечего

  Затрачений час я вказав. Розкрій на той час був болгаркою, зараз якщо довелося тумби робити, то плазмою (дорожче по витратам, але набагато швидше). Тоді (це було здається в 11 році) ми замовнику віддали їх по 2тисячі. Звісно всі витрати перераховували, дохідну частину теж врахували. Зважаючи, що єлектроенергія подорожчала в перерахунку на долар (для об"єктивності) і металопрокат теж, то думаю подорожчання тих тумбочок склалоб на сто баксів. Зауважу що тумби були нестандартного розміру. В одній шухляди видвигалися по ширині тумби, тобто мали ширину більше метра, по-памяті 115 чи 125см, в іншій (яка була на підшипникових роликах) шухляд було менше, здається шість і видвигали по товщині тумби, тобто де сторона 70см. Висота обох, вони без колес були, 1 метр. 

Тобто, як бачите в подібному замовленні був сенс в замовника. Навіть якщо можливо виглядили трішки не так "фабрично" як брендові, зате з плюсів те що нестандартний розмір і запас міцності в рази більший чим в тих що брендові. Впевнений, що люба з шухляд витримала б вільно вагу поворотного 400 столу чи удг-250. Ну це так, для прояснення суті доцільності. Все одно часу братись за ситуативні замовлення не маємо часу. Завантажені підрядними договорами. 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Barth сказал:

.Такое выгодно делать,

....

просто интересно.

Золотые слова!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось така шафу пропонують придбати. 

В кого які думки зручно буде інструмент зберігати?! 

image.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо і другі дверцята відчиняються,то поробити металеві полиці і буде звичайний інструментальний шкаф,як колись були на заводах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сергій Лавріненко написав:

Якщо і другі дверцята відчиняються,то поробити металеві полиці і буде звичайний інструментальний шкаф,як колись були на заводах.

Звісно відкриваються. Скажу більше на заводах зараз такі шафи використовують. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сберегать одинаково в каком шкафу или ящике,а вот постоянно находить быстро и пользоваться-есть разница,большая.Этот шкаф не подходит,выдвижные ящики с ОДНИМ слоем инструмента,стенд с гвоздями-крючками,полка с отверстиями,можно с дырками,под отвертки и развертки,подставки с глухими отверстиями для сверел и прочего инструмента,на них похожих.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Ось така шафу пропонують придбати. 

В кого які думки зручно буде інструмент зберігати?! 

image.jpeg

Так, а й справді, ви збираєтеся в ній зберігати інструмент, чи покласти там те, чим постійно користуєтеся?

На заводах.... На заводах токарю видали 3-5 різців для конкретної роботи, і бувай здоров

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Так, а й справді, ви збираєтеся в ній зберігати інструмент, чи покласти там те, чим постійно користуєтеся?

На заводах.... На заводах токарю видали 3-5 різців для конкретної роботи, і бувай здоров

Заісно шафа треба для постійного користування. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, лейтенант сказал:

Заісно шафа треба для постійного користування

Думаю на выходных "завершу" один долгострой и выложу, что получилось, думаю Вам поможет.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Думаю на выходных "завершу" один долгострой и выложу, что получилось, думаю Вам поможет.

Ок, чекає фото. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо потрібна , то звісно брать. Основа добра ,( метал мабуть не меньше "трійки" ).Зробить на зручні висоті зо п’ять висувних  полиць для різців в один шар , решта -"глухі" полиці з більшим проміжком . під свої потреби. Буде краща шафа в господарстві!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку