Що за трансформатор ?

39 повідомлень у цій темі

не электромагніт точно. Таке зусилля ні об що тут передавати. Мабуть я був правий - індуктор для нагрівання металу. От яка частота, та яка потужність це питаннячко? Мабуть живлення було таки трифазне, я думаю що з єлектромашинного перетворювача. І як ТС його застосовувати ? Ну хіба що ,як вище вказували, у якості магнітної плити. Тоді живити треба постійним струмом. Ну і габаритна плита поучиться, багато висоти на столі шліфувального вкраде. Обмотки треба буде сусідні назустріч уключати. Може вони так і зібрані? Дивитися треба.Якось їй зпирання треба придумати теж. Питань багато задае нам металобрухт.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
43 минуты назад, Brovar сказал:

Корпус з немагнітної нержавійки, болти кріплення теж.

То щоб грілися меньше. У них магнітний опір як у повітря. Не хоче магнітне поле через них іти, коли поруч ферромагнетики лежать. Знов підтвердження, що то для індукційного нагріву. Може плитку жінці на кухню ТС зробить з нього? Таки плитки зараз популярні.:D

Якщо знайдеться чим його живити, то досить гарна штука для нагріву заліза під різні маніпуляції.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, Дядя Уєф написав:

Таке зусилля ні об що тут передавати.

 В сепараторах тоже может быть электромагнит и больших усилий там нет.

Но то такое, гадание.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
38 минут назад, Aluma сказал:

 В сепараторах тоже может быть электромагнит

Из того немногого, что я видел, то там постоянные магниты. И тут усторйство явно заточено под нагрев.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Еще может быть частью магнитной системы прибора, по типу ЭПР или подобного... Там тоже переменка используется...

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, Дядя Уєф написав:

Из того немногого, что я видел, то там постоянные магниты. И тут усторйство явно заточено под нагрев.

 Может Вы и правы.

Инфа к размышлениям

http://www.baltech.ru/catalog.php?catalog=192

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Какгбэ сравнительно небольшое количество витков и слюда намекают на "индуктор". +Заделка-разделка-пайка выводов... ХЗ...
Шо-то весьма специфическое.
Чего только в сэсэсре не делали для уменьшения населения на планете...
С другой стороны: в своё студенчество я очень похожую конструкцию из меди и стали со сваркой медной шины "поперёк" для испытаний токовых способностей автоматических электрических расцепителей соорудил... 100 советских рублей нажил! :) за "ноу-хау"...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
2 години назад, Одессит написав:

Шо-то весьма специфическое.

 Если сложить инфу ТС "Фірма на якій була взята ця штуковина , в свій час займалась ремонтом міського електротранспорту ..." и пример аппарата по ссылке моего поста выше, получается что @Дядя Уєф  прав, это индуктор для нагрева деталей при  ремонте элдвигателей. Технология опять же по ссылке.

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
19 минут назад, Aluma сказал:

получается что @Дядя Уєф  прав, это индуктор для нагрева деталей при  ремонте элдвигателей

Раз таке діло, то чи міг би я  провести для підтвердження цієї теорії наступний експеримент : - підключити даний девайс до вторинної обмотки трьохфазного радянського сварочніка (600А)? Не розплавиться?)) І чи вистачить частоти 50 герц ? Я думав, що індукційні нагрівачі працюють виключно на високих частотах і з ферромагнітними магнітопроводами.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Ті що на висоій частоті взагалі без магнітопровода у індукторі працюють. Вихідний транс який нагружений на коливательний контур той з магнітопроводом, а від індукора до деталі лише повітря зазвичай.

Думаю, що на 50 Гц мало що получиться, але пробувати можна, про те ж 3-фазний радяньський зварювальний на виході дає одну фазу постійного струму. Якщо узяти з його транса з вторічки, та через три балластника зварювальних ,теж радяньських, то можна пробувати, поступово збільшуючи ток, та обміряючи процесс.

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, Brovar написав:

Раз таке діло, то чи міг би я  провести для підтвердження цієї теорії наступний експеримент : - підключити даний девайс до вторинної обмотки трьохфазного радянського сварочніка (600А)? Не розплавиться?))

 Я так понимаю, судя по описанию нагревателей BALTECH  http://metal.donntu.org/dl/baltech/005.pdf

они включаются прямо в сеть. Мощность Вашего и рабочий ток можно примерно оценить, сравнив его вес с данными таблицы. Для безопасности эксперимента первого включения, я бы каждую фазу подключил к трансформатору через последовательную пару ламп накаливания большой мощности (раньше киловаттные прожекторные были без проблем, сейчас не знаю). И сопротивление изоляции мегаомметром проверить перед включением на всяк случай.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
1 час назад, Aluma сказал:

 Если сложить инфу ТС "Фірма на якій була взята ця штуковина , в свій час займалась ремонтом міського електротранспорту ..." и пример аппарата по ссылке моего поста выше, получается что @Дядя Уєф  прав, это индуктор для нагрева деталей при  ремонте элдвигателей. Технология опять же по ссылке.

В технологии по ссылке на одном магнитопроводе одна катушка, а нагреваемый подшипник является короткозамкнутым витком вторички.

Устройство автора темы явно на 50Гц.

Скорее всего специальный магнит.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

@TDK Вы меня опередили, я только собирался вдогонку послание отправить. :)

Действительно, если это девайс для нагрева, то не хватает внешней части магнитопровода. При пробном включении надо какую нибудь железяку  положить на керны. Иначе катушка сама как спираль у плитки будет.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

вот счя   похоже на электро магнит или магнитно удерживающее   утройство и по обмоткм  не  220 вроде

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.