PAVLOTSIUPA

Потрібно виготовити піноль задньої бабки

19 повідомлень у цій темі

Потрібно виговити піноль по зразку діаметр 44мм довжина 330мм конус морзе 3 термобробка  зовнішня внутрішня шліфовка.

термін виконання не більше 1 місяця

IMG_20190220_210122.jpg

IMG_20190220_210149.jpg

IMG_20190220_210217.jpg

IMG_20190220_210131.jpg

IMG_20190220_210427.jpg

Змінено користувачем PAVLOTSIUPA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Невже в Україні не найдеться людей які могли би це зробити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если найдутся, надо еще будет после них перепроверять..... Увы.... 

 

Заказал на предприятии, которое занимается изготовлением пресс-форм, 3 плиты в чистовой размер 250*400мм... Т.к. нужна была ст. 40х да и обдирку после плазмы им делать сподручнее.... Т.к. большой фрезер....

Приезжаю по плиты и...... вижу мои плиты, стоят возле фрезера, с размером около 250*400мм (+-1мм т.к. мерил линейкой) ПО ПЛАЗМЕ!!!!! >:( 

Говорю мол и что я получу после фрезеровки?! НУ... ЕМ... НУ... НУ ГДЕ-ТО 240*390мм.....а тебе что, не пройдет и так?!..... Их ответ.... O.o 

Руки что-то делать после такого опускаются..... ¬¬ Такое впечатление, что надо иметь свой мини-завод полного цикла, чтоб было все ОК....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є але братись за таку роботу ніхто не хоче тому як платять 1000-1500 грн

а така робота має коштувати більше 15 000 

Дай і з термообробкою не кожен має справу  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Богдан28 сказал:

Если найдутся, надо еще будет после них перепроверять..... Увы.... 

 

Заказал на предприятии, которое занимается изготовлением пресс-форм, 3 плиты в чистовой размер 250*400мм... Т.к. нужна была ст. 40х да и обдирку после плазмы им делать сподручнее.... Т.к. большой фрезер....

Приезжаю по плиты и...... вижу мои плиты, стоят возле фрезера, с размером около 250*400мм (+-1мм т.к. мерил линейкой) ПО ПЛАЗМЕ!!!!! >:( 

Говорю мол и что я получу после фрезеровки?! НУ... ЕМ... НУ... НУ ГДЕ-ТО 240*390мм.....а тебе что, не пройдет и так?!..... Их ответ.... O.o 

Руки что-то делать после такого опускаются..... ¬¬ Такое впечатление, что надо иметь свой мини-завод полного цикла, чтоб было все ОК....

Але за то не дорого !! Правда ж ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, PAVLOTSIUPA написав:

Невже в Україні не найдеться людей які могли би це зробити?

Є такі люди.

Пробач, я тобі нічим не допоможу, але мінімум двічі читав тут в темах, що люди замовляли собі виготовлення.

Окрім майстрів з форуму є ще й підприємства... Той же імпекс, наприклад. Не думаю, що щоразу при ремонті верстату вони дістають "з тумбочки" на нього нову піноль, виготовлено ще при СССР

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Bruiser сказал:

Але за то не дорого !! Правда ж ?

 

Учитывая рынок, то не так уж и дешево. И как показала практика - дорого не значит хорошо. Баланс цена-качество еще никто не отменял. 

 

Было бы куда станки ставить... Проблем бы не было..... :D:D:D 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

БУли б ще кошти щоб хороші станки купувати 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я со всеми выше согласен - хочу прояснить- если люди приучены искать дешевое, шаровое, халявное- они ж не могут ни заработать ни заплатить; по пиноли - я думаю - преждевременно ее новоделить - направляющие - продольная и поперечная - явно не так хороши как кто то надеялся; не выработанный станок - миф, а еще ровный и невыработанный - полный миф; Мое мнение - пиноль нужно - просто восстановить, она будет соответствовать точности станка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Владимирович написав:

Я со всеми выше согласен - хочу прояснить- если люди приучены искать дешевое, шаровое, халявное- они ж не могут ни заработать ни заплатить; по пиноли - я думаю - преждевременно ее новоделить - направляющие - продольная и поперечная - явно не так хороши как кто то надеялся; не выработанный станок - миф, а еще ровный и невыработанный - полный миф; Мое мнение - пиноль нужно - просто восстановить, она будет соответствовать точности станка.

Задня бабка не рідна можна було завтулити як би конус Морзе не був виконаний ексцентриком 

Інших варіантів нема як росточка і нова піноль

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Первтулить - сам конус внутренний; Я встречал такой вариант ремонта; Делать никто не будет- Вы ж видели реакцию, ищите выход не в видео с Ютуба; Рем пиноли - были на более крупные станки- на 320- я думаю только с донора; либо личный само- новодел;    Еще как вариант - в люнете перешлифовать на 4 морзе - контроль по калибру, плюс гемор по изготовлению шлиф приставки;

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На Бердичевский станкоремонтный не обращались? У них круглая шлифовка, да и пиноль может лежит. Они станки ремонтируют. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kasikua написав:

На Бердичевский станкоремонтный не обращались? У них круглая шлифовка, да и пиноль может лежит. Они станки ремонтируют. 

Не сказав би)

Вони швидше ліплять їх до купи, ніж ремонтують

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я с ними не сталкивался, но сюда по рекламе, сайту и ценам, обязаны не "лепить" )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Не сказав би)

Вони швидше ліплять їх до купи, ніж ремонтують

Так може ви їм покажете приклад і зробите піноль ))) чи ви тільки можете сказати хто що ліпить...

Самі зверху написали що є можвості...

Вибачте неправильно зрозумів.

Змінено користувачем PAVLOTSIUPA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PAVLOTSIUPA написав:

 

Самі зверху написали що є можвості...

Вибачте неправильно зрозумів.

Не маю технічної можливості. Якби мав - зробив би.

, PAVLOTSIUPA написав:

Так може ви їм покажете приклад і зробите піноль ))) чи ви тільки можете сказати хто що ліпить...

Ні, не тільки

Ще вмію грати на гітарі, робити бітбокс, непогано готувати, виконувати ремонт приміщень, на авто здавати задом з причепом, займатися альпінізмом, і ще там всяке...

 

 

 

А якщо без сарказму - я намагався застерегти вас. Бо ви не бачили, в яких умовах вони працюють. А я бачив. Цех без обігріву, діряві стелі місцями, і тд

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Цех без обігріву, діряві стелі місцями, і тд

 

Ем.... Электромотор.... Полтавамаш... И множество предприятий поменьше, работают в условиях, как после боевых действий.... >:( 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу. Дозвольте приєднатися. Свого часу також підганяв не рідну ЗБ до станини, піноль в корпусі на повному вильоті люфтить на півтори- дві десятки, поки залишив так, а от конусний отвір ( КМ-4) був дуже подертий, жаль фото не зробив. Піноль виставив по індикатору по зовнішньому діаметру, розточив під КМ-5 з контролем по фарбі, обрізав втулку км-4 на км-5 з гарним внутрішнім станом та й посадив на різьбовий герметик, гарно пристукнувши... Виліт залишив більший, були плани прошліфувати поверхню пінолі, взявши за базу внутрішню поверхню конуса і перевтулити ЗБ, а потім підрізати виступаючий край, та перевіривши в роботі, залишився задоволений результатом, для тих робіт, які плануються на цьому станку, цього довить з головою... Такий варіант ремонту вибрав тому що внутрішньої шліфовки поблизу немає, а круглошліф доступний, тому й взяв деталь з готовим гартованим внутрішнім КМ...

IMG_20181126_100216.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

 

Ем.... Электромотор.... Полтавамаш... И множество предприятий поменьше, работают в условиях, как после боевых действий.... >:( 

Ну там те саме, просто не хотів вдаватися в подробиці

 

Доречі я дивуюся, коли люди кажуть про бердичівський стагкоремонтний завод. Бо по-перше при союзі такого заводу не було. По друге на двох заводах виконують подібну роботу. На одному здається лише шліфують, бо в них залишився хеккерт, а на другому ремонтують верстати і продають. Але то приватники. І обидва ці заводи вже покришені, і там купа орендаторів. На території одного заводу може бути все, від меблів, порізки скла, до металоконструкцій, і тд

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку