ZubTech

Вопрос по китайскому термореле.

18 повідомлень у цій темі

Привет.

Товарищи есть китайская релюшка W1209

cifrovoy-mini-termostat-w1209-3.jpg

 

Она управляет 2квт тэном. По описанию она переваривает 5А. Стоит ли что то добавить в схему для продления  ее жизни?

Если есть идеи, изложите с учетом того чтот у мя туго с электрикой:blush2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вірити всьому тому що написано не варто

на тому самому алі в двох різних продавців

один пише 10А  інший 20А скоріш за все не розібравшись у напрузі комутуємого струму

на платі стоїть реле на якому чітко вказані 20А при 125 В АС тобто перемінного струму або 20 А при 14В DC тобто постійного струму

20 А при напрузі 220 В перетворяться приблизно в 10А про які і йдеться мова 

2 кВт тен буде їсти десь 9А в робочому стані, пускових токів в нього теж не має але всеж знаходимся в червоній зоні

звичайно не проблема потім перепаяти релюху на платі, сама звичайнісінька, вони на базарі по 3 рублі відро але то треба вміти, тай ковирятися в платі якось не дуже тим більше що плата 1.5 євро коштує

особисто я поставив би твердотільне реле десь на ампер 16 і спав би спокійно не переживаючи, раз і на завжди

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, DrDima77 сказал:

пускових токів в нього теж не має

Не факт, глядя какой тен. Естественно не такие как у движка, но до двух раз бывают у воздушных.

Так что я за дополнительное реле.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, DrDima77 сказал:

твердотільне реле

А как его в схему внедрить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ZubTech  а я бы ставил как есть и не парился, выйдет со строя максимум само реле, вот тогда можно и  искать замену.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович  ну может и так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не треба його  "внедріть"

ставимо окремо, вихід з плати термо реле підєднуємо як сигнал керування твердотільним релеtverdotelnoe-rele-25a-380vac-ssr-25-da-1.jpg

 

яб поставив саме таке і керува би ним тими самим 12В що застосовував для живлення контролеру виходи 4-3

а тен заживив через 1-2 як вимикач,

може схему намалювати чи так зрозуміло

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, DrDima77 сказал:

може схему намалювати

Я был бы признателен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, ZubTech сказал:

А как его в схему внедрить?

Включить вместо нагрузки его или пускатель, а через внешнее устройство уже тены.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, DrDima77 сказал:

не треба його  "внедріть"

ставимо окремо, вихід з плати термо реле підєднуємо як сигнал керування твердотільним релеtverdotelnoe-rele-25a-380vac-ssr-25-da-1.jpg

 

яб поставив саме таке і керува би ним тими самим 12В що застосовував для живлення контролеру виходи 4-3

а тен заживив через 1-2 як вимикач,

може схему намалювати чи так зрозуміло

 

 Угууу, оно ещё не сгорело, но на всякий случай признаем заведомо неработоспособным , забракуем и  модернизируем.  И что самое  интересно, не всю электронную  китайскую часть, а одно реле.  Смешно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТЕН.jpg

 

якось так

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77 Перепрошую, а ви могли б якось пояснити, яке саме реле підійде, і як його підключити? ТС говорить же, що з електрикою не дуже. Мені також цікаво, бо я мав досвід використання SSR Fotek, але з управлінням від 12В, і там схема явно була пристосована під цю задачу, а тут, просто нутром чую, все повинно бути аналогічно - а довести не можу :-) .

 

Я правильно розумію, що можна зробити так:

1 - взяти твердотільне реле, що управляється  струмом 220В - наприклад,  SSR-40AA (з запасом, бо там тіпа 40А, але дехто розбирав такі, і бачив симістори на 12А).

2 - На контакт К1 нашої плати підвести один провід з розетки, 220 (схему брав з https://heliosun.com.ua/podklyuchenie-termoregulyatora-w1209/).

3 - З  контакту К0 цієї ж плати - провід пустити на контакт твердотільного реле SSR-40AA, на самому реле він  під номером 3.

4 - На контакт твердотільного реле № 4 - напряму завести другий провід 220 (перший у нас на контакті К1, див. пункт 2). Таким чином, вбудоване в нашу плату реле почне управляти тим потужним SSR-реле (SSR-40AA), яке ми додаємо до схеми.

5 - На контакт № 1 твердотільного реле SSR-40AA підключити один з проводів від 220, через який буде живитись навантаження (тен, обігрівач, чи що там)

6 - на контакт № 2 твердотільного реле SSR-40AA підключити шматок проводу, інший кінець якого піде на навантаження (тен), тобто з'єднати контакт №2 та один з контактів навантаження.

7 - другий провід 220, від якого планується живити навантаження - підключити безпосередньо до тену (звичайно, не до того контакту, що в п. 6, а до іншого :-) ).

 

Таким чином, вихід К0 обговорюваної плати - буде вмикатись\вимикатись в залежності від показань датчика температури, напруга з цього виходу буде вмикати SSR-40AA , через його контакт №3 (так як контакт №4 постійно буде під напругою). А вже SSR-40AA, через розмикання\замикання між своїми контактами №№ 1 та 2 - буде управляти навантаженням.

 

Я правильно побудував схему, чи десь налажав?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович в кожного своє бачення будь якої ситуації, хтось вибирає просто і дешево а хтось надійно і довговічно

для мене немає проблеми перепаяти реле на борту плати, і коли залипне я його за хвилини відремонтую але я не знаю рівень підготовки топікастера

використовувати без додаткового реле я бачу всерівно що їздити на автомобілі з 6000 обертів на тахометрі,

 

зараз намалюю для реле 220в

 

Змінено користувачем DrDima77
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77 оч круто,спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТЕН2.jpg

 

якщо реле на 220 В

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77  че еще хотел спросить.Маркировки реле на схемах актуальные,или это просто образец?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://www.rustenergo.ru/library/Твердотельные реле/Designation of solid-state relays.php

думаю там ви отримаєте повну відповідь про те які вони бувають

 

або

https://www.asutpp.ru/tverdotelnoe-rele.html

 

я фото брав з гугля перше що попалося  і підходило під схему

думаю у різних виробників свої методики класифікації та свої назви але приблизно все однакове

звертайте увагу на керуючий сигнал і напругу і струм комутації, якщо не зрозуміло питайте

 

Змінено користувачем DrDima77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77  окей,понял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку