sivanko

Сварочный комбайн

39 повідомлень у цій темі

Доброго всім дня. Продовжимо... В рішив породовжити процес. Комбайн обростає плазморізом. Зробив силову частину з пілотною дугою і осцилятором.

IMG_20200312_131928_1.jpg

IMG_20200312_131923.jpg

IMG_20200312_131909.jpg

IMG_20200312_131902.jpg

IMG_20200312_091814.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фотки звставляв з телефону... Вибачаюсь...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути думку фахівців. Як джерело хочу взяти трансформатор від китайської сварки. Є той що 380/220. Є думка відчепити кусок первічки ( той що від 220до 380) і доточити вторічку. Теоретично буде 200 вольт, сили струму хватить для мене. Планую ампер 20. Єдине що бентежить- чи не проб'є між обмотками... Частини "пєрвічки" намотані одна повер іншої без ізоляції.

Змінено користувачем sivanko
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У вас сварочник как первый компьютер

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нє... Перший комп більший. Я вчитель інформатики. :D Зате прийшли фахівці що машини варять, пробували варить,  пропонували обмін на заводський. Сказали що варить як маслом маже...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Була задумка зробити єдиний блок з мінімальним бюджетом, "я его слепил из  того что было",  для гаража. Забори варить є інвертор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікавить тема по плазморізу.

Якщо можна - "на пальцях" об'яснити схему. 

Я почав робити подібне. В трансах шарю, а в осциляторах не дуже. Транс є трифазний, осцилятор планую купити. Регулювання по тиристорах. 

Але я не дуже розібрався з принципом роботи цього апарата. 

Там ПА і ММА - то вже нутром все чую. А тут наосліп все.

Спасибі!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Впринципі нічого складного. Джерело вольт 300 постійного струму, прирізці просідає десь до 150. Пілотна дуга бажано, щоб не запалювати чирканням. Подається на сопло разом з імпульсами осцилятора. Відключається тоді коли загорається основна. Для цього використовують геркон з намотаним на ньому проводом від мінуса до електрода. Якщо в двох словах про пілотну дугу то... Від плюса великий резистор 50 Ом, потім контакти автореле які вмикають пілотну дугу. Далі конденсатор на корпус  0.5-1мкф на 1000 в, потім дроссель на 20 витків на фериті від тєліка. Потім трашсформатор осцилятора на такому ж ферриті і вихід.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мінус джерела на електрод, плюс через великий дроссель на деталь. Далі стандартний алгоритм... При натисненні кнопки включається, повітря, через кілька секунд включається пілотка, при піднесенні до деталі загорається основна дуга, пілотка вирубається герконом. Якщо основна тухне, пілотна загорається автоматично. І так далі. Після виключення кілька секунд продувка.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Осцилятор зробив із готових деталей. Вентилятор компа, комутатор 2108, котушка від газелі, діод мікрохвильовки, конденсатор від старого тєліка. Розрядник і трансформатор саморобні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Screenshot_2020-02-21-14-50-17-925_com.google.android.youtube.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тіки замість генератора брав звичайний вентилятор трьохпровідний. Два проводи 12 вольт, третій- вихід таходатчика. Подвійна вигода. І охолодження радіатора діодів і необхідні імпульси для комутатора.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про таке використання трансформатора хто що скаже? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для зварювання алюммінія можна ставити готовий блок УСГД від Патона замість осцилятора. Він розміром з пачку цигарок. Також він працює і в режимі ММА.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку