Teo

Фрезеруем шпонпаз на токарном

19 повідомлень у цій темі

Здравствуйте. Изготовил себе такое приспособление для фрезеровки шпонпазов на валах при помощи дрели. Сама по себе идея давно всем известная, просто хочу поделиться результатом.

IMG_20190302_092005.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Изготовлено из пластины 16 мм. По контуру обрезал болгаркой, все торцы обработаны на токарном станке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Испытал в работе

IMG_20190302_180744.jpg

IMG_20190302_180849.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фрезу сразу зарядил восьмёрку, вал центром не подпирал. Так, попробовать... Результат превзошел все мои ожидания. Я очень доволен.

IMG_20190302_180910.jpg

IMG_20190302_181117.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На раз чи два можна. З часом доходиш до того щоб під кожну операцію мати станок. Перший мій токарний а це 1а95 був для мене і фрезерним і свердлильним і токарним .маю навіть гріх бив шпонку на токарному один чи два рази,після купив строгаля

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Teo сказал:

Фрезу сразу зарядил восьмёрку, вал центром не подпирал. Так, попробовать... Результат превзошел все мои ожидания. Я очень доволен.

IMG_20190302_180910.jpg

IMG_20190302_181117.jpg

Чим фіксуєте шпиндель від провороту?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

На раз чи два можна. З часом доходиш до того щоб під кожну операцію мати станок. Перший мій токарний а це 1а95 був для мене і фрезерним і свердлильним і токарним .маю навіть гріх бив шпонку на токарному один чи два рази,після купив строгаля

Згоден з вами абсолютно. Але доки немає фрезерного приходиться якось викручуватись виходячи з того що є. Зрозуміло, що ця приспособа не для серійної роботи, але виручає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дрель помре скоро, вона на велику радіальну нагрузку не розрахована, треба зробити окремого корпуса з підшипниками і вже його дрелькою крутити

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Чим фіксуєте шпиндель від провороту?

Ні чим не фіксую. Станок 1Е61М, ставлю мінімальні обороти на коробці, включаю перебор. Можна підперти жорстким центром. Але це не вихід. Була думка на кінець шпинделя примастирить якусь приблуду. Напевно так і буде. Тільки не просто тормоз, а ще і шкалу якусь ділильну хоть через градус.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно поступить проще,и без дрели.Приспособу в резцедержку,фрезу в патрон,и можно фрезеровать.Главное в этом деле-фантазия....Извиняюсь,что много фото в Вашей теме....

060420161190.jpg

060420161191.jpg

060420161192.jpg

100520161303.jpg

100520161304.jpg

100520161305.jpg

100520161306.jpg

100520161307.jpg

100520161313.jpg

100520161314.jpg

100520161317.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, bogdan1983 сказал:

Дрель помре скоро, вона на велику радіальну нагрузку не розрахована, треба зробити окремого корпуса з підшипниками і вже його дрелькою крутити

Ну померти я їй не дозволю, але нагрузка на ній відчутна, це правда. Згоден, що корпус зі шпинделем на підшипниках значно полегшить їй життя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Можно поступить проще,и без дрели.Приспособу в резцедержку,фрезу в патрон,и можно фрезеровать.Главное в этом деле-фантазия....Извиняюсь,что много фото в Вашей теме....

060420161190.jpg

Приспособа класная, много плюсов. Но имеет ограничение вала в диаметре. Каждый инструмент под свою работу. Фотки интересные.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Teo Приспособа изначально делалась под круглые расточные оправки,которые не ставали в стандартную резцедержку.Это потом уже я начал использовать ее в разных направлениях-и для резцов,и для фрезеровки.Вот еще вариант,это я уже дома на ИЖе фрезеровал....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, Teo сказал:

Ну померти я їй не дозволю,

А  вона  і  запитувати  не  буде.  Дуже  страждає  від  такої  роботи,  як  би  ви  не  відносилися  до  неї  бережно.  Для  варіанту  "вийти  з  положення "  має  право  на  існування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будь-який інструмент , якщо працює - зношується. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене простіша приспособа.

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Эйфория от применения сверлильных инструментов для работы фрезами быстро проходит. Ни точность установки самой фрезы, ни жесткость, с учетом вылета сверлильного патрона, никак не способствуют работе.

Я совсем недавно спрашивал коллег, какой более-менее подходящий подшипник для 6 мм фрезы в цанге..

Конкретный ответ - 36203, да и сама такая приблуда не особо сложное дело. А крутить фрезу для стали у меня лучше получается шуруповертом, обороты меньше, момент выше.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Курц гарна приспособа, можливо зроблю собі аналогічну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Teo написав:

@Курц гарна приспособа, можливо зроблю собі аналогічну.

Уся прелесть її в тому що вона проста як двері. Робиться на коліні за пару год. І закриває майже усі проблеми із шпонками на валах, свердлінням великих отворів, а також роботу розвертками, у пластинах, тягах, навісках. Ну і фрезування площин теж без проблем. Для точнішого використання просто виставляється по індикатору. 

Змінено користувачем Курц
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку